Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
LÅMØ Øst 2019
Stevne
Stevnenavn:
LÅMØ Øst 2019
Fra dato:
15.03.2019
Til dato:
17.03.2019
NSF Stevne Id:
0000025940
Arrangørnavn:
Kongstensvømmerne
Stevnested:
Fredrikstad
Bassengnavn:
Kongstenbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Stevnetype:
Årsklassemønstring
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
27.02.2019
Kvalperiode start:
28.02.2018
Kvalperiode slutt:
27.02.2019
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.21,27
723p
15.03.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.21,2772315.03.201925m 
[Utvid]22.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum4.24,72
695p
15.03.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.24,7269515.03.201925m 
[Utvid]33.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen4.29,46
659p
15.03.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.29,4665915.03.201925m 
[Utvid]44.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli1.02,87
655p
16.03.2019
100m Butterfly
Skjetten Svømming2004100m Butterfly1.02,8765516.03.201925m 
[Utvid]55.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth1.02,92
653p
16.03.2019
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.02,9265316.03.201925m 
[Utvid]66.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.20,61
650p
17.03.2019
200m Individuell medley
OI Svømming2004200m Individuell medley2.20,6165017.03.201925m 
[Utvid]77.
Malena Lisken
OI Svømming
Malena Lisken4.31,69
643p
15.03.2019
400m Fri
OI Svømming2003400m Fri4.31,6964315.03.201925m 
[Utvid]88.
Silje Jahr
Lambertseter SK
Silje Jahr4.32,00
640p
15.03.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.32,0064015.03.201925m 
[Utvid]99.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.08,25
638p
15.03.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.08,2563815.03.201925mD
[Utvid]99.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.21,48
638p
17.03.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK2003200m Individuell medley2.21,4863817.03.201925m 
[Utvid]99.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe2.36,26
638p
16.03.2019
200m Bryst
SK Speed2004200m Bryst2.36,2663816.03.201925m 
[Utvid]99.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum2.36,29
638p
16.03.2019
200m Bryst
Skjetten Svømming2004200m Bryst2.36,2963816.03.201925m 
[Utvid]1313.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum2.21,73
635p
17.03.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.21,7363517.03.201925m 
[Utvid]1414.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum2.18,89
632p
17.03.2019
200m Rygg
Skjetten Svømming2004200m Rygg2.18,8963217.03.201925m 
[Utvid]1515.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen2.36,83
631p
16.03.2019
200m Bryst
Skjetten Svømming2004200m Bryst2.36,8363116.03.201925m 
[Utvid]1515.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth4.33,38
631p
15.03.2019
400m Fri
OI Svømming2004400m Fri4.33,3863115.03.201925m 
[Utvid]1717.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen4.33,78
628p
15.03.2019
400m Fri
Asker SK2003400m Fri4.33,7862815.03.201925m 
[Utvid]1818.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.37,21
627p
16.03.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.37,2162716.03.201925m 
[Utvid]1919.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard2.20,20
615p
17.03.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2004200m Rygg2.20,2061517.03.201925m 
[Utvid]2020.
