Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Trøndersvøm 2019
Stevne
Stevnenavn:
Trøndersvøm 2019
Fra dato:
18.01.2019
Til dato:
20.01.2019
NSF Stevne Id:
0000028909
Arrangørnavn:
Trondhjems SLK
Stevnested:
Trondheim
Bassengnavn:
Pirbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
09.01.2019
Kvalperiode start:
10.01.2018
Kvalperiode slutt:
09.01.2019
Påmeldingsansv.:
Pavel Skipenes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
915 36 919
Arrangementsleder
Navn:
Rune Larsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95027357
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.00,80
765p
18.01.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.00,8076518.01.201925m 
Expand22.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden Eidheim56,40
707p
20.01.2019
100m Fri
Bergen SLK2001100m Fri56,4070720.01.201925m 
Expand33.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,42
701p
18.01.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,4270118.01.201925mD
Expand44.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden Eidheim27,57
691p
20.01.2019
50m Butterfly
Bergen SLK200150m Butterfly27,5769120.01.201925m 
Expand55.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia28,58
689p
19.01.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst28,5868919.01.201925m 
Expand55.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia50,88
689p
20.01.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri50,8868920.01.201925m 
Expand55.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden Eidheim1.01,81
689p
18.01.2019
100m Butterfly
Bergen SLK2001100m Butterfly1.01,8168918.01.201925m 
Expand88.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia22,95
687p
19.01.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,9568719.01.201925mF
Expand99.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden Eidheim1.04,21
681p
20.01.2019
100m Individuell medley
Bergen SLK2001100m Individuell medley1.04,2168120.01.201925m 
Expand1010.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,06
678p
20.01.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,0667820.01.201925m 
Expand1010.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden Eidheim26,10
678p
20.01.2019
50m Fri
Bergen SLK200150m Fri26,1067820.01.201925m 
Expand1212.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia57,40
672p
20.01.2019
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2001100m Individuell medley57,4067220.01.201925m 
Expand1313.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug32,82
664p
19.01.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne200250m Bryst32,8266419.01.201925m 
Expand1414.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden Eidheim2.20,39
653p
19.01.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2001200m Individuell medley2.20,3965319.01.201925m 
Expand1515.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia1.04,18
650p
18.01.2019
100m Bryst
Bærumsvømmerne2001100m Bryst1.04,1865018.01.201925m 
Expand1616.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden Eidheim29,64
649p
18.01.2019
50m Rygg
Bergen SLK200150m Rygg29,6464918.01.201925m 
Expand1717.
Jakob Bernstein
Bærumsvømmerne
Jakob Bernstein25,24
644p
20.01.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199550m Butterfly25,2464420.01.201925m 
Expand1818.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik52,13
640p
20.01.2019
100m Fri
Bodø SK2001100m Fri52,1364020.01.201925m 
Expand1919.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia25,31
638p
20.01.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly25,3163820.01.201925m 
Expand2020.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen29,36
636p
19.01.2019
50m Bryst
Bodø SK200050m Bryst29,3663619.01.201925m 
Expand2121.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe23,63
630p
20.01.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,6363020.01.201925m 
Expand2222.
Kristian Volden
Trondhjems SLK
Kristian Volden52,46
628p
20.01.2019
100m Fri
Trondhjems SLK1998100m Fri52,4662820.01.201925m 
Expand2323.
Eirik Frestad
NTNUI-Svømming
Eirik Frestad23,70
624p
19.01.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199750m Fri23,7062419.01.201925mF
Expand2424.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen1.05,10
623p
18.01.2019
100m Bryst
Bodø SK2000100m Bryst1.05,1062318.01.201925m 
Expand2525.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen29,57
622p
18.01.2019
50m Bryst
Bodø SK200050m Bryst29,5762218.01.201925mD
Expand2626.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe52,68
620p
20.01.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri52,6862020.01.201925m 
Expand2727.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia2.08,59
619p
19.01.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2001200m Individuell medley2.08,5961919.01.201925m 
Expand2727.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth16.34,96
619p
20.01.2019
1500m Fri
Aalesunds SLK20041500m Fri16.34,9661920.01.201925m 
Expand2929.
