Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Medaljeoversikt - NM Senior
Klubb:
v
Svømmer:
v
Distanse:
v
Basseng:
Kjønn:
Individuelt/Lag:
Fra år:
+
-
Til år:
+
-
 


Aar 
Distanse 
Basseng 
Kjønn 
Gull 
Sølv 
Bronse 
201850m butterfly25mHerrer Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tid: 23,60
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Tid: 23,94
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Tid: 24,18
201850m butterfly25mDamer Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Tid: 26,57
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Tid: 26,66
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Tid: 26,73
201850m Butterfly50mHerrer Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Tid: 24,21
Runar Borgen
Bodø SK
Tid: 24,32
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tid: 24,38
201850m Butterfly50mDamer Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Tid: 27,67
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Tid: 27,69
Jenny Marie Halden
Glitre SK
Tid: 27,80
201850m rygg25mHerrer Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Tid: 24,40
Marius Solaat Rødland
Bergens SC
Tid: 25,59
Martin Ross Hemminghytt
OI Svømming
Tid: 25,88
201850m rygg25mDamer Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 28,00
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Tid: 28,19
Tone Hartmark Nilsen
SK Team Sør
Tid: 29,61
201850m rygg25mDamer Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Tid: 29,61
201850m Rygg50mHerrer Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tid: 25,55
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Tid: 26,26
Markus Lie
Bergensvømmerne
Tid: 26,38
201850m Rygg50mDamer Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Tid: 29,29
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 30,24
Astrid Julie Halvorsen
Skjetten Svømming
Tid: 31,12
201850m bryst25mHerrer Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Tid: 27,70
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Tid: 27,96
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Tid: 27,98
201850m bryst25mDamer Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Tid: 31,09
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Tid: 31,54
Henriette Kronstad Helland
Bergens SC
Tid: 31,94
201850m Bryst50mHerrer André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
Tid: 28,76
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Tid: 28,89
Christoffer Haarsaker
Bergensvømmerne
Tid: 28,90
201850m Bryst50mDamer Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Tid: 31,96
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Tid: 32,94
Silje Poll Mikkelborg
Skjetten Svømming
Tid: 33,02
201850m fri25mHerrer Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Tid: 22,13
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Tid: 22,35
Martin Hansen Hammer
Bergensvømmerne
Tid: 22,51
201850m fri25mDamer Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Tid: 24,97
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Tid: 25,60
Jenny Marie Halden
Glitre SK
Tid: 25,68
201850m Fri50mHerrer Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Tid: 22,80
Runar Borgen
Bodø SK
Tid: 23,18
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Tid: 23,48
201850m Fri50mDamer Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Tid: 25,98
Kaia Celine Hylland
Glitre SK
Tid: 26,43
Jenny Marie Halden
Glitre SK
Tid: 26,60
2018100m butterfly25mHerrer Truls Wigdel
Madla SK
Tid: 54,37
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Tid: 55,70
Jens Petter Turøy
Madla SK
Tid: 55,84
2018100m butterfly25mDamer Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Tid: 58,56
Jenny Marie Halden
Glitre SK
Tid: 59,85
Oline Koolen Bjerketvedt
Sarpsborg IL
Tid: 1.02,15
2018100m Butterfly50mHerrer Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tid: 53,20
Markus Lie
Bergensvømmerne
Tid: 54,63
Jakob Bernstein
Bærumsvømmerne
Tid: 55,78
