Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Skagerrak Swim 2019
Stevne
Stevnenavn:
Skagerrak Swim 2019
Fra dato:
25.01.2019
Til dato:
27.01.2019
NSF Stevne Id:
0000028910
Arrangørnavn:
Kristiansand SA
Stevnested:
Kristiansand
Bassengnavn:
Aquarama
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
09.01.2019
Kvalperiode start:
10.01.2018
Kvalperiode slutt:
09.01.2019
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Arrangementsleder
Navn:
Margarete Thomas
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48158226
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.31,85
768p
26.01.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.31,8576826.01.201950m 
[Utvid]22.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.04,60
745p
26.01.2019
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.04,6074526.01.201950m 
[Utvid]33.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,85
735p
25.01.2019
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly24,8573525.01.201950m 
[Utvid]44.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen52,06
731p
27.01.2019
100m Fri
OI Svømming1997100m Fri52,0673127.01.201950m 
[Utvid]55.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,97
724p
26.01.2019
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly24,9772426.01.201950m 
[Utvid]66.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,96
719p
26.01.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,9671926.01.201950m 
[Utvid]77.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.11,67
716p
27.01.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.11,6771627.01.201950m 
[Utvid]88.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal29,01
715p
25.01.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst29,0171525.01.201950m 
[Utvid]88.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg32,87
715p
25.01.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199850m Bryst32,8771525.01.201950m 
[Utvid]1010.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.06,47
712p
26.01.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.06,4771226.01.201950m 
[Utvid]1111.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg1.11,93
708p
27.01.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1998100m Bryst1.11,9370827.01.201950m 
[Utvid]1212.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.25,37
707p
25.01.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.25,3770725.01.201950m 
[Utvid]1313.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg58,10
705p
27.01.2019
100m Fri
Lambertseter SK1999100m Fri58,1070527.01.201950m 
[Utvid]1414.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt4.07,27
704p
25.01.2019
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri4.07,2770425.01.201950m 
[Utvid]1515.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg33,14
698p
26.01.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199850m Bryst33,1469826.01.201950m 
[Utvid]1616.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg4.26,85
695p
25.01.2019
400m Fri
Lambertseter SK1999400m Fri4.26,8569525.01.201950m 
[Utvid]1717.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner1.05,66
692p
26.01.2019
100m Rygg
OI Svømming1998100m Rygg1.05,6669226.01.201950m 
[Utvid]1818.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner30,60
691p
26.01.2019
50m Rygg
OI Svømming199850m Rygg30,6069126.01.201950m 
[Utvid]1818.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen2.06,13
691p
26.01.2019
200m Butterfly
Bryne SK2002200m Butterfly2.06,1369126.01.201950m 
[Utvid]2020.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.22,66
690p
27.01.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK1999200m Individuell medley2.22,6669027.01.201950m 
[Utvid]2121.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.09,25
688p
25.01.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.09,2568825.01.201950m 
[Utvid]2222.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg26,84
685p
26.01.2019
50m Fri
Lambertseter SK199950m Fri26,8468526.01.201950m 
[Utvid]2323.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj Gregussen25,49
681p
26.01.2019
50m Butterfly
OI Svømming200150m Butterfly25,4968126.01.201950m 
[Utvid]2323.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner30,75
681p
26.01.2019
50m Rygg
OI Svømming199850m Rygg30,7568126.01.201950m 
[Utvid]2525.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj Gregussen27,35
679p
26.01.2019
50m Rygg
OI Svømming200150m Rygg27,3567926.01.201950m 
[Utvid]2626.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj Gregussen56,73
677p
27.01.2019
100m Butterfly
OI Svømming2001100m Butterfly56,7367727.01.201950m 
[Utvid]2626.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg2.38,42
677p
26.01.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1998200m Bryst2.38,4267726.01.201950m 
[Utvid]2828.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.23,72
675p
27.01.2019
200m Individuell medley
Sandnes SLK2002200m Individuell medley2.23,7267527.01.201950m 
[Utvid]2929.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg33,54
673p
27.01.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199850m Bryst33,5467327.01.201950mD
[Utvid]3030.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner30,91
670p
27.01.2019
50m Rygg
OI Svømming199850m Rygg30,9167027.01.201950mF
[Utvid]3131.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen56,97
668p
27.01.2019
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly56,9766827.01.201950m 
[Utvid]3232.
Malena Lisken
OI Svømming
Malena Lisken27,12
664p
26.01.2019
50m Fri
OI Svømming200350m Fri27,1266426.01.201950m 
[Utvid]3232.
