Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Julesvøm Sørreisa
Stevne
Stevnenavn:
Julesvøm Sørreisa
Fra dato:
01.12.2018
Til dato:
02.12.2018
NSF Stevne Id:
0000025524
Arrangørnavn:
Sørreisa SK
Stevnested:
Sørreisa
Bassengnavn:
Sørreisa svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
22.11.2018
Kvalperiode start:
23.11.2017
Kvalperiode slutt:
22.11.2018
Påmeldingsansv.:
Nina Pedersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92661732
Arrangementsleder
Navn:
Nina Pedersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92661732
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.16,55
517p
02.12.2018
200m Individuell medley
Sortland SLK2001200m Individuell medley2.16,5551702.12.201825m 
Expand22.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen4.53,10
512p
01.12.2018
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri4.53,1051201.12.201825m 
Expand33.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.25,97
508p
01.12.2018
400m Fri
Sortland SLK2001400m Fri4.25,9750801.12.201825m 
Expand44.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.00,47
502p
01.12.2018
100m Butterfly
Sortland SLK2001100m Butterfly1.00,4750201.12.201825m 
Expand55.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta57,17
485p
02.12.2018
100m Fri
Harstad SK2002100m Fri57,1748502.12.201825m 
Expand66.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez4.31,71
476p
01.12.2018
400m Fri
Tromsø SK2004400m Fri4.31,7147601.12.201825m 
Expand77.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta1.01,65
474p
01.12.2018
100m Butterfly
Harstad SK2002100m Butterfly1.01,6547401.12.201825m 
Expand77.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen5.00,64
474p
01.12.2018
400m Fri
Sortland SLK2004400m Fri5.00,6447401.12.201825m 
Expand99.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell28,01
471p
02.12.2018
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly28,0147102.12.201825m 
Expand1010.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.03,29
461p
02.12.2018
100m Rygg
Sortland SLK2001100m Rygg1.03,2946102.12.201825m 
Expand1111.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold58,18
460p
02.12.2018
100m Fri
Tromsø SK2004100m Fri58,1846002.12.201825m 
Expand1212.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes1.12,14
458p
01.12.2018
100m Bryst
Harstad SK2000100m Bryst1.12,1445801.12.201825m 
Expand1313.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes26,37
453p
01.12.2018
50m Fri
Harstad SK200050m Fri26,3745301.12.201825m 
Expand1414.
Joakim Bjørklund
Sørreisa SK
Joakim Bjørklund26,45
449p
01.12.2018
50m Fri
Sørreisa SK199550m Fri26,4544901.12.201825mF
Expand1414.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes32,96
449p
01.12.2018
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst32,9644901.12.201825m 
Expand1616.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.35,77
448p
01.12.2018
200m Rygg
Sortland SLK2005200m Rygg2.35,7744801.12.201825m 
Expand1717.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell26,51
446p
01.12.2018
50m Fri
Sortland SLK200150m Fri26,5144601.12.201825mF
Expand1818.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell28,54
445p
01.12.2018
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly28,5444501.12.201825mD
Expand1818.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta28,55
445p
02.12.2018
50m Butterfly
Harstad SK200250m Butterfly28,5544502.12.201825m 
Expand2020.
Nikoline Riibe Kristoffersen
Tromsø SK
Nikoline Riibe Kristoffersen37,53
444p
01.12.2018
50m Bryst
Tromsø SK200250m Bryst37,5344401.12.201825m 
Expand2020.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga4.38,11
444p
01.12.2018
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri4.38,1144401.12.201825m 
Expand2222.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell26,58
442p
01.12.2018
50m Fri
Sortland SLK200150m Fri26,5844201.12.201825m 
Expand2323.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.25,24
439p
01.12.2018
200m Fri
Sortland SLK2005200m Fri2.25,2443901.12.201825mD
Expand2424.
Joakim Bjørklund
Sørreisa SK
Joakim Bjørklund26,68
437p
01.12.2018
50m Fri
Sørreisa SK199550m Fri26,6843701.12.201825m 
Expand2424.
