Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Julelauget Volda
Stevne
Stevnenavn:
Julelauget Volda
Fra dato:
01.12.2018
Til dato:
02.12.2018
NSF Stevne Id:
0000024444
Arrangørnavn:
Volda TIL
Stevnested:
Volda
Bassengnavn:
Ikke fra liste
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
22.11.2018
Kvalperiode start:
23.11.2017
Kvalperiode slutt:
22.11.2018
Påmeldingsansv.:
Enok Kobbevik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90770007
Arrangementsleder
Navn:
Ingrid Sævik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91694630
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen4.16,14
568p
01.12.2018
400m Fri
Eid SK2001400m Fri4.16,1456801.12.201825m 
Expand22.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen2.00,66
558p
01.12.2018
200m Fri
Eid SK2001200m Fri2.00,6655801.12.201825m 
Expand33.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage2.02,29
536p
01.12.2018
200m Fri
Førde IL Symjing2002200m Fri2.02,2953601.12.201825m 
Expand44.
William Mikal Ruud Schmidt
Aalesunds SLK
William Mikal Ruud Schmidt26,96
528p
02.12.2018
50m Butterfly
Aalesunds SLK199950m Butterfly26,9652802.12.201825mD
Expand55.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen55,87
520p
02.12.2018
100m Fri
Eid SK2001100m Fri55,8752002.12.201825m 
Expand66.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,25
512p
01.12.2018
50m Butterfly
Eid SK200150m Butterfly27,2551201.12.201825m 
Expand77.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes4.54,28
506p
01.12.2018
400m Fri
Aalesunds SLK2002400m Fri4.54,2850601.12.201825m 
Expand88.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth2.17,71
504p
01.12.2018
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2004200m Individuell medley2.17,7150401.12.201825m 
Expand99.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage56,88
493p
02.12.2018
100m Fri
Førde IL Symjing2002100m Fri56,8849302.12.201825m 
Expand1010.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen2.13,91
490p
02.12.2018
200m Rygg
Eid SK2001200m Rygg2.13,9149002.12.201825m 
Expand1111.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen25,70
489p
02.12.2018
50m Fri
Eid SK200150m Fri25,7048902.12.201825m 
Expand1212.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen2.06,45
485p
01.12.2018
200m Fri
Eid SK2001200m Fri2.06,4548501.12.201825mD
Expand1313.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen4.31,71
476p
01.12.2018
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.31,7147601.12.201825m 
Expand1414.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel5.01,11
472p
01.12.2018
400m Fri
Molde SLK2002400m Fri5.01,1147201.12.201825m 
Expand1515.
William Mikal Ruud Schmidt
Aalesunds SLK
William Mikal Ruud Schmidt1.01,86
469p
02.12.2018
100m Butterfly
Aalesunds SLK1999100m Butterfly1.01,8646902.12.201825m 
Expand1515.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen1.02,96
469p
01.12.2018
100m Rygg
Eid SK2001100m Rygg1.02,9646901.12.201825m 
Expand1717.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen32,58
465p
01.12.2018
50m Bryst
Aalesunds SLK200450m Bryst32,5846501.12.201825mF
Expand1818.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes30,00
464p
02.12.2018
50m Fri
Eid SK200550m Fri30,0046402.12.201825m 
Expand1818.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen58,02
464p
01.12.2018
100m Fri
Eid SK2001100m Fri58,0246401.12.201825mD
Expand2020.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik4.34,51
462p
01.12.2018
400m Fri
Aalesunds SLK2001400m Fri4.34,5146201.12.201825m 
Expand2121.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik26,24
460p
01.12.2018
50m Fri
Aalesunds SLK200150m Fri26,2446001.12.201825mF
Expand2121.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth2.16,76
460p
02.12.2018
200m Rygg
Aalesunds SLK2004200m Rygg2.16,7646002.12.201825m 
Expand2121.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.35,96
460p
02.12.2018
200m Bryst
Førde IL Symjing2004200m Bryst2.35,9646002.12.201825m 
Expand2424.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland32,73
459p
01.12.2018
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst32,7345901.12.201825mF
Expand2525.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes2.54,97
454p
02.12.2018
200m Bryst
Aalesunds SLK2002200m Bryst2.54,9745402.12.201825m 
Expand2626.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes37,30
452p
01.12.2018
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst37,3045201.12.201825m 
Expand2626.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland5.05,48
452p
01.12.2018
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.05,4845201.12.201825m 
Expand2828.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell58,59
451p
02.12.2018
100m Fri
Eid SK2004100m Fri58,5945102.12.201825m 
Expand2929.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage58,74
447p
01.12.2018
100m Fri
Førde IL Symjing2002100m Fri58,7444701.12.201825mD
Expand3030.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes1.21,59
446p
01.12.2018
100m Bryst
Aalesunds SLK2002100m Bryst1.21,5944601.12.201825m 
Expand3030.
