Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Julelauget Stjørdal
Stevne
Stevnenavn:
Julelauget Stjørdal
Fra dato:
01.12.2018
Til dato:
02.12.2018
NSF Stevne Id:
0000024950
Arrangørnavn:
Stjørdals-Blink IL
Stevnested:
Stjørdal svømmehall
Bassengnavn:
Stjørdal svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.11.2018
Kvalperiode start:
19.11.2017
Kvalperiode slutt:
18.11.2018
Påmeldingsansv.:
Karsten Nikolaisen
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Marte Vist Karlsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Rebekka Wangberg
Trondhjems SLK
Rebekka Wangberg33,82
607p
01.12.2018
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst33,8260701.12.201825m 
Expand22.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund2.08,70
600p
02.12.2018
200m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001200m Butterfly2.08,7060002.12.201825m 
Expand33.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll4.39,13
593p
01.12.2018
400m Fri
Vestbyen Trondheim2003400m Fri4.39,1359301.12.201825m 
Expand44.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.01,03
580p
02.12.2018
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.01,0358002.12.201825m 
Expand55.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund58,47
556p
01.12.2018
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001100m Butterfly58,4755601.12.201825m 
Expand66.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum24,66
554p
01.12.2018
50m Fri
Trondhjems SLK199950m Fri24,6655401.12.201825m 
Expand66.
Ida Jystad
Vestbyen Trondheim
Ida Jystad28,28
554p
01.12.2018
50m Fri
Vestbyen Trondheim200250m Fri28,2855401.12.201825m 
Expand66.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund4.18,36
554p
01.12.2018
400m Fri
Vestbyen Trondheim2001400m Fri4.18,3655401.12.201825m 
Expand99.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum54,80
551p
02.12.2018
100m Fri
Trondhjems SLK1999100m Fri54,8055102.12.201825m 
Expand99.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll2.28,63
551p
02.12.2018
200m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2003200m Individuell medley2.28,6355102.12.201825m 
Expand1111.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum26,64
547p
02.12.2018
50m Butterfly
Trondhjems SLK199950m Butterfly26,6454702.12.201825m 
Expand1212.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll28,42
546p
01.12.2018
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri28,4254601.12.201825m 
Expand1313.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik28,48
543p
01.12.2018
50m Fri
Namsos SK200350m Fri28,4854301.12.201825m 
Expand1414.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert24,96
534p
01.12.2018
50m Fri
Namsos SK200050m Fri24,9653401.12.201825m 
Expand1414.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund26,87
534p
02.12.2018
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly26,8753402.12.201825m 
Expand1414.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik1.02,74
534p
02.12.2018
100m Fri
Namsos SK2003100m Fri1.02,7453402.12.201825m 
Expand1717.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning28,67
532p
01.12.2018
50m Fri
Namsos SK200350m Fri28,6753201.12.201825m 
Expand1818.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll31,72
530p
02.12.2018
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200350m Rygg31,7253002.12.201825mF
Expand1818.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum59,38
530p
01.12.2018
100m Butterfly
Trondhjems SLK1999100m Butterfly59,3853001.12.201825m 
Expand1818.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll2.16,86
530p
01.12.2018
200m Fri
Vestbyen Trondheim2003200m Fri2.16,8653001.12.201825mD
Expand2121.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert26,96
528p
02.12.2018
50m Butterfly
Namsos SK200050m Butterfly26,9652802.12.201825m 
Expand2222.
Ida Jystad
Vestbyen Trondheim
Ida Jystad1.03,02
527p
02.12.2018
100m Fri
Vestbyen Trondheim2002100m Fri1.03,0252702.12.201825m 
Expand2323.
Jonas Kerz
Stjørdals-Blink IL
Jonas Kerz25,09
526p
01.12.2018
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200150m Fri25,0952601.12.201825m 
Expand2323.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand28,78
526p
01.12.2018
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri28,7852601.12.201825m 
Expand2323.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud55,64
526p
02.12.2018
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri55,6452602.12.201825m 
Expand2626.
