Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Nesparken Open (Høstduppen)
Stevne
Stevnenavn:
Nesparken Open (Høstduppen)
Fra dato:
09.12.2018
Til dato:
09.12.2018
NSF Stevne Id:
0000024938
Arrangørnavn:
Moss SK
Stevnested:
Mossehallen
Bassengnavn:
Mossehallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
28.11.2018
Kvalperiode start:
29.11.2017
Kvalperiode slutt:
28.11.2018
Påmeldingsansv.:
Sverre Bergh-Smith
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90991246
Arrangementsleder
Navn:
Sverre Bergh-Smith
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90991246
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard51,90
649p
09.12.2018
100m Fri
Sjøstjerna SLK1996100m Fri51,9064909.12.201825m 
Expand22.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard23,79
617p
09.12.2018
50m Fri
Sjøstjerna SLK199650m Fri23,7961709.12.201825m 
Expand33.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.00,70
567p
09.12.2018
100m Fri
Moss SK2002100m Fri1.00,7056709.12.201825m 
Expand44.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie2.25,63
565p
09.12.2018
200m Bryst
Ås IL2000200m Bryst2.25,6356509.12.201825m 
Expand55.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen2.24,57
560p
09.12.2018
200m Rygg
Haldens SK2001200m Rygg2.24,5756009.12.201825m 
Expand66.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland27,93
553p
09.12.2018
50m Fri
Moss SK200250m Fri27,9355309.12.201825m 
Expand77.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard2.27,29
546p
09.12.2018
200m Bryst
Sjøstjerna SLK1996200m Bryst2.27,2954609.12.201825m 
Expand88.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie30,97
541p
09.12.2018
50m Bryst
Ås IL200050m Bryst30,9754109.12.201825m 
Expand99.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard24,87
540p
09.12.2018
50m Fri
Sjøstjerna SLK199650m Fri24,8754009.12.201825mD
Expand1010.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland28,16
539p
09.12.2018
50m Fri
Moss SK200250m Fri28,1653909.12.201825mF
Expand1111.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad4.21,06
537p
09.12.2018
400m Fri
Sarpsborg IL2001400m Fri4.21,0653709.12.201825m 
Expand1212.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland35,38
530p
09.12.2018
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst35,3853009.12.201825m 
Expand1313.
Kevin Kvarv
Moss SK
Kevin Kvarv4.23,00
525p
09.12.2018
400m Fri
Moss SK2001400m Fri4.23,0052509.12.201825m 
Expand1414.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen35,62
519p
09.12.2018
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst35,6251909.12.201825m 
Expand1515.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie2.17,28
509p
09.12.2018
200m Individuell medley
Ås IL2000200m Individuell medley2.17,2850909.12.201825m 
Expand1616.
Pauline Hellesø Eriksen
OI Svømming
Pauline Hellesø Eriksen28,75
507p
09.12.2018
50m Fri
OI Svømming200150m Fri28,7550709.12.201825m 
Expand1717.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie1.09,80
505p
09.12.2018
100m Bryst
Ås IL2000100m Bryst1.09,8050509.12.201825mD
Expand1818.
Emilie Paus
OI Svømming
Emilie Paus32,38
498p
09.12.2018
50m Rygg
OI Svømming200250m Rygg32,3849809.12.201825m 
Expand1818.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas56,67
498p
09.12.2018
100m Fri
Moss SK2004100m Fri56,6749809.12.201825m 
Expand2020.
Bingying Liu
OI Svømming
Bingying Liu28,96
496p
09.12.2018
50m Fri
OI Svømming200250m Fri28,9649609.12.201825m 
Expand2121.
Oscar Nordengen
OI Svømming
Oscar Nordengen2.32,31
494p
09.12.2018
200m Bryst
OI Svømming2001200m Bryst2.32,3149409.12.201825m 
Expand2222.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.10,56
489p
09.12.2018
100m Bryst
Sjøstjerna SLK1996100m Bryst1.10,5648909.12.201825mD
Expand2222.