Katy Ann Pettersen
Bergen SLK
Katy Ann Pettersen4.35,22
618p
18.01.2019
400m Fri
Bergen SLK2002400m Fri4.35,2261818.01.201925m 
Expand3030.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden Eidheim28,63
617p
18.01.2019
50m Butterfly
Bergen SLK200150m Butterfly28,6361718.01.201925mD
Expand3131.
Martine Johansen
Bærumsvømmerne
Martine Johansen33,67
615p
19.01.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst33,6761519.01.201925m 
Expand3232.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia29,77
610p
18.01.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst29,7761018.01.201925mD
Expand3333.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik23,89
609p
20.01.2019
50m Fri
Bodø SK200150m Fri23,8960920.01.201925m 
Expand3434.
Eirik Frestad
NTNUI-Svømming
Eirik Frestad25,73
608p
20.01.2019
50m Butterfly
NTNUI-Svømming199750m Butterfly25,7360820.01.201925m 
Expand3434.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug1.06,69
608p
20.01.2019
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2002100m Individuell medley1.06,6960820.01.201925m 
Expand3434.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug1.13,57
608p
18.01.2019
100m Bryst
Bærumsvømmerne2002100m Bryst1.13,5760818.01.201925m 
Expand3434.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia4.10,53
608p
18.01.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2001400m Fri4.10,5360818.01.201925m 
Expand3838.
Eirik Frestad
NTNUI-Svømming
Eirik Frestad23,92
607p
20.01.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199750m Fri23,9260720.01.201925m 
Expand3939.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås1.04,55
605p
18.01.2019
100m Butterfly
Bergen SLK2001100m Butterfly1.04,5560518.01.201925m 
Expand4040.
Martine Johansen
Bærumsvømmerne
Martine Johansen1.13,75
604p
18.01.2019
100m Bryst
Bærumsvømmerne2000100m Bryst1.13,7560418.01.201925m 
Expand4141.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug30,37
603p
18.01.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200250m Rygg30,3760318.01.201925m 
Expand4242.
Olof Andreas Bergman
OI Svømming
Olof Andreas Bergman4.11,31
602p
18.01.2019
400m Fri
OI Svømming1993400m Fri4.11,3160218.01.201925m 
Expand4343.
Jakob Bernstein
Bærumsvømmerne
Jakob Bernstein24,01
600p
20.01.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199550m Fri24,0160020.01.201925m 
Expand4343.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås59,56
600p
19.01.2019
100m Fri
Bergen SLK2001100m Fri59,5660019.01.201925mF
Expand4545.
Kristian Volden
Trondhjems SLK
Kristian Volden4.11,78
599p
18.01.2019
400m Fri
Trondhjems SLK1998400m Fri4.11,7859918.01.201925m 
Expand4646.
Julie Mathilde Bjordal
Trondhjems SLK
Julie Mathilde Bjordal33,99
598p
19.01.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200150m Bryst33,9959819.01.201925m 
Expand4646.
Martine Johansen
Bærumsvømmerne
Martine Johansen2.39,71
598p
20.01.2019
200m Bryst
Bærumsvømmerne2000200m Bryst2.39,7159820.01.201925m 
Expand4848.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik1.06,05
596p
18.01.2019
100m Bryst
Bodø SK2001100m Bryst1.06,0559618.01.201925m 
Expand4949.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden Eidheim27,25
595p
20.01.2019
50m Fri
Bergen SLK200150m Fri27,2559520.01.201925mD
Expand4949.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen1.06,09
595p
20.01.2019
100m Bryst
Bodø SK2000100m Bryst1.06,0959520.01.201925mD
Expand4949.
Karin Sofie Syversveen Lie
Bærumsvømmerne
Karin Sofie Syversveen Lie18.13,20
595p
19.01.2019
1500m Fri
Bærumsvømmerne20011500m Fri18.13,2059519.01.201925m 
Expand5252.