Elisabeth Wilmann
Trondhjems SLK
Elisabeth Wilmann28,84
523p
01.12.2018
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri28,8452301.12.201825m 
Expand2727.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud25,18
520p
01.12.2018
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri25,1852001.12.201825m 
Expand2727.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum27,10
520p
01.12.2018
50m Butterfly
Trondhjems SLK199950m Butterfly27,1052001.12.201825mD
Expand2929.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand1.03,39
518p
02.12.2018
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.03,3951802.12.201825m 
Expand3030.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund4.52,14
517p
01.12.2018
400m Fri
Trondhjems SLK2003400m Fri4.52,1451701.12.201825m 
Expand3131.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll30,41
515p
02.12.2018
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200350m Butterfly30,4151502.12.201825m 
Expand3232.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert27,26
511p
01.12.2018
50m Butterfly
Namsos SK200050m Butterfly27,2651101.12.201825mD
Expand3333.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen1.03,97
504p
02.12.2018
100m Fri
Trondhjems SLK2002100m Fri1.03,9750402.12.201825m 
Expand3434.
Ida Jystad
Vestbyen Trondheim
Ida Jystad35,99
503p
01.12.2018
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst35,9950301.12.201825m 
Expand3535.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik30,67
502p
02.12.2018
50m Butterfly
Namsos SK200350m Butterfly30,6750202.12.201825m 
Expand3535.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden36,02
502p
01.12.2018
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst36,0250201.12.201825m 
Expand3737.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund1.04,09
501p
02.12.2018
100m Fri
Trondhjems SLK2001100m Fri1.04,0950102.12.201825m 
Expand3838.
Simen Løvås
Orkanger IF
Simen Løvås31,83
499p
01.12.2018
50m Bryst
Orkanger IF200350m Bryst31,8349901.12.201825m 
Expand3939.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik4.27,63
498p
01.12.2018
400m Fri
Kristiansund SK2002400m Fri4.27,6349801.12.201825m 
Expand3939.
Ola Rosendal Nygård
Rørvik SLK
Ola Rosendal Nygård4.27,71
498p
01.12.2018
400m Fri
Rørvik SLK2001400m Fri4.27,7149801.12.201825m 
Expand4141.
Jonas Kerz
Stjørdals-Blink IL
Jonas Kerz31,86
497p
01.12.2018
50m Bryst
Stjørdals-Blink IL200150m Bryst31,8649701.12.201825m 
Expand4141.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert56,73
497p
02.12.2018
100m Fri
Namsos SK2000100m Fri56,7349702.12.201825m 
Expand4343.
Ola Rosendal Nygård
Rørvik SLK
Ola Rosendal Nygård56,74
496p
02.12.2018
100m Fri
Rørvik SLK2001100m Fri56,7449602.12.201825m 
Expand4444.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund32,47
494p
02.12.2018
50m Rygg
Trondhjems SLK200150m Rygg32,4749402.12.201825mF
Expand4444.
Elisabeth Wilmann
Trondhjems SLK
Elisabeth Wilmann1.04,36
494p
02.12.2018
100m Fri
Trondhjems SLK2002100m Fri1.04,3649402.12.201825m 
Expand4646.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund1.09,11
493p
01.12.2018
100m Butterfly
Trondhjems SLK2001100m Butterfly1.09,1149301.12.201825m 
Expand4747.
Ola Rosendal Nygård
Rørvik SLK
Ola Rosendal Nygård25,66
492p
01.12.2018
50m Fri
Rørvik SLK200150m Fri25,6649201.12.201825m 
Expand4747.
Emil Jystad
Vestbyen Trondheim
Emil Jystad56,91
492p
02.12.2018
100m Fri
Vestbyen Trondheim2002100m Fri56,9149202.12.201825m 
Expand4949.
Sahra Sørensen-Skjervold
Stjørdals-Blink IL
Sahra Sørensen-Skjervold4.57,55
489p
01.12.2018
400m Fri
Stjørdals-Blink IL2000400m Fri4.57,5548901.12.201825m 
Expand5050.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert1.01,04
488p
01.12.2018
100m Butterfly
Namsos SK2000100m Butterfly1.01,0448801.12.201825m 
Expand5151.
