Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Glomma Cup
Stevne
Stevnenavn:
Glomma Cup
Fra dato:
23.09.2018
Til dato:
23.09.2018
NSF Stevne Id:
0000024422
Arrangørnavn:
Kongstensvømmerne
Stevnested:
Kongstenhallen
Bassengnavn:
Kongstenbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
12.09.2018
Kvalperiode start:
18.09.2017
Kvalperiode slutt:
17.09.2018
Påmeldingsansv.:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91367853
Arrangementsleder
Navn:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz Ludwiczak22,91
691p
23.09.2018
50m Fri
Kongstensvømmerne199650m Fri22,9169123.09.201825m 
[Utvid]22.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz Ludwiczak25,03
660p
23.09.2018
50m Butterfly
Kongstensvømmerne199650m Butterfly25,0366023.09.201825m 
[Utvid]33.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz Ludwiczak25,81
638p
23.09.2018
50m Rygg
Kongstensvømmerne199650m Rygg25,8163823.09.201825m 
[Utvid]44.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg4.08,35
624p
23.09.2018
400m Fri
Haldens SK2001400m Fri4.08,3562423.09.201825m 
[Utvid]55.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen8.40,01
620p
23.09.2018
800m Fri
Kongstensvømmerne2002800m Fri8.40,0162023.09.201825m 
[Utvid]66.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer59,05
616p
23.09.2018
100m Fri
Kongstensvømmerne2002100m Fri59,0561623.09.201825m 
[Utvid]77.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer26,99
613p
23.09.2018
50m Fri
Kongstensvømmerne200250m Fri26,9961323.09.201825m 
[Utvid]88.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer27,02
611p
23.09.2018
50m Fri
Kongstensvømmerne200250m Fri27,0261123.09.201825mF
[Utvid]99.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer2.39,59
599p
23.09.2018
200m Bryst
Kongstensvømmerne2002200m Bryst2.39,5959923.09.201825m 
[Utvid]1010.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen2.22,50
585p
23.09.2018
200m Rygg
Haldens SK2001200m Rygg2.22,5058523.09.201825m 
[Utvid]1111.
Tiril Knudsen
Kongstensvømmerne
Tiril Knudsen4.41,29
579p
23.09.2018
400m Fri
Kongstensvømmerne2000400m Fri4.41,2957923.09.201825m 
[Utvid]1212.
Ludvik Svarstad
Kongstensvømmerne
Ludvik Svarstad30,47
569p
23.09.2018
50m Bryst
Kongstensvømmerne199950m Bryst30,4756923.09.201825m 
[Utvid]1313.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland34,59
567p
23.09.2018
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst34,5956723.09.201825m 
[Utvid]1414.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland27,78
562p
23.09.2018
50m Fri
Moss SK200250m Fri27,7856223.09.201825mF
[Utvid]1515.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer27,80
561p
23.09.2018
50m Fri
Kongstensvømmerne200250m Fri27,8056123.09.201825mD
[Utvid]1616.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz Ludwiczak30,62
560p
23.09.2018
50m Bryst
Kongstensvømmerne199650m Bryst30,6256023.09.201825m 
[Utvid]1616.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.08,55
560p
23.09.2018
100m Individuell medley
Moss SK2002100m Individuell medley1.08,5556023.09.201825m 
[Utvid]1616.
Tiril Knudsen
Kongstensvømmerne
Tiril Knudsen9.41,50
560p
23.09.2018
800m Fri
Kongstensvømmerne2000800m Fri9.41,5056023.09.201825m 
[Utvid]1919.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen34,84
555p
23.09.2018
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst34,8455523.09.201825m 
[Utvid]2020.
Tiril Knudsen
Kongstensvømmerne
Tiril Knudsen4.46,65
547p
23.09.2018
400m Fri
Kongstensvømmerne2000400m Fri4.46,6554723.09.201825mD
[Utvid]2121.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad26,66
546p
23.09.2018
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly26,6654623.09.201825m 
[Utvid]2222.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.16,44
542p
23.09.2018
100m Bryst
Moss SK2002100m Bryst1.16,4454223.09.201825m 
[Utvid]2222.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen4.20,18
542p
23.09.2018
400m Fri
Kongstensvømmerne2002400m Fri4.20,1854223.09.201825mD
[Utvid]2424.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer1.16,54
540p
23.09.2018
100m Bryst
Kongstensvømmerne2002100m Bryst1.16,5454023.09.201825mD
[Utvid]2525.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen9.51,67
531p
23.09.2018
800m Fri
Kongstensvømmerne2001800m Fri9.51,6753123.09.201825m 
[Utvid]2626.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg2.02,82
529p
23.09.2018
200m Fri
Haldens SK2001200m Fri2.02,8252923.09.201825mD
[Utvid]2727.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer35,47
526p
23.09.2018
50m Bryst
Kongstensvømmerne200250m Bryst35,4752623.09.201825mD
[Utvid]2828.
