Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
SaS Open
Stevne
Stevnenavn:
SaS Open
Fra dato:
12.01.2019
Til dato:
13.01.2019
NSF Stevne Id:
0000030171
Arrangørnavn:
Sandefjord SK
Stevnested:
Sandefjord
Bassengnavn:
Sandefjord svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.01.2019
Kvalperiode start:
03.01.2018
Kvalperiode slutt:
02.01.2019
Påmeldingsansv.:
Steinar Nygård
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
952 44 688
Arrangementsleder
Navn:
Gisle Baugerød
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
905 34 172
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad27,77
562p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri27,7756213.01.201925m 
[Utvid]22.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad26,46
559p
12.01.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200050m Butterfly26,4655912.01.201925m 
[Utvid]33.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad28,01
548p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri28,0154812.01.201925m 
[Utvid]44.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød29,96
538p
12.01.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly29,9653812.01.201925m 
[Utvid]55.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad28,30
531p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri28,3053113.01.201925m 
[Utvid]66.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød28,40
526p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri28,4052613.01.201925m 
[Utvid]77.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad2.17,24
520p
13.01.2019
200m Fri
Sandefjord SK2001200m Fri2.17,2452013.01.201925mF
[Utvid]88.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad1.02,51
519p
12.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2001100m Fri1.02,5151912.01.201925m 
[Utvid]99.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman30,44
513p
12.01.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200050m Butterfly30,4451312.01.201925mD
[Utvid]1010.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad56,14
512p
12.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2000100m Fri56,1451212.01.201925m 
[Utvid]1111.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad25,34
511p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri25,3451113.01.201925m 
[Utvid]1212.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie28,71
509p
13.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri28,7150913.01.201925m 
[Utvid]1313.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød28,75
507p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri28,7550712.01.201925m 
[Utvid]1414.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman30,58
506p
12.01.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200050m Butterfly30,5850612.01.201925m 
[Utvid]1515.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.03,18
503p
12.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri1.03,1850312.01.201925m 
[Utvid]1616.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød2.18,97
501p
13.01.2019
200m Fri
Sandefjord SK2002200m Fri2.18,9750113.01.201925mF
[Utvid]1717.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad25,51
500p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri25,5150013.01.201925m 
[Utvid]1818.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman2.33,55
499p
12.01.2019
200m Individuell medley
Tønsberg SK2000200m Individuell medley2.33,5549912.01.201925m 
[Utvid]1919.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad1.03,56
495p
13.01.2019
100m Individuell medley
Sandefjord SK2000100m Individuell medley1.03,5649513.01.201925m 
[Utvid]1919.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie2.30,65
495p
13.01.2019
200m Rygg
Tønsberg SK2005200m Rygg2.30,6549513.01.201925m 
[Utvid]2121.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad28,09
494p
12.01.2019
50m Rygg
Sandefjord SK200050m Rygg28,0949412.01.201925m 
[Utvid]2121.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen1.10,31
494p
12.01.2019
100m Bryst
Tønsberg SK2002100m Bryst1.10,3149412.01.201925m 
[Utvid]2323.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad25,67
491p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri25,6749112.01.201925m 
[Utvid]2424.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall29,22
483p
13.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200350m Fri29,2248313.01.201925m 
[Utvid]2525.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn2.35,56
480p
12.01.2019
200m Individuell medley
Sandefjord SK2000200m Individuell medley2.35,5648012.01.201925m 
[Utvid]2626.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall29,34
477p
13.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200350m Fri29,3447713.01.201925m 
[Utvid]2727.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad1.02,76
473p
12.01.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2000100m Rygg1.02,7647312.01.201925m 
[Utvid]2727.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie1.04,47
473p
12.01.2019
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri1.04,4747312.01.201925m 
[Utvid]2929.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød29,48
470p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri29,4847013.01.201925m 
[Utvid]3030.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie29,53
468p
13.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri29,5346813.01.201925m 
[Utvid]3030.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn2.22,21
468p
13.01.2019
200m Fri
Sandefjord SK2000200m Fri2.22,2146813.01.201925mF
[Utvid]3232.
Sanne Berggren
Sandefjord SK
Sanne Berggren36,89
467p
12.01.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200150m Bryst36,8946712.01.201925m 
[Utvid]3333.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad26,13
466p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri26,1346612.01.201925mD
[Utvid]3333.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall29,57
466p
12.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200350m Fri29,5746612.01.201925m 
[Utvid]3535.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen32,72
459p
12.01.2019
50m Bryst
Tønsberg SK200250m Bryst32,7245912.01.201925mD
[Utvid]3636.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie29,75
457p
12.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri29,7545712.01.201925m 
[Utvid]3737.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad2.17,41
454p
13.01.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2000200m Rygg2.17,4145413.01.201925m 
[Utvid]3838.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard29,85
453p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri29,8545313.01.201925m 
[Utvid]3939.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm30,06
443p
13.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri30,0644313.01.201925m 
[Utvid]4040.