Jonas Kerz
Stjørdals-Blink IL
Jonas Kerz27,71
486p
02.12.2018
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200150m Butterfly27,7148602.12.201825m 
Expand5151.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund27,71
486p
01.12.2018
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly27,7148601.12.201825mD
Expand5353.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert28,27
485p
02.12.2018
50m Rygg
Namsos SK200050m Rygg28,2748502.12.201825mF
Expand5454.
Emil Jystad
Vestbyen Trondheim
Emil Jystad25,79
484p
01.12.2018
50m Fri
Vestbyen Trondheim200250m Fri25,7948401.12.201825m 
Expand5454.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik29,58
484p
02.12.2018
50m Fri
Namsos SK200350m Fri29,5848402.12.201825mD
Expand5656.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund1.01,25
483p
02.12.2018
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001100m Butterfly1.01,2548302.12.201825mD
Expand5757.
Oda Green Holmli
Verdal SK
Oda Green Holmli29,67
480p
01.12.2018
50m Fri
Verdal SK200350m Fri29,6748001.12.201825m 
Expand5757.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund1.10,27
480p
02.12.2018
100m Rygg
Trondhjems SLK2001100m Rygg1.10,2748002.12.201825m 
Expand5757.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning4.59,42
480p
01.12.2018
400m Fri
Namsos SK2003400m Fri4.59,4248001.12.201825m 
Expand5757.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund10.12,03
480p
02.12.2018
800m Fri
Trondhjems SLK2003800m Fri10.12,0348002.12.201825m 
Expand6161.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen29,72
478p
01.12.2018
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri29,7247801.12.201825m 
Expand6262.
Catalina Maria Moldovan
Kristiansund SK
Catalina Maria Moldovan29,73
477p
01.12.2018
50m Fri
Kristiansund SK200250m Fri29,7347701.12.201825m 
Expand6262.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll29,73
477p
02.12.2018
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri29,7347702.12.201825mD
Expand6464.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen57,52
476p
02.12.2018
100m Fri
Malvik IL2003100m Fri57,5247602.12.201825m 
Expand6464.
Simen Løvås
Orkanger IF
Simen Løvås1.11,22
476p
01.12.2018
100m Bryst
Orkanger IF2003100m Bryst1.11,2247601.12.201825m 
Expand6666.
Sunniva Haugen
Vestbyen Trondheim
Sunniva Haugen1.05,26
474p
02.12.2018
100m Fri
Vestbyen Trondheim2005100m Fri1.05,2647402.12.201825m 
Expand6767.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik1.10,04
473p
01.12.2018
100m Butterfly
Namsos SK2003100m Butterfly1.10,0447301.12.201825m 
Expand6868.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde1.05,35
472p
02.12.2018
100m Fri
Kristiansund SK2005100m Fri1.05,3547202.12.201825m 
Expand6969.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.05,47
470p
01.12.2018
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.05,4747001.12.201825mD
Expand7070.
Emil Jystad
Vestbyen Trondheim
Emil Jystad28,04
469p
02.12.2018
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200250m Butterfly28,0446902.12.201825m 
Expand7070.
Ida Jystad
Vestbyen Trondheim
Ida Jystad29,91
469p
02.12.2018
50m Fri
Vestbyen Trondheim200250m Fri29,9146902.12.201825mD
Expand7070.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund2.07,83
469p
01.12.2018
200m Fri
Vestbyen Trondheim2001200m Fri2.07,8346901.12.201825mD
Expand7070.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund5.01,74
469p
02.12.2018
400m Fri
Trondhjems SLK2003400m Fri5.01,7446902.12.201825mD
Expand7474.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen28,08
467p
02.12.2018
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly28,0846702.12.201825m 
Expand7575.
