Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
LÅMØ kvalik
Stevne
Stevnenavn:
LÅMØ kvalik
Fra dato:
16.02.2019
Til dato:
17.02.2019
NSF Stevne Id:
0000030193
Arrangørnavn:
Arna SLK
Stevnested:
Slåtthaughallen
Bassengnavn:
Slåtthaug svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
08.02.2019
Kvalperiode start:
09.02.2018
Kvalperiode slutt:
18.02.2019
Påmeldingsansv.:
Kristian Blom
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91642072
Arrangementsleder
Navn:
Kristian Blom
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91642072
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal4.40,29
585p
16.02.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.40,2958516.02.201925m 
Expand11.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen4.40,38
585p
16.02.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri4.40,3858516.02.201925m 
Expand33.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun4.44,17
562p
16.02.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.44,1756216.02.201925m 
Expand44.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen4.45,53
554p
16.02.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2006400m Fri4.45,5355416.02.201925m 
Expand55.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland4.47,36
543p
16.02.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.47,3654316.02.201925m 
Expand66.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland2.29,45
542p
17.02.2019
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2004200m Individuell medley2.29,4554217.02.201925m 
Expand77.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland4.22,31
529p
17.02.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.22,3152917.02.201925m 
Expand88.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal2.17,56
517p
16.02.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.17,5651716.02.201925mD
Expand99.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug4.52,64
514p
16.02.2019
400m Fri
Bergen SLK2004400m Fri4.52,6451416.02.201925m 
Expand1010.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.17,29
509p
16.02.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003200m Individuell medley2.17,2950916.02.201925m 
Expand1111.
Christine Tufte Lund
Delfana
Christine Tufte Lund4.54,86
503p
16.02.2019
400m Fri
Delfana2003400m Fri4.54,8650316.02.201925m 
Expand1212.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.32,07
496p
16.02.2019
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2003200m Bryst2.32,0749616.02.201925m 
Expand1313.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen2.19,62
494p
16.02.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2005200m Fri2.19,6249416.02.201925mD
Expand1313.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland2.19,69
494p
16.02.2019
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.19,6949416.02.201925mD
Expand1313.
Tonje Merethe Lid Rasmussen
Bergen SLK
Tonje Merethe Lid Rasmussen4.56,49
494p
16.02.2019
400m Fri
Bergen SLK2004400m Fri4.56,4949416.02.201925m 
Expand1313.
Kristine Joys
Delfana
Kristine Joys4.56,61
494p
16.02.2019
400m Fri
Delfana2003400m Fri4.56,6149416.02.201925m 
Expand1717.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.19,78
493p
16.02.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.19,7849316.02.201925mD
Expand1717.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume4.56,79
493p
16.02.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.56,7949316.02.201925m 
Expand1919.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland4.58,40
485p
16.02.2019
400m Fri
Os SK2004400m Fri4.58,4048516.02.201925m 
Expand2020.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.20,68
483p
16.02.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.20,6848316.02.201925mD
Expand2121.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland4.30,72
481p
17.02.2019
400m Fri
Førde IL Symjing2004400m Fri4.30,7248117.02.201925m 
Expand2222.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik4.59,94
478p
16.02.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2006400m Fri4.59,9447816.02.201925m 
Expand2323.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen5.01,14
472p
16.02.2019
400m Fri
Arna SLK2005400m Fri5.01,1447216.02.201925m 
Expand2424.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug2.21,90
471p
16.02.2019
200m Fri
Bergen SLK2004200m Fri2.21,9047116.02.201925mD
Expand2525.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.36,64
470p
17.02.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006200m Individuell medley2.36,6447017.02.201925m 
Expand2626.
Anniken Walløe
Delfana
Anniken Walløe5.02,30
466p
16.02.2019
400m Fri
Delfana2004400m Fri5.02,3046616.02.201925m 
Expand2727.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken5.02,71
465p
16.02.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri5.02,7146516.02.201925m 
Expand2828.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.08,35
464p
17.02.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.08,3546417.02.201925mD
Expand2929.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen2.53,89
463p
17.02.2019
200m Bryst
Arna SLK2005200m Bryst2.53,8946317.02.201925m 
Expand3030.
Elise Book Dalsgård
Åstveit SK
Elise Book Dalsgård5.03,15
462p
16.02.2019
400m Fri
Åstveit SK2004400m Fri5.03,1546216.02.201925m 
Expand3030.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal5.03,30
462p
16.02.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2003400m Fri5.03,3046216.02.201925m 
Expand3232.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.35,82
461p
16.02.2019
200m Bryst
Førde IL Symjing2004200m Bryst2.35,8246116.02.201925m 
Expand3333.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig2.37,94
459p
17.02.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.37,9445917.02.201925m 
Expand3434.
Kristine Joys
Delfana
Kristine Joys2.34,64
458p
16.02.2019
200m Rygg
Delfana2003200m Rygg2.34,6445816.02.201925m 
Expand3535.