Fredrik Solberg
Tønsberg SK
Fredrik Solberg26,59
442p
13.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200150m Fri26,5944213.01.201925m 
[Utvid]4040.
Silje Katrine Tveitan Waddell
Sandefjord SK
Silje Katrine Tveitan Waddell30,08
442p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri30,0844212.01.201925m 
[Utvid]4040.
Silje Katrine Tveitan Waddell
Sandefjord SK
Silje Katrine Tveitan Waddell2.39,87
442p
12.01.2019
200m Individuell medley
Sandefjord SK2003200m Individuell medley2.39,8744212.01.201925m 
[Utvid]4343.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad1.06,15
438p
13.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2001100m Fri1.06,1543813.01.201925mD
[Utvid]4444.
Fredrik Solberg
Tønsberg SK
Fredrik Solberg26,68
437p
12.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200150m Fri26,6843712.01.201925m 
[Utvid]4444.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm30,21
437p
12.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri30,2143712.01.201925m 
[Utvid]4444.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken2.19,10
437p
13.01.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2002200m Rygg2.19,1043713.01.201925m 
[Utvid]4747.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman1.12,89
430p
12.01.2019
100m Rygg
Tønsberg SK2000100m Rygg1.12,8943012.01.201925m 
[Utvid]4848.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn2.38,00
429p
13.01.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2000200m Rygg2.38,0042913.01.201925m 
[Utvid]4949.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm1.14,96
428p
13.01.2019
100m Individuell medley
Tønsberg SK2004100m Individuell medley1.14,9642813.01.201925m 
[Utvid]5050.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.06,68
427p
13.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri1.06,6842713.01.201925mD
[Utvid]5151.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken26,92
426p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri26,9242613.01.201925m 
[Utvid]5151.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken5.12,76
426p
12.01.2019
400m Individuell medley
Sandefjord SK2002400m Individuell medley5.12,7642612.01.201925m 
[Utvid]5353.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard30,51
424p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri30,5142413.01.201925m 
[Utvid]5353.
Silje Katrine Tveitan Waddell
Sandefjord SK
Silje Katrine Tveitan Waddell30,52
424p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri30,5242413.01.201925m 
[Utvid]5555.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød30,54
423p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri30,5442312.01.201925mD
[Utvid]5555.
Kaja Godaker Furre
Sandefjord SK
Kaja Godaker Furre1.15,26
423p
13.01.2019
100m Individuell medley
Sandefjord SK2001100m Individuell medley1.15,2642313.01.201925m 
[Utvid]5757.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal59,96
421p
12.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri59,9642112.01.201925m 
[Utvid]5757.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken1.07,09
421p
13.01.2019
100m Individuell medley
Sandefjord SK2002100m Individuell medley1.07,0942113.01.201925m 
[Utvid]5959.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard30,63
419p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri30,6341912.01.201925m 
[Utvid]6060.
Sunniva Pedersen
Bergkameratene
Sunniva Pedersen30,66
418p
13.01.2019
50m Fri
Bergkameratene200550m Fri30,6641813.01.201925m 
[Utvid]6161.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie30,71
416p
12.01.2019
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri30,7141612.01.201925mD
[Utvid]6161.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie1.15,65
416p
12.01.2019
100m Individuell medley
Tønsberg SK2005100m Individuell medley1.15,6541612.01.201925mF
[Utvid]6363.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal27,15
415p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,1541513.01.201925m 
[Utvid]6363.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen38,38
415p
12.01.2019
50m Bryst
Horten SK200350m Bryst38,3841512.01.201925m 
[Utvid]6565.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken27,18
414p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,1841412.01.201925m 
[Utvid]6565.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn32,71
414p
12.01.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200050m Butterfly32,7141412.01.201925mD
[Utvid]6565.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss1.00,27
414p
12.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2004100m Fri1.00,2741412.01.201925m 
[Utvid]6868.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken27,23
411p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,2341113.01.201925m 
[Utvid]6969.
Fredrik Solberg
Tønsberg SK
Fredrik Solberg33,98
410p
12.01.2019
50m Bryst
Tønsberg SK200150m Bryst33,9841012.01.201925m 
[Utvid]7070.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad30,88
409p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri30,8840912.01.201925mD
[Utvid]7070.