Jakob Bernstein
Bærumsvømmerne
Jakob Bernstein59,81
594p
20.01.2019
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne1995100m Individuell medley59,8159420.01.201925m 
Expand5252.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim59,82
594p
20.01.2019
100m Individuell medley
Bergen SLK2001100m Individuell medley59,8259420.01.201925m 
Expand5454.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden Eidheim34,08
593p
19.01.2019
50m Bryst
Bergen SLK200150m Bryst34,0859319.01.201925m 
Expand5454.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe58,19
593p
19.01.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2001100m Rygg58,1959319.01.201925m 
Expand5454.
Katy Ann Pettersen
Bergen SLK
Katy Ann Pettersen59,81
593p
20.01.2019
100m Fri
Bergen SLK2002100m Fri59,8159320.01.201925m 
Expand5454.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad1.14,21
593p
18.01.2019
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2002100m Bryst1.14,2159318.01.201925m 
Expand5858.
Katy Ann Pettersen
Bergen SLK
Katy Ann Pettersen1.07,30
592p
20.01.2019
100m Individuell medley
Bergen SLK2002100m Individuell medley1.07,3059220.01.201925m 
Expand5858.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.23,40
592p
20.01.2019
200m Bryst
Aalesunds SLK2004200m Bryst2.23,4059220.01.201925m 
Expand6060.
Jon Olav Båtbukt
NTNUI-Svømming
Jon Olav Båtbukt25,99
590p
20.01.2019
50m Butterfly
NTNUI-Svømming199850m Butterfly25,9959020.01.201925m 
Expand6060.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås27,33
590p
19.01.2019
50m Fri
Bergen SLK200150m Fri27,3359019.01.201925mF
Expand6060.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik2.09,40
590p
20.01.2019
200m Butterfly
Bodø SK2001200m Butterfly2.09,4059020.01.201925m 
Expand6363.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen2.23,73
588p
20.01.2019
200m Bryst
Bodø SK2000200m Bryst2.23,7358820.01.201925m 
Expand6464.
Elise Alme Jensen
Bergen SLK
Elise Alme Jensen4.39,97
587p
18.01.2019
400m Fri
Bergen SLK2002400m Fri4.39,9758718.01.201925m 
Expand6464.
Helene Hana Solberg
Bergen SLK
Helene Hana Solberg4.39,99
587p
18.01.2019
400m Fri
Bergen SLK2001400m Fri4.39,9958718.01.201925m 
Expand6666.
Helene Hana Solberg
Bergen SLK
Helene Hana Solberg18.18,55
586p
19.01.2019
1500m Fri
Bergen SLK20011500m Fri18.18,5558619.01.201925m 
Expand6767.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth8.50,01
585p
20.01.2019
800m Fri
Aalesunds SLK2004800m Fri8.50,0158520.01.201925mD
Expand6868.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll18.19,93
584p
19.01.2019
1500m Fri
Vestbyen Trondheim20031500m Fri18.19,9358419.01.201925m 
Expand6969.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una Borchgrevink29,18
583p
20.01.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly29,1858320.01.201925m 
Expand6969.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth4.14,05
583p
18.01.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.14,0558318.01.201925m 
Expand7171.
Katy Ann Pettersen
Bergen SLK
Katy Ann Pettersen1.05,90
582p
19.01.2019
100m Rygg
Bergen SLK2002100m Rygg1.05,9058219.01.201925m 
Expand7171.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås1.07,67
582p
20.01.2019
100m Individuell medley
Bergen SLK2001100m Individuell medley1.07,6758220.01.201925m 
Expand7373.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad34,31
581p
19.01.2019
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst34,3158119.01.201925m 
Expand7474.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås29,23
580p
20.01.2019
50m Butterfly
Bergen SLK200150m Butterfly29,2358020.01.201925m 
Expand7575.
