Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Mjøssvøm 2019
Stevne
Stevnenavn:
Mjøssvøm 2019
Fra dato:
14.06.2019
Til dato:
16.06.2019
NSF Stevne Id:
0000028943
Arrangørnavn:
Hamar IL
Stevnested:
Hamar
Bassengnavn:
Ankerskogen svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
30.05.2019
Kvalperiode start:
31.05.2018
Kvalperiode slutt:
30.05.2019
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Arrangementsleder
Navn:
Kristine Røsland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90838495
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Martin Ross Hemminghytt
SK Speed
Martin Ross Hemminghytt27,28
684p
14.06.2019
50m Rygg
SK Speed199850m Rygg27,2868414.06.201950m 
[Utvid]22.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev53,94
657p
15.06.2019
100m Fri
Asker SK2000100m Fri53,9465715.06.201950m 
[Utvid]33.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev53,98
656p
15.06.2019
100m Fri
Asker SK2000100m Fri53,9865615.06.201950m 
[Utvid]44.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad33,96
648p
15.06.2019
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst33,9664815.06.201950m 
[Utvid]55.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt27,41
643p
14.06.2019
50m Fri
Hamar IL199950m Fri27,4164314.06.201950m 
[Utvid]66.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt1.04,55
634p
15.06.2019
100m Butterfly
Hamar IL1999100m Butterfly1.04,5563415.06.201950m 
[Utvid]66.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev1.58,69
634p
16.06.2019
200m Fri
Asker SK2000200m Fri1.58,6963416.06.201950m 
[Utvid]88.
Cecilie Klingenberg
OI Svømming
Cecilie Klingenberg1.07,66
633p
15.06.2019
100m Rygg
OI Svømming2000100m Rygg1.07,6663315.06.201950m 
[Utvid]99.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt31,53
632p
15.06.2019
50m Rygg
Hamar IL199950m Rygg31,5363215.06.201950mF
[Utvid]1010.
Camilla Lundgreen Rimmereide
Ullensakersvømmerne
Camilla Lundgreen Rimmereide2.12,07
626p
15.06.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2000200m Fri2.12,0762615.06.201950m 
[Utvid]1111.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt31,68
623p
14.06.2019
50m Rygg
Hamar IL199950m Rygg31,6862314.06.201950mF
[Utvid]1111.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt31,68
623p
14.06.2019
50m Rygg
Hamar IL199950m Rygg31,6862314.06.201950m 
[Utvid]1313.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.28,34
622p
16.06.2019
200m Bryst
Aalesunds SLK2004200m Bryst2.28,3462216.06.201950m 
[Utvid]1414.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth54,97
621p
15.06.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri54,9762115.06.201950m 
[Utvid]1515.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud24,52
620p
14.06.2019
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri24,5262014.06.201950m 
[Utvid]1616.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud55,04
619p
15.06.2019
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri55,0461915.06.201950m 
[Utvid]1717.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten28,21
618p
14.06.2019
50m Rygg
Glitre SK200150m Rygg28,2161814.06.201950m 
[Utvid]1717.
Nickolai André Fredheim
Hamar IL
Nickolai André Fredheim55,05
618p
15.06.2019
100m Fri
Hamar IL2000100m Fri55,0561815.06.201950m 
[Utvid]1919.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo1.08,23
617p
15.06.2019
100m Rygg
Asker SK2000100m Rygg1.08,2361715.06.201950m 
[Utvid]2020.
Cecilie Klingenberg
OI Svømming
Cecilie Klingenberg1.08,32
615p
15.06.2019
100m Rygg
OI Svømming2000100m Rygg1.08,3261515.06.201950m 
[Utvid]2121.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist2.14,22
612p
15.06.2019
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2000200m Individuell medley2.14,2261215.06.201950m 
[Utvid]2222.
Timea Aspegren
Ullensakersvømmerne
Timea Aspegren2.13,35
608p
15.06.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2002200m Fri2.13,3560815.06.201950m 
[Utvid]2323.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad26,48
607p
16.06.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly26,4860716.06.201950m 
[Utvid]2323.
