Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Aquarama Open 2019
Stevne
Stevnenavn:
Aquarama Open 2019
Fra dato:
14.06.2019
Til dato:
16.06.2019
NSF Stevne Id:
0000028932
Arrangørnavn:
Vågsbygd SLK/Varodd SK
Stevnested:
Kristiansand
Bassengnavn:
Aquarama
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
24.05.2019
Kvalperiode start:
25.05.2018
Kvalperiode slutt:
24.05.2019
Påmeldingsansv.:
Torstein Michalsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Petter Bratland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90086343
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.00,22
781p
15.06.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly1.00,2278115.06.201950m 
[Utvid]22.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.17,07
778p
14.06.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.17,0777814.06.201950m 
[Utvid]33.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia24,56
761p
16.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly24,5676116.06.201950m 
[Utvid]44.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia51,41
759p
15.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri51,4175915.06.201950m 
[Utvid]55.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg57,13
741p
15.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1995100m Fri57,1374115.06.201950m 
[Utvid]66.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl17.03,88
738p
14.06.2019
1500m Fri
SK Team Sør20011500m Fri17.03,8873814.06.201950m 
[Utvid]77.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,85
727p
15.06.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,8572715.06.201950m 
[Utvid]88.
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Hedda Øritsland57,59
723p
15.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1999100m Fri57,5972315.06.201950m 
[Utvid]99.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden1.01,82
722p
15.06.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly1.01,8272215.06.201950m 
[Utvid]1010.
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Hedda Øritsland57,77
717p
15.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1999100m Fri57,7771715.06.201950m 
[Utvid]1111.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,37
716p
14.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,3771614.06.201950m 
[Utvid]1111.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.06,28
716p
16.06.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne1994200m Fri2.06,2871616.06.201950m 
[Utvid]1313.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden30,25
715p
16.06.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg30,2571516.06.201950m 
[Utvid]1313.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia52,46
715p
15.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri52,4671515.06.201950m 
[Utvid]1515.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg57,87
713p
15.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1995100m Fri57,8771315.06.201950m 
[Utvid]1616.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.02,13
712p
15.06.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly1.02,1371215.06.201950m 
[Utvid]1717.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden57,95
710p
15.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri57,9571015.06.201950m 
[Utvid]1818.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg26,56
707p
14.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199550m Fri26,5670714.06.201950m 
[Utvid]1919.
Stine Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Stine Omdahl Petersen33,01
706p
15.06.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne199950m Bryst33,0170615.06.201950m 
[Utvid]2020.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu30,39
705p
15.06.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg30,3970515.06.201950mF
[Utvid]2121.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden27,47
703p
16.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly27,4770316.06.201950m 
[Utvid]2121.
Stine Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Stine Omdahl Petersen1.12,09
703p
15.06.2019
100m Bryst
Bærumsvømmerne1999100m Bryst1.12,0970315.06.201950m 
[Utvid]2323.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia56,03
702p
15.06.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2001100m Butterfly56,0370215.06.201950m 
[Utvid]2323.
Stine Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Stine Omdahl Petersen1.12,14
702p
14.06.2019
100m Bryst
Bærumsvømmerne1999100m Bryst1.12,1470214.06.201950m 
[Utvid]2323.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl9.05,47
702p
14.06.2019
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri9.05,4770214.06.201950mD
[Utvid]2626.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.02,44
701p
15.06.2019
100m Butterfly
SK Team Sør2001100m Butterfly1.02,4470115.06.201950m 
[Utvid]2727.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal1.04,44
696p
15.06.2019
100m Bryst
Egersund SK1997100m Bryst1.04,4469615.06.201950m 
[Utvid]2727.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.22,31
696p
15.06.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.22,3169615.06.201950m 
[Utvid]2929.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel52,96
694p
15.06.2019
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri52,9669415.06.201950m 
[Utvid]2929.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel52,96
694p
15.06.2019
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri52,9669415.06.201950m 
[Utvid]3131.
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Hedda Øritsland26,77
691p
14.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199950m Fri26,7769114.06.201950m 
[Utvid]3232.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.12,56
690p
15.06.2019
100m Bryst
SK Team Sør2001100m Bryst1.12,5669015.06.201950m 
[Utvid]3333.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden58,53
689p
15.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri58,5368915.06.201950m 
[Utvid]3434.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.02,83
688p
15.06.2019
100m Butterfly
SK Team Sør2001100m Butterfly1.02,8368815.06.201950m 
[Utvid]3535.
