Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Arena Open
Stevne
Stevnenavn:
Arena Open
Fra dato:
16.12.2018
Til dato:
16.12.2018
NSF Stevne Id:
0000025614
Arrangørnavn:
Lambertseter SK
Stevnested:
Lambertseter Bad
Bassengnavn:
Lambertseter bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.12.2018
Kvalperiode start:
06.12.2017
Kvalperiode slutt:
05.12.2018
Påmeldingsansv.:
Torbjørn Sund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
905 59 712
Arrangementsleder
Navn:
Henriette Nedregård
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41310094
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.23,47
705p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.23,4770516.12.201825m 
Expand22.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.09,16
624p
16.12.2018
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.09,1662416.12.201825mD
Expand33.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.39,06
605p
16.12.2018
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.39,0660516.12.201825m 
Expand44.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin2.26,40
576p
16.12.2018
200m Individuell medley
OI Svømming2004200m Individuell medley2.26,4057616.12.201825m 
Expand55.
Charlotte Kolsrud Hansen
Lambertseter SK
Charlotte Kolsrud Hansen4.42,59
571p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.42,5957116.12.201825m 
Expand66.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin2.24,72
559p
16.12.2018
200m Rygg
OI Svømming2004200m Rygg2.24,7255916.12.201825m 
Expand77.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen2.27,85
540p
16.12.2018
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.27,8554016.12.201825m 
Expand88.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen4.21,41
535p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.21,4153516.12.201825m 
Expand99.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova1.16,84
534p
16.12.2018
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.16,8453416.12.201825mD
Expand1010.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen4.51,01
523p
16.12.2018
400m Fri
Kongstensvømmerne2004400m Fri4.51,0152316.12.201825m 
Expand1111.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova1.02,53
518p
16.12.2018
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.02,5351816.12.201825mD
Expand1212.
Christopher Gabriel Augustsson
Lambertseter SK
Christopher Gabriel Augustsson4.25,98
508p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.25,9850816.12.201825m 
Expand1212.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli4.53,77
508p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.53,7750816.12.201825m 
Expand1414.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg4.26,25
506p
16.12.2018
400m Fri
OI Svømming2005400m Fri4.26,2550616.12.201825m 
Expand1515.
Celina Nguyen
Kolbotn IL
Celina Nguyen2.33,40
501p
16.12.2018
200m Individuell medley
Kolbotn IL2005200m Individuell medley2.33,4050116.12.201825m 
Expand1515.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche2.49,41
501p
16.12.2018
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.49,4150116.12.201825m 
Expand1717.
Charlotte Kolsrud Hansen
Lambertseter SK
Charlotte Kolsrud Hansen2.19,07
500p
16.12.2018
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.19,0750016.12.201825mD
Expand1818.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen1.10,09
499p
16.12.2018
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.10,0949916.12.201825mD
Expand1919.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen4.56,96
492p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.56,9649216.12.201825m 
Expand2020.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen2.20,88
481p
16.12.2018
200m Fri
Kongstensvømmerne2004200m Fri2.20,8848116.12.201825mD
Expand2121.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen2.06,98
479p
16.12.2018
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.06,9847916.12.201825mD
Expand2121.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord2.20,06
479p
16.12.2018
200m Individuell medley
Glitre SK2003200m Individuell medley2.20,0647916.12.201825m 
Expand2323.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova36,65
477p
16.12.2018
50m Bryst
Lambertseter SK200350m Bryst36,6547716.12.201825mD
Expand2424.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen2.36,10
475p
16.12.2018
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.36,1047516.12.201825m 
Expand2525.
Kine Solhjell Johansen
Kolbotn IL
Kine Solhjell Johansen2.36,37
473p
16.12.2018
200m Individuell medley
Kolbotn IL2006200m Individuell medley2.36,3747316.12.201825m 
Expand2626.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit4.32,54
472p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.32,5447216.12.201825m 
Expand2727.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin31,47
464p
16.12.2018
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly31,4746416.12.201825mD
Expand2727.