2018100m Butterfly50mDamer Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Tid: 1.00,71
Jenny Marie Halden
Glitre SK
Tid: 1.02,14
Augusta Lenéa Remøy
Lambertseter SK
Tid: 1.02,57
2018100m rygg25mHerrer Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tid: 51,82
Markus Lie
Bergensvømmerne
Tid: 53,97
Marius Solaat Rødland
Bergens SC
Tid: 55,42
2018100m rygg25mDamer Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Tid: 58,78
Tone Hartmark Nilsen
SK Team Sør
Tid: 1.03,12
Melina Kristine Aavik Holtan
Lambertseter SK
Tid: 1.03,88
2018100m Rygg50mHerrer Markus Lie
Bergensvømmerne
Tid: 56,79
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tid: 57,83
Simon Moe
Vestbyen Trondheim
Tid: 58,67
2018100m Rygg50mDamer Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Tid: 1.03,77
Klara Emilia Helena Eriksson
Bærumsvømmerne
Tid: 1.06,56
2018100m Rygg50mDamer Melina Kristine Aavik Holtan
Lambertseter SK
Tid: 1.06,56
2018100m bryst25mHerrer Jolann Bovey
Lambertseter SK
Tid: 59,83
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Tid: 1.00,47
Alexander Kopland Borsheim
Glitre SK
Tid: 1.01,13
2018100m bryst25mDamer Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Tid: 1.06,67
Silje Poll Mikkelborg
Skjetten Svømming
Tid: 1.07,92
Eva Kummen
Lambertseter SK
Tid: 1.08,28
2018100m Bryst50mHerrer Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Tid: 1.03,63
Christoffer Haarsaker
Bergensvømmerne
Tid: 1.04,43
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Tid: 1.04,96
2018100m Bryst50mDamer Silje Poll Mikkelborg
Skjetten Svømming
Tid: 1.10,27
Eva Kummen
Lambertseter SK
Tid: 1.11,18
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Tid: 1.12,08
2018100m fri25mHerrer Markus Lie
Bergensvømmerne
Tid: 49,09
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Tid: 49,40
Truls Wigdel
Madla SK
Tid: 50,18
2018100m fri25mDamer Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Tid: 55,02
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Tid: 55,41
Jenny Marie Halden
Glitre SK
Tid: 55,57
2018100m Fri50mHerrer Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Tid: 50,60
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tid: 50,98
Runar Borgen
Bodø SK
Tid: 51,08
2018100m Fri50mDamer Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Tid: 56,19
Jenny Marie Halden
Glitre SK
Tid: 57,06
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Tid: 57,13
2018100m individuell medley25mHerrer Markus Lie
Bergensvømmerne
Tid: 54,88
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Tid: 56,45
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Tid: 56,79
2018100m individuell medley25mDamer Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Tid: 1.01,10
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Tid: 1.01,69
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Tid: 1.02,33
2018200m butterfly25mHerrer Ole-mikal Fløgstad
Lambertseter SK
Tid: 2.01,53
Jens Petter Turøy
Madla SK
Tid: 2.03,09
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Tid: 2.03,16
2018200m butterfly25mDamer Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Tid: 2.09,48
Astrid Julie Halvorsen
Skjetten Svømming
Tid: 2.14,84
Oline Koolen Bjerketvedt
Sarpsborg IL
Tid: 2.15,09
2018200m Butterfly50mHerrer Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Tid: 2.05,06
Adam Fedorcsak
OI Svømming
Tid: 2.07,22
Daniel Farahani
SK Speed
Tid: 2.07,54
2018200m Butterfly50mDamer Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Tid: 2.16,38
Oline Koolen Bjerketvedt
Sarpsborg IL
Tid: 2.19,33
Astrid Julie Halvorsen
Skjetten Svømming
Tid: 2.20,03
2018200m rygg25mHerrer Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tid: 1.55,10
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Tid: 2.00,73
David Timmer Endal
Ski SK
Tid: 2.03,02
2018200m rygg25mDamer Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Tid: 2.10,01
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 2.14,10
Melina Kristine Aavik Holtan
Lambertseter SK
Tid: 2.16,39
2018200m Rygg50mHerrer Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Tid: 2.06,85