Emilie Paus
OI Svømming
Emilie Paus2.31,30
489p
09.12.2018
200m Rygg
OI Svømming2002200m Rygg2.31,3048909.12.201825m 
Expand2424.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas25,80
484p
09.12.2018
50m Fri
Moss SK200450m Fri25,8048409.12.201825mF
Expand2424.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak1.09,55
484p
09.12.2018
100m Butterfly
Sarpsborg IL2001100m Butterfly1.09,5548409.12.201825m 
Expand2424.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad2.06,48
484p
09.12.2018
200m Fri
Sarpsborg IL2001200m Fri2.06,4848409.12.201825mD
Expand2727.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland29,28
480p
09.12.2018
50m Fri
Moss SK200250m Fri29,2848009.12.201825mD
Expand2828.
Adrian Marius Vitalia
OI Svømming
Adrian Marius Vitalia25,91
478p
09.12.2018
50m Fri
OI Svømming200050m Fri25,9147809.12.201825m 
Expand2828.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen29,31
478p
09.12.2018
50m Fri
Haldens SK200150m Fri29,3147809.12.201825m 
Expand2828.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland31,17
478p
09.12.2018
50m Butterfly
Moss SK200250m Butterfly31,1747809.12.201825m 
Expand3131.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg57,49
477p
09.12.2018
100m Fri
Ski SK2001100m Fri57,4947709.12.201825m 
Expand3232.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig1.04,34
476p
09.12.2018
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.04,3447609.12.201825m 
Expand3333.
Kevin Kvarv
Moss SK
Kevin Kvarv2.07,28
475p
09.12.2018
200m Fri
Moss SK2001200m Fri2.07,2847509.12.201825mD
Expand3434.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad57,61
474p
09.12.2018
100m Fri
Sarpsborg IL2004100m Fri57,6147409.12.201825m 
Expand3535.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas4.33,51
467p
09.12.2018
400m Fri
Moss SK2004400m Fri4.33,5146709.12.201825m 
Expand3636.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg28,11
466p
09.12.2018
50m Butterfly
Ski SK200150m Butterfly28,1146609.12.201825m 
Expand3737.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen29,63
463p
09.12.2018
50m Fri
Haldens SK200350m Fri29,6346309.12.201825m 
Expand3838.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak2.54,05
462p
09.12.2018
200m Bryst
Sarpsborg IL2001200m Bryst2.54,0546209.12.201825m 
Expand3939.
Alexander Tviberg Sollin
Moss SK
Alexander Tviberg Sollin28,21
461p
09.12.2018
50m Butterfly
Moss SK200150m Butterfly28,2146109.12.201825m 
Expand3939.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig29,68
461p
09.12.2018
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri29,6846109.12.201825m 
Expand4141.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie26,28
458p
09.12.2018
50m Fri
Ås IL200050m Fri26,2845809.12.201825m 
Expand4242.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas2.08,93
457p
09.12.2018
200m Fri
Moss SK2004200m Fri2.08,9345709.12.201825mD
Expand4343.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard32,79
456p
09.12.2018
50m Bryst
Sjøstjerna SLK199650m Bryst32,7945609.12.201825mD
Expand4343.
Adrian Marius Vitalia
OI Svømming
Adrian Marius Vitalia32,79
456p
09.12.2018
50m Bryst
OI Svømming200050m Bryst32,7945609.12.201825m 
Expand4545.
Sofie Stadaas
Moss SK
Sofie Stadaas1.05,33
455p
09.12.2018
100m Fri
Moss SK2002100m Fri1.05,3345509.12.201825m 
Expand4646.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.35,03
454p
09.12.2018
200m Rygg
Ås IL2006200m Rygg2.35,0345409.12.201825m 
Expand4747.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje29,90
451p
09.12.2018
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri29,9045109.12.201825mF
Expand4747.
Bingying Liu
OI Svømming
Bingying Liu37,33
451p
09.12.2018
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst37,3345109.12.201825m 
Expand4949.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe29,91
450p
09.12.2018
50m Fri
Ås IL200650m Fri29,9145009.12.201825m 
Expand4949.
Sita Nayee
Kongstensvømmerne
Sita Nayee37,37
450p
09.12.2018
50m Bryst
Kongstensvømmerne200350m Bryst37,3745009.12.201825m 
Expand5151.