Eivind Aalstad Laakso
Hamar IL
Eivind Aalstad Laakso2.14,58
607p
15.06.2019
200m Individuell medley
Hamar IL1999200m Individuell medley2.14,5860715.06.201950m 
[Utvid]2525.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten1.01,30
605p
15.06.2019
100m Rygg
Glitre SK2001100m Rygg1.01,3060515.06.201950m 
[Utvid]2525.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist2.14,75
605p
14.06.2019
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2000200m Individuell medley2.14,7560514.06.201950m 
[Utvid]2525.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist4.48,16
605p
15.06.2019
400m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2000400m Individuell medley4.48,1660515.06.201950m 
[Utvid]2828.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth4.20,34
604p
15.06.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.20,3460415.06.201950m 
[Utvid]2929.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden55,55
602p
15.06.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1998100m Fri55,5560215.06.201950m 
[Utvid]3030.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden26,57
601p
16.06.2019
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly26,5760116.06.201950m 
[Utvid]3131.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden55,59
600p
15.06.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1998100m Fri55,5960015.06.201950m 
[Utvid]3232.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget1.08,89
599p
15.06.2019
100m Rygg
Asker SK2002100m Rygg1.08,8959915.06.201950m 
[Utvid]3333.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland34,90
597p
15.06.2019
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst34,9059715.06.201950m 
[Utvid]3333.
Olof Andreas Bergman
OI Svømming
Olof Andreas Bergman55,71
597p
15.06.2019
100m Fri
OI Svømming1993100m Fri55,7159715.06.201950m 
[Utvid]3333.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum1.08,97
597p
15.06.2019
100m Rygg
Skjetten Svømming2004100m Rygg1.08,9759715.06.201950m 
[Utvid]3636.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth55,76
595p
15.06.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri55,7659515.06.201950m 
[Utvid]3737.
Karl Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Karl Anders Eide Haugholt30,86
594p
15.06.2019
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst30,8659415.06.201950m 
[Utvid]3737.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud55,80
594p
15.06.2019
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri55,8059415.06.201950m 
[Utvid]3737.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.01,50
594p
15.06.2019
100m Fri
Asker SK2003100m Fri1.01,5059415.06.201950m 
[Utvid]4040.
Nickolai André Fredheim
Hamar IL
Nickolai André Fredheim55,82
593p
15.06.2019
100m Fri
Hamar IL2000100m Fri55,8259315.06.201950m 
[Utvid]4040.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt1.09,12
593p
15.06.2019
100m Rygg
Hamar IL1999100m Rygg1.09,1259315.06.201950m 
[Utvid]4242.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.01,60
591p
15.06.2019
100m Fri
Moss SK2002100m Fri1.01,6059115.06.201950m 
[Utvid]4242.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo1.09,20
591p
15.06.2019
100m Rygg
Asker SK2000100m Rygg1.09,2059115.06.201950m 
[Utvid]4444.
Camilla Lundgreen Rimmereide
Ullensakersvømmerne
Camilla Lundgreen Rimmereide1.01,62
590p
15.06.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2000100m Fri1.01,6259015.06.201950m 
[Utvid]4444.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.01,64
590p
15.06.2019
100m Fri
Asker SK2003100m Fri1.01,6459015.06.201950m 
[Utvid]4646.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten55,98
588p
15.06.2019
100m Fri
Glitre SK2001100m Fri55,9858815.06.201950m 
[Utvid]4646.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten1.01,89
588p
15.06.2019
100m Rygg
Glitre SK2001100m Rygg1.01,8958815.06.201950m 
[Utvid]4848.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt1.06,26
587p
15.06.2019
100m Butterfly
Hamar IL1999100m Butterfly1.06,2658715.06.201950m 
[Utvid]4949.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt29,21
585p
16.06.2019
50m Butterfly
Hamar IL199950m Butterfly29,2158516.06.201950m 
[Utvid]5050.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas56,12
584p
15.06.2019
100m Fri
Moss SK2004100m Fri56,1258415.06.201950m 
[Utvid]5050.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt2.25,67
584p
16.06.2019
200m Butterfly
Hamar IL1999200m Butterfly2.25,6758416.06.201950m 
[Utvid]5252.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt2.30,90
583p
14.06.2019
200m Individuell medley
Hamar IL1999200m Individuell medley2.30,9058314.06.201950m 
[Utvid]5252.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt2.30,91
583p
15.06.2019
200m Individuell medley
Hamar IL1999200m Individuell medley2.30,9158315.06.201950m 
[Utvid]5252.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg4.23,32
583p
15.06.2019
400m Fri
Tromsø SK2003400m Fri4.23,3258315.06.201950m 
[Utvid]5555.
