Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Ungdoms-OL 2018
Stevne
Stevnenavn:
Ungdoms-OL 2018
Fra dato:
06.10.2018
Til dato:
18.10.2018
NSF Stevne Id:
0000026053
Arrangørnavn:
IOC
Stevnested:
Buenos Aires - ARG
Stevnedata
Gren:
Uavhengig
Stevnetype:
Internasjonalt stevne
Hjemmeside:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
31.07.2018
Kvalperiode start:
01.08.2017
Kvalperiode slutt:
31.07.2018
Info
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,12
876p
09.10.2018
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg25,1287609.10.201850m 
Expand22.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.59,58
866p
08.10.2018
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley1.59,5886608.10.201850m 
Expand33.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.59,77
862p
08.10.2018
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley1.59,7786208.10.201850m 
Expand44.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,28
859p
09.10.2018
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg25,2885909.10.201850m 
Expand55.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas23,63
855p
10.10.2018
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly23,6385510.10.201850m 
Expand66.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas54,93
841p
07.10.2018
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg54,9384107.10.201850m 
Expand77.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,07
809p
10.10.2018
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,0780910.10.201850m 
Expand77.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas55,64
809p
07.10.2018
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg55,6480907.10.201850m 
Expand99.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.02,50
804p
07.10.2018
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.02,5080407.10.201850m 
Expand1010.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,20
796p
10.10.2018
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,2079610.10.201850m 
Expand1111.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,55
792p
11.10.2018
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,5579211.10.201850m 
Expand1212.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Norge
Ingeborg Vassbakk Løyning1.02,83
791p
12.10.2018
100m Rygg
Norge2000100m Rygg1.02,8379112.10.201850mF
Expand1313.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Norge
Ingeborg Vassbakk Løyning1.02,95
787p
12.10.2018
100m Rygg
Norge2000100m Rygg1.02,9578712.10.201850mF
Expand1414.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas26,14
777p
09.10.2018
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg26,1477709.10.201850m 
Expand1515.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.03,26
775p
07.10.2018
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.03,2677507.10.201850m 
Expand1616.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,93
761p
11.10.2018
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,9376111.10.201850m 
Expand1717.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.18,15
760p
07.10.2018
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.18,1576007.10.201850m 
Expand1818.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning29,73
754p
10.10.2018
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg29,7375410.10.201850m 
Expand1919.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim2.19,61
752p
10.10.2018
200m Bryst
Hamar IL2000200m Bryst2.19,6175210.10.201850m 
Expand2020.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning29,76
751p
10.10.2018
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg29,7675110.10.201850m 
Expand2020.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl29,77
751p
10.10.2018
50m Rygg
SK Team Sør200150m Rygg29,7775110.10.201850m 
Expand2020.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.16,46
751p
09.10.2018
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.16,4675109.10.201850m 
Expand2323.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl29,81
747p
10.10.2018
50m Rygg
SK Team Sør200150m Rygg29,8174710.10.201850m 
Expand2424.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl8.54,64
745p
09.10.2018
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri8.54,6474509.10.201850m 
Expand2525.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.21,28
741p
12.10.2018
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.21,2874112.10.201850m 
Expand2626.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim29,42
724p
07.10.2018
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst29,4272407.10.201850mD
Expand2727.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.03,65
723p
07.10.2018
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.03,6572307.10.201850m 
Expand2828.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,03
719p
08.10.2018
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly25,0371908.10.201850mD
Expand2929.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.03,80
718p
07.10.2018
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.03,8071807.10.201850m 
Expand3030.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,05
717p
08.10.2018
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly25,0571708.10.201850mD
Expand3131.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim29,67
706p
07.10.2018
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst29,6770607.10.201850mD
Expand3232.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.27,24
692p
09.10.2018
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.27,2469209.10.201850mD
Expand3333.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.10,28
652p
12.10.2018
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.10,2865212.10.201850mD
Expand3434.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.05,91
651p
10.10.2018
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.05,9165110.10.201850mD
Expand3535.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.11,14
639p
09.10.2018
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.11,1463909.10.201850mD
Expand3636.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim31,38
596p
10.10.2018
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst31,3859610.10.201850mD
Expand3737.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.02,63
574p
12.10.2018
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri1.02,6357412.10.201850mD
Expand3838.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl29,48
569p
07.10.2018
50m Butterfly
SK Team Sør200150m Butterfly29,4856907.10.201850mD
Expand3939.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.03,82
542p
09.10.2018
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri1.03,8254209.10.201850mD
Expand4040.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl30,14
488p
12.10.2018
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri30,1448812.10.201850mD
Expand4141.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl30,88
453p
09.10.2018
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri30,8845309.10.201850mD
Expand4242.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto HvasDNS
0p
08.10.2018
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m ButterflyDNS008.10.201850m 
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.