Silje Jahr
Lambertseter SK
Silje Jahr2.20,30
613p
17.03.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2003200m Rygg2.20,3061317.03.201925m 
[Utvid]2121.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen2.23,79
608p
17.03.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.23,7960817.03.201925m 
[Utvid]2222.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum2.10,71
603p
15.03.2019
200m Fri
Skjetten Svømming2004200m Fri2.10,7160315.03.201925mD
[Utvid]2323.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen2.10,73
602p
15.03.2019
200m Fri
Skjetten Svømming2004200m Fri2.10,7360215.03.201925mD
[Utvid]2323.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen4.11,35
602p
15.03.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.11,3560215.03.201925m 
[Utvid]2525.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland4.38,04
600p
15.03.2019
400m Fri
Sarpsborg IL2003400m Fri4.38,0460015.03.201925m 
[Utvid]2626.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe4.38,40
597p
15.03.2019
400m Fri
Ås IL2003400m Fri4.38,4059715.03.201925m 
[Utvid]2727.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli4.38,92
594p
15.03.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.38,9259415.03.201925m 
[Utvid]2828.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.21,96
592p
17.03.2019
200m Rygg
OI Svømming2004200m Rygg2.21,9659217.03.201925m 
[Utvid]2929.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali4.39,73
589p
15.03.2019
400m Fri
SK Speed2005400m Fri4.39,7358915.03.201925m 
[Utvid]3030.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen2.23,69
588p
16.03.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.23,6958816.03.201925m 
[Utvid]3131.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard4.39,94
587p
15.03.2019
400m Fri
Lambertseter SK2004400m Fri4.39,9458715.03.201925m 
[Utvid]3232.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold4.40,22
586p
15.03.2019
400m Fri
SK Speed2003400m Fri4.40,2258615.03.201925m 
[Utvid]3333.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.22,56
585p
17.03.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.22,5658517.03.201925m 
[Utvid]3434.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli2.25,72
584p
17.03.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.25,7258417.03.201925m 
[Utvid]3535.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova1.05,41
581p
16.03.2019
100m Butterfly
Lambertseter SK2003100m Butterfly1.05,4158116.03.201925m 
[Utvid]3636.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche2.41,50
578p
16.03.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.41,5057816.03.201925m 
[Utvid]3636.
Julie Fornasari
OI Svømming
Julie Fornasari4.41,42
578p
15.03.2019
400m Fri
OI Svømming2003400m Fri4.41,4257815.03.201925m 
[Utvid]3636.
Martine Victoria Børresen
Lambertseter SK
Martine Victoria Børresen4.41,51
578p
15.03.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.41,5157815.03.201925m 
[Utvid]3939.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg4.14,83
577p
15.03.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2003400m Fri4.14,8357715.03.201925m 
[Utvid]3939.
Charlotte Kolsrud Hansen
Lambertseter SK
Charlotte Kolsrud Hansen4.41,64
577p
15.03.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.41,6457715.03.201925m 
[Utvid]4141.
Malena Lisken
OI Svømming
Malena Lisken2.26,42
576p
17.03.2019
200m Individuell medley
OI Svømming2003200m Individuell medley2.26,4257617.03.201925m 
[Utvid]4242.
Malena Lisken
OI Svømming
Malena Lisken2.23,30
575p
17.03.2019
200m Rygg
OI Svømming2003200m Rygg2.23,3057517.03.201925m 
[Utvid]4242.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard2.26,54
575p
17.03.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK2004200m Individuell medley2.26,5457517.03.201925m 
[Utvid]4444.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland2.26,65
573p
17.03.2019
200m Individuell medley
Sarpsborg IL2003200m Individuell medley2.26,6557317.03.201925m 
[Utvid]4444.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen4.42,24
573p
15.03.2019
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.42,2457315.03.201925m 
[Utvid]4646.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland1.05,78
572p
16.03.2019
100m Butterfly
Sarpsborg IL2003100m Butterfly1.05,7857216.03.201925m 
[Utvid]4646.
Silje Jahr
Lambertseter SK
Silje Jahr2.26,79
572p
17.03.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK2003200m Individuell medley2.26,7957217.03.201925m 
[Utvid]4848.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg2.07,25
571p
17.03.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2003200m Rygg2.07,2557117.03.201925m 
[Utvid]4848.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe2.26,86
571p
17.03.2019
200m Individuell medley
SK Speed2004200m Individuell medley2.26,8657117.03.201925m 
[Utvid]5050.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin2.27,05
569p
17.03.2019
200m Individuell medley
OI Svømming2004200m Individuell medley2.27,0556917.03.201925m 
[Utvid]5151.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.27,11
568p
17.03.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.27,1156817.03.201925m 
[Utvid]5151.