Oscar Nordengen
OI Svømming
Oscar Nordengen1.12,60
449p
09.12.2018
100m Bryst
OI Svømming2001100m Bryst1.12,6044909.12.201825mD
Expand5252.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje2.39,37
447p
09.12.2018
200m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005200m Individuell medley2.39,3744709.12.201825m 
Expand5353.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe33,59
446p
09.12.2018
50m Rygg
Ås IL200650m Rygg33,5944609.12.201825m 
Expand5454.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg26,58
442p
09.12.2018
50m Fri
Ski SK200150m Fri26,5844209.12.201825m 
Expand5454.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie1.03,10
442p
09.12.2018
100m Butterfly
Ås IL2000100m Butterfly1.03,1044209.12.201825m 
Expand5656.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie33,17
441p
09.12.2018
50m Bryst
Ås IL200050m Bryst33,1744109.12.201825mD
Expand5656.
Sofie Stadaas
Moss SK
Sofie Stadaas33,71
441p
09.12.2018
50m Rygg
Moss SK200250m Rygg33,7144109.12.201825m 
Expand5858.
Sofie Stadaas
Moss SK
Sofie Stadaas30,14
440p
09.12.2018
50m Fri
Moss SK200250m Fri30,1444009.12.201825m 
Expand5858.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen59,05
440p
09.12.2018
100m Fri
Ski SK2002100m Fri59,0544009.12.201825m 
Expand6060.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas26,68
437p
09.12.2018
50m Fri
Ski SK200050m Fri26,6843709.12.201825mF
Expand6161.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen2.40,68
436p
09.12.2018
200m Individuell medley
Haldens SK2003200m Individuell medley2.40,6843609.12.201825m 
Expand6262.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad4.40,15
434p
09.12.2018
400m Fri
Sarpsborg IL2004400m Fri4.40,1543409.12.201825m 
Expand6363.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad29,35
433p
09.12.2018
50m Rygg
Sarpsborg IL200150m Rygg29,3543309.12.201825m 
Expand6363.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth1.06,42
433p
09.12.2018
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.06,4243309.12.201825m 
Expand6363.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold5.09,80
433p
09.12.2018
400m Fri
Kongstensvømmerne2006400m Fri5.09,8043309.12.201825m 
Expand6666.
Harald Straume
OI Svømming
Harald Straume26,80
432p
09.12.2018
50m Fri
OI Svømming200150m Fri26,8043209.12.201825m 
Expand6666.
Andrea Danielsen
Moss SK
Andrea Danielsen30,31
432p
09.12.2018
50m Fri
Moss SK200250m Fri30,3143209.12.201825m 
Expand6666.
Dorthe Nordgård
Haldens SK
Dorthe Nordgård5.10,07
432p
09.12.2018
400m Fri
Haldens SK2001400m Fri5.10,0743209.12.201825m 
Expand6969.
Henrik Pettersen
Moss SK
Henrik Pettersen59,46
431p
09.12.2018
100m Fri
Moss SK2002100m Fri59,4643109.12.201825m 
Expand6969.
Kevin Kvarv
Moss SK
Kevin Kvarv59,48
431p
09.12.2018
100m Fri
Moss SK2001100m Fri59,4843109.12.201825m 
Expand7171.
Nora Elise Mustorp
Mysen SK
Nora Elise Mustorp30,36
430p
09.12.2018
50m Fri
Mysen SK200350m Fri30,3643009.12.201825m 
Expand7171.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten32,30
430p
09.12.2018
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200150m Butterfly32,3043009.12.201825m 
Expand7373.
Sita Nayee
Kongstensvømmerne
Sita Nayee30,40
429p
09.12.2018
50m Fri
Kongstensvømmerne200350m Fri30,4042909.12.201825m 
Expand7474.
Alexander Tviberg Sollin
Moss SK
Alexander Tviberg Sollin1.03,75
428p
09.12.2018
100m Butterfly
Moss SK2001100m Butterfly1.03,7542809.12.201825m 
Expand7474.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten1.06,66
428p
09.12.2018
100m Fri
Sjøstjerna SLK2001100m Fri1.06,6642809.12.201825m 
Expand7474.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg4.41,52
428p
09.12.2018
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.41,5242809.12.201825m 
Expand7777.
