Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Langdistansecup 1500m
Stevne
Stevnenavn:
Langdistansecup 1500m
Fra dato:
14.12.2018
Til dato:
14.12.2018
NSF Stevne Id:
0000025175
Arrangørnavn:
Bergens SC
Stevnested:
Slåtthaughallen
Bassengnavn:
Slåtthaug svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
07.12.2018
Kvalperiode start:
08.12.2017
Kvalperiode slutt:
07.12.2018
Påmeldingsansv.:
Rafael Cobo
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
45661205
Arrangementsleder
Navn:
Maren Solem Bertelsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
46841991
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss16.53,23
747p
14.12.2018
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20041500m Fri16.53,2374714.12.201825m 
Expand22.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.59,63
700p
14.12.2018
800m Fri
Vestkantsvømmerne2004800m Fri8.59,6370014.12.201825mD
Expand33.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale17.25,33
681p
14.12.2018
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20031500m Fri17.25,3368114.12.201825m 
Expand44.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.26,64
680p
14.12.2018
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.26,6468014.12.201825mD
Expand55.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale9.19,50
628p
14.12.2018
800m Fri
Vestkantsvømmerne2003800m Fri9.19,5062814.12.201825mD
Expand66.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale4.37,61
602p
14.12.2018
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.37,6160214.12.201825mD
Expand77.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.11,07
598p
14.12.2018
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.11,0759814.12.201825mD
Expand88.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli18.20,91
583p
14.12.2018
1500m Fri
Bergensvømmerne20041500m Fri18.20,9158314.12.201825m 
Expand99.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun18.33,84
562p
14.12.2018
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20041500m Fri18.33,8456214.12.201825m 
Expand1010.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli9.42,20
558p
14.12.2018
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri9.42,2055814.12.201825mD
Expand1111.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli4.47,04
545p
14.12.2018
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.47,0454514.12.201825mD
Expand1212.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun9.49,34
538p
14.12.2018
800m Fri
Vestkantsvømmerne2004800m Fri9.49,3453814.12.201825mD
Expand1313.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland18.51,92
536p
14.12.2018
1500m Fri
Bergensvømmerne20041500m Fri18.51,9253614.12.201825m 
Expand1414.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.16,43
530p
14.12.2018
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.16,4353014.12.201825mD
Expand1414.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen18.55,91
530p
14.12.2018
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20051500m Fri18.55,9153014.12.201825m 
Expand1616.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen18.59,17
526p
14.12.2018
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20061500m Fri18.59,1752614.12.201825m 
Expand1717.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun4.52,14
517p
14.12.2018
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.52,1451714.12.201825mD
Expand1717.
Aleksander Sørebø
Bergensvømmerne
Aleksander Sørebø17.36,27
517p
14.12.2018
1500m Fri
Bergensvømmerne20031500m Fri17.36,2751714.12.201825m 
Expand1717.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik17.36,43
517p
14.12.2018
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20031500m Fri17.36,4351714.12.201825m 
Expand2020.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen10.01,70
505p
14.12.2018
800m Fri
Vestkantsvømmerne2006800m Fri10.01,7050514.12.201825mD
Expand2121.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik9.17,68
502p
14.12.2018
800m Fri
Vestkantsvømmerne2003800m Fri9.17,6850214.12.201825mD
Expand2222.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen10.03,28
501p
14.12.2018
800m Fri
Vestkantsvømmerne2005800m Fri10.03,2850114.12.201825mD
Expand2323.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen4.55,86
498p
14.12.2018
400m Fri
Vestkantsvømmerne2006400m Fri4.55,8649814.12.201825mD
Expand2424.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland10.05,22
496p
14.12.2018
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri10.05,2249614.12.201825mD
Expand2525.
