Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
SaS Open
Stevne
Stevnenavn:
SaS Open
Fra dato:
12.01.2019
Til dato:
13.01.2019
NSF Stevne Id:
0000030171
Arrangørnavn:
Sandefjord SK
Stevnested:
Sandefjord
Bassengnavn:
Sandefjord svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.01.2019
Kvalperiode start:
03.01.2018
Kvalperiode slutt:
02.01.2019
Påmeldingsansv.:
Steinar Nygård
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
952 44 688
Arrangementsleder
Navn:
Gisle Baugerød
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
905 34 172
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad27,77
562p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri27,7756213.01.201925m 
Expand22.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad26,46
559p
12.01.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200050m Butterfly26,4655912.01.201925m 
Expand33.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad28,01
548p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri28,0154812.01.201925m 
Expand44.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød29,96
538p
12.01.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly29,9653812.01.201925m 
Expand55.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad28,30
531p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri28,3053113.01.201925m 
Expand66.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød28,40
526p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri28,4052613.01.201925m 
Expand77.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad2.17,24
520p
13.01.2019
200m Fri
Sandefjord SK2001200m Fri2.17,2452013.01.201925mF
Expand88.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad1.02,51
519p
12.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2001100m Fri1.02,5151912.01.201925m 
Expand99.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman30,44
513p
12.01.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200050m Butterfly30,4451312.01.201925mD
Expand1010.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad56,14
512p
12.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2000100m Fri56,1451212.01.201925m 
Expand1111.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad25,34
511p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri25,3451113.01.201925m 
Expand1212.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie28,71
509p
13.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri28,7150913.01.201925m 
Expand1313.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød28,75
507p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri28,7550712.01.201925m 
Expand1414.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman30,58
506p
12.01.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200050m Butterfly30,5850612.01.201925m 
Expand1515.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.03,18
503p
12.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri1.03,1850312.01.201925m 
Expand1616.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød2.18,97
501p
13.01.2019
200m Fri
Sandefjord SK2002200m Fri2.18,9750113.01.201925mF
Expand1717.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad25,51
500p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri25,5150013.01.201925m 
Expand1818.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman2.33,55
499p
12.01.2019
200m Individuell medley
Tønsberg SK2000200m Individuell medley2.33,5549912.01.201925m 
Expand1919.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad1.03,56
495p
13.01.2019
100m Individuell medley
Sandefjord SK2000100m Individuell medley1.03,5649513.01.201925m 
Expand1919.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie2.30,65
495p
13.01.2019
200m Rygg
Tønsberg SK2005200m Rygg2.30,6549513.01.201925m 
Expand2121.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad28,09
494p
12.01.2019
50m Rygg
Sandefjord SK200050m Rygg28,0949412.01.201925m 
Expand2121.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen1.10,31
494p
12.01.2019
100m Bryst
Tønsberg SK2002100m Bryst1.10,3149412.01.201925m 
Expand2323.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad25,67
491p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri25,6749112.01.201925m 
Expand2424.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall29,22
483p
13.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200350m Fri29,2248313.01.201925m 
Expand2525.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn2.35,56
480p
12.01.2019
200m Individuell medley
Sandefjord SK2000200m Individuell medley2.35,5648012.01.201925m 
Expand2626.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall29,34
477p
13.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200350m Fri29,3447713.01.201925m 
Expand2727.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad1.02,76
473p
12.01.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2000100m Rygg1.02,7647312.01.201925m 
Expand2727.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie1.04,47
473p
12.01.2019
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri1.04,4747312.01.201925m 
Expand2929.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød29,48
470p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri29,4847013.01.201925m 
Expand3030.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie29,53
468p
13.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri29,5346813.01.201925m 
Expand3030.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn2.22,21
468p
13.01.2019
200m Fri
Sandefjord SK2000200m Fri2.22,2146813.01.201925mF
Expand3232.
Sanne Berggren
Sandefjord SK
Sanne Berggren36,89
467p
12.01.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200150m Bryst36,8946712.01.201925m 
Expand3333.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad26,13
466p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri26,1346612.01.201925mD
Expand3333.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall29,57
466p
12.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200350m Fri29,5746612.01.201925m 
Expand3535.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen32,72
459p
12.01.2019
50m Bryst
Tønsberg SK200250m Bryst32,7245912.01.201925mD
Expand3636.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie29,75
457p
12.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri29,7545712.01.201925m 
Expand3737.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad2.17,41
454p
13.01.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2000200m Rygg2.17,4145413.01.201925m 
Expand3838.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard29,85
453p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri29,8545313.01.201925m 
Expand3939.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm30,06
443p
13.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri30,0644313.01.201925m 
Expand4040.
