Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Ungdoms-OL 2018
Stevne
Stevnenavn:
Ungdoms-OL 2018
Fra dato:
06.10.2018
Til dato:
18.10.2018
NSF Stevne Id:
0000026053
Arrangørnavn:
IOC
Stevnested:
Buenos Aires - ARG
Stevnedata
Gren:
Uavhengig
Stevnetype:
Internasjonalt stevne
Hjemmeside:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
31.07.2018
Kvalperiode start:
01.08.2017
Kvalperiode slutt:
31.07.2018
Info
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,12
876p
09.10.2018
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg25,1287609.10.201850m 
[Utvid]22.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.59,58
866p
08.10.2018
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley1.59,5886608.10.201850m 
[Utvid]33.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.59,77
862p
08.10.2018
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley1.59,7786208.10.201850m 
[Utvid]44.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,28
859p
09.10.2018
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg25,2885909.10.201850m 
[Utvid]55.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas23,63
855p
10.10.2018
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly23,6385510.10.201850m 
[Utvid]66.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas54,93
841p
07.10.2018
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg54,9384107.10.201850m 
[Utvid]77.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,07
809p
10.10.2018
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,0780910.10.201850m 
[Utvid]77.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas55,64
809p
07.10.2018
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg55,6480907.10.201850m 
[Utvid]99.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.02,50
803p
07.10.2018
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.02,5080307.10.201850m 
[Utvid]1010.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,20
796p
10.10.2018
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,2079610.10.201850m 
[Utvid]1111.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Norge
Ingeborg Vassbakk Løyning1.02,83
790p
12.10.2018
100m Rygg
Norge2000100m Rygg1.02,8379012.10.201850mF
[Utvid]1212.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Norge
Ingeborg Vassbakk Løyning1.02,95
786p
12.10.2018
100m Rygg
Norge2000100m Rygg1.02,9578612.10.201850mF
[Utvid]1313.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas26,14
777p
09.10.2018
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg26,1477709.10.201850m 
[Utvid]1414.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.03,26
774p
07.10.2018
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.03,2677407.10.201850m 
[Utvid]1515.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.18,15
760p
07.10.2018
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.18,1576007.10.201850m 
[Utvid]1616.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning29,73
754p
10.10.2018
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg29,7375410.10.201850m 
[Utvid]1717.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning29,76
751p
10.10.2018
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg29,7675110.10.201850m 
[Utvid]1717.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl29,77
751p
10.10.2018
50m Rygg
SK Team Sør200150m Rygg29,7775110.10.201850m 
[Utvid]1717.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.16,46
751p
09.10.2018
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.16,4675109.10.201850m 
[Utvid]2020.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,55
750p
11.10.2018
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,5575011.10.201850m 
[Utvid]2121.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl29,81
747p
10.10.2018
50m Rygg
SK Team Sør200150m Rygg29,8174710.10.201850m 
[Utvid]2222.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim2.19,61
746p
10.10.2018
200m Bryst
Hamar IL2000200m Bryst2.19,6174610.10.201850m 
[Utvid]2323.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl8.54,64
745p
09.10.2018
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri8.54,6474509.10.201850m 
[Utvid]2424.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.21,28
741p
12.10.2018
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.21,2874112.10.201850m 
[Utvid]2525.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.03,65
723p
07.10.2018
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.03,6572307.10.201850m 
[Utvid]2626.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,93
721p
11.10.2018
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,9372111.10.201850m 
[Utvid]2727.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,03
719p
08.10.2018
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly25,0371908.10.201850mD
[Utvid]2828.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.03,80
718p
07.10.2018
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.03,8071807.10.201850m 
[Utvid]2929.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas25,05
717p
08.10.2018
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly25,0571708.10.201850mD
[Utvid]3030.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.27,24
692p
09.10.2018
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.27,2469209.10.201850mD
[Utvid]3131.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim29,42
686p
07.10.2018
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst29,4268607.10.201850mD
[Utvid]3232.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim29,67
669p
07.10.2018
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst29,6766907.10.201850mD
[Utvid]3333.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.10,28
652p
12.10.2018
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.10,2865212.10.201850mD
[Utvid]3434.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.05,91
651p
10.10.2018
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.05,9165110.10.201850mD
[Utvid]3535.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.11,14
639p
09.10.2018
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.11,1463909.10.201850mD
[Utvid]3636.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl29,48
569p
07.10.2018
50m Butterfly
SK Team Sør200150m Butterfly29,4856907.10.201850mD
[Utvid]3737.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim31,38
565p
10.10.2018
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst31,3856510.10.201850mD
[Utvid]3838.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.02,63
562p
12.10.2018
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri1.02,6356212.10.201850mD
[Utvid]3939.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.03,82
531p
09.10.2018
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri1.03,8253109.10.201850mD
[Utvid]4040.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl30,14
484p
12.10.2018
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri30,1448412.10.201850mD
[Utvid]4141.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl30,88
450p
09.10.2018
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri30,8845009.10.201850mD
[Utvid]4242.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto HvasDNS
0p
08.10.2018
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m ButterflyDNS008.10.201850m 
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.