Øystein Berg Nordhaug
Molde SLK
Øystein Berg Nordhaug4.37,73
446p
01.12.2018
400m Fri
Molde SLK2004400m Fri4.37,7344601.12.201825m 
Expand3232.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth28,54
445p
01.12.2018
50m Butterfly
Aalesunds SLK200450m Butterfly28,5444501.12.201825m 
Expand3333.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.23,60
444p
01.12.2018
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2004200m Individuell medley2.23,6044401.12.201825m 
Expand3434.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth1.06,02
442p
02.12.2018
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2004100m Individuell medley1.06,0244202.12.201825m 
Expand3434.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter5.07,86
442p
01.12.2018
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.07,8644201.12.201825m 
Expand3636.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage26,61
441p
02.12.2018
50m Fri
Førde IL Symjing200250m Fri26,6144102.12.201825m 
Expand3737.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik2.24,12
440p
01.12.2018
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2001200m Individuell medley2.24,1244001.12.201825m 
Expand3838.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth1.04,39
438p
01.12.2018
100m Rygg
Aalesunds SLK2004100m Rygg1.04,3943801.12.201825m 
Expand3838.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland4.39,40
438p
01.12.2018
400m Fri
Førde IL Symjing2004400m Fri4.39,4043801.12.201825m 
Expand4040.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen29,28
437p
02.12.2018
50m Rygg
Eid SK200150m Rygg29,2843702.12.201825mF
Expand4141.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes2.26,14
435p
01.12.2018
200m Fri
Aalesunds SLK2002200m Fri2.26,1443501.12.201825mD
Expand4242.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes37,81
434p
01.12.2018
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst37,8143401.12.201825mF
Expand4343.
Øyvind Glimsdal
Volda TIL
Øyvind Glimsdal26,78
432p
02.12.2018
50m Fri
Volda TIL200050m Fri26,7843202.12.201825m 
Expand4343.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen29,38
432p
02.12.2018
50m Rygg
Eid SK200150m Rygg29,3843202.12.201825m 
Expand4343.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb4.40,58
432p
01.12.2018
400m Fri
Molde SLK2004400m Fri4.40,5843201.12.201825m 
Expand4646.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.11,55
431p
01.12.2018
200m Fri
Aalesunds SLK2004200m Fri2.11,5543101.12.201825mD
Expand4747.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag5.10,88
429p
01.12.2018
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri5.10,8842901.12.201825m 
Expand4848.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel2.27,05
427p
01.12.2018
200m Fri
Molde SLK2002200m Fri2.27,0542701.12.201825m 
Expand4949.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes1.07,69
425p
02.12.2018
100m Fri
Eid SK2005100m Fri1.07,6942502.12.201825m 
Expand4949.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.12,12
425p
01.12.2018
200m Fri
Eid SK2004200m Fri2.12,1242501.12.201825m 
Expand4949.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag2.27,24
425p
01.12.2018
200m Fri
Aalesunds SLK2004200m Fri2.27,2442501.12.201825m 
Expand5252.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel2.42,36
422p
01.12.2018
200m Individuell medley
Molde SLK2002200m Individuell medley2.42,3642201.12.201825m 
Expand5353.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik1.07,19
419p
02.12.2018
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2001100m Individuell medley1.07,1941902.12.201825m 
Expand5353.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel2.59,80
419p
02.12.2018
200m Bryst
Molde SLK2002200m Bryst2.59,8041902.12.201825m 
Expand5555.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland32,59
418p
01.12.2018
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly32,5941801.12.201825m 
Expand5555.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland1.15,79
418p
02.12.2018
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2005100m Individuell medley1.15,7941802.12.201825m 
Expand5757.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.07,31
417p
02.12.2018
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2004100m Individuell medley1.07,3141702.12.201825m 
Expand5757.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel2.28,25
417p
01.12.2018
200m Fri
Molde SLK2002200m Fri2.28,2541701.12.201825mD
Expand5959.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes38,41
414p
01.12.2018
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst38,4141401.12.201825mD
Expand6060.
Øyvind Glimsdal
Volda TIL
Øyvind Glimsdal1.00,49
410p
02.12.2018
100m Fri
Volda TIL2000100m Fri1.00,4941002.12.201825m 
Expand6060.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik1.14,81
410p
01.12.2018
100m Bryst
Aalesunds SLK2001100m Bryst1.14,8141001.12.201825m 
Expand6262.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen1.00,50
409p
01.12.2018
100m Fri
Eid SK2001100m Fri1.00,5040901.12.201825mD
Expand6363.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage29,39
408p
01.12.2018
50m Butterfly
Førde IL Symjing200250m Butterfly29,3940801.12.201825m 
Expand6464.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,32
407p
02.12.2018
50m Fri
Eid SK200150m Fri27,3240702.12.201825mD
Expand6464.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik1.04,84
407p
02.12.2018
100m Butterfly
Aalesunds SLK2001100m Butterfly1.04,8440702.12.201825m 
Expand6464.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth2.42,43
407p
02.12.2018
200m Bryst
Aalesunds SLK2004200m Bryst2.42,4340702.12.201825m 
Expand6767.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen27,40
404p
02.12.2018
50m Fri
Aalesunds SLK200450m Fri27,4040402.12.201825m 
Expand6767.