Simen Løvås
Orkanger IF
Simen Løvås4.33,62
466p
01.12.2018
400m Fri
Orkanger IF2003400m Fri4.33,6246601.12.201825m 
Expand7676.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik26,18
463p
01.12.2018
50m Fri
Kristiansund SK200250m Fri26,1846301.12.201825m 
Expand7676.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand30,04
463p
02.12.2018
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri30,0446302.12.201825mD
Expand7676.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand31,50
463p
02.12.2018
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200350m Butterfly31,5046302.12.201825m 
Expand7676.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll31,50
463p
02.12.2018
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200350m Butterfly31,5046302.12.201825mD
Expand8080.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund2.23,24
462p
01.12.2018
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.23,2446201.12.201825mD
Expand8080.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning2.54,03
462p
02.12.2018
200m Bryst
Namsos SK2003200m Bryst2.54,0346202.12.201825m 
Expand8282.
Anne Grete Haugan
Trondhjems SLK
Anne Grete Haugan5.03,37
461p
01.12.2018
400m Fri
Trondhjems SLK1979400m Fri5.03,3746101.12.201825m 
Expand8383.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik58,21
460p
02.12.2018
100m Fri
Kristiansund SK2002100m Fri58,2146002.12.201825m 
Expand8484.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik26,25
459p
01.12.2018
50m Fri
Namsos SK200250m Fri26,2545901.12.201825m 
Expand8484.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden2.37,97
459p
02.12.2018
200m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2002200m Individuell medley2.37,9745902.12.201825m 
Expand8686.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund2.34,67
458p
01.12.2018
200m Rygg
Trondhjems SLK2001200m Rygg2.34,6745801.12.201825m 
Expand8787.
Martine Manuela Selvik
Vestbyen Trondheim
Martine Manuela Selvik30,15
457p
01.12.2018
50m Fri
Vestbyen Trondheim200150m Fri30,1545701.12.201825m 
Expand8787.
Elisabeth Wilmann
Trondhjems SLK
Elisabeth Wilmann30,16
457p
02.12.2018
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri30,1645702.12.201825mD
Expand8989.
Ida Jystad
Vestbyen Trondheim
Ida Jystad31,66
456p
02.12.2018
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200250m Butterfly31,6645602.12.201825m 
Expand8989.
Sahra Sørensen-Skjervold
Stjørdals-Blink IL
Sahra Sørensen-Skjervold2.23,92
456p
01.12.2018
200m Fri
Stjørdals-Blink IL2000200m Fri2.23,9245601.12.201825mD
Expand9191.
Mira Krogstad Abelvik
Malvik IL
Mira Krogstad Abelvik30,21
455p
01.12.2018
50m Fri
Malvik IL200150m Fri30,2145501.12.201825m 
Expand9191.
Thea Sofie Haugen
Vestbyen Trondheim
Thea Sofie Haugen1.06,19
455p
02.12.2018
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.06,1945502.12.201825m 
Expand9191.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen2.23,93
455p
01.12.2018
200m Fri
Trondhjems SLK2002200m Fri2.23,9345501.12.201825mD
Expand9494.
Catalina Maria Moldovan
Kristiansund SK
Catalina Maria Moldovan1.06,23
454p
02.12.2018
100m Fri
Kristiansund SK2002100m Fri1.06,2345402.12.201825m 
Expand9595.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum26,37
453p
02.12.2018
50m Fri
Trondhjems SLK199950m Fri26,3745302.12.201825mD
Expand9595.
Simen Løvås
Orkanger IF
Simen Løvås32,86
453p
01.12.2018
50m Bryst
Orkanger IF200350m Bryst32,8645301.12.201825mD
Expand9797.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen26,39
452p
01.12.2018
50m Fri
Malvik IL200350m Fri26,3945201.12.201825m 
Expand9797.
Simen Løvås
Orkanger IF
Simen Løvås58,53
452p
02.12.2018
100m Fri
Orkanger IF2003100m Fri58,5345202.12.201825m 
Expand9999.
Martine Manuela Selvik
Vestbyen Trondheim
Martine Manuela Selvik31,79
451p
02.12.2018
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly31,7945102.12.201825m 
Expand9999.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen5.05,61
451p
01.12.2018
400m Fri
Trondhjems SLK2002400m Fri5.05,6145101.12.201825m 
Page 1 of 14 (1392 items)< Prev1234567121314Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.