Bengt Vang
OI Svømming
Bengt Vang29,74
664p
26.01.2019
50m Bryst
OI Svømming199950m Bryst29,7466426.01.201950m 
[Utvid]3232.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj Gregussen2.08,25
664p
25.01.2019
200m Rygg
OI Svømming2001200m Rygg2.08,2566425.01.201950m 
[Utvid]3535.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj Gregussen27,56
663p
26.01.2019
50m Rygg
OI Svømming200150m Rygg27,5666326.01.201950m 
[Utvid]3636.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner2.22,33
662p
25.01.2019
200m Rygg
OI Svømming1998200m Rygg2.22,3366225.01.201950m 
[Utvid]3737.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik31,05
661p
26.01.2019
50m Rygg
Sandnes SLK200250m Rygg31,0566126.01.201950m 
[Utvid]3737.
Mats Kamnes
SK Speed
Mats Kamnes1.57,08
661p
26.01.2019
200m Fri
SK Speed2000200m Fri1.57,0866126.01.201950m 
[Utvid]3737.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.57,09
661p
26.01.2019
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.57,0966126.01.201950m 
[Utvid]4040.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou33,78
659p
26.01.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst33,7865926.01.201950m 
[Utvid]4141.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.13,73
658p
26.01.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.13,7365826.01.201950mD
[Utvid]4141.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein2.09,84
658p
26.01.2019
200m Fri
Karmøy SK2000200m Fri2.09,8465826.01.201950m 
[Utvid]4343.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen25,79
657p
25.01.2019
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly25,7965725.01.201950m 
[Utvid]4444.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,06
656p
26.01.2019
50m Fri
OI Svømming199750m Fri24,0665626.01.201950mF
[Utvid]4444.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen27,24
656p
26.01.2019
50m Fri
Haugesund SK200150m Fri27,2465626.01.201950m 
[Utvid]4646.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova59,54
655p
27.01.2019
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri59,5465527.01.201950m 
[Utvid]4646.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.10,07
655p
26.01.2019
200m Fri
Sandnes SLK2002200m Fri2.10,0765526.01.201950m 
[Utvid]4848.
Bengt Vang
OI Svømming
Bengt Vang29,89
654p
25.01.2019
50m Bryst
OI Svømming199950m Bryst29,8965425.01.201950m 
[Utvid]4848.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik4.32,29
654p
25.01.2019
400m Fri
Sandnes SLK2002400m Fri4.32,2965425.01.201950m 
[Utvid]5050.
Malena Lisken
OI Svømming
Malena Lisken27,28
653p
26.01.2019
50m Fri
OI Svømming200350m Fri27,2865326.01.201950m 
[Utvid]5050.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj Gregussen59,76
653p
26.01.2019
100m Rygg
OI Svømming2001100m Rygg59,7665326.01.201950m 
[Utvid]5252.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen4.13,73
652p
25.01.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.13,7365225.01.201950m 
[Utvid]5353.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg27,31
651p
26.01.2019
50m Fri
Lambertseter SK199950m Fri27,3165126.01.201950m 
[Utvid]5454.
Jennifer Vo
Lambertseter SK
Jennifer Vo2.10,37
650p
26.01.2019
200m Fri
Lambertseter SK2000200m Fri2.10,3765026.01.201950m 
[Utvid]5555.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,14
649p
26.01.2019
50m Fri
OI Svømming199750m Fri24,1464926.01.201950m 
[Utvid]5656.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu31,26
648p
26.01.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg31,2664826.01.201950m 
[Utvid]5656.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.04,08
648p
27.01.2019
100m Butterfly
Poseidon2000100m Butterfly1.04,0864827.01.201950m 
[Utvid]5656.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen2.11,68
648p
27.01.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.11,6864827.01.201950m 
[Utvid]5656.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein4.33,13
648p
25.01.2019
400m Fri
Karmøy SK2000400m Fri4.33,1364825.01.201950m 
[Utvid]6060.
Mats Kamnes
SK Speed
Mats Kamnes54,23
647p
27.01.2019
100m Fri
SK Speed2000100m Fri54,2364727.01.201950m 
[Utvid]6161.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen4.14,57
646p
25.01.2019
400m Fri
Bryne SK2002400m Fri4.14,5764625.01.201950m 
[Utvid]6262.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou34,02
645p
25.01.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst34,0264525.01.201950m 
[Utvid]6262.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen2.10,73
645p
26.01.2019
200m Fri
Skjetten Svømming2004200m Fri2.10,7364526.01.201950m 
[Utvid]6464.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu31,34
643p
26.01.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg31,3464326.01.201950m 
[Utvid]6464.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg54,34
643p
27.01.2019
100m Fri
Lambertseter SK2001100m Fri54,3464327.01.201950m 
[Utvid]6666.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen28,33
641p
26.01.2019
50m Butterfly
Poseidon200050m Butterfly28,3364126.01.201950m 
[Utvid]6767.