Eivind Aalstad Laakso
Hamar IL
Eivind Aalstad Laakso1.08,41
582p
15.06.2019
100m Bryst
Hamar IL1999100m Bryst1.08,4158215.06.201950m 
[Utvid]5555.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.16,79
582p
15.06.2019
100m Bryst
Moss SK2002100m Bryst1.16,7958215.06.201950m 
[Utvid]5757.
Eivind Aalstad Laakso
Hamar IL
Eivind Aalstad Laakso1.08,46
581p
14.06.2019
100m Bryst
Hamar IL1999100m Bryst1.08,4658114.06.201950m 
[Utvid]5858.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik56,23
580p
15.06.2019
100m Fri
OI Svømming2002100m Fri56,2358015.06.201950m 
[Utvid]5858.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist59,71
580p
15.06.2019
100m Butterfly
Ullensakersvømmerne2000100m Butterfly59,7158015.06.201950m 
[Utvid]5858.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden59,73
580p
15.06.2019
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly59,7358015.06.201950m 
[Utvid]5858.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth2.02,26
580p
16.06.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2004200m Fri2.02,2658016.06.201950m 
[Utvid]5858.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist2.13,64
580p
16.06.2019
200m Butterfly
Ullensakersvømmerne2000200m Butterfly2.13,6458016.06.201950m 
[Utvid]5858.
Eivind Aalstad Laakso
Hamar IL
Eivind Aalstad Laakso2.31,89
580p
16.06.2019
200m Bryst
Hamar IL1999200m Bryst2.31,8958016.06.201950m 
[Utvid]6464.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum1.09,69
579p
15.06.2019
100m Rygg
Skjetten Svømming2004100m Rygg1.09,6957915.06.201950m 
[Utvid]6464.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen1.16,92
579p
15.06.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.16,9257915.06.201950m 
[Utvid]6666.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg56,30
578p
15.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2000100m Fri56,3057815.06.201950m 
[Utvid]6666.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget1.09,71
578p
15.06.2019
100m Rygg
Asker SK2002100m Rygg1.09,7157815.06.201950m 
[Utvid]6868.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad25,11
577p
14.06.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200150m Fri25,1157714.06.201950m 
[Utvid]6868.
Kristian Fisketjøn Nilsen
Asker SK
Kristian Fisketjøn Nilsen56,32
577p
15.06.2019
100m Fri
Asker SK2001100m Fri56,3257715.06.201950m 
[Utvid]6868.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg1.08,59
577p
15.06.2019
100m Bryst
Ski SK2001100m Bryst1.08,5957715.06.201950m 
[Utvid]6868.
