Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fjordsvøm 2019
Stevne
Stevnenavn:
Fjordsvøm 2019
Fra dato:
23.11.2019
Til dato:
23.11.2019
NSF Stevne Id:
0000030182
Arrangørnavn:
Sandefjord SK
Stevnested:
Sandefjord
Bassengnavn:
Sandefjord svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
13.11.2019
Kvalperiode start:
13.11.2018
Kvalperiode slutt:
12.11.2019
Påmeldingsansv.:
Steinar Nygård
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
952 44 688
Arrangementsleder
Navn:
Gisle Baugerød
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
905 34 172
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad26,25
568p
23.11.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200050m Butterfly26,2556823.11.201925m 
[Utvid]22.
Didrik Næss
Poseidon
Didrik Næss24,50
565p
23.11.2019
50m Fri
Poseidon200250m Fri24,5056523.11.201925m 
[Utvid]33.
Didrik Næss
Poseidon
Didrik Næss24,61
557p
23.11.2019
50m Fri
Poseidon200250m Fri24,6155723.11.201925mF
[Utvid]44.
Didrik Næss
Poseidon
Didrik Næss58,48
555p
23.11.2019
100m Butterfly
Poseidon2002100m Butterfly58,4855523.11.201925m 
[Utvid]44.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen4.18,17
555p
23.11.2019
400m Fri
Glitre SK2003400m Fri4.18,1755523.11.201925m 
[Utvid]66.
Jonette-Theodora K. Pflug
Poseidon
Jonette-Theodora K. Pflug1.01,21
553p
23.11.2019
100m Fri
Poseidon2001100m Fri1.01,2155323.11.201925m 
[Utvid]77.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad28,16
539p
23.11.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri28,1653923.11.201925m 
[Utvid]88.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen2.27,86
536p
23.11.2019
200m Bryst
Tønsberg SK2002200m Bryst2.27,8653623.11.201925m 
[Utvid]99.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad24,98
533p
23.11.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri24,9853323.11.201925m 
[Utvid]99.
Jonette-Theodora K. Pflug
Poseidon
Jonette-Theodora K. Pflug28,27
533p
23.11.2019
50m Fri
Poseidon200150m Fri28,2753323.11.201925m 
[Utvid]1111.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik1.08,05
528p
23.11.2019
100m Rygg
Poseidon2005100m Rygg1.08,0552823.11.201925m 
[Utvid]1212.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg1.07,59
527p
23.11.2019
100m Butterfly
Larvik SK2004100m Butterfly1.07,5952723.11.201925m 
[Utvid]1313.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen55,65
526p
23.11.2019
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri55,6552623.11.201925m 
[Utvid]1414.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg28,51
520p
23.11.2019
50m Fri
Larvik SK200450m Fri28,5152023.11.201925mF
[Utvid]1414.
Didrik Næss
Poseidon
Didrik Næss2.16,27
520p
23.11.2019
200m Individuell medley
Poseidon2002200m Individuell medley2.16,2752023.11.201925m 
[Utvid]1616.
Rodrigo Martins Alves
Asker SK
Rodrigo Martins Alves25,21
519p
23.11.2019
50m Fri
Asker SK198050m Fri25,2151923.11.201925m 
[Utvid]1717.
William Antonsen Skjærum
Skien SK
William Antonsen Skjærum25,26
515p
23.11.2019
50m Fri
Skien SK200050m Fri25,2651523.11.201925m 
[Utvid]1818.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad30,42
514p
23.11.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200150m Butterfly30,4251423.11.201925m 
[Utvid]1818.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth4.52,01
514p
23.11.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.52,0151423.11.201925m 
[Utvid]2020.
Rodrigo Martins Alves
Asker SK
Rodrigo Martins Alves27,18
512p
23.11.2019
50m Butterfly
Asker SK198050m Butterfly27,1851223.11.201925m 
[Utvid]2020.
Lucas Rennesund
Poseidon
Lucas Rennesund56,15
512p
23.11.2019
100m Fri
Poseidon2002100m Fri56,1551223.11.201925m 
[Utvid]2222.