Tiril Knudsen
Kongstensvømmerne
Tiril Knudsen2.17,29
520p
23.09.2018
200m Fri
Kongstensvømmerne2000200m Fri2.17,2952023.09.201825mD
[Utvid]2929.
Simon Bruno Stenman
Kongstensvømmerne
Simon Bruno Stenman31,43
518p
23.09.2018
50m Bryst
Kongstensvømmerne199950m Bryst31,4351823.09.201825m 
[Utvid]2929.
Ludvik Svarstad
Kongstensvømmerne
Ludvik Svarstad1.09,22
518p
23.09.2018
100m Bryst
Kongstensvømmerne1999100m Bryst1.09,2251823.09.201825m 
[Utvid]3131.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad59,94
516p
23.09.2018
100m Butterfly
Sarpsborg IL2001100m Butterfly59,9451623.09.201825m 
[Utvid]3131.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland1.08,05
516p
23.09.2018
100m Butterfly
Sarpsborg IL2003100m Butterfly1.08,0551623.09.201825m 
[Utvid]3333.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen27,23
513p
23.09.2018
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200250m Butterfly27,2351323.09.201825m 
[Utvid]3434.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas4.25,35
511p
23.09.2018
400m Fri
Moss SK2004400m Fri4.25,3551123.09.201825m 
[Utvid]3535.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen35,87
509p
23.09.2018
50m Bryst
Kongstensvømmerne200150m Bryst35,8750923.09.201825m 
[Utvid]3535.
Nora Rindahl Misund
Haldens SK
Nora Rindahl Misund1.08,90
509p
23.09.2018
100m Rygg
Haldens SK2003100m Rygg1.08,9050923.09.201825m 
[Utvid]3737.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen1.18,69
497p
23.09.2018
100m Bryst
Kongstensvømmerne2001100m Bryst1.18,6949723.09.201825m 
[Utvid]3838.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland1.11,38
496p
23.09.2018
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2003100m Individuell medley1.11,3849623.09.201825m 
[Utvid]3939.
Tiril Knudsen
Kongstensvømmerne
Tiril Knudsen2.19,63
494p
23.09.2018
200m Fri
Kongstensvømmerne2000200m Fri2.19,6349423.09.201825mD
[Utvid]4040.
Simon Bruno Stenman
Kongstensvømmerne
Simon Bruno Stenman1.10,35
493p
23.09.2018
100m Bryst
Kongstensvømmerne1999100m Bryst1.10,3549323.09.201825m 
[Utvid]4040.
Kevin Kvarv
Moss SK
Kevin Kvarv9.21,17
493p
23.09.2018
800m Fri
Moss SK2001800m Fri9.21,1749323.09.201825m 
[Utvid]4242.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland29,03
492p
23.09.2018
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri29,0349223.09.201825mF
[Utvid]4343.
Ludvik Svarstad
Kongstensvømmerne
Ludvik Svarstad32,00
491p
23.09.2018
50m Bryst
Kongstensvømmerne199950m Bryst32,0049123.09.201825mD
[Utvid]4444.
Ludvik Svarstad
Kongstensvømmerne
Ludvik Svarstad25,72
488p
23.09.2018
50m Fri
Kongstensvømmerne199950m Fri25,7248823.09.201825m 
[Utvid]4545.
Nora Rindahl Misund
Haldens SK
Nora Rindahl Misund29,13
487p
23.09.2018
50m Fri
Haldens SK200350m Fri29,1348723.09.201825m 
[Utvid]4545.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen4.58,07
487p
23.09.2018
400m Fri
Kongstensvømmerne2001400m Fri4.58,0748723.09.201825mD
[Utvid]4747.
Ludvik Svarstad
Kongstensvømmerne
Ludvik Svarstad1.04,02
485p
23.09.2018
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne1999100m Individuell medley1.04,0248523.09.201825m 
[Utvid]4848.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen4.58,79
483p
23.09.2018
400m Fri
Kongstensvømmerne2004400m Fri4.58,7948323.09.201825mD
[Utvid]4949.
Kristoffer Molvik Skjolden
Kongstensvømmerne
Kristoffer Molvik Skjolden25,87
480p
23.09.2018
50m Fri
Kongstensvømmerne200050m Fri25,8748023.09.201825mF
[Utvid]4949.