Philip Johan Tokle
Sarpsborg IL
Philip Johan Tokle26,89
427p
09.12.2018
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri26,8942709.12.201825mF
Expand7777.
Henrik Pettersen
Moss SK
Henrik Pettersen26,90
427p
09.12.2018
50m Fri
Moss SK200250m Fri26,9042709.12.201825m 
Expand7777.
Matias Johansen Ruud
Sarpsborg IL
Matias Johansen Ruud59,67
427p
09.12.2018
100m Fri
Sarpsborg IL2002100m Fri59,6742709.12.201825m 
Expand7777.
Malin Ekstrand
Sarpsborg IL
Malin Ekstrand1.06,72
427p
09.12.2018
100m Fri
Sarpsborg IL2002100m Fri1.06,7242709.12.201825m 
Expand8181.
Matias Johansen Ruud
Sarpsborg IL
Matias Johansen Ruud26,91
426p
09.12.2018
50m Fri
Sarpsborg IL200250m Fri26,9142609.12.201825m 
Expand8282.
Philip Johan Tokle
Sarpsborg IL
Philip Johan Tokle26,93
425p
09.12.2018
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri26,9342509.12.201825m 
Expand8282.
Kevin Kvarv
Moss SK
Kevin Kvarv26,94
425p
09.12.2018
50m Fri
Moss SK200150m Fri26,9442509.12.201825m 
Expand8282.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas28,98
425p
09.12.2018
50m Butterfly
Ski SK200050m Butterfly28,9842509.12.201825m 
Expand8282.
Alexander Tviberg Sollin
Moss SK
Alexander Tviberg Sollin28,99
425p
09.12.2018
50m Butterfly
Moss SK200150m Butterfly28,9942509.12.201825mD
Expand8686.
Alexander Tviberg Sollin
Moss SK
Alexander Tviberg Sollin59,82
423p
09.12.2018
100m Fri
Moss SK2001100m Fri59,8242309.12.201825m 
Expand8686.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.06,93
423p
09.12.2018
100m Fri
Ås IL2006100m Fri1.06,9342309.12.201825m 
Expand8888.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad59,87
422p
09.12.2018
100m Fri
Sarpsborg IL2001100m Fri59,8742209.12.201825mD
Expand8888.
Kevin Kvarv
Moss SK
Kevin Kvarv59,88
422p
09.12.2018
100m Fri
Moss SK2001100m Fri59,8842209.12.201825mD
Expand9090.
Nora Elise Mustorp
Mysen SK
Nora Elise Mustorp1.07,09
420p
09.12.2018
100m Fri
Mysen SK2003100m Fri1.07,0942009.12.201825m 
Expand9090.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen2.59,56
420p
09.12.2018
200m Bryst
Haldens SK2003200m Bryst2.59,5642009.12.201825m 
Expand9292.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas27,06
419p
09.12.2018
50m Fri
Moss SK200450m Fri27,0641909.12.201825mD
Expand9292.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas33,74
419p
09.12.2018
50m Bryst
Ski SK200050m Bryst33,7441909.12.201825m 
Expand9292.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas1.00,05
419p
09.12.2018
100m Fri
Ski SK2000100m Fri1.00,0541909.12.201825m 
Expand9595.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak32,60
418p
09.12.2018
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly32,6041809.12.201825mD
Expand9696.
Alma Helene Hansen Kural
OI Svømming
Alma Helene Hansen Kural3.00,16
416p
09.12.2018
200m Bryst
OI Svømming2002200m Bryst3.00,1641609.12.201825m 
Expand9797.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg27,16
415p
09.12.2018
50m Fri
Ski SK200150m Fri27,1641509.12.201825mD
Expand9898.
Tobias Aarum Halås
Ski SK
Tobias Aarum Halås27,19
413p
09.12.2018
50m Fri
Ski SK199950m Fri27,1941309.12.201825m 
Expand9999.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth30,81
412p
09.12.2018
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri30,8141209.12.201825m 
Expand9999.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas1.00,39
412p
09.12.2018
100m Fri
Moss SK2004100m Fri1.00,3941209.12.201825mD
Page 1 of 10 (930 items)< Prev12345678910Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.