Emilie Paus
OI Svømming
Emilie Paus30,49
511p
23.11.2019
50m Butterfly
OI Svømming200250m Butterfly30,4951123.11.201925m 
[Utvid]2323.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad56,25
509p
23.11.2019
100m Fri
Sandefjord SK2000100m Fri56,2550923.11.201925m 
[Utvid]2424.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard4.53,33
507p
23.11.2019
400m Fri
Sandefjord SK2004400m Fri4.53,3350723.11.201925m 
[Utvid]2525.
Lucas Rennesund
Poseidon
Lucas Rennesund27,29
506p
23.11.2019
50m Butterfly
Poseidon200250m Butterfly27,2950623.11.201925m 
[Utvid]2626.
William Antonsen Skjærum
Skien SK
William Antonsen Skjærum25,44
505p
23.11.2019
50m Fri
Skien SK200050m Fri25,4450523.11.201925mF
[Utvid]2727.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie1.03,17
503p
23.11.2019
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri1.03,1750323.11.201925m 
[Utvid]2828.
Didrik Næss
Poseidon
Didrik Næss27,39
500p
23.11.2019
50m Butterfly
Poseidon200250m Butterfly27,3950023.11.201925mD
[Utvid]2828.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg30,70
500p
23.11.2019
50m Butterfly
Larvik SK200450m Butterfly30,7050023.11.201925m 
[Utvid]2828.
Emilie Paus
OI Svømming
Emilie Paus1.03,28
500p
23.11.2019
100m Fri
OI Svømming2002100m Fri1.03,2850023.11.201925m 
[Utvid]3131.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen1.10,07
499p
23.11.2019
100m Bryst
Tønsberg SK2002100m Bryst1.10,0749923.11.201925mD
[Utvid]3232.
Jonette-Theodora K. Pflug
Poseidon
Jonette-Theodora K. Pflug2.30,34
498p
23.11.2019
200m Rygg
Poseidon2001200m Rygg2.30,3449823.11.201925m 
[Utvid]3333.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss4.27,79
497p
23.11.2019
400m Fri
Sandefjord SK2004400m Fri4.27,7949723.11.201925m 
[Utvid]3434.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken25,58
496p
23.11.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri25,5849623.11.201925m 
[Utvid]3434.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje28,95
496p
23.11.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri28,9549623.11.201925m 
[Utvid]3636.
Didrik Næss
Poseidon
Didrik Næss27,48
495p
23.11.2019
50m Butterfly
Poseidon200250m Butterfly27,4849523.11.201925mD
[Utvid]3737.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad28,09
494p
23.11.2019
50m Rygg
Sandefjord SK200050m Rygg28,0949423.11.201925m 
[Utvid]3737.
Emilie Paus
OI Svømming
Emilie Paus28,99
494p
23.11.2019
50m Fri
OI Svømming200250m Fri28,9949423.11.201925m 
[Utvid]3939.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard1.09,12
493p
23.11.2019
100m Butterfly
Sandefjord SK2004100m Butterfly1.09,1249323.11.201925m 
[Utvid]3939.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg1.09,65
493p
23.11.2019
100m Rygg
Larvik SK2004100m Rygg1.09,6549323.11.201925m 
[Utvid]4141.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard29,03
492p
23.11.2019
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri29,0349223.11.201925m 
[Utvid]4141.
Jonette-Theodora K. Pflug
Poseidon
Jonette-Theodora K. Pflug29,03
492p
23.11.2019
50m Fri
Poseidon200150m Fri29,0349223.11.201925mF
[Utvid]4343.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen36,19
491p
23.11.2019
50m Bryst
Horten SK200350m Bryst36,1949123.11.201925m 
[Utvid]4444.
William Antonsen Skjærum
Skien SK
William Antonsen Skjærum27,57
490p
23.11.2019
50m Butterfly
Skien SK200050m Butterfly27,5749023.11.201925m 
[Utvid]4444.
Silje Katrine Tveitan Waddell
Sandefjord SK
Silje Katrine Tveitan Waddell2.50,65
490p
23.11.2019
200m Bryst
Sandefjord SK2003200m Bryst2.50,6549023.11.201925m 
[Utvid]4646.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth32,57
489p
23.11.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200550m Rygg32,5748923.11.201925m 
[Utvid]4747.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard2.34,88
487p
23.11.2019
200m Individuell medley
Sandefjord SK2004200m Individuell medley2.34,8848723.11.201925m 
[Utvid]4848.