Fredrik Solberg
Tønsberg SK
Fredrik Solberg26,59
442p
13.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200150m Fri26,5944213.01.201925m 
Expand4040.
Silje Katrine Tveitan Waddell
Sandefjord SK
Silje Katrine Tveitan Waddell30,08
442p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri30,0844212.01.201925m 
Expand4040.
Silje Katrine Tveitan Waddell
Sandefjord SK
Silje Katrine Tveitan Waddell2.39,87
442p
12.01.2019
200m Individuell medley
Sandefjord SK2003200m Individuell medley2.39,8744212.01.201925m 
Expand4343.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad1.06,15
438p
13.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2001100m Fri1.06,1543813.01.201925mD
Expand4444.
Fredrik Solberg
Tønsberg SK
Fredrik Solberg26,68
437p
12.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200150m Fri26,6843712.01.201925m 
Expand4444.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm30,21
437p
12.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri30,2143712.01.201925m 
Expand4444.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken2.19,10
437p
13.01.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2002200m Rygg2.19,1043713.01.201925m 
Expand4747.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman1.12,89
430p
12.01.2019
100m Rygg
Tønsberg SK2000100m Rygg1.12,8943012.01.201925m 
Expand4848.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn2.38,00
429p
13.01.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2000200m Rygg2.38,0042913.01.201925m 
Expand4949.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm1.14,96
428p
13.01.2019
100m Individuell medley
Tønsberg SK2004100m Individuell medley1.14,9642813.01.201925m 
Expand5050.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.06,68
427p
13.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri1.06,6842713.01.201925mD
Expand5151.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken26,92
426p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri26,9242613.01.201925m 
Expand5151.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken5.12,76
426p
12.01.2019
400m Individuell medley
Sandefjord SK2002400m Individuell medley5.12,7642612.01.201925m 
Expand5353.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard30,51
424p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri30,5142413.01.201925m 
Expand5353.
Silje Katrine Tveitan Waddell
Sandefjord SK
Silje Katrine Tveitan Waddell30,52
424p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri30,5242413.01.201925m 
Expand5555.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød30,54
423p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri30,5442312.01.201925mD
Expand5555.
Kaja Godaker Furre
Sandefjord SK
Kaja Godaker Furre1.15,26
423p
13.01.2019
100m Individuell medley
Sandefjord SK2001100m Individuell medley1.15,2642313.01.201925m 
Expand5757.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal59,96
421p
12.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri59,9642112.01.201925m 
Expand5757.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken1.07,09
421p
13.01.2019
100m Individuell medley
Sandefjord SK2002100m Individuell medley1.07,0942113.01.201925m 
Expand5959.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard30,63
419p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri30,6341912.01.201925m 
Expand6060.
Sunniva Pedersen
Bergkameratene
Sunniva Pedersen30,66
418p
13.01.2019
50m Fri
Bergkameratene200550m Fri30,6641813.01.201925m 
Expand6161.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie30,71
416p
12.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri30,7141612.01.201925mD
Expand6161.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie1.15,65
416p
12.01.2019
100m Individuell medley
Tønsberg SK2005100m Individuell medley1.15,6541612.01.201925mF
Expand6363.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal27,15
415p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,1541513.01.201925m 
Expand6363.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen38,38
415p
12.01.2019
50m Bryst
Horten SK200350m Bryst38,3841512.01.201925m 
Expand6565.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken27,18
414p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,1841412.01.201925m 
Expand6565.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn32,71
414p
12.01.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200050m Butterfly32,7141412.01.201925mD
Expand6565.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss1.00,27
414p
12.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2004100m Fri1.00,2741412.01.201925m 
Expand6868.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken27,23
411p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,2341113.01.201925m 
Expand6969.
Fredrik Solberg
Tønsberg SK
Fredrik Solberg33,98
410p
12.01.2019
50m Bryst
Tønsberg SK200150m Bryst33,9841012.01.201925m 
Expand7070.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad30,88
409p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri30,8840912.01.201925mD
Expand7070.