Una Othelie Hanssen
Tromsø SK
Una Othelie Hanssen1.06,19
437p
02.12.2018
100m Fri
Tromsø SK2005100m Fri1.06,1943702.12.201825m 
Expand2626.
Christel Mariel Mikkelsen Eriksen
Drag SK
Christel Mariel Mikkelsen Eriksen37,77
435p
01.12.2018
50m Bryst
Drag SK200150m Bryst37,7743501.12.201825m 
Expand2626.
Joakim Bjørklund
Sørreisa SK
Joakim Bjørklund59,30
435p
02.12.2018
100m Fri
Sørreisa SK1995100m Fri59,3043502.12.201825m 
Expand2828.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman1.06,33
434p
02.12.2018
100m Fri
Harstad SK2003100m Fri1.06,3343402.12.201825m 
Expand2929.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.40,99
433p
02.12.2018
200m Individuell medley
Sortland SLK2004200m Individuell medley2.40,9943302.12.201825m 
Expand3030.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen28,86
431p
02.12.2018
50m Butterfly
Finnsnes SK200450m Butterfly28,8643102.12.201825m 
Expand3131.
Cathrine Jensen
Sortland SLK
Cathrine Jensen1.06,58
429p
02.12.2018
100m Fri
Sortland SLK2001100m Fri1.06,5842902.12.201825m 
Expand3131.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.41,53
429p
02.12.2018
200m Individuell medley
Sortland SLK2005200m Individuell medley2.41,5342902.12.201825m 
Expand3333.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta28,93
427p
01.12.2018
50m Butterfly
Harstad SK200250m Butterfly28,9342701.12.201825mD
Expand3333.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.11,86
427p
01.12.2018
200m Fri
Sortland SLK2001200m Fri2.11,8642701.12.201825mD
Expand3535.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.25,63
426p
02.12.2018
200m Individuell medley
Sortland SLK2005200m Individuell medley2.25,6342602.12.201825m 
Expand3636.
Una Othelie Hanssen
Tromsø SK
Una Othelie Hanssen5.11,92
425p
01.12.2018
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri5.11,9242501.12.201825m 
Expand3737.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez2.12,32
423p
01.12.2018
200m Fri
Tromsø SK2004200m Fri2.12,3242301.12.201825mD
Expand3838.
Joakim Bjørklund
Sørreisa SK
Joakim Bjørklund27,03
421p
02.12.2018
50m Fri
Sørreisa SK199550m Fri27,0342102.12.201825mD
Expand3838.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.27,33
421p
01.12.2018
200m Fri
Sortland SLK2004200m Fri2.27,3342101.12.201825mD
Expand4040.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta27,05
420p
01.12.2018
50m Fri
Harstad SK200250m Fri27,0542001.12.201825m 
Expand4040.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth5.13,02
420p
01.12.2018
400m Fri
Tromsø SK2004400m Fri5.13,0242001.12.201825m 
Expand4242.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman30,64
419p
01.12.2018
50m Fri
Harstad SK200350m Fri30,6441901.12.201825m 
Expand4343.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen1.14,37
418p
01.12.2018
100m Bryst
Finnsnes SK2004100m Bryst1.14,3741801.12.201825m 
Expand4444.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez27,12
416p
01.12.2018
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri27,1241601.12.201825mF
Expand4444.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen34,37
416p
02.12.2018
50m Rygg
Sortland SLK200550m Rygg34,3741602.12.201825mF
Expand4444.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen1.00,18
416p
02.12.2018
100m Fri
Tromsø SK2001100m Fri1.00,1841602.12.201825m 
Expand4747.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell29,23
414p
02.12.2018
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly29,2341402.12.201825mD
Expand4747.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez29,24
414p
02.12.2018
50m Butterfly
Tromsø SK200450m Butterfly29,2441402.12.201825m 
Expand4949.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta27,23
411p
01.12.2018
50m Fri
Harstad SK200250m Fri27,2341101.12.201825mF
Expand4949.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes29,88
411p
01.12.2018
50m Rygg
Harstad SK200050m Rygg29,8841101.12.201825m 
Expand5151.