Sanne Honerud Berggren
Sandefjord SK
Sanne Honerud Berggren36,32
486p
23.11.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200150m Bryst36,3248623.11.201925m 
[Utvid]4949.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.03,94
485p
23.11.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.03,9448523.11.201925m 
[Utvid]5050.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm29,25
481p
23.11.2019
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri29,2548123.11.201925mF
[Utvid]5050.
Mathilde Kiland-Carlsen
Fyresdal IL
Mathilde Kiland-Carlsen29,26
481p
23.11.2019
50m Fri
Fyresdal IL200550m Fri29,2648123.11.201925m 
[Utvid]5050.
Emilie Paus
OI Svømming
Emilie Paus1.09,69
481p
23.11.2019
100m Butterfly
OI Svømming2002100m Butterfly1.09,6948123.11.201925m 
[Utvid]5353.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen57,47
478p
23.11.2019
100m Fri
Tønsberg SK2002100m Fri57,4747823.11.201925m 
[Utvid]5454.
Jonette-Theodora K. Pflug
Poseidon
Jonette-Theodora K. Pflug29,36
476p
23.11.2019
50m Fri
Poseidon200150m Fri29,3647623.11.201925mD
[Utvid]5555.
Sanne Honerud Berggren
Sandefjord SK
Sanne Honerud Berggren1.19,92
475p
23.11.2019
100m Bryst
Sandefjord SK2001100m Bryst1.19,9247523.11.201925m 
[Utvid]5656.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen32,43
472p
23.11.2019
50m Bryst
Tønsberg SK200250m Bryst32,4347223.11.201925mD
[Utvid]5757.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik31,38
468p
23.11.2019
50m Butterfly
Poseidon200550m Butterfly31,3846823.11.201925m 
[Utvid]5757.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen1.02,94
468p
23.11.2019
100m Rygg
Glitre SK2003100m Rygg1.02,9446823.11.201925m 
[Utvid]5757.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen1.20,32
468p
23.11.2019
100m Bryst
Lier SK2003100m Bryst1.20,3246823.11.201925m 
[Utvid]6060.
Emilie Paus
OI Svømming
Emilie Paus31,43
466p
23.11.2019
50m Butterfly
OI Svømming200250m Butterfly31,4346623.11.201925mD
[Utvid]6161.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal57,98
465p
23.11.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri57,9846523.11.201925m 
[Utvid]6161.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen1.02,06
465p
23.11.2019
100m Butterfly
Tønsberg SK2002100m Butterfly1.02,0646523.11.201925m 
[Utvid]6363.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal26,21
461p
23.11.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri26,2146123.11.201925m 
[Utvid]6464.
Silje Katrine Tveitan Waddell
Sandefjord SK
Silje Katrine Tveitan Waddell1.20,74
460p
23.11.2019
100m Bryst
Sandefjord SK2003100m Bryst1.20,7446023.11.201925m 
[Utvid]6565.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje29,72
459p
23.11.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri29,7245923.11.201925mF
[Utvid]6666.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt58,30
458p
23.11.2019
100m Fri
Poseidon2003100m Fri58,3045823.11.201925m 
[Utvid]6666.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall1.05,17
458p
23.11.2019
100m Fri
Tønsberg SK2003100m Fri1.05,1745823.11.201925m 
[Utvid]6868.
Lars Magnus Walløe
Ringerike SK
Lars Magnus Walløe26,29
457p
23.11.2019
50m Fri
Ringerike SK198350m Fri26,2945723.11.201925m 
[Utvid]6868.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen29,76
457p
23.11.2019
50m Fri
Lier SK200350m Fri29,7645723.11.201925m 
[Utvid]6868.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg31,63
457p
23.11.2019
50m Butterfly
Larvik SK200450m Butterfly31,6345723.11.201925mD
[Utvid]6868.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss58,34
457p
23.11.2019
100m Fri
Sandefjord SK2004100m Fri58,3445723.11.201925m 
[Utvid]7272.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall29,79
456p
23.11.2019
50m Fri
Tønsberg SK200350m Fri29,7945623.11.201925m 
[Utvid]7272.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg33,35
456p
23.11.2019
50m Rygg
Larvik SK200450m Rygg33,3545623.11.201925m 
[Utvid]7272.