Silje Jahr
Lambertseter SK
Silje Jahr31,40
640p
26.01.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200350m Rygg31,4064026.01.201950m 
[Utvid]6767.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.04,36
640p
27.01.2019
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.04,3664027.01.201950m 
[Utvid]6969.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen28,36
639p
25.01.2019
50m Butterfly
Poseidon200050m Butterfly28,3663925.01.201950m 
[Utvid]6969.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.26,38
639p
27.01.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK2003200m Individuell medley2.26,3863927.01.201950m 
[Utvid]6969.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.41,44
639p
26.01.2019
200m Bryst
Haugesund SK2003200m Bryst2.41,4463926.01.201950m 
[Utvid]6969.
Olav Eklund
Stavanger SK
Olav Eklund4.15,45
639p
25.01.2019
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.15,4563925.01.201950m 
[Utvid]7373.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie34,14
638p
25.01.2019
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst34,1463825.01.201950m 
[Utvid]7373.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth1.04,42
638p
27.01.2019
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.04,4263827.01.201950m 
[Utvid]7373.
Silje Jahr
Lambertseter SK
Silje Jahr1.07,46
638p
26.01.2019
100m Rygg
Lambertseter SK2003100m Rygg1.07,4663826.01.201950m 
[Utvid]7373.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie1.14,47
638p
27.01.2019
100m Bryst
SK Team Sør2001100m Bryst1.14,4763827.01.201950m 
[Utvid]7373.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm2.11,19
638p
26.01.2019
200m Fri
Randaberg IL1999200m Fri2.11,1963826.01.201950m 
[Utvid]7878.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj Gregussen26,06
637p
25.01.2019
50m Butterfly
OI Svømming200150m Butterfly26,0663725.01.201950m 
[Utvid]7979.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.11,36
636p
25.01.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.11,3663625.01.201950mD
[Utvid]8080.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen26,11
633p
26.01.2019
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly26,1163326.01.201950m 
[Utvid]8080.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.16,29
633p
25.01.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.16,2963325.01.201950m 
[Utvid]8282.
Silje Jahr
Lambertseter SK
Silje Jahr31,52
632p
27.01.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200350m Rygg31,5263227.01.201950mF
[Utvid]8282.
Malena Lisken
OI Svømming
Malena Lisken31,53
632p
26.01.2019
50m Rygg
OI Svømming200350m Rygg31,5363226.01.201950m 
[Utvid]8484.
Malena Lisken
OI Svømming
Malena Lisken31,56
630p
26.01.2019
50m Rygg
OI Svømming200350m Rygg31,5663026.01.201950m 
[Utvid]8484.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth1.00,30
630p
27.01.2019
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri1.00,3063027.01.201950m 
[Utvid]8484.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen2.11,74
630p
26.01.2019
200m Fri
Poseidon2000200m Fri2.11,7463026.01.201950m 
[Utvid]8484.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen4.16,58
630p
25.01.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.16,5863025.01.201950m 
[Utvid]8888.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,40
629p
26.01.2019
50m Fri
OI Svømming199750m Fri24,4062926.01.201950m 
[Utvid]8888.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg26,17
629p
26.01.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly26,1762926.01.201950m 
[Utvid]9090.
Brian Benzing
OI Svømming
Brian Benzing30,31
627p
26.01.2019
50m Bryst
OI Svømming200150m Bryst30,3162726.01.201950m 
[Utvid]9090.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik31,60
627p
26.01.2019
50m Rygg
Sandnes SLK200250m Rygg31,6062726.01.201950m 
[Utvid]9090.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen1.00,57
627p
26.01.2019
100m Rygg
SK Team Sør2001100m Rygg1.00,5762726.01.201950m 
[Utvid]9090.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj Gregussen2.13,19
627p
27.01.2019
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.13,1962727.01.201950m 
[Utvid]9494.
Silje Jahr
Lambertseter SK
Silje Jahr31,62
626p
26.01.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200350m Rygg31,6262626.01.201950m 
[Utvid]9494.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen4.36,37
626p
25.01.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.36,3762625.01.201950m 
[Utvid]9696.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik27,67
625p
26.01.2019
50m Fri
Sandnes SLK200250m Fri27,6762526.01.201950m 
[Utvid]9696.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova27,68
625p
26.01.2019
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri27,6862526.01.201950m 
[Utvid]9696.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik31,64
625p
27.01.2019
50m Rygg
Sandnes SLK200250m Rygg31,6462527.01.201950mF
[Utvid]9696.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen2.28,11
625p
26.01.2019
200m Bryst
Bryne SK2002200m Bryst2.28,1162526.01.201950m 
[Utvid]100100.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen34,39
624p
26.01.2019
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst34,3962426.01.201950m 
Side 1 av 57 (5650 rader)< Forrige1234567555657Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.