Aleksandra Alnes
Kolbotn IL
Aleksandra Alnes2.37,40
464p
16.12.2018
200m Individuell medley
Kolbotn IL2003200m Individuell medley2.37,4046416.12.201825m 
Expand2929.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen32,66
462p
16.12.2018
50m Bryst
Lambertseter SK200350m Bryst32,6646216.12.201825mD
Expand3030.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss4.35,67
456p
16.12.2018
400m Fri
Sandefjord SK2004400m Fri4.35,6745616.12.201825m 
Expand3131.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova29,85
453p
16.12.2018
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri29,8545316.12.201825mD
Expand3131.
Richard Ramberg Hagring
Skjetten Svømming
Richard Ramberg Hagring4.36,27
453p
16.12.2018
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.36,2745316.12.201825m 
Expand3131.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold5.05,31
453p
16.12.2018
400m Fri
Kongstensvømmerne2006400m Fri5.05,3145316.12.201825m 
Expand3434.
Charlotte Kolsrud Hansen
Lambertseter SK
Charlotte Kolsrud Hansen1.11,15
452p
16.12.2018
100m Butterfly
Lambertseter SK2003100m Butterfly1.11,1545216.12.201825m 
Expand3434.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit2.22,78
452p
16.12.2018
200m Individuell medley
Lambertseter SK2003200m Individuell medley2.22,7845216.12.201825m 
Expand3636.
Olivia Ingrid Kjellberg
Kolbotn IL
Olivia Ingrid Kjellberg2.55,38
451p
16.12.2018
200m Bryst
Kolbotn IL2004200m Bryst2.55,3845116.12.201825m 
Expand3737.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli2.55,94
447p
16.12.2018
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.55,9444716.12.201825m 
Expand3838.
Benedikte April Løkken Bendiksen
Skjetten Svømming
Benedikte April Løkken Bendiksen5.07,45
443p
16.12.2018
400m Fri
Skjetten Svømming2005400m Fri5.07,4544316.12.201825m 
Expand3939.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche1.21,86
442p
16.12.2018
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.21,8644216.12.201825mD
Expand3939.
Christopher Gabriel Augustsson
Lambertseter SK
Christopher Gabriel Augustsson2.10,39
442p
16.12.2018
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.10,3944216.12.201825mD
Expand4141.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg2.10,60
440p
16.12.2018
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri2.10,6044016.12.201825mD
Expand4141.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy4.38,92
440p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.38,9244016.12.201825m 
Expand4343.
Sophie Keser Bakken
Lambertseter SK
Sophie Keser Bakken2.40,65
436p
16.12.2018
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.40,6543616.12.201825m 
Expand4444.
Celina Nguyen
Kolbotn IL
Celina Nguyen32,19
434p
16.12.2018
50m Butterfly
Kolbotn IL200550m Butterfly32,1943416.12.201825mD
Expand4444.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord1.03,46
434p
16.12.2018
100m Butterfly
Glitre SK2003100m Butterfly1.03,4643416.12.201825m 
Expand4444.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli2.25,81
434p
16.12.2018
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.25,8143416.12.201825mD
Expand4444.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik5.09,55
434p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri5.09,5543416.12.201825m 
Expand4848.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu5.09,87
433p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri5.09,8743316.12.201825m 
Expand4949.
Aleksandra Alnes
Kolbotn IL
Aleksandra Alnes32,35
428p
16.12.2018
50m Butterfly
Kolbotn IL200350m Butterfly32,3542816.12.201825mD
Expand5050.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu2.41,81
427p
16.12.2018
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.41,8142716.12.201825m 
Expand5151.
Erik Tomter Ouren
Lambertseter SK
Erik Tomter Ouren2.20,29
426p
16.12.2018
200m Rygg
Lambertseter SK2003200m Rygg2.20,2942616.12.201825m 
Expand5252.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi2.25,93
423p
16.12.2018
200m Individuell medley
Hamar IL2005200m Individuell medley2.25,9342316.12.201825m 
Expand5252.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen2.27,04
423p
16.12.2018
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.27,0442316.12.201825mD
Expand5252.