Sunniva Pedersen
Bergkameratene
Sunniva Pedersen30,89
409p
12.01.2019
50m Fri
Bergkameratene200550m Fri30,8940912.01.201925m 
[Utvid]7272.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss2.13,89
408p
13.01.2019
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.13,8940813.01.201925mF
[Utvid]7373.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie2.44,42
407p
12.01.2019
200m Individuell medley
Tønsberg SK2005200m Individuell medley2.44,4240712.01.201925m 
[Utvid]7474.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte30,98
405p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri30,9840513.01.201925m 
[Utvid]7474.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm32,94
405p
12.01.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200450m Butterfly32,9440512.01.201925m 
[Utvid]7676.
Marte Vike
Sandefjord SK
Marte Vike31,00
404p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri31,0040412.01.201925m 
[Utvid]7676.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken2.28,27
404p
12.01.2019
200m Individuell medley
Sandefjord SK2002200m Individuell medley2.28,2740412.01.201925m 
[Utvid]7878.
Fredrik Solberg
Tønsberg SK
Fredrik Solberg29,49
403p
12.01.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200150m Butterfly29,4940312.01.201925m 
[Utvid]7979.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn1.08,11
401p
13.01.2019
100m Fri
Sandefjord SK2000100m Fri1.08,1140113.01.201925mD
[Utvid]8080.
Sondre Reiersen
Skien SK
Sondre Reiersen1.00,98
400p
12.01.2019
100m Fri
Skien SK2001100m Fri1.00,9840012.01.201925m 
[Utvid]8181.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm1.08,27
398p
12.01.2019
100m Fri
Tønsberg SK2004100m Fri1.08,2739812.01.201925m 
[Utvid]8282.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst27,55
397p
13.01.2019
50m Fri
Skien SK200350m Fri27,5539713.01.201925m 
[Utvid]8282.
Fredrik Solberg
Tønsberg SK
Fredrik Solberg1.15,65
397p
12.01.2019
100m Bryst
Tønsberg SK2001100m Bryst1.15,6539712.01.201925m 
[Utvid]8282.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard2.42,14
397p
13.01.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2004200m Rygg2.42,1439713.01.201925m 
[Utvid]8585.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad31,20
396p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri31,2039613.01.201925mD
[Utvid]8585.
Henriette Giske Nordaas
Horten SK
Henriette Giske Nordaas34,93
396p
12.01.2019
50m Rygg
Horten SK200250m Rygg34,9339612.01.201925m 
[Utvid]8585.
Sunniva Pedersen
Bergkameratene
Sunniva Pedersen34,94
396p
12.01.2019
50m Rygg
Bergkameratene200550m Rygg34,9439612.01.201925m 
[Utvid]8585.
Silje Katrine Tveitan Waddell
Sandefjord SK
Silje Katrine Tveitan Waddell2.42,30
396p
13.01.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2003200m Rygg2.42,3039613.01.201925m 
[Utvid]8989.
Sanne Berggren
Sandefjord SK
Sanne Berggren1.17,00
395p
13.01.2019
100m Individuell medley
Sandefjord SK2001100m Individuell medley1.17,0039513.01.201925m 
[Utvid]9090.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst27,62
394p
13.01.2019
50m Fri
Skien SK200350m Fri27,6239413.01.201925m 
[Utvid]9191.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal29,77
392p
12.01.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly29,7739212.01.201925m 
[Utvid]9191.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard2.46,47
392p
12.01.2019
200m Individuell medley
Sandefjord SK2004200m Individuell medley2.46,4739212.01.201925m 
[Utvid]9393.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall2.46,58
391p
12.01.2019
200m Individuell medley
Tønsberg SK2003200m Individuell medley2.46,5839112.01.201925m 
[Utvid]9494.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal27,74
389p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,7438912.01.201925m 
[Utvid]9494.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte31,40
389p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri31,4038912.01.201925m 
[Utvid]9696.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal27,76
388p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,7638813.01.201925m 
[Utvid]9696.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst1.01,61
388p
12.01.2019
100m Fri
Skien SK2003100m Fri1.01,6138812.01.201925m 
[Utvid]9898.
Sondre Reiersen
Skien SK
Sondre Reiersen27,79
387p
13.01.2019
50m Fri
Skien SK200150m Fri27,7938713.01.201925m 
[Utvid]9898.
Maren Andersen
Sandefjord SK
Maren Andersen31,44
387p
13.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri31,4438713.01.201925m 
[Utvid]9898.
Maren Andersen
Sandefjord SK
Maren Andersen31,46
387p
12.01.2019
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri31,4638712.01.201925m 
Side 1 av 10 (992 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.