Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Bærum Open 2019
Stevne
Stevnenavn:
Bærum Open 2019
Fra dato:
29.11.2019
Til dato:
01.12.2019
NSF Stevne Id:
0000030160
Arrangørnavn:
Bærumsvømmerne
Stevnested:
Nadderud
Bassengnavn:
Nadderudhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.11.2019
Kvalperiode start:
21.11.2018
Kvalperiode slutt:
20.11.2019
Påmeldingsansv.:
Torbjørn Sund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
905 59 712
Arrangementsleder
Navn:
Sigurd Skaug
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93466840
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski21,83
799p
30.11.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri21,8379930.11.201925m 
[Utvid]22.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden26,90
744p
30.11.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly26,9074430.11.201925m 
[Utvid]33.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas22,51
729p
30.11.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri22,5172930.11.201925m 
[Utvid]44.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg32,43
683p
01.12.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne199550m Bryst32,4368301.12.201925m 
[Utvid]55.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning26,11
677p
30.11.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,1167730.11.201925m 
[Utvid]66.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden1.04,55
670p
01.12.2019
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000100m Individuell medley1.04,5567001.12.201925m 
[Utvid]77.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen26,25
666p
30.11.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,2566630.11.201925m 
[Utvid]88.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth4.28,09
664p
30.11.2019
400m Fri
OI Svømming2004400m Fri4.28,0966430.11.201925m 
[Utvid]99.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev23,42
647p
30.11.2019
50m Fri
Asker SK200050m Fri23,4264730.11.201925m 
[Utvid]1010.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli28,23
644p
30.11.2019
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200450m Butterfly28,2364430.11.201925m 
[Utvid]1111.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev25,20
642p
30.11.2019
50m Butterfly
Asker SK200050m Butterfly25,2064230.11.201925m 
[Utvid]1111.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev58,25
642p
01.12.2019
100m Individuell medley
Asker SK2000100m Individuell medley58,2564201.12.201925m 
[Utvid]1313.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen33,11
641p
01.12.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst33,1164101.12.201925m 
[Utvid]1414.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie23,68
626p
30.11.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri23,6862630.11.201925mF
[Utvid]1414.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli33,38
626p
01.12.2019
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst33,3862601.12.201925m 
[Utvid]1616.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev23,74
621p
30.11.2019
50m Fri
Asker SK200050m Fri23,7462130.11.201925mF
[Utvid]1616.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad33,46
621p
01.12.2019
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst33,4662101.12.201925m 
[Utvid]1616.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth1.06,22
621p
01.12.2019
100m Individuell medley
OI Svømming2004100m Individuell medley1.06,2262101.12.201925m 
[Utvid]1919.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.04,08
618p
01.12.2019
100m Butterfly
Poseidon2000100m Butterfly1.04,0861801.12.201925m 
[Utvid]2020.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt29,68
615p
01.12.2019
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst29,6861501.12.201925m 
[Utvid]2121.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik4.10,39
609p
29.11.2019
400m Fri
Eidsvoll SK2005400m Fri4.10,3960929.11.201925m 
[Utvid]2222.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen28,79
607p
30.11.2019
50m Butterfly
Poseidon200050m Butterfly28,7960730.11.201925m 
[Utvid]2323.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby4.10,77
606p
29.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.10,7760629.11.201925m 
[Utvid]2424.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen25,71
605p
30.11.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly25,7160530.11.201925m 
[Utvid]2525.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.10,71
603p
30.11.2019
200m Fri
OI Svømming2004200m Fri2.10,7160330.11.201925mD
[Utvid]2626.
Anastasija Stepanova
Christiania SK
Anastasija Stepanova2.39,61
599p
30.11.2019
200m Bryst
Christiania SK2005200m Bryst2.39,6159930.11.201925m 
[Utvid]2727.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten24,04
598p
30.11.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri24,0459830.11.201925m 
[Utvid]2828.
Marte Reikvam
Triton Lillestrøm
Marte Reikvam33,92
596p
01.12.2019
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst33,9259601.12.201925m 
[Utvid]2929.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie25,87
594p
30.11.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly25,8759430.11.201925m 
[Utvid]2929.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.07,21
594p
01.12.2019
100m Individuell medley
Poseidon2000100m Individuell medley1.07,2159401.12.201925m 
[Utvid]3131.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen27,28
593p
30.11.2019
50m Fri
Poseidon200050m Fri27,2859330.11.201925m 
[Utvid]3232.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy27,30
592p
30.11.2019
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri27,3059230.11.201925m 
[Utvid]3333.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten59,93
589p
01.12.2019
100m Individuell medley
Glitre SK2001100m Individuell medley59,9358901.12.201925m 
[Utvid]3434.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland1.00,05
586p
01.12.2019
100m Individuell medley
Sortland SLK2001100m Individuell medley1.00,0558601.12.201925m 
[Utvid]3535.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn2.23,80
583p
30.11.2019
200m Bryst
Bærumsvømmerne2001200m Bryst2.23,8058330.11.201925m 
[Utvid]3636.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli27,51
579p
30.11.2019
50m Fri
Triton Lillestrøm200450m Fri27,5157930.11.201925m 
[Utvid]3636.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen30,29
579p
01.12.2019
50m Bryst
Asker SK200250m Bryst30,2957901.12.201925m 
[Utvid]3636.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth34,26
579p
01.12.2019
50m Bryst
OI Svømming200450m Bryst34,2657901.12.201925m 
[Utvid]3939.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev57,81
575p
01.12.2019
100m Butterfly
Asker SK2000100m Butterfly57,8157501.12.201925m 
[Utvid]4040.
