Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
NM kortbane 2019
Stevne
Stevnenavn:
NM kortbane 2019
Fra dato:
14.11.2019
Til dato:
17.11.2019
NSF Stevne Id:
0000025995
Arrangørnavn:
Stavanger SK
Stevnested:
Stavanger
Bassengnavn:
Stavanger Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Stevnetype:
Norsk mesterskap
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.11.2019
Kvalperiode start:
06.11.2018
Kvalperiode slutt:
05.11.2019
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Arrangementsleder
Navn:
Christin Svensen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97180374
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.33,28
936p
14.11.2019
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.33,2893614.11.201925m 
[Utvid]22.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen14.27,76
933p
16.11.2019
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri14.27,7693316.11.201925m 
[Utvid]33.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.54,17
885p
14.11.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley1.54,1788514.11.201925m 
[Utvid]33.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.04,19
885p
14.11.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.04,1988514.11.201925m 
[Utvid]55.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl16.03,24
870p
17.11.2019
1500m Fri
SK Team Sør20011500m Fri16.03,2487017.11.201925m 
[Utvid]66.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.42,50
868p
15.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.42,5086815.11.201925m 
[Utvid]66.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.44,79
868p
16.11.2019
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.44,7986816.11.201925mD
[Utvid]88.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas22,90
862p
14.11.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly22,9086214.11.201925m 
[Utvid]99.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.44,66
855p
17.11.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri1.44,6685517.11.201925m 
[Utvid]1010.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.55,62
852p
14.11.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley1.55,6285214.11.201925m 
[Utvid]1111.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas3.44,31
847p
15.11.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2000400m Fri3.44,3184715.11.201925m 
[Utvid]1212.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas58,84
844p
16.11.2019
100m Bryst
Bærumsvømmerne2000100m Bryst58,8484416.11.201925m 
[Utvid]1313.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug7.50,13
839p
14.11.2019
800m Fri
Stavanger SK1997800m Fri7.50,1383914.11.201925m 
[Utvid]1414.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas23,12
838p
14.11.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly23,1283814.11.201925m 
[Utvid]1515.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen59,02
836p
16.11.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst59,0283616.11.201925m 
[Utvid]1515.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie1.56,34
836p
14.11.2019
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1995200m Individuell medley1.56,3483614.11.201925m 
[Utvid]1717.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie52,01
831p
16.11.2019
100m Rygg
Bergensvømmerne1995100m Rygg52,0183116.11.201925mF
[Utvid]1818.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen59,15
830p
16.11.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst59,1583016.11.201925m 
[Utvid]1919.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg58,11
829p
14.11.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly58,1182914.11.201925m 
[Utvid]2020.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie1.45,80
828p
17.11.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1995200m Fri1.45,8082817.11.201925m 
[Utvid]2121.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen26,92
825p
14.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst26,9282514.11.201925m 
[Utvid]2121.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.09,97
825p
14.11.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.09,9782514.11.201925m 
[Utvid]2323.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning58,68
824p
16.11.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg58,6882416.11.201925m 
[Utvid]2424.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.46,64
821p
14.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.46,6482114.11.201925mD
[Utvid]2525.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.57,95
820p
16.11.2019
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri1.57,9582016.11.201925m 
[Utvid]2626.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt15.06,58
818p
16.11.2019
1500m Fri
Bryne SK20031500m Fri15.06,5881816.11.201925m 
[Utvid]2727.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl8.32,60
817p
15.11.2019
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri8.32,6081715.11.201925m 
[Utvid]2828.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl8.32,92
816p
17.11.2019
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri8.32,9281617.11.201925mD
[Utvid]2929.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas59,54
814p
16.11.2019
100m Bryst
Bærumsvømmerne2000100m Bryst59,5481416.11.201925m 
[Utvid]2929.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.07,65
814p
15.11.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.07,6581415.11.201925m 
[Utvid]3131.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning27,51
812p
14.11.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg27,5181214.11.201925m 
[Utvid]3131.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski48,17
812p
16.11.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri48,1781216.11.201925m 
[Utvid]3333.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.58,39
811p
16.11.2019
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri1.58,3981116.11.201925m 
[Utvid]3434.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski21,73
810p
17.11.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri21,7381017.11.201925m 
[Utvid]3434.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.46,60
810p
15.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.46,6081015.11.201925mF
[Utvid]3636.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug3.47,83
808p
15.11.2019
400m Fri
Stavanger SK1997400m Fri3.47,8380815.11.201925m 
[Utvid]3737.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden58,73
803p
14.11.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly58,7380314.11.201925m 
[Utvid]3838.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.24,85
801p
14.11.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.24,8580114.11.201925m 
[Utvid]3939.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,21
799p
16.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,2179916.11.201925mD
[Utvid]4040.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova16.31,17
798p
17.11.2019
1500m Fri
Lambertseter SK20031500m Fri16.31,1779817.11.201925m 
[Utvid]4141.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning27,68
797p
14.11.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg27,6879714.11.201925m 
[Utvid]4141.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie48,47
797p
16.11.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri48,4779716.11.201925m 
[Utvid]4343.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden26,31
795p
15.11.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly26,3179515.11.201925m 
[Utvid]4343.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,25
795p
16.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,2579516.11.201925mD
[Utvid]4545.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning27,72
794p
14.11.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg27,7279414.11.201925mF
[Utvid]4545.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.49,21
794p
15.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.49,2179415.11.201925m 
[Utvid]4747.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.47,38
792p
17.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.47,3879217.11.201925m 
[Utvid]4848.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.13,74
789p
14.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.13,7478914.11.201925m 
[Utvid]4848.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.13,74
789p
17.11.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.13,7478917.11.201925mD