Nickolai André Fredheim
Hamar IL
Nickolai André Fredheim2.02,51
577p
16.06.2019
200m Fri
Hamar IL2000200m Fri2.02,5157716.06.201950m 
[Utvid]7272.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden25,12
576p
14.06.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199850m Fri25,1257614.06.201950m 
[Utvid]7272.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg31,18
576p
15.06.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst31,1857615.06.201950m 
[Utvid]7272.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget32,52
576p
14.06.2019
50m Rygg
Asker SK200250m Rygg32,5257614.06.201950m 
[Utvid]7575.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad1.17,09
575p
15.06.2019
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2002100m Bryst1.17,0957515.06.201950m 
[Utvid]7676.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad59,92
574p
15.06.2019
100m Butterfly
Sarpsborg IL2001100m Butterfly59,9257415.06.201950m 
[Utvid]7676.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev59,94
574p
15.06.2019
100m Butterfly
Asker SK2000100m Butterfly59,9457415.06.201950m 
[Utvid]7676.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland2.31,67
574p
14.06.2019
200m Individuell medley
Sarpsborg IL2003200m Individuell medley2.31,6757414.06.201950m 
[Utvid]7979.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden56,46
573p
15.06.2019
100m Fri
Asker SK2003100m Fri56,4657315.06.201950m 
[Utvid]7979.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven59,96
573p
15.06.2019
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly59,9657315.06.201950m 
[Utvid]7979.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland2.31,83
573p
15.06.2019
200m Individuell medley
Moss SK2002200m Individuell medley2.31,8357315.06.201950m 
[Utvid]8282.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik56,51
572p
15.06.2019
100m Fri
Eidsvoll SK2005100m Fri56,5157215.06.201950m 
[Utvid]8383.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.02,31
571p
15.06.2019
100m Fri
Moss SK2002100m Fri1.02,3157115.06.201950m 
[Utvid]8484.
Marte Reikvam
Skjetten Svømming
Marte Reikvam1.02,33
570p
15.06.2019
100m Fri
Skjetten Svømming2004100m Fri1.02,3357015.06.201950m 
[Utvid]8484.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg1.02,34
570p
15.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.02,3457015.06.201950m 
[Utvid]8484.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland2.32,03
570p
15.06.2019
200m Individuell medley
Sarpsborg IL2003200m Individuell medley2.32,0357015.06.201950m 
[Utvid]8484.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland2.32,04
570p
14.06.2019
200m Individuell medley
Moss SK2002200m Individuell medley2.32,0457014.06.201950m 
[Utvid]8888.
Marte Reikvam
Skjetten Svømming
Marte Reikvam1.17,37
569p
15.06.2019
100m Bryst
Skjetten Svømming2004100m Bryst1.17,3756915.06.201950m 
[Utvid]8888.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen4.25,47
569p
15.06.2019
400m Fri
Alta SK1999400m Fri4.25,4756915.06.201950m 
[Utvid]9090.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas25,24
568p
16.06.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri25,2456816.06.201950mF
[Utvid]9090.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund1.00,13
568p
15.06.2019
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001100m Butterfly1.00,1356815.06.201950m 
[Utvid]9292.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg1.02,45
567p
15.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.02,4556715.06.201950m 
[Utvid]9292.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget2.16,48
567p
15.06.2019
200m Fri
Asker SK2002200m Fri2.16,4856715.06.201950m 
[Utvid]9494.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden56,74
565p
15.06.2019
100m Fri
Asker SK2003100m Fri56,7456515.06.201950m 
[Utvid]9494.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg1.09,07
565p
14.06.2019
100m Bryst
Ski SK2001100m Bryst1.09,0756514.06.201950m 
[Utvid]9494.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland5.22,09
565p
15.06.2019
400m Individuell medley
Sarpsborg IL2003400m Individuell medley5.22,0956515.06.201950m 
[Utvid]9797.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten56,77
564p
15.06.2019
100m Fri
Glitre SK2001100m Fri56,7756415.06.201950m 
[Utvid]9797.
Kine Solhjell Johansen
Lambertseter SK
Kine Solhjell Johansen1.17,60
564p
14.06.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.17,6056414.06.201950m 
[Utvid]9797.
Eivind Aalstad Laakso
Hamar IL
Eivind Aalstad Laakso2.17,96
564p
14.06.2019
200m Individuell medley
Hamar IL1999200m Individuell medley2.17,9656414.06.201950m 
[Utvid]100100.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas56,78
563p
15.06.2019
100m Fri
Moss SK2004100m Fri56,7856315.06.201950m 
Side 1 av 60 (5942 rader)< Forrige1234567585960Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.