Stine Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Stine Omdahl Petersen2.37,63
687p
16.06.2019
200m Bryst
Bærumsvømmerne1999200m Bryst2.37,6368716.06.201950m 
[Utvid]3636.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.08,16
685p
14.06.2019
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.08,1668514.06.201950mD
[Utvid]3737.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl33,37
683p
15.06.2019
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst33,3768315.06.201950m 
[Utvid]3838.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia25,48
682p
15.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly25,4868215.06.201950mD
[Utvid]3838.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.12,83
682p
14.06.2019
100m Bryst
SK Team Sør2001100m Bryst1.12,8368214.06.201950m 
[Utvid]4040.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth58,78
680p
15.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri58,7868015.06.201950m 
[Utvid]4141.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn53,36
679p
15.06.2019
100m Fri
Asker SK2001100m Fri53,3667915.06.201950m 
[Utvid]4242.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden1.03,14
678p
15.06.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly1.03,1467815.06.201950m 
[Utvid]4242.
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Hedda Øritsland2.08,56
678p
16.06.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne1999200m Fri2.08,5667816.06.201950m 
[Utvid]4444.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden26,95
677p
14.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,9567714.06.201950m 
[Utvid]4545.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov53,44
676p
15.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri53,4467615.06.201950m 
[Utvid]4545.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.06,18
676p
14.06.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne1995100m Rygg1.06,1867614.06.201950m 
[Utvid]4747.
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Hedda Øritsland30,84
675p
16.06.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne199950m Rygg30,8467516.06.201950m 
[Utvid]4848.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg27,89
672p
16.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199550m Butterfly27,8967216.06.201950m 
[Utvid]4949.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu30,90
671p
15.06.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg30,9067115.06.201950mF
[Utvid]4949.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal1.05,23
671p
14.06.2019
100m Bryst
Egersund SK1997100m Bryst1.05,2367114.06.201950m 
[Utvid]4949.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden1.06,34
671p
14.06.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.06,3467114.06.201950m 
[Utvid]4949.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen2.10,17
671p
15.06.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.10,1767115.06.201950m 
[Utvid]5353.
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Hedda Øritsland27,91
670p
16.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199950m Butterfly27,9167016.06.201950m 
[Utvid]5353.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal29,65
670p
15.06.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst29,6567015.06.201950mD
[Utvid]5555.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal29,66
669p
14.06.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst29,6666914.06.201950mD
[Utvid]5555.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu30,93
669p
16.06.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg30,9366916.06.201950m 
[Utvid]5757.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden27,94
668p
15.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly27,9466815.06.201950mD
[Utvid]5757.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden1.06,44
668p
15.06.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.06,4466815.06.201950m 
[Utvid]5959.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.30,74
666p
14.06.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.30,7466614.06.201950mD
[Utvid]6060.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov1.56,85
665p
16.06.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2002200m Fri1.56,8566516.06.201950m 
[Utvid]6161.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.06,61
663p
15.06.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne1995100m Rygg1.06,6166315.06.201950m 
[Utvid]6161.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov8.38,50
663p
14.06.2019
800m Fri
Bærumsvømmerne2002800m Fri8.38,5066314.06.201950mD
[Utvid]6363.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.06,68
661p
15.06.2019
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.06,6866115.06.201950m 
[Utvid]6464.
Stine Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Stine Omdahl Petersen33,78
659p
15.06.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne199950m Bryst33,7865915.06.201950mD
[Utvid]6464.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov53,89
659p
15.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri53,8965915.06.201950m 
[Utvid]6464.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.24,87
659p
15.06.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne1994200m Individuell medley2.24,8765915.06.201950m 
[Utvid]6767.