Sverre Sandanger Myklebust
Volda TIL
Sverre Sandanger Myklebust1.00,79
404p
02.12.2018
100m Fri
Volda TIL2003100m Fri1.00,7940402.12.201825m 
Expand6767.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.28,29
404p
01.12.2018
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2004200m Individuell medley2.28,2940401.12.201825m 
Expand7070.
Sverre Sandanger Myklebust
Volda TIL
Sverre Sandanger Myklebust34,18
403p
01.12.2018
50m Bryst
Volda TIL200350m Bryst34,1840301.12.201825m 
Expand7171.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik2.23,12
402p
02.12.2018
200m Rygg
Aalesunds SLK2001200m Rygg2.23,1240202.12.201825m 
Expand7272.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.15,41
401p
02.12.2018
100m Bryst
Førde IL Symjing2004100m Bryst1.15,4140102.12.201825mD
Expand7373.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.16,98
398p
02.12.2018
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2003100m Individuell medley1.16,9839802.12.201825m 
Expand7373.
Øystein Berg Nordhaug
Molde SLK
Øystein Berg Nordhaug2.15,00
398p
01.12.2018
200m Fri
Molde SLK2004200m Fri2.15,0039801.12.201825mD
Expand7373.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik2.15,00
398p
01.12.2018
200m Fri
Aalesunds SLK2001200m Fri2.15,0039801.12.201825mD
Expand7676.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell27,55
397p
02.12.2018
50m Fri
Eid SK200450m Fri27,5539702.12.201825m 
Expand7676.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes2.42,15
397p
02.12.2018
200m Rygg
Aalesunds SLK2002200m Rygg2.42,1539702.12.201825m 
Expand7676.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag2.42,16
397p
02.12.2018
200m Rygg
Aalesunds SLK2004200m Rygg2.42,1639702.12.201825m 
Expand7676.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland2.45,75
397p
01.12.2018
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2005200m Individuell medley2.45,7539701.12.201825m 
Expand8080.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter2.30,73
396p
01.12.2018
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.30,7339601.12.201825mD
Expand8080.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik2.43,98
396p
02.12.2018
200m Bryst
Aalesunds SLK2001200m Bryst2.43,9839602.12.201825m 
Expand8282.
Sverre Sandanger Myklebust
Volda TIL
Sverre Sandanger Myklebust27,61
395p
02.12.2018
50m Fri
Volda TIL200350m Fri27,6139502.12.201825m 
Expand8282.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland2.42,45
395p
02.12.2018
200m Rygg
Aalesunds SLK2005200m Rygg2.42,4539502.12.201825m 
Expand8484.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal31,75
392p
02.12.2018
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri31,7539202.12.201825m 
Expand8484.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel2.42,90
392p
02.12.2018
200m Rygg
Molde SLK2002200m Rygg2.42,9039202.12.201825m 
Expand8686.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell27,73
390p
02.12.2018
50m Fri
Eid SK200450m Fri27,7339002.12.201825mD
Expand8787.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland2.31,74
389p
01.12.2018
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.31,7438901.12.201825mD
Expand8888.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter2.47,07
388p
01.12.2018
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2005200m Individuell medley2.47,0738801.12.201825m 
Expand8989.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen1.08,97
387p
02.12.2018
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2004100m Individuell medley1.08,9738702.12.201825m 
Expand9090.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,81
386p
01.12.2018
50m Fri
Eid SK200150m Fri27,8138601.12.201825mD
Expand9090.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes1.25,62
386p
02.12.2018
100m Bryst
Aalesunds SLK2002100m Bryst1.25,6238602.12.201825mD
Expand9292.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle27,84
385p
02.12.2018
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri27,8438502.12.201825m 
Expand9292.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb2.16,56
385p
01.12.2018
200m Fri
Molde SLK2004200m Fri2.16,5638501.12.201825mD
Expand9292.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag2.32,26
385p
01.12.2018
200m Fri
Aalesunds SLK2004200m Fri2.32,2638501.12.201825mD
Expand9595.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik29,99
384p
02.12.2018
50m Butterfly
Aalesunds SLK200150m Butterfly29,9938402.12.201825mD
Expand9595.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell29,99
384p
01.12.2018
50m Butterfly
Eid SK200450m Butterfly29,9938401.12.201825m 
Expand9595.
Øystein Berg Nordhaug
Molde SLK
Øystein Berg Nordhaug2.16,66
384p
01.12.2018
200m Fri
Molde SLK2004200m Fri2.16,6638401.12.201825m 
Expand9898.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,88
383p
01.12.2018
50m Fri
Eid SK200150m Fri27,8838301.12.201825mD
Expand9898.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.30,96
383p
01.12.2018
200m Individuell medley
Eid SK2004200m Individuell medley2.30,9638301.12.201825m 
Expand100100.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage27,92
382p
02.12.2018
50m Fri
Førde IL Symjing200250m Fri27,9238202.12.201825mD
Page 1 of 14 (1342 items)< Prev1234567121314Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.