Caroline Greaker Sollie
Ås IL
Caroline Greaker Sollie4.43,18
568p
15.03.2019
400m Fri
Ås IL2004400m Fri4.43,1856815.03.201925m 
[Utvid]5353.
Olivia Ingrid Kjellberg
Ås IL
Olivia Ingrid Kjellberg4.43,26
567p
15.03.2019
400m Fri
Ås IL2004400m Fri4.43,2656715.03.201925m 
[Utvid]5454.
Aurora Kjensli
Skjetten Svømming
Aurora Kjensli2.42,66
566p
16.03.2019
200m Bryst
Skjetten Svømming2004200m Bryst2.42,6656616.03.201925m 
[Utvid]5555.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.06,04
565p
16.03.2019
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.06,0456516.03.201925m 
[Utvid]5555.
Marte Reikvam
Skjetten Svømming
Marte Reikvam4.43,54
565p
15.03.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.43,5456515.03.201925m 
[Utvid]5757.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven4.17,15
562p
15.03.2019
400m Fri
Asker SK2003400m Fri4.17,1556215.03.201925m 
[Utvid]5858.
Sofian el Mousaoui
SK Speed
Sofian el Mousaoui4.17,52
559p
15.03.2019
400m Fri
SK Speed2003400m Fri4.17,5255915.03.201925m 
[Utvid]5959.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard1.06,33
558p
16.03.2019
100m Butterfly
Lambertseter SK2004100m Butterfly1.06,3355816.03.201925m 
[Utvid]5959.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.14,09
558p
15.03.2019
200m Fri
OI Svømming2004200m Fri2.14,0955815.03.201925mD
[Utvid]5959.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen2.24,82
558p
17.03.2019
200m Rygg
Asker SK2003200m Rygg2.24,8255817.03.201925m 
[Utvid]5959.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche2.27,95
558p
17.03.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.27,9555817.03.201925m 
[Utvid]6363.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen2.13,27
556p
17.03.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK2003200m Individuell medley2.13,2755617.03.201925m 
[Utvid]6363.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen2.43,56
556p
16.03.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2006200m Bryst2.43,5655616.03.201925m 
[Utvid]6565.
Sofian el Mousaoui
SK Speed
Sofian el Mousaoui2.08,58
554p
17.03.2019
200m Rygg
SK Speed2003200m Rygg2.08,5855417.03.201925m 
[Utvid]6565.
Caroline Greaker Sollie
Ås IL
Caroline Greaker Sollie2.25,15
554p
17.03.2019
200m Rygg
Ås IL2004200m Rygg2.25,1555417.03.201925m 
[Utvid]6767.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen1.06,53
553p
16.03.2019
100m Butterfly
Skjetten Svømming2004100m Butterfly1.06,5355316.03.201925m 
[Utvid]6868.
Sofian el Mousaoui
SK Speed
Sofian el Mousaoui2.13,59
552p
17.03.2019
200m Individuell medley
SK Speed2003200m Individuell medley2.13,5955217.03.201925m 
[Utvid]6969.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova1.16,02
551p
16.03.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.16,0255116.03.201925mD
[Utvid]6969.
Aurora Kjensli
Skjetten Svømming
Aurora Kjensli2.28,56
551p
17.03.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.28,5655117.03.201925m 
[Utvid]7171.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas4.19,17
549p
15.03.2019
400m Fri
Moss SK2004400m Fri4.19,1754915.03.201925m 
[Utvid]7171.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi4.46,38
549p
15.03.2019
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri4.46,3854915.03.201925m 
[Utvid]7373.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen1.16,17
548p
16.03.2019
100m Bryst
Skjetten Svømming2004100m Bryst1.16,1754816.03.201925mD
[Utvid]7474.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli29,80
547p
17.03.2019
50m Butterfly
Skjetten Svømming200450m Butterfly29,8054717.03.201925mD
[Utvid]7474.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin2.44,48
547p
16.03.2019
200m Bryst
OI Svømming2004200m Bryst2.44,4854716.03.201925m 
[Utvid]7676.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe1.16,34
545p
16.03.2019
100m Bryst
SK Speed2004100m Bryst1.16,3454516.03.201925mD
[Utvid]7777.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen2.25,99
544p
17.03.2019
200m Rygg
Skjetten Svømming2004200m Rygg2.25,9954417.03.201925m 
[Utvid]7878.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.26,11
543p
17.03.2019
200m Rygg
Ås IL2006200m Rygg2.26,1154317.03.201925m 
[Utvid]7878.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.44,94
543p
16.03.2019
200m Bryst
OI Svømming2004200m Bryst2.44,9454316.03.201925m 
[Utvid]8080.