Aleksander Sørebø
Bergensvømmerne
Aleksander Sørebø9.21,36
492p
14.12.2018
800m Fri
Bergensvømmerne2003800m Fri9.21,3649214.12.201825mD
Expand2626.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen4.57,51
489p
14.12.2018
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri4.57,5148914.12.201825mD
Expand2727.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss1.03,79
488p
14.12.2018
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.03,7948814.12.201825mD
Expand2828.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland17.57,47
487p
14.12.2018
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20031500m Fri17.57,4748714.12.201825m 
Expand2929.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug19.30,31
485p
14.12.2018
1500m Fri
Bergen SLK20041500m Fri19.30,3148514.12.201825m 
Expand3030.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland4.58,56
484p
14.12.2018
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.58,5648414.12.201825mD
Expand3131.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli2.21,09
479p
14.12.2018
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.21,0947914.12.201825mD
Expand3232.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug10.18,73
464p
14.12.2018
800m Fri
Bergen SLK2004800m Fri10.18,7346414.12.201825mD
Expand3333.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland9.35,51
457p
14.12.2018
800m Fri
Vestkantsvømmerne2003800m Fri9.35,5145714.12.201825mD
Expand3434.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug5.04,76
455p
14.12.2018
400m Fri
Bergen SLK2004400m Fri5.04,7645514.12.201825mD
Expand3535.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer18.23,00
454p
14.12.2018
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20051500m Fri18.23,0045414.12.201825m 
Expand3535.
Kristine Joys
Delfana
Kristine Joys19.55,92
454p
14.12.2018
1500m Fri
Delfana20031500m Fri19.55,9245414.12.201825m 
Expand3737.
Christine Tufte Lund
Delfana
Christine Tufte Lund19.58,91
451p
14.12.2018
1500m Fri
Delfana20031500m Fri19.58,9145114.12.201825m 
Expand3838.
Sandra Sæbø
Bergensvømmerne
Sandra Sæbø20.02,56
447p
14.12.2018
1500m Fri
Bergensvømmerne20031500m Fri20.02,5644714.12.201825m 
Expand3939.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.24,48
446p
14.12.2018
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.24,4844614.12.201825mD
Expand4040.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer9.40,83
444p
14.12.2018
800m Fri
Vestkantsvømmerne2005800m Fri9.40,8344414.12.201825mD
Expand4141.
Aleksander Sørebø
Bergensvømmerne
Aleksander Sørebø4.38,28
443p
14.12.2018
400m Fri
Bergensvømmerne2003400m Fri4.38,2844314.12.201825mD
Expand4242.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.24,95
442p
14.12.2018
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.24,9544214.12.201825mD
Expand4242.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik4.38,54
442p
14.12.2018
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.38,5444214.12.201825mD
Expand4242.
Jonas Thorbjørnsen Hinna
Bergensvømmerne
Jonas Thorbjørnsen Hinna9.41,82
442p
14.12.2018
800m Fri
Bergensvømmerne2003800m Fri9.41,8244214.12.201825mD
Expand4545.
Jonas Thorbjørnsen Hinna
Bergensvømmerne
Jonas Thorbjørnsen Hinna18.33,46
441p
14.12.2018
1500m Fri
Bergensvømmerne20031500m Fri18.33,4644114.12.201825m 
Expand4646.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen2.25,47
437p
14.12.2018
200m Fri
Vestkantsvømmerne2005200m Fri2.25,4743714.12.201825mD
Expand4646.
Anniken Walløe
Delfana
Anniken Walløe20.11,18
437p
14.12.2018
1500m Fri
Delfana20041500m Fri20.11,1843714.12.201825m 
Expand4848.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale1.06,30
435p
14.12.2018
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.06,3043514.12.201825mD
Expand4848.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland2.25,66
435p
14.12.2018
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.25,6643514.12.201825mD
Expand5050.
Sandra Sæbø
Bergensvømmerne
Sandra Sæbø10.32,81
434p
14.12.2018
800m Fri
Bergensvømmerne2003800m Fri10.32,8143414.12.201825mD
Expand5151.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen20.19,35
429p
14.12.2018
1500m Fri
Arna SLK20051500m Fri20.19,3542914.12.201825m 
Expand5252.
Sandra Sæbø
Bergensvømmerne
Sandra Sæbø5.11,38
427p
14.12.2018
400m Fri
Bergensvømmerne2003400m Fri5.11,3842714.12.201825mD
Expand5353.