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Hedda Øritsland1.03,77
658p
15.06.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1999100m Butterfly1.03,7765815.06.201950m 
[Utvid]6767.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie1.13,72
658p
15.06.2019
100m Bryst
SK Team Sør2001100m Bryst1.13,7265815.06.201950m 
[Utvid]6969.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.06,97
652p
14.06.2019
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.06,9765214.06.201950m 
[Utvid]6969.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen16.44,40
652p
14.06.2019
1500m Fri
SK Team Sør20021500m Fri16.44,4065214.06.201950m 
[Utvid]7171.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen2.09,17
650p
15.06.2019
200m Rygg
SK Team Sør2001200m Rygg2.09,1765015.06.201950m 
[Utvid]7272.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.04,06
649p
15.06.2019
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.04,0664915.06.201950m 
[Utvid]7272.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov4.14,13
649p
14.06.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2002400m Fri4.14,1364914.06.201950mD
[Utvid]7272.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.14,15
649p
14.06.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.14,1564914.06.201950m 
[Utvid]7575.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth27,35
648p
14.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri27,3564814.06.201950m 
[Utvid]7575.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope54,20
648p
15.06.2019
100m Fri
SK Team Sør1999100m Fri54,2064815.06.201950m 
[Utvid]7575.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.04,09
648p
15.06.2019
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.04,0964815.06.201950m 
[Utvid]7878.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn54,22
647p
15.06.2019
100m Fri
Asker SK2001100m Fri54,2264715.06.201950m 
[Utvid]7979.
Jakob Bernstein
Bærumsvømmerne
Jakob Bernstein57,62
646p
15.06.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly57,6264615.06.201950m 
[Utvid]8080.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope54,31
644p
15.06.2019
100m Fri
SK Team Sør1999100m Fri54,3164415.06.201950m 
[Utvid]8181.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl34,06
643p
14.06.2019
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst34,0664314.06.201950mD
[Utvid]8181.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth59,88
643p
15.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri59,8864315.06.201950m 
[Utvid]8181.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen16.48,83
643p
14.06.2019
1500m Fri
SK Team Sør20021500m Fri16.48,8364314.06.201950m 
[Utvid]8484.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov16.49,95
641p
14.06.2019
1500m Fri
Bærumsvømmerne20021500m Fri16.49,9564114.06.201950m 
[Utvid]8585.
Jakob Bernstein
Bærumsvømmerne
Jakob Bernstein26,04
639p
16.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199550m Butterfly26,0463916.06.201950m 
[Utvid]8686.
Stine Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Stine Omdahl Petersen34,14
638p
14.06.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne199950m Bryst34,1463814.06.201950mD
[Utvid]8787.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov57,88
637p
15.06.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2002100m Butterfly57,8863715.06.201950m 
[Utvid]8888.
Tone Hartmark Nilsen
SK Team Sør
Tone Hartmark Nilsen31,45
636p
16.06.2019
50m Rygg
SK Team Sør199850m Rygg31,4563616.06.201950m 
[Utvid]8989.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel57,94
635p
15.06.2019
100m Butterfly
Stavanger SK1999100m Butterfly57,9463515.06.201950m 
[Utvid]8989.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.26,69
635p
15.06.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.26,6963515.06.201950m 
[Utvid]9191.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge31,49
634p
15.06.2019
50m Rygg
SK Team Sør200250m Rygg31,4963415.06.201950mF
[Utvid]9191.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen4.16,08
634p
14.06.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.16,0863414.06.201950mD
[Utvid]9393.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar16.54,44
633p
14.06.2019
1500m Fri
Poseidon20001500m Fri16.54,4463314.06.201950m 
[Utvid]9494.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen2.12,82
632p
15.06.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.12,8263215.06.201950m 
[Utvid]9595.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope26,14
631p
16.06.2019
50m Butterfly
SK Team Sør199950m Butterfly26,1463116.06.201950m 
[Utvid]9595.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen1.00,45
631p
15.06.2019
100m Rygg
SK Team Sør2001100m Rygg1.00,4563115.06.201950m 
[Utvid]9797.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn24,38
630p
14.06.2019
50m Fri
Asker SK200150m Fri24,3863014.06.201950m 
[Utvid]9797.
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Hedda Øritsland27,60
630p
15.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199950m Fri27,6063015.06.201950mD
[Utvid]9797.
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Hedda Øritsland27,60
630p
15.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199950m Fri27,6063015.06.201950mD
[Utvid]9797.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie1.14,78
630p
14.06.2019
100m Bryst
SK Team Sør2001100m Bryst1.14,7863014.06.201950m 
Side 1 av 55 (5487 rader)< Forrige1234567535455Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.