Marte Reikvam
Triton Lillestrøm
Marte Reikvam27,59
574p
30.11.2019
50m Fri
Triton Lillestrøm200450m Fri27,5957430.11.201925mF
[Utvid]4141.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg4.15,59
572p
29.11.2019
400m Fri
OI Svømming2005400m Fri4.15,5957229.11.201925m 
[Utvid]4242.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland30,42
571p
01.12.2019
50m Bryst
Sortland SLK200150m Bryst30,4257101.12.201925m 
[Utvid]4242.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug2.26,88
571p
30.11.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2002200m Individuell medley2.26,8857130.11.201925m 
[Utvid]4444.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn26,22
570p
30.11.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly26,2257030.11.201925m 
[Utvid]4444.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland27,65
570p
30.11.2019
50m Fri
Glitre SK199950m Fri27,6557030.11.201925m 
[Utvid]4444.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy29,40
570p
30.11.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly29,4057030.11.201925m 
[Utvid]4444.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund57,98
570p
01.12.2019
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001100m Butterfly57,9857001.12.201925m 
[Utvid]4848.
Maria Berge Andersen Rølland
OI Svømming
Maria Berge Andersen Rølland34,45
569p
01.12.2019
50m Bryst
OI Svømming199850m Bryst34,4556901.12.201925m 
[Utvid]4949.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland2.25,01
568p
30.11.2019
200m Bryst
Sortland SLK2001200m Bryst2.25,0156830.11.201925m 
[Utvid]5050.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen2.25,15
567p
30.11.2019
200m Bryst
Asker SK2002200m Bryst2.25,1556730.11.201925m 
[Utvid]5151.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud4.16,49
566p
29.11.2019
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2005400m Fri4.16,4956629.11.201925m 
[Utvid]5252.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik24,50
565p
30.11.2019
50m Fri
OI Svømming200250m Fri24,5056530.11.201925mF
[Utvid]5252.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten58,14
565p
01.12.2019
100m Butterfly
Glitre SK2001100m Butterfly58,1456501.12.201925m 
[Utvid]5252.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe1.06,04
565p
01.12.2019
100m Butterfly
Ås IL2003100m Butterfly1.06,0456501.12.201925m 
[Utvid]5555.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund26,34
563p
30.11.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly26,3456330.11.201925m 
[Utvid]5656.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev26,37
561p
01.12.2019
50m Butterfly
Asker SK200050m Butterfly26,3756101.12.201925mD
[Utvid]5656.
Anastasija Stepanova
Christiania SK
Anastasija Stepanova1.08,51
561p
01.12.2019
100m Individuell medley
Christiania SK2005100m Individuell medley1.08,5156101.12.201925m 
[Utvid]5656.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie2.25,61
561p
30.11.2019
200m Bryst
Ås IL2000200m Bryst2.25,6156130.11.201925m 
[Utvid]5959.
Rikke Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Rikke Omdahl Petersen27,81
560p
30.11.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri27,8156030.11.201925m 
[Utvid]5959.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.08,52
560p
01.12.2019
100m Individuell medley
Sortland SLK2002100m Individuell medley1.08,5256001.12.201925m 
[Utvid]6161.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen27,83
559p
30.11.2019
50m Fri
Asker SK200350m Fri27,8355930.11.201925m 
[Utvid]6161.
Julie Fornasari
OI Svømming
Julie Fornasari2.24,72
559p
01.12.2019
200m Rygg
OI Svømming2003200m Rygg2.24,7255901.12.201925m 
[Utvid]6161.
Vår Granhaug Rotevatn
Ullensakersvømmerne
Vår Granhaug Rotevatn2.24,73
559p
01.12.2019
200m Rygg
Ullensakersvømmerne2002200m Rygg2.24,7355901.12.201925m 
[Utvid]6464.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten2.13,11
558p
30.11.2019
200m Individuell medley
Glitre SK2001200m Individuell medley2.13,1155830.11.201925m 
[Utvid]6464.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes4.17,69
558p
01.12.2019
400m Fri
Asker SK2004400m Fri4.17,6955801.12.201925m 
[Utvid]6464.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren4.44,08
558p
30.11.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2004400m Fri4.44,0855830.11.201925m 
[Utvid]6767.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.06,45
555p
01.12.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2002100m Butterfly1.06,4555501.12.201925m 
[Utvid]6868.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen24,69
552p
30.11.2019
50m Fri
Asker SK200250m Fri24,6955230.11.201925m 
[Utvid]6969.