Matilde Eliassen Sørlie
Kolbotn IL
Matilde Eliassen Sørlie5.12,20
423p
16.12.2018
400m Fri
Kolbotn IL2004400m Fri5.12,2042316.12.201825m 
Expand5252.
Sophie Keser Bakken
Lambertseter SK
Sophie Keser Bakken5.12,39
423p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri5.12,3942316.12.201825m 
Expand5656.
Henning Raknerud Soelberg
Skjetten Svømming
Henning Raknerud Soelberg4.42,94
422p
16.12.2018
400m Fri
Skjetten Svømming2003400m Fri4.42,9442216.12.201825m 
Expand5757.
Sondre Solhøy
Lambertseter SK
Sondre Solhøy4.43,01
421p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.43,0142116.12.201825m 
Expand5858.
Sophie Keser Bakken
Lambertseter SK
Sophie Keser Bakken2.39,13
420p
16.12.2018
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.39,1342016.12.201825m 
Expand5858.
Ulrikke Blix-Svendsen
Eidsvoll SK
Ulrikke Blix-Svendsen5.13,09
420p
16.12.2018
400m Fri
Eidsvoll SK2003400m Fri5.13,0942016.12.201825m 
Expand6060.
Charlotte Kolsrud Hansen
Lambertseter SK
Charlotte Kolsrud Hansen32,58
419p
16.12.2018
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly32,5841916.12.201825mD
Expand6060.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche5.13,24
419p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri5.13,2441916.12.201825m 
Expand6262.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche38,30
418p
16.12.2018
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst38,3041816.12.201825mD
Expand6262.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje2.59,84
418p
16.12.2018
200m Bryst
Kongstensvømmerne2005200m Bryst2.59,8441816.12.201825m 
Expand6464.
Charlotte Kolsrud Hansen
Lambertseter SK
Charlotte Kolsrud Hansen1.07,24
417p
16.12.2018
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.07,2441716.12.201825mD
Expand6464.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen4.43,95
417p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2004400m Fri4.43,9541716.12.201825m 
Expand6666.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen1.14,63
413p
16.12.2018
100m Bryst
Mysen SK2004100m Bryst1.14,6341316.12.201825mD
Expand6767.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen1.07,68
409p
16.12.2018
100m Fri
Kongstensvømmerne2004100m Fri1.07,6840916.12.201825mD
Expand6868.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen2.42,50
407p
16.12.2018
200m Bryst
Mysen SK2004200m Bryst2.42,5040716.12.201825m 
Expand6868.
June Selin
OI Svømming
June Selin5.16,33
407p
16.12.2018
400m Fri
OI Svømming2006400m Fri5.16,3340716.12.201825m 
Expand7070.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen1.00,69
406p
16.12.2018
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.00,6940616.12.201825mD
Expand7171.
Mena Ranheim Freng
Lambertseter SK
Mena Ranheim Freng2.44,92
403p
16.12.2018
200m Individuell medley
Lambertseter SK2004200m Individuell medley2.44,9240316.12.201825m 
Expand7272.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold2.30,08
398p
16.12.2018
200m Fri
Kongstensvømmerne2006200m Fri2.30,0839816.12.201825mD
Expand7272.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje2.42,05
398p
16.12.2018
200m Rygg
Kongstensvømmerne2005200m Rygg2.42,0539816.12.201825m 
Expand7474.
Olivia Ingrid Kjellberg
Kolbotn IL
Olivia Ingrid Kjellberg1.24,83
397p
16.12.2018
100m Bryst
Kolbotn IL2004100m Bryst1.24,8339716.12.201825mD
Expand7474.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit2.15,12
397p
16.12.2018
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.15,1239716.12.201825mD
Expand7474.
Mathea Nerland Vælitalo
Asker SK
Mathea Nerland Vælitalo2.45,73
397p
16.12.2018
200m Individuell medley
Asker SK2004200m Individuell medley2.45,7339716.12.201825m 
Expand7777.