Victoria Erdal Steinsland
Delfana
Victoria Erdal Steinsland20.26,39
421p
14.12.2018
1500m Fri
Delfana20051500m Fri20.26,3942114.12.201825m 
Expand5454.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik20.27,62
420p
14.12.2018
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20061500m Fri20.27,6242014.12.201825m 
Expand5555.
Kristine Joys
Delfana
Kristine Joys10.40,07
419p
14.12.2018
800m Fri
Delfana2003800m Fri10.40,0741914.12.201825mD
Expand5656.
Henrik Hodne Eliassen
Delfana
Henrik Hodne Eliassen18.54,89
417p
14.12.2018
1500m Fri
Delfana20041500m Fri18.54,8941714.12.201825m 
Expand5757.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland18.55,28
416p
14.12.2018
1500m Fri
Førde IL Symjing20041500m Fri18.55,2841614.12.201825m 
Expand5858.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss30,73
415p
14.12.2018
50m Fri
Vestkantsvømmerne200450m Fri30,7341514.12.201825mD
Expand5959.
Jonas Thorbjørnsen Hinna
Bergensvømmerne
Jonas Thorbjørnsen Hinna4.44,83
413p
14.12.2018
400m Fri
Bergensvømmerne2003400m Fri4.44,8341314.12.201825mD
Expand5959.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland4.44,93
413p
14.12.2018
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.44,9341314.12.201825mD
Expand6161.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer4.45,05
412p
14.12.2018
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri4.45,0541214.12.201825mD
Expand6161.
Christine Tufte Lund
Delfana
Christine Tufte Lund10.43,80
412p
14.12.2018
800m Fri
Delfana2003800m Fri10.43,8041214.12.201825mD
Expand6363.
Anniken Walløe
Delfana
Anniken Walløe10.47,51
405p
14.12.2018
800m Fri
Delfana2004800m Fri10.47,5140514.12.201825mD
Expand6464.
Kristine Joys
Delfana
Kristine Joys5.17,11
404p
14.12.2018
400m Fri
Delfana2003400m Fri5.17,1140414.12.201825mD
Expand6565.
Elise Book Dalsgård
Åstveit SK
Elise Book Dalsgård20.45,85
402p
14.12.2018
1500m Fri
Åstveit SK20041500m Fri20.45,8540214.12.201825m 
Expand6666.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug2.29,96
399p
14.12.2018
200m Fri
Bergen SLK2004200m Fri2.29,9639914.12.201825mD
Expand6666.
Helle Aas
Åstveit SK
Helle Aas20.48,78
399p
14.12.2018
1500m Fri
Åstveit SK20051500m Fri20.48,7839914.12.201825m 
Expand6868.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.08,30
398p
14.12.2018
100m Fri
Bergensvømmerne2004100m Fri1.08,3039814.12.201825mD
Expand6868.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen10.51,37
398p
14.12.2018
800m Fri
Arna SLK2005800m Fri10.51,3739814.12.201825mD
Expand7070.
Christine Tufte Lund
Delfana
Christine Tufte Lund5.19,02
397p
14.12.2018
400m Fri
Delfana2003400m Fri5.19,0239714.12.201825mD
Expand7070.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik10.52,06
397p
14.12.2018
800m Fri
Vestkantsvømmerne2006800m Fri10.52,0639714.12.201825mD
Expand7272.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland10.03,43
396p
14.12.2018
800m Fri
Førde IL Symjing2004800m Fri10.03,4339614.12.201825mD
Expand7373.
Anniken Walløe
Delfana
Anniken Walløe5.19,59
395p
14.12.2018
400m Fri
Delfana2004400m Fri5.19,5939514.12.201825mD
Expand7474.
Elise Book Dalsgård
Åstveit SK
Elise Book Dalsgård10.53,55
394p
14.12.2018
800m Fri
Åstveit SK2004800m Fri10.53,5539414.12.201825mD
Expand7575.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik5.20,52
391p
14.12.2018
400m Fri
Vestkantsvømmerne2006400m Fri5.20,5239114.12.201825mD
Expand7575.
Trym Stendalen
Delfana
Trym Stendalen19.19,57
391p
14.12.2018
1500m Fri
Delfana20051500m Fri19.19,5739114.12.201825m 
Expand7777.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik2.15,99
390p
14.12.2018
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.15,9939014.12.201825mD
Expand7777.