Astrid Tangen
Kongstensvømmerne
Astrid Tangen2.51,86
480p
23.09.2018
200m Bryst
Kongstensvømmerne2000200m Bryst2.51,8648023.09.201825m 
[Utvid]5151.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland36,58
479p
23.09.2018
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst36,5847923.09.201825mD
[Utvid]5151.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen1.19,70
479p
23.09.2018
100m Bryst
Haldens SK2003100m Bryst1.19,7047923.09.201825m 
[Utvid]5353.
Tiril Knudsen
Kongstensvømmerne
Tiril Knudsen29,31
478p
23.09.2018
50m Fri
Kongstensvømmerne200050m Fri29,3147823.09.201825m 
[Utvid]5454.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad4.31,66
476p
23.09.2018
400m Fri
Sarpsborg IL2004400m Fri4.31,6647623.09.201825m 
[Utvid]5454.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen10.13,62
476p
23.09.2018
800m Fri
Kongstensvømmerne2004800m Fri10.13,6247623.09.201825m 
[Utvid]5656.
Kristoffer Molvik Skjolden
Kongstensvømmerne
Kristoffer Molvik Skjolden25,95
475p
23.09.2018
50m Fri
Kongstensvømmerne200050m Fri25,9547523.09.201825m 
[Utvid]5757.
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen
Haldens SK
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen1.01,70
473p
23.09.2018
100m Butterfly
Haldens SK1999100m Butterfly1.01,7047323.09.201825m 
[Utvid]5858.
Kristoffer Molvik Skjolden
Kongstensvømmerne
Kristoffer Molvik Skjolden57,74
471p
23.09.2018
100m Fri
Kongstensvømmerne2000100m Fri57,7447123.09.201825m 
[Utvid]5959.
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen
Haldens SK
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen26,08
468p
23.09.2018
50m Fri
Haldens SK199950m Fri26,0846823.09.201825m 
[Utvid]5959.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen31,39
468p
23.09.2018
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200450m Butterfly31,3946823.09.201825m 
[Utvid]5959.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig5.01,85
468p
23.09.2018
400m Fri
Sarpsborg IL2003400m Fri5.01,8546823.09.201825m 
[Utvid]6262.
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen
Haldens SK
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen28,08
467p
23.09.2018
50m Butterfly
Haldens SK199950m Butterfly28,0846723.09.201825mD
[Utvid]6363.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen36,98
464p
23.09.2018
50m Bryst
Kongstensvømmerne200150m Bryst36,9846423.09.201825mD
[Utvid]6363.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen1.04,89
464p
23.09.2018
100m Fri
Ås IL2002100m Fri1.04,8946423.09.201825m 
[Utvid]6565.
Alexander Tviberg Sollin
Moss SK
Alexander Tviberg Sollin28,19
462p
23.09.2018
50m Butterfly
Moss SK200150m Butterfly28,1946223.09.201825m 
[Utvid]6565.
Astrid Tangen
Kongstensvømmerne
Astrid Tangen37,03
462p
23.09.2018
50m Bryst
Kongstensvømmerne200050m Bryst37,0346223.09.201825m 
[Utvid]6565.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas2.08,51
462p
23.09.2018
200m Fri
Moss SK2004200m Fri2.08,5146223.09.201825mD
[Utvid]6868.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen2.08,78
459p
23.09.2018
200m Fri
Kongstensvømmerne2002200m Fri2.08,7845923.09.201825mD
[Utvid]6969.
Marthe Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Marthe Klavenes Mauseth33,31
457p
23.09.2018
50m Rygg
Kongstensvømmerne200050m Rygg33,3145723.09.201825m 
[Utvid]7070.
Marthe Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Marthe Klavenes Mauseth29,77
456p
23.09.2018
50m Fri
Kongstensvømmerne200050m Fri29,7745623.09.201825m 
[Utvid]7070.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen37,19
456p
23.09.2018
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst37,1945623.09.201825mD
[Utvid]7070.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad1.05,33
456p
23.09.2018
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2001100m Individuell medley1.05,3345623.09.201825m 
[Utvid]7070.
Astrid Tangen
Kongstensvømmerne
Astrid Tangen1.21,01
456p
23.09.2018
100m Bryst
Kongstensvømmerne2000100m Bryst1.21,0145623.09.201825m 
[Utvid]7474.
Ludvik Svarstad
Kongstensvømmerne
Ludvik Svarstad28,33
455p
23.09.2018
50m Butterfly
Kongstensvømmerne199950m Butterfly28,3345523.09.201825m 
[Utvid]7575.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad58,50
453p
23.09.2018
100m Fri
Sarpsborg IL2004100m Fri58,5045323.09.201825m 
[Utvid]7575.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth10.23,71
453p
23.09.2018
800m Fri
Kongstensvømmerne2005800m Fri10.23,7145323.09.201825m 
[Utvid]7777.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen29,87
452p
23.09.2018
50m Fri
Haldens SK200350m Fri29,8745223.09.201825mF
[Utvid]7777.