Mia Itzchaki-Fransson
OI Svømming
Mia Itzchaki-Fransson5.19,10
396p
16.12.2018
400m Fri
OI Svømming2004400m Fri5.19,1039616.12.201825m 
Expand7878.
Mikkel Timm Sundin
OI Svømming
Mikkel Timm Sundin4.49,72
393p
16.12.2018
400m Fri
OI Svømming2005400m Fri4.49,7239316.12.201825m 
Expand7979.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy2.15,71
392p
16.12.2018
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.15,7139216.12.201825mD
Expand8080.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.25,28
390p
16.12.2018
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.25,2839016.12.201825mD
Expand8080.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss2.15,97
390p
16.12.2018
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.15,9739016.12.201825mD
Expand8080.
Matilde Eliassen Sørlie
Kolbotn IL
Matilde Eliassen Sørlie3.04,10
390p
16.12.2018
200m Bryst
Kolbotn IL2004200m Bryst3.04,1039016.12.201825m 
Expand8383.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik2.31,47
387p
16.12.2018
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.31,4738716.12.201825mD
Expand8383.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas5.21,62
387p
16.12.2018
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri5.21,6238716.12.201825m 
Expand8585.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord29,94
386p
16.12.2018
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly29,9438616.12.201825mD
Expand8585.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen2.30,53
386p
16.12.2018
200m Individuell medley
Lambertseter SK2004200m Individuell medley2.30,5338616.12.201825m 
Expand8787.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen34,70
385p
16.12.2018
50m Bryst
Mysen SK200450m Bryst34,7038516.12.201825mD
Expand8787.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu2.31,77
385p
16.12.2018
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.31,7738516.12.201825mD
Expand8989.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart2.30,74
384p
16.12.2018
200m Individuell medley
OI Svømming2003200m Individuell medley2.30,7438416.12.201825m 
Expand8989.
Matilde Eliassen Sørlie
Kolbotn IL
Matilde Eliassen Sørlie2.31,83
384p
16.12.2018
200m Fri
Kolbotn IL2004200m Fri2.31,8338416.12.201825mD
Expand9191.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu33,58
382p
16.12.2018
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly33,5838216.12.201825mD
Expand9191.
Ulrikke Blix-Svendsen
Eidsvoll SK
Ulrikke Blix-Svendsen2.32,07
382p
16.12.2018
200m Fri
Eidsvoll SK2003200m Fri2.32,0738216.12.201825mD
Expand9191.
Benedikte April Løkken Bendiksen
Skjetten Svømming
Benedikte April Løkken Bendiksen2.32,19
382p
16.12.2018
200m Fri
Skjetten Svømming2005200m Fri2.32,1938216.12.201825mD
Expand9191.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart4.52,29
382p
16.12.2018
400m Fri
OI Svømming2003400m Fri4.52,2938216.12.201825m 
Expand9595.
Alf Araya Valdes
Sandefjord SK
Alf Araya Valdes4.52,62
381p
16.12.2018
400m Fri
Sandefjord SK2003400m Fri4.52,6238116.12.201825m 
Expand9595.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen4.52,67
381p
16.12.2018
400m Fri
Sandefjord SK2005400m Fri4.52,6738116.12.201825m 
Expand9797.
Richard Ramberg Hagring
Skjetten Svømming
Richard Ramberg Hagring2.17,14
380p
16.12.2018
200m Fri
Skjetten Svømming2004200m Fri2.17,1438016.12.201825mD
Expand9797.
Richard Ramberg Hagring
Skjetten Svømming
Richard Ramberg Hagring2.25,72
380p
16.12.2018
200m Rygg
Skjetten Svømming2004200m Rygg2.25,7238016.12.201825m 
Expand9999.
Mathea Nerland Vælitalo
Asker SK
Mathea Nerland Vælitalo1.15,40
379p
16.12.2018
100m Butterfly
Asker SK2004100m Butterfly1.15,4037916.12.201825m 
Expand100100.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg2.26,04
378p
16.12.2018
200m Rygg
Kongstensvømmerne2005200m Rygg2.26,0437816.12.201825m 
Page 1 of 13 (1257 items)< Prev1234567111213Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.