Janne Marie Holm
Os SK
Janne Marie Holm2.38,15
457p
17.02.2019
200m Individuell medley
Os SK2004200m Individuell medley2.38,1545717.02.201925m 
Expand3535.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal2.38,17
457p
17.02.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2004200m Individuell medley2.38,1745717.02.201925m 
Expand3737.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland2.34,87
456p
16.02.2019
200m Rygg
Bergensvømmerne2004200m Rygg2.34,8745616.02.201925m 
Expand3838.
Tonje Merethe Lid Rasmussen
Bergen SLK
Tonje Merethe Lid Rasmussen2.38,45
454p
17.02.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2004200m Individuell medley2.38,4545417.02.201925m 
Expand3939.
Celine Lægreid
Delfana
Celine Lægreid2.55,73
449p
17.02.2019
200m Bryst
Delfana2004200m Bryst2.55,7344917.02.201925m 
Expand4040.
Christine Tufte Lund
Delfana
Christine Tufte Lund2.24,33
447p
16.02.2019
200m Fri
Delfana2003200m Fri2.24,3344716.02.201925mD
Expand4040.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland2.39,29
447p
17.02.2019
200m Individuell medley
Os SK2004200m Individuell medley2.39,2944717.02.201925m 
Expand4242.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal1.05,79
445p
16.02.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.05,7944516.02.201925mD
Expand4242.
Emil Austevoll Harlem
Os SK
Emil Austevoll Harlem4.37,85
445p
17.02.2019
400m Fri
Os SK2005400m Fri4.37,8544517.02.201925m 
Expand4444.
Tracey Malene Holm
Os SK
Tracey Malene Holm5.07,86
442p
16.02.2019
400m Fri
Os SK2004400m Fri5.07,8644216.02.201925m 
Expand4545.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.36,55
441p
16.02.2019
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2006200m Rygg2.36,5544116.02.201925m 
Expand4646.
Janne Marie Holm
Os SK
Janne Marie Holm2.36,68
440p
16.02.2019
200m Rygg
Os SK2004200m Rygg2.36,6844016.02.201925m 
Expand4747.
Jonas Thorbjørnsen Hinna
Bergensvømmerne
Jonas Thorbjørnsen Hinna4.39,33
438p
17.02.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2003400m Fri4.39,3343817.02.201925m 
Expand4848.
Kristine Joys
Delfana
Kristine Joys2.25,49
437p
16.02.2019
200m Fri
Delfana2003200m Fri2.25,4943716.02.201925mD
Expand4848.
Janne Marie Holm
Os SK
Janne Marie Holm5.08,97
437p
16.02.2019
400m Fri
Os SK2004400m Fri5.08,9743716.02.201925m 
Expand5050.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland1.13,31
436p
16.02.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2003100m Bryst1.13,3143616.02.201925mD
Expand5050.
Christine Tufte Lund
Delfana
Christine Tufte Lund2.40,64
436p
17.02.2019
200m Individuell medley
Delfana2003200m Individuell medley2.40,6443617.02.201925m 
Expand5252.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.24,96
432p
16.02.2019
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2004200m Individuell medley2.24,9643216.02.201925m 
Expand5353.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.19,75
431p
17.02.2019
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2003200m Rygg2.19,7543117.02.201925m 
Expand5353.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer4.40,86
431p
17.02.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri4.40,8643117.02.201925m 
Expand5353.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland5.10,33
431p
16.02.2019
400m Fri
Arna SLK2005400m Fri5.10,3343116.02.201925m 
Expand5656.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume2.26,36
429p
16.02.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.26,3642916.02.201925mD
Expand5757.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland1.06,64
428p
16.02.2019
100m Fri
Bergensvømmerne2004100m Fri1.06,6442816.02.201925mD
Expand5757.
Sara Straume
Vestkantsvømmerne
Sara Straume5.11,13
428p
16.02.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri5.11,1342816.02.201925m 
Expand5959.
Arn Chenqiang Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn Chenqiang Solheim Andreassen2.39,85
427p
16.02.2019
200m Bryst
Bergens SC2004200m Bryst2.39,8542716.02.201925m 
Expand5959.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.41,78
427p
17.02.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006200m Individuell medley2.41,7842717.02.201925m 
Expand6161.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal2.26,67
426p
16.02.2019
200m Fri
Bergensvømmerne2003200m Fri2.26,6742616.02.201925mD
Expand6161.
Christine Tufte Lund
Delfana
Christine Tufte Lund2.38,42
426p
16.02.2019
200m Rygg
Delfana2003200m Rygg2.38,4242616.02.201925m 
Expand6161.
Celine Lægreid
Delfana
Celine Lægreid5.11,44
426p
16.02.2019
400m Fri
Delfana2004400m Fri5.11,4442616.02