Sanne Honerud Berggren
Sandefjord SK
Sanne Honerud Berggren37,08
456p
23.11.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200150m Bryst37,0845623.11.201925mD
[Utvid]7575.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen2.09,33
453p
23.11.2019
200m Fri
Glitre SK2003200m Fri2.09,3345323.11.201925mD
[Utvid]7676.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen28,33
452p
23.11.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200250m Butterfly28,3345223.11.201925mD
[Utvid]7676.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik1.11,12
452p
23.11.2019
100m Butterfly
Poseidon2005100m Butterfly1.11,1245223.11.201925m 
[Utvid]7676.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen2.38,77
452p
23.11.2019
200m Individuell medley
Lier SK2003200m Individuell medley2.38,7745223.11.201925m 
[Utvid]7979.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst26,41
451p
23.11.2019
50m Fri
Skien SK200350m Fri26,4145123.11.201925m 
[Utvid]7979.
Lars Magnus Walløe
Ringerike SK
Lars Magnus Walløe58,60
451p
23.11.2019
100m Fri
Ringerike SK1983100m Fri58,6045123.11.201925m 
[Utvid]8181.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad37,25
450p
23.11.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200150m Bryst37,2545023.11.201925m 
[Utvid]8282.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm31,82
449p
23.11.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200450m Butterfly31,8244923.11.201925m 
[Utvid]8282.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær2.36,84
449p
23.11.2019
200m Bryst
Tønsberg SK2004200m Bryst2.36,8444923.11.201925m 
[Utvid]8484.
Emilie Paus
OI Svømming
Emilie Paus33,53
448p
23.11.2019
50m Rygg
OI Svømming200250m Rygg33,5344823.11.201925m 
[Utvid]8484.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal1.02,79
448p
23.11.2019
100m Butterfly
Sandefjord SK2002100m Butterfly1.02,7944823.11.201925m 
[Utvid]8686.
Julian Rennesund
Poseidon
Julian Rennesund26,49
447p
23.11.2019
50m Fri
Poseidon200450m Fri26,4944723.11.201925m 
[Utvid]8686.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje33,56
447p
23.11.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200550m Rygg33,5644723.11.201925m 
[Utvid]8686.
Oscar Nilsen Hostvedt
Bergkameratene
Oscar Nilsen Hostvedt4.37,50
447p
23.11.2019
400m Fri
Bergkameratene2005400m Fri4.37,5044723.11.201925m 
[Utvid]8989.
Silje Katrine Tveitan Waddell
Sandefjord SK
Silje Katrine Tveitan Waddell1.21,60
446p
23.11.2019
100m Bryst
Sandefjord SK2003100m Bryst1.21,6044623.11.201925mD
[Utvid]8989.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth2.24,53
446p
23.11.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.24,5344623.11.201925mD
[Utvid]9191.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen4.37,99
445p
23.11.2019
400m Fri
Sandefjord SK2005400m Fri4.37,9944523.11.201925m 
[Utvid]9292.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt26,56
443p
23.11.2019
50m Fri
Poseidon200350m Fri26,5644323.11.201925m 
[Utvid]9292.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær1.12,92
443p
23.11.2019
100m Bryst
Tønsberg SK2004100m Bryst1.12,9244323.11.201925mD
[Utvid]9494.
Emilie Paus
OI Svømming
Emilie Paus30,09
442p
23.11.2019
50m Fri
OI Svømming200250m Fri30,0944223.11.201925mD
[Utvid]9494.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik30,09
442p
23.11.2019
50m Fri
Poseidon200550m Fri30,0944223.11.201925m 
[Utvid]9494.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte30,09
442p
23.11.2019
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri30,0944223.11.201925m 
[Utvid]9494.
Julian Rennesund
Poseidon
Julian Rennesund2.23,90
442p
23.11.2019
200m Individuell medley
Poseidon2004200m Individuell medley2.23,9044223.11.201925m 
[Utvid]9898.
Jørgen Berggren
Sandefjord SK
Jørgen Berggren1.13,02
441p
23.11.2019
100m Bryst
Sandefjord SK2003100m Bryst1.13,0244123.11.201925m 
[Utvid]9898.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss2.10,48
441p
23.11.2019
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.10,4844123.11.201925mD
[Utvid]100100.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst28,60
439p
23.11.2019
50m Butterfly
Skien SK200350m Butterfly28,6043923.11.201925m 
Side 1 av 15 (1455 rader)< Forrige1234567131415Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.