Elise Book Dalsgård
Åstveit SK
Elise Book Dalsgård5.20,93
390p
14.12.2018
400m Fri
Åstveit SK2004400m Fri5.20,9339014.12.201825mD
Expand7979.
Henrik Hodne Eliassen
Delfana
Henrik Hodne Eliassen10.08,83
386p
14.12.2018
800m Fri
Delfana2004800m Fri10.08,8338614.12.201825mD
Expand8080.
Helle Aas
Åstveit SK
Helle Aas10.59,73
383p
14.12.2018
800m Fri
Åstveit SK2005800m Fri10.59,7338314.12.201825mD
Expand8181.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen5.23,29
381p
14.12.2018
400m Fri
Arna SLK2005400m Fri5.23,2938114.12.201825mD
Expand8282.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale31,76
376p
14.12.2018
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri31,7637614.12.201825mD
Expand8383.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland1.09,70
374p
14.12.2018
100m Fri
Bergensvømmerne2004100m Fri1.09,7037414.12.201825mD
Expand8383.
Aleksander Sørebø
Bergensvømmerne
Aleksander Sørebø2.17,83
374p
14.12.2018
200m Fri
Bergensvømmerne2003200m Fri2.17,8337414.12.201825mD
Expand8585.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen1.09,78
373p
14.12.2018
100m Fri
Vestkantsvømmerne2005100m Fri1.09,7837314.12.201825mD
Expand8585.
Victoria Erdal Steinsland
Delfana
Victoria Erdal Steinsland11.05,49
373p
14.12.2018
800m Fri
Delfana2005800m Fri11.05,4937314.12.201825mD
Expand8585.
Anders Rye Brekkhus
Delfana
Anders Rye Brekkhus19.37,32
373p
14.12.2018
1500m Fri
Delfana20031500m Fri19.37,3237314.12.201825m 
Expand8888.
Sandra Sæbø
Bergensvømmerne
Sandra Sæbø2.33,82
370p
14.12.2018
200m Fri
Bergensvømmerne2003200m Fri2.33,8237014.12.201825mD
Expand8888.
Kristin Hals
Vestkantsvømmerne
Kristin Hals21.20,92
370p
14.12.2018
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20051500m Fri21.20,9237014.12.201825m 
Expand9090.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland4.55,85
369p
14.12.2018
400m Fri
Førde IL Symjing2004400m Fri4.55,8536914.12.201825mD
Expand9090.
Helle Aas
Åstveit SK
Helle Aas5.26,92
369p
14.12.2018
400m Fri
Åstveit SK2005400m Fri5.26,9236914.12.201825mD
Expand9090.
Ask Moum
Arna SLK
Ask Moum19.42,27
369p
14.12.2018
1500m Fri
Arna SLK20031500m Fri19.42,2736914.12.201825m 
Expand9393.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun1.10,20
366p
14.12.2018
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.10,2036614.12.201825mD
Expand9494.
Trym Stendalen
Delfana
Trym Stendalen10.20,20
365p
14.12.2018
800m Fri
Delfana2005800m Fri10.20,2036514.12.201825mD
Expand9595.
Even Saltnes Urdal
Delfana
Even Saltnes Urdal19.48,10
363p
14.12.2018
1500m Fri
Delfana20061500m Fri19.48,1036314.12.201825m 
Expand9696.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer2.19,40
362p
14.12.2018
200m Fri
Vestkantsvømmerne2005200m Fri2.19,4036214.12.201825mD
Expand9696.
Anders Rye Brekkhus
Delfana
Anders Rye Brekkhus10.21,98
362p
14.12.2018
800m Fri
Delfana2003800m Fri10.21,9836214.12.201825mD
Expand9898.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.10,65
359p
14.12.2018
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.10,6535914.12.201825mD
Expand9898.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.19,76
359p
14.12.2018
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.19,7635914.12.201825mD
Expand100100.
Kristine Joys
Delfana
Kristine Joys2.35,56
357p
14.12.2018
200m Fri
Delfana2003200m Fri2.35,5635714.12.201825mD
Page 1 of 3 (246 items)< Prev123Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.