Cathrine Jensen
Sortland SLK
Cathrine Jensen30,91
408p
01.12.2018
50m Fri
Sortland SLK200150m Fri30,9140801.12.201825m 
Expand5151.
Tina Kristin Olsen
Harstad SK
Tina Kristin Olsen38,61
408p
01.12.2018
50m Bryst
Harstad SK200350m Bryst38,6140801.12.201825m 
Expand5151.
Christel Mariel Mikkelsen Eriksen
Drag SK
Christel Mariel Mikkelsen Eriksen1.24,03
408p
01.12.2018
100m Bryst
Drag SK2001100m Bryst1.24,0340801.12.201825m 
Expand5454.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen5.16,33
407p
01.12.2018
400m Fri
Svolvær IL2004400m Fri5.16,3340701.12.201825m 
Expand5555.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg2.28,29
404p
02.12.2018
200m Individuell medley
Tromsø SK2003200m Individuell medley2.28,2940402.12.201825m 
Expand5656.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen34,18
403p
01.12.2018
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst34,1840301.12.201825m 
Expand5757.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen27,45
402p
01.12.2018
50m Fri
Finnsnes SK200450m Fri27,4540201.12.201825mF
Expand5858.
Tomass Plavins
Tromsø SK
Tomass Plavins27,51
399p
01.12.2018
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri27,5139901.12.201825m 
Expand5959.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth31,17
398p
01.12.2018
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri31,1739801.12.201825m 
Expand5959.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen3.02,82
398p
02.12.2018
200m Bryst
Sortland SLK2004200m Bryst3.02,8239802.12.201825m 
Expand6161.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga29,66
397p
02.12.2018
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly29,6639702.12.201825m 
Expand6161.
Christel Mariel Mikkelsen Eriksen
Drag SK
Christel Mariel Mikkelsen Eriksen38,96
397p
01.12.2018
50m Bryst
Drag SK200150m Bryst38,9639701.12.201825mD
Expand6363.
Una Othelie Hanssen
Tromsø SK
Una Othelie Hanssen31,24
395p
02.12.2018
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri31,2439502.12.201825mD
Expand6464.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen27,64
393p
01.12.2018
50m Fri
Tromsø SK200150m Fri27,6439301.12.201825mF
Expand6464.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen4.49,67
393p
01.12.2018
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri4.49,6739301.12.201825m 
Expand6666.
Joakim Bjørklund
Sørreisa SK
Joakim Bjørklund29,80
391p
02.12.2018
50m Butterfly
Sørreisa SK199550m Butterfly29,8039102.12.201825m 
Expand6666.
Una Othelie Hanssen
Tromsø SK
Una Othelie Hanssen2.30,93
391p
01.12.2018
200m Fri
Tromsø SK2005200m Fri2.30,9339101.12.201825mD
Expand6666.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen2.44,57
391p
02.12.2018
200m Bryst
Finnsnes SK2004200m Bryst2.44,5739102.12.201825m 
Expand6969.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta27,73
390p
02.12.2018
50m Fri
Harstad SK200250m Fri27,7339002.12.201825mD
Expand6969.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold30,39
390p
02.12.2018
50m Rygg
Tromsø SK200450m Rygg30,3939002.12.201825mF
Expand6969.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland2.28,57
390p
02.12.2018
200m Butterfly
Tromsø SK1998200m Butterfly2.28,5739002.12.201825m 
Expand7272.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold2.24,69
389p
01.12.2018
200m Rygg
Tromsø SK2004200m Rygg2.24,6938901.12.201825m 
Expand7272.