Pauline Hellesø Eriksen
OI Svømming
Pauline Hellesø Eriksen28,02
548p
30.11.2019
50m Fri
OI Svømming200150m Fri28,0254830.11.201925m 
[Utvid]7070.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen24,77
547p
30.11.2019
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri24,7754730.11.201925m 
[Utvid]7171.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug28,04
546p
30.11.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri28,0454630.11.201925m 
[Utvid]7171.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth4.46,09
546p
30.11.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.46,0954630.11.201925m 
[Utvid]7373.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli2.26,13
543p
01.12.2019
200m Rygg
Triton Lillestrøm2004200m Rygg2.26,1354301.12.201925m 
[Utvid]7474.
Julie Fornasari
OI Svømming
Julie Fornasari1.09,32
541p
01.12.2019
100m Individuell medley
OI Svømming2003100m Individuell medley1.09,3254101.12.201925m 
[Utvid]7474.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin4.46,91
541p
30.11.2019
400m Fri
OI Svømming2004400m Fri4.46,9154130.11.201925m 
[Utvid]7474.
Ella Louise B. Dreyer
Ås IL
Ella Louise B. Dreyer4.46,99
541p
29.11.2019
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.46,9954129.11.201925m 
[Utvid]7777.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson35,06
540p
01.12.2019
50m Bryst
Poseidon200150m Bryst35,0654001.12.201925m 
[Utvid]7878.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik24,88
539p
30.11.2019
50m Fri
OI Svømming200250m Fri24,8853930.11.201925m 
[Utvid]7878.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen29,94
539p
01.12.2019
50m Butterfly
Poseidon200050m Butterfly29,9453901.12.201925mD
[Utvid]7878.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug1.07,09
539p
01.12.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2002100m Butterfly1.07,0953901.12.201925m 
[Utvid]7878.
Olivia Ingrid Kjellberg
Ås IL
Olivia Ingrid Kjellberg4.47,42
539p
30.11.2019
400m Fri
Ås IL2004400m Fri4.47,4253930.11.201925m 
[Utvid]8282.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie2.14,71
538p
30.11.2019
200m Individuell medley
Ås IL2000200m Individuell medley2.14,7153830.11.201925m 
[Utvid]8383.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg2.14,87
537p
30.11.2019
200m Individuell medley
OI Svømming2005200m Individuell medley2.14,8753730.11.201925m 
[Utvid]8383.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen2.26,67
537p
01.12.2019
200m Rygg
Asker SK2003200m Rygg2.26,6753701.12.201925m 
[Utvid]8383.
Vår Granhaug Rotevatn
Ullensakersvømmerne
Vår Granhaug Rotevatn2.29,86
537p
30.11.2019
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2002200m Individuell medley2.29,8653730.11.201925m 
[Utvid]8383.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt2.45,46
537p
30.11.2019
200m Bryst
OI Svømming2002200m Bryst2.45,4653730.11.201925m 
[Utvid]8787.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie1.01,86
536p
01.12.2019
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2002100m Individuell medley1.01,8653601.12.201925m 
[Utvid]8787.
Linnea Marie Persdotter Must
Asker SK
Linnea Marie Persdotter Must2.45,65
536p
30.11.2019
200m Bryst
Asker SK2005200m Bryst2.45,6553630.11.201925m 
[Utvid]8989.
Kristian Dmitri Swakhoven
Bærumsvømmerne
Kristian Dmitri Swakhoven24,96
534p
30.11.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri24,9653430.11.201925m 
[Utvid]8989.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik24,97
534p
30.11.2019
50m Fri
Eidsvoll SK200550m Fri24,9753430.11.201925m 
[Utvid]8989.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik2.02,46
534p
29.11.2019
200m Fri
Eidsvoll SK2005200m Fri2.02,4653429.11.201925mD
[Utvid]9292.
Rikke Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Rikke Omdahl Petersen1.07,35
533p
01.12.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2002100m Butterfly1.07,3553301.12.201925m 
[Utvid]9393.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn2.10,39
531p
01.12.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2001200m Rygg2.10,3953101.12.201925m 
[Utvid]9494.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug2.27,32
530p
01.12.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2002200m Rygg2.27,3253001.12.201925m 
[Utvid]9595.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten26,88
529p
01.12.2019
50m Butterfly
Glitre SK200150m Butterfly26,8852901.12.201925mD
[Utvid]9595.
Håkon Rye Pedersen
OI Svømming
Håkon Rye Pedersen31,21
529p
01.12.2019
50m Bryst
OI Svømming200550m Bryst31,2152901.12.201925m 
[Utvid]9595.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie59,43
529p
01.12.2019
100m Butterfly
Ås IL2000100m Butterfly59,4352901.12.201925m 
[Utvid]9595.
Aidan Moore
Eidsvoll SK
Aidan Moore4.22,32
529p
01.12.2019
400m Fri
Eidsvoll SK2004400m Fri4.22,3252901.12.201925m 
[Utvid]9999.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug35,33
528p
01.12.2019
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst35,3352801.12.201925m 
[Utvid]9999.
Filip August Fossum Olaussen
Bærumsvømmerne
Filip August Fossum Olaussen59,48
528p
01.12.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly59,4852801.12.201925m 
Side 1 av 42 (4150 rader)< Forrige1234567404142Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.