Silje Jahr
Lambertseter SK
Silje Jahr2.44,96
542p
16.03.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.44,9654216.03.201925m 
[Utvid]8181.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum1.07,01
541p
16.03.2019
100m Butterfly
Skjetten Svømming2004100m Butterfly1.07,0154116.03.201925m 
[Utvid]8181.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe4.47,70
541p
15.03.2019
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.47,7054115.03.201925m 
[Utvid]8383.
Silje Jahr
Lambertseter SK
Silje Jahr2.15,53
540p
15.03.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.15,5354015.03.201925mD
[Utvid]8383.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe2.15,54
540p
15.03.2019
200m Fri
Ås IL2003200m Fri2.15,5454015.03.201925mD
[Utvid]8383.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche4.47,88
540p
15.03.2019
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.47,8854015.03.201925m 
[Utvid]8686.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova1.01,72
539p
15.03.2019
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.01,7253915.03.201925mD
[Utvid]8686.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen1.08,29
539p
16.03.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.08,2953916.03.201925mD
[Utvid]8686.
Malena Lisken
OI Svømming
Malena Lisken2.15,69
539p
15.03.2019
200m Fri
OI Svømming2003200m Fri2.15,6953915.03.201925mD
[Utvid]8686.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann4.20,69
539p
15.03.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2004400m Fri4.20,6953915.03.201925m 
[Utvid]9090.
Aurora Kjensli
Skjetten Svømming
Aurora Kjensli4.48,26
538p
15.03.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.48,2653815.03.201925m 
[Utvid]9191.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen2.30,01
536p
17.03.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK2006200m Individuell medley2.30,0153617.03.201925m 
[Utvid]9191.
Anastasija Stepanova
Christiania SK
Anastasija Stepanova2.45,65
536p
16.03.2019
200m Bryst
Christiania SK2005200m Bryst2.45,6553616.03.201925m 
[Utvid]9191.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli4.48,64
536p
15.03.2019
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.48,6453615.03.201925m 
[Utvid]9494.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi2.45,67
535p
16.03.2019
200m Bryst
Hamar IL2004200m Bryst2.45,6753516.03.201925m 
[Utvid]9595.
Anastasija Stepanova
Christiania SK
Anastasija Stepanova2.30,25
533p
17.03.2019
200m Individuell medley
Christiania SK2005200m Individuell medley2.30,2553317.03.201925m 
[Utvid]9595.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg4.49,19
533p
15.03.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.49,1953315.03.201925m 
[Utvid]9797.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven59,32
532p
16.03.2019
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly59,3253216.03.201925m 
[Utvid]9797.
Malena Lisken
OI Svømming
Malena Lisken1.07,38
532p
16.03.2019
100m Butterfly
OI Svømming2003100m Butterfly1.07,3853216.03.201925m 
[Utvid]9797.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum1.16,95
532p
16.03.2019
100m Bryst
Skjetten Svømming2004100m Bryst1.16,9553216.03.201925mD
[Utvid]9797.
Linnea Marie Persdotter Must
Asker SK
Linnea Marie Persdotter Must2.46,00
532p
16.03.2019
200m Bryst
Asker SK2005200m Bryst2.46,0053216.03.201925m 
Side 1 av 41 (4028 rader)< Forrige1234567394041Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.