Una Othelie Hanssen
Tromsø SK
Una Othelie Hanssen2.43,23
389p
01.12.2018
200m Rygg
Tromsø SK2005200m Rygg2.43,2338901.12.201825m 
Expand7474.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen27,77
388p
01.12.2018
50m Fri
Tromsø SK200150m Fri27,7738801.12.201825m 
Expand7474.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes34,59
388p
01.12.2018
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst34,5938801.12.201825mD
Expand7474.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth35,18
388p
02.12.2018
50m Rygg
Tromsø SK200450m Rygg35,1838802.12.201825mF
Expand7474.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes2.24,80
388p
01.12.2018
200m Rygg
Harstad SK2000200m Rygg2.24,8038801.12.201825m 
Expand7878.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen31,44
387p
01.12.2018
50m Fri
Sortland SLK200450m Fri31,4438701.12.201825mF
Expand7979.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen2.30,45
386p
02.12.2018
200m Individuell medley
Finnsnes SK2004200m Individuell medley2.30,4538602.12.201825m 
Expand8080.
Alexander Kvalberg
Sørreisa SK
Alexander Kvalberg27,86
384p
01.12.2018
50m Fri
Sørreisa SK200150m Fri27,8638401.12.201825m 
Expand8181.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.16,77
383p
01.12.2018
200m Fri
Sortland SLK2005200m Fri2.16,7738301.12.201825mD
Expand8282.
Sigri Steen
Svolvær IL
Sigri Steen31,58
382p
01.12.2018
50m Fri
Svolvær IL200350m Fri31,5838201.12.201825m 
Expand8282.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth2.32,19
382p
01.12.2018
200m Fri
Tromsø SK2004200m Fri2.32,1938201.12.201825mD
Expand8282.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen3.05,41
382p
02.12.2018
200m Bryst
Sortland SLK2005200m Bryst3.05,4138202.12.201825m 
Expand8585.
Sigri Steen
Svolvær IL
Sigri Steen1.09,33
380p
02.12.2018
100m Fri
Svolvær IL2003100m Fri1.09,3338002.12.201825m 
Expand8686.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg1.06,42
379p
01.12.2018
100m Butterfly
Tromsø SK2003100m Butterfly1.06,4237901.12.201825m 
Expand8787.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta1.07,68
377p
02.12.2018
100m Rygg
Harstad SK2002100m Rygg1.07,6837702.12.201825m 
Expand8888.
Inna Marja Amundsen
Bjerkvik SK
Inna Marja Amundsen5.24,81
376p
01.12.2018
400m Fri
Bjerkvik SK2004400m Fri5.24,8137601.12.201825m 
Expand8989.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen2.33,09
375p
01.12.2018
200m Fri
Svolvær IL2004200m Fri2.33,0937501.12.201825mD
Expand9090.
Emilie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Emilie Lykseth Iversen5.25,28
374p
01.12.2018
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri5.25,2837401.12.201825m 
Expand9191.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen1.17,20
373p
01.12.2018
100m Bryst
Tromsø SK2001100m Bryst1.17,2037301.12.201825m 
Expand9292.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen30,31
372p
01.12.2018
50m Butterfly
Tromsø SK200150m Butterfly30,3137201.12.201825mD
Expand9292.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen35,09
372p
01.12.2018
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst35,0937201.12.201825mD
Expand9292.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland1.06,82
372p
02.12.2018
100m Butterfly
Tromsø SK1998100m Butterfly1.06,8237202.12.201825mD
Expand9292.
Anne Josefine Hammer
Tromsø SK
Anne Josefine Hammer1.09,82
372p
02.12.2018
100m Fri
Tromsø SK2002100m Fri1.09,8237202.12.201825m 
Expand9292.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman3.07,06
372p
02.12.2018
200m Bryst
Harstad SK2003200m Bryst3.07,0637202.12.201825m 
Expand9797.
Joakim Bjørklund
Sørreisa SK
Joakim Bjørklund35,13
371p
01.12.2018
50m Bryst
Sørreisa SK199550m Bryst35,1337101.12.201825m 
Expand9898.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold28,21
370p
02.12.2018
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri28,2137002.12.201825mD
Expand9999.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.47,81
369p
02.12.2018
200m Bryst
Sortland SLK2005200m Bryst2.47,8136902.12.201825m 
Expand100100.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez35,21
368p
01.12.2018
50m Bryst
Tromsø SK200450m Bryst35,2136801.12.201825m 
Page 1 of 11 (1033 items)< Prev123456791011Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.