[Utvid]5050.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss16.35,48
788p
17.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20041500m Fri16.35,4878817.11.201925m 
[Utvid]5151.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt8.00,10
787p
16.11.2019
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri8.00,1078716.11.201925mD
[Utvid]5252.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie24,07
786p
17.11.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne199550m Rygg24,0778617.11.201925mF
[Utvid]5252.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie24,07
786p
15.11.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne199550m Rygg24,0778615.11.201925m 
[Utvid]5252.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning27,81
786p
17.11.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg27,8178617.11.201925mF
[Utvid]5555.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt8.00,48
785p
14.11.2019
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri8.00,4878514.11.201925m 
[Utvid]5656.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg59,21
784p
14.11.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly59,2178414.11.201925m 
[Utvid]5656.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas3.50,09
784p
15.11.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2000400m Fri3.50,0978415.11.201925m 
[Utvid]5858.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning59,69
783p
16.11.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg59,6978316.11.201925mF
[Utvid]5858.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova8.40,03
783p
15.11.2019
800m Fri
Lambertseter SK2003800m Fri8.40,0378315.11.201925m 
[Utvid]6060.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.59,90
781p
14.11.2019
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri1.59,9078114.11.201925mD
[Utvid]6161.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,69
779p
14.11.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly23,6977914.11.201925m 
[Utvid]6161.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia48,84
779p
16.11.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri48,8477916.11.201925m 
[Utvid]6363.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen23,70
778p
14.11.2019
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly23,7077814.11.201925m 
[Utvid]6464.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia48,87
777p
14.11.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri48,8777714.11.201925mF
[Utvid]6464.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.00,47
777p
16.11.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.00,4777716.11.201925m 
[Utvid]6464.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.48,08
777p
17.11.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri1.48,0877717.11.201925m 
[Utvid]6767.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie24,19
775p
15.11.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne199550m Rygg24,1977515.11.201925m 
[Utvid]6868.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie48,94
774p
14.11.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri48,9477414.11.201925mF
[Utvid]6969.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden27,97
773p
14.11.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg27,9777314.11.201925m 
[Utvid]6969.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg2.12,73
773p
15.11.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne1995200m Individuell medley2.12,7377315.11.201925m 
[Utvid]7171.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden26,57
772p
15.11.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly26,5777215.11.201925m 
[Utvid]7171.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.42,39
772p
15.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2004800m Fri8.42,3977215.11.201925m 
[Utvid]7373.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia27,54
770p
14.11.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst27,5477014.11.201925m 
[Utvid]7373.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg2.00,48
770p
16.11.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne1995200m Fri2.00,4877016.11.201925m 
[Utvid]7373.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.51,56
770p
16.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.51,5677016.11.201925mD
[Utvid]7676.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski52,47
769p
15.11.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1994100m Butterfly52,4776915.11.201925m 
[Utvid]7777.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.00,70
768p
16.11.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.00,7076816.11.201925m 
[Utvid]7777.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen8.04,15
768p
14.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2002800m Fri8.04,1576814.11.201925m 
[Utvid]7979.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.00,73
767p
16.11.2019
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.00,7376716.11.201925m 
[Utvid]7979.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.27,00
767p
14.11.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.27,0076714.11.201925m 
[Utvid]7979.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug3.51,85
767p
14.11.2019
400m Fri
Stavanger SK1997400m Fri3.51,8576714.11.201925mD
[Utvid]7979.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen15.26,09
767p
16.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20021500m Fri15.26,0976716.11.201925m 
[Utvid]8383.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.00,12
766p
16.11.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.00,1276616.11.201925m 
[Utvid]8383.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.08,14
766p
17.11.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.08,1476617.11.201925m 
[Utvid]8383.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie1.48,56
766p
17.11.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1995200m Fri1.48,5676617.11.201925m 
[Utvid]8383.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.16,22
766p
14.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.16,2276614.11.201925m 
[Utvid]8787.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden59,69
765p
14.11.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly59,6976514.11.201925m 
[Utvid]8888.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas22,16
764p
16.11.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri22,1676416.11.201925mF
[Utvid]8888.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal27,62
764p
14.11.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst27,6276414.11.201925m 
[Utvid]9090.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia27,63
763p
14.11.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst27,6376314.11.201925m 
[Utvid]9191.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik1.08,29
761p
17.11.2019
100m Bryst
Bergens SC1995100m Bryst1.08,2976117.11.201925m 
[Utvid]9191.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.48,81
761p
17.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.48,8176117.11.201925m 
[Utvid]9191.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal3.52,43
761p
15.11.2019
400m Fri
Bergensvømmerne1999400m Fri3.52,4376115.11.201925m 
[Utvid]9191.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen16.47,18
761p
17.11.2019
1500m Fri
Lambertseter SK20011500m Fri16.47,1876117.11.201925m 
[Utvid]9595.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.00,97
760p
16.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.00,9776016.11.201925m 
[Utvid]9595.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.00,98
760p
14.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.00,9876014.11.201925mF
[Utvid]9595.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen4.18,02
760p
17.11.2019
400m Individuell medley
Lambertseter SK1996400m Individuell medley4.18,0276017.11.201925m 
[Utvid]9898.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie24,35
759p
15.11.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne199550m Rygg24,3575915.11.201925mF
[Utvid]9898.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.48,91
759p
15.11.2019
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.48,9175915.11.201925mF
[Utvid]9898.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.01,02
759p
16.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.01,0275916.11.201925m 
Side 1 av 32 (3142 rader)< Forrige1234567303132Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.