Sunniva Pedersen
Bergkameratene
Sunniva Pedersen30,89
409p
12.01.2019
50m Fri
Bergkameratene200550m Fri30,8940912.01.201925m 
Expand7272.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss2.13,89
408p
13.01.2019
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.13,8940813.01.201925mF
Expand7373.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie2.44,42
407p
12.01.2019
200m Individuell medley
Tønsberg SK2005200m Individuell medley2.44,4240712.01.201925m 
Expand7474.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte30,98
405p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri30,9840513.01.201925m 
Expand7474.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm32,94
405p
12.01.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200450m Butterfly32,9440512.01.201925m 
Expand7676.
Marte Vike
Sandefjord SK
Marte Vike31,00
404p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri31,0040412.01.201925m 
Expand7676.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken2.28,27
404p
12.01.2019
200m Individuell medley
Sandefjord SK2002200m Individuell medley2.28,2740412.01.201925m 
Expand7878.
Fredrik Solberg
Tønsberg SK
Fredrik Solberg29,49
403p
12.01.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200150m Butterfly29,4940312.01.201925m 
Expand7979.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn1.08,11
401p
13.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2000100m Fri1.08,1140113.01.201925mD
Expand8080.
Sondre Reiersen
Skien SK
Sondre Reiersen1.00,98
400p
12.01.2019
100m Fri
Skien SK2001100m Fri1.00,9840012.01.201925m 
Expand8181.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm1.08,27
398p
12.01.2019
100m Fri
Tønsberg SK2004100m Fri1.08,2739812.01.201925m 
Expand8282.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst27,55
397p
13.01.2019
50m Fri
Skien SK200350m Fri27,5539713.01.201925m 
Expand8282.
Fredrik Solberg
Tønsberg SK
Fredrik Solberg1.15,65
397p
12.01.2019
100m Bryst
Tønsberg SK2001100m Bryst1.15,6539712.01.201925m 
Expand8282.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard2.42,14
397p
13.01.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2004200m Rygg2.42,1439713.01.201925m 
Expand8585.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad31,20
396p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri31,2039613.01.201925mD
Expand8585.
Henriette Giske Nordaas
Horten SK
Henriette Giske Nordaas34,93
396p
12.01.2019
50m Rygg
Horten SK200250m Rygg34,9339612.01.201925m 
Expand8585.
Sunniva Pedersen
Bergkameratene
Sunniva Pedersen34,94
396p
12.01.2019
50m Rygg
Bergkameratene200550m Rygg34,9439612.01.201925m 
Expand8585.
Silje Katrine Tveitan Waddell
Sandefjord SK
Silje Katrine Tveitan Waddell2.42,30
396p
13.01.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2003200m Rygg2.42,3039613.01.201925m 
Expand8989.
Sanne Berggren
Sandefjord SK
Sanne Berggren1.17,00
395p
13.01.2019
100m Individuell medley
Sandefjord SK2001100m Individuell medley1.17,0039513.01.201925m 
Expand9090.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst27,62
394p
13.01.2019
50m Fri
Skien SK200350m Fri27,6239413.01.201925m 
Expand9191.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal29,77
392p
12.01.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly29,7739212.01.201925m 
Expand9191.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard2.46,47
392p
12.01.2019
200m Individuell medley
Sandefjord SK2004200m Individuell medley2.46,4739212.01.201925m 
Expand9393.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall2.46,58
391p
12.01.2019
200m Individuell medley
Tønsberg SK2003200m Individuell medley2.46,5839112.01.201925m 
Expand9494.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal27,74
389p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,7438912.01.201925m 
Expand9494.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte31,40
389p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri31,4038912.01.201925m 
Expand9696.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal27,76
388p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,7638813.01.201925m 
Expand9696.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst1.01,61
388p
12.01.2019
100m Fri
Skien SK2003100m Fri1.01,6138812.01.201925m 
Expand9898.
Sondre Reiersen
Skien SK
Sondre Reiersen27,79
387p
13.01.2019
50m Fri
Skien SK200150m Fri27,7938713.01.201925m 
Expand9898.
Maren Andersen
Sandefjord SK
Maren Andersen31,44
387p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri31,4438713.01.201925m 
Expand9898.
Maren Andersen
Sandefjord SK
Maren Andersen31,46
387p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri31,4638712.01.201925m 
Page 1 of 10 (982 items)< Prev12345678910Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.