Olof Andreas Bergman
OI Svømming
Olof Andreas Bergman53,91
579p
20.01.2019
100m Fri
OI Svømming1993100m Fri53,9157920.01.201925m 
Expand7575.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug2.26,20
579p
19.01.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2002200m Individuell medley2.26,2057919.01.201925m 
Expand7777.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås1.14,85
578p
18.01.2019
100m Bryst
Bergen SLK2001100m Bryst1.14,8557818.01.201925m 
Expand7878.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug1.00,35
577p
20.01.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri1.00,3557720.01.201925m 
Expand7979.
Jon Olav Båtbukt
NTNUI-Svømming
Jon Olav Båtbukt54,01
576p
19.01.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1998100m Fri54,0157619.01.201925mF
Expand8080.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert26,21
575p
20.01.2019
50m Butterfly
Namsos SK200050m Butterfly26,2157520.01.201925m 
Expand8080.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum54,03
575p
19.01.2019
100m Fri
Trondhjems SLK1999100m Fri54,0357519.01.201925mF
Expand8080.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim2.11,81
575p
19.01.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2001200m Individuell medley2.11,8157519.01.201925m 
Expand8383.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe26,22
574p
20.01.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly26,2257420.01.201925m 
Expand8383.
Ådne Viken Refseth
Bergensvømmerne
Ådne Viken Refseth30,37
574p
19.01.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199750m Bryst30,3757419.01.201925m 
Expand8383.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum54,05
574p
20.01.2019
100m Fri
Trondhjems SLK1999100m Fri54,0557420.01.201925m 
Expand8383.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen1.07,98
574p
20.01.2019
100m Individuell medley
Harstad SK2001100m Individuell medley1.07,9857420.01.201925m 
Expand8787.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe26,75
573p
18.01.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200150m Rygg26,7557318.01.201925m 
Expand8787.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug34,47
573p
18.01.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne200250m Bryst34,4757318.01.201925mD
Expand8787.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen4.15,43
573p
18.01.2019
400m Fri
Eid SK2001400m Fri4.15,4357318.01.201925m 
Expand9090.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe1.00,59
572p
20.01.2019
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2001100m Individuell medley1.00,5957220.01.201925m 
Expand9090.
Karin Sofie Syversveen Lie
Bærumsvømmerne
Karin Sofie Syversveen Lie4.42,45
572p
18.01.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2001400m Fri4.42,4557218.01.201925m 
Expand9292.
Jakob Bernstein
Bærumsvømmerne
Jakob Bernstein30,42
571p
19.01.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne199550m Bryst30,4257119.01.201925m 
Expand9292.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia1.59,74
571p
18.01.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.59,7457118.01.201925mD
Expand9494.
Kesia Maria Fodnestøl
Varodd SK
Kesia Maria Fodnestøl29,40
570p
20.01.2019
50m Butterfly
Varodd SK199950m Butterfly29,4057020.01.201925m 
Expand9494.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning34,54
570p
19.01.2019
50m Bryst
Namsos SK200350m Bryst34,5457019.01.201925m 
Expand9494.
Julie Mathilde Bjordal
Trondhjems SLK
Julie Mathilde Bjordal1.00,60
570p
19.01.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2001100m Fri1.00,6057019.01.201925mF
Expand9797.
Kristian Volden
Trondhjems SLK
Kristian Volden24,45
568p
20.01.2019
50m Fri
Trondhjems SLK199850m Fri24,4556820.01.201925m 
Expand9797.
Stine Rotseth
Bergen SLK
Stine Rotseth30,99
568p
19.01.2019
50m Rygg
Bergen SLK200350m Rygg30,9956819.01.201925mF
Expand9797.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås1.00,67
568p
20.01.2019
100m Fri
Bergen SLK2001100m Fri1.00,6756820.01.201925m 
Expand100100.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum29,45
567p
20.01.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200150m Butterfly29,4556720.01.201925m 
Page 1 of 46 (4520 items)< Prev1234567444546Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.