Magnus Tomter Ouren
Lambertseter SK
Tid: 2.09,25
David Timmer Endal
Ski SK
Tid: 2.11,50
2018200m Rygg50mDamer Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Tid: 2.17,00
Astrid Julie Halvorsen
Skjetten Svømming
Tid: 2.23,32
Melina Kristine Aavik Holtan
Lambertseter SK
Tid: 2.25,48
2018200m bryst25mHerrer Jolann Bovey
Lambertseter SK
Tid: 2.12,46
Alexander Kopland Borsheim
Glitre SK
Tid: 2.14,14
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
Tid: 2.16,70
2018200m bryst25mDamer Eva Kummen
Lambertseter SK
Tid: 2.25,16
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Tid: 2.26,47
Silje Poll Mikkelborg
Skjetten Svømming
Tid: 2.28,02
2018200m Bryst50mHerrer Christoffer Haarsaker
Bergensvømmerne
Tid: 2.16,02
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
Tid: 2.19,36
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Tid: 2.23,40
2018200m Bryst50mDamer Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Tid: 2.31,51
Eva Kummen
Lambertseter SK
Tid: 2.32,34
Silje Poll Mikkelborg
Skjetten Svømming
Tid: 2.34,39
2018200m fri25mHerrer Markus Lie
Bergensvømmerne
Tid: 1.48,43
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Tid: 1.49,71
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Tid: 1.49,88
2018200m fri25mDamer Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Tid: 1.59,46
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Tid: 1.59,69
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 2.02,53
2018200m Fri50mHerrer Henrik Christiansen
Skjetten Svømming
Tid: 1.50,43
Markus Lie
Bergensvømmerne
Tid: 1.51,77
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Tid: 1.52,19
2018200m Fri50mDamer Maria Storstein
Karmøy SK
Tid: 2.04,35
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Tid: 2.04,42
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Tid: 2.04,51
2018200m individuell medley25mHerrer Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Tid: 2.01,01
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Tid: 2.03,15
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Tid: 2.03,33
2018200m individuell medley25mDamer Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Tid: 2.11,41
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Tid: 2.14,86
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 2.16,60
2018200m Individuell medley50mHerrer Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Tid: 2.07,67
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Tid: 2.07,83
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Tid: 2.08,87
2018200m Individuell medley50mDamer Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 2.22,41
Astrid Julie Halvorsen
Skjetten Svømming
Tid: 2.23,47
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Tid: 2.24,13
2018400m fri25mHerrer Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Tid: 3.52,38
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Tid: 3.53,17
Mats Andersen
Lambertseter SK
Tid: 3.57,66
2018400m fri25mDamer Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 4.12,14
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Tid: 4.14,58
Majken Antonie Smith
Bærumsvømmerne
Tid: 4.20,60
2018400m Fri50mHerrer Henrik Christiansen
Skjetten Svømming
Tid: 3.48,98
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Tid: 3.56,05
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Tid: 4.00,68
2018400m Fri50mDamer Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 4.18,67
Majken Antonie Smith
Bærumsvømmerne
Tid: 4.21,14
Maria Storstein
Karmøy SK
Tid: 4.22,94
2018400m individuell medley25mHerrer Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Tid: 4.17,85
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Tid: 4.24,34
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Tid: 4.29,45
2018400m individuell medley25mDamer Eline Vik
Sandnes SLK
Tid: 4.54,12
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Tid: 4.58,46
Melina Kristine Aavik Holtan
Lambertseter SK
Tid: 5.01,01
2018400m Individuell medley50mHerrer Henrik Christiansen
Skjetten Svømming
Tid: 4.23,13
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Tid: 4.29,55
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Tid: 4.35,06
2018400m Individuell medley50mDamer Astrid Julie Halvorsen
Skjetten Svømming
Tid: 4.56,37
Eline Vik
Sandnes SLK
Tid: 5.00,21
Johanne Heines Pettersen
Sandnes SLK
Tid: 5.06,16
2018800m fri25mHerrer Erik Årsland Gidskehaug
Madla SK
Tid: 7.57,96
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Tid: 7.59,33
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Tid: 8.01,93
2018800m fri25mDamer Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 8.39,07
Majken Antonie Smith
Bærumsvømmerne
Tid: 9.03,45
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Tid: 9.04,66
2018800m Fri50mHerrer Henrik Christiansen
Skjetten Svømming
Tid: 7.53,91
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Tid: 8.16,45
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Tid: 8.25,28
2018800m Fri50mDamer Malene Rypestøl
SK Team Sør
Tid: 8.55,72
Maria Storstein
Karmøy SK
Tid: 8.55,92
Astrid Julie Halvorsen
Skjetten Svømming
Tid: 9.09,86
20181500m fri25mHerrer Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Tid: 15.24,02
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Tid: 15.31,13
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tid: 15.41,83
20181500m fri25mDamer Martine Hallberg
Sandnes SLK
Tid: 17.01,69
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Tid: 17.07,95
Eline Vik
Sandnes SLK
Tid: 17.08,17
20181500m Fri50mHerrer Henrik Christiansen
Skjetten Svømming
Tid: 14.58,60
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Tid: 15.49,21
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Tid: 15.59,66
20181500m Fri50mDamer Maria Storstein
Karmøy SK
Tid: 17.21,27
Astrid Julie Halvorsen
Skjetten Svømming
Tid: 17.33,58
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Tid: 17.39,58
20184*50m fri25mHerrer Bergensvømmerne
Tid: 1.30,47
Bergensvømmerne
Tid: 1.37,66
Bergens SC
Tid: 1.31,78
20184*50m fri25mHerrer Bærumsvømmerne
Tid: 1.35,83
Bærumsvømmerne
Tid: 1.44,53
OI Svømming
Tid: 1.45,37
20184*50m fri25mHerrer Bærumsvømmerne
Tid: 1.41,24
Bærumsvømmerne
Tid: 1.30,74
SK Team Sør
Tid: 1.37,67
20184*50m lag medley25mHerrer Bergensvømmerne
Tid: 1.38,18
Bærumsvømmerne
Tid: 1.38,26
Bærumsvømmerne
Tid: 1.46,74
20184*50m lag medley25mHerrer Bærumsvømmerne
Tid: 1.43,00
Lambertseter SK
Tid: 1.45,21
OI Svømming
Tid: 1.40,09
20184*50m lag medley25mHerrer Bærumsvømmerne
Tid: 1.51,30
Lambertseter SK
Tid: 1.54,41
OI Svømming
Tid: 1.56,56
20184*100m fri25mHerrer Bergensvømmerne
Tid: 3.20,36
Bærumsvømmerne
Tid: 3.20,82
Bærumsvømmerne
Tid: 3.50,98
20184*100m fri25mHerrer Bærumsvømmerne
Tid: 3.42,09
Lambertseter SK
Tid: 3.50,13
OI Svømming
Tid: 3.24,13
20184*100m Fri50mHerrer Bergensvømmerne
Tid: 3.26,41
Bærumsvømmerne
Tid: 3.29,64
Lambertseter SK
Tid: 3.32,99
20184*100m Fri50mDamer Bærumsvømmerne
Tid: 3.52,58
Glitre SK
Tid: 3.53,84
OI Svømming
Tid: 3.56,58
20184*100m lag medley25mHerrer Bærumsvømmerne
Tid: 4.04,71
Lambertseter SK
Tid: 4.08,81
Lambertseter SK
Tid: 3.42,42
20184*100m lag medley25mHerrer Bergensvømmerne
Tid: 3.39,26
Bærumsvømmerne
Tid: 3.42,08
Lambertseter SK
Tid: 4.12,41
20184*100m Lag medley50mHerrer Bergensvømmerne
Tid: 3.46,32
Bærumsvømmerne
Tid: 3.51,11
Lambertseter SK
Tid: 3.52,88
20184*100m Lag medley50mDamer Bærumsvømmerne
Tid: 4.14,86
Lambertseter SK
Tid: 4.15,43
Lambertseter SK
Tid: 4.19,80
20184*200m fri25mHerrer Bærumsvømmerne
Tid: 8.03,16
Lambertseter SK
Tid: 8.16,20
Bærumsvømmerne
Tid: 7.29,22
20184*200m fri25mHerrer Madla SK
Tid: 7.22,94
Lambertseter SK
Tid: 7.26,06
SK Team Sør
Tid: 8.26,42
20184*200m Fri50mHerrer Stavanger SK
Tid: 7.36,09
Bergensvømmerne
Tid: 7.36,45
Lambertseter SK
Tid: 7.46,60
20184*200m Fri50mDamer Bærumsvømmerne
Tid: 8.24,11
Lambertseter SK
Tid: 8.37,07
Sandnes SLK
Tid: 8.44,59
Url til dette søket:
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.