Helle Gjøsund
Haldens SK
Helle Gjøsund1.21,23
452p
23.09.2018
100m Bryst
Haldens SK2003100m Bryst1.21,2345223.09.201825m 
[Utvid]7777.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen5.05,45
452p
23.09.2018
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri5.05,4545223.09.201825m 
[Utvid]8080.
Kristoffer Molvik Skjolden
Kongstensvømmerne
Kristoffer Molvik Skjolden26,41
451p
23.09.2018
50m Fri
Kongstensvømmerne200050m Fri26,4145123.09.201825mD
[Utvid]8080.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen29,88
451p
23.09.2018
50m Fri
Ås IL200250m Fri29,8845123.09.201825m 
[Utvid]8080.
Kevin Kvarv
Moss SK
Kevin Kvarv4.36,74
451p
23.09.2018
400m Fri
Moss SK2001400m Fri4.36,7445123.09.201825m 
[Utvid]8383.
Thea Amalie Aksmo Svendsby
Haldens SK
Thea Amalie Aksmo Svendsby31,81
450p
23.09.2018
50m Butterfly
Haldens SK200350m Butterfly31,8145023.09.201825m 
[Utvid]8383.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig1.05,55
450p
23.09.2018
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.05,5545023.09.201825m 
[Utvid]8383.
Malin Ekstrand
Sarpsborg IL
Malin Ekstrand1.21,33
450p
23.09.2018
100m Bryst
Sarpsborg IL2002100m Bryst1.21,3345023.09.201825m 
[Utvid]8686.
Simon Bruno Stenman
Kongstensvømmerne
Simon Bruno Stenman32,99
448p
23.09.2018
50m Bryst
Kongstensvømmerne199950m Bryst32,9944823.09.201825mD
[Utvid]8686.
Sita Nayee
Kongstensvømmerne
Sita Nayee37,42
448p
23.09.2018
50m Bryst
Kongstensvømmerne200350m Bryst37,4244823.09.201825m 
[Utvid]8888.
Alexander Tviberg Sollin
Moss SK
Alexander Tviberg Sollin28,50
447p
23.09.2018
50m Butterfly
Moss SK200150m Butterfly28,5044723.09.201825mD
[Utvid]8888.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig29,97
447p
23.09.2018
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri29,9744723.09.201825m 
[Utvid]8888.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen33,56
447p
23.09.2018
50m Rygg
Kongstensvømmerne200350m Rygg33,5644723.09.201825m 
[Utvid]9191.
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen
Haldens SK
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen28,52
446p
23.09.2018
50m Butterfly
Haldens SK199950m Butterfly28,5244623.09.201825m 
[Utvid]9191.
Sander Aalbu
Haldens SK
Sander Aalbu58,80
446p
23.09.2018
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri58,8044623.09.201825m 
[Utvid]9191.
Alexander Tviberg Sollin
Moss SK
Alexander Tviberg Sollin1.02,92
446p
23.09.2018
100m Butterfly
Moss SK2001100m Butterfly1.02,9244623.09.201825m 
[Utvid]9191.
Helle Gjøsund
Haldens SK
Helle Gjøsund2.56,06
446p
23.09.2018
200m Bryst
Haldens SK2003200m Bryst2.56,0644623.09.201825m 
[Utvid]9595.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten1.05,80
445p
23.09.2018
100m Fri
Sjøstjerna SLK2001100m Fri1.05,8044523.09.201825m 
[Utvid]9696.
Thea Amalie Aksmo Svendsby
Haldens SK
Thea Amalie Aksmo Svendsby30,04
444p
23.09.2018
50m Fri
Haldens SK200350m Fri30,0444423.09.201825m 
[Utvid]9797.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland1.21,76
443p
23.09.2018
100m Bryst
Sarpsborg IL2003100m Bryst1.21,7644323.09.201825m 
[Utvid]9898.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad28,61
442p
23.09.2018
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly28,6144223.09.201825mD
[Utvid]9898.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten30,08
442p
23.09.2018
50m Fri
Sjøstjerna SLK200150m Fri30,0844223.09.201825m 
[Utvid]9898.
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen
Haldens SK
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen1.12,97
442p
23.09.2018
100m Bryst
Haldens SK1999100m Bryst1.12,9744223.09.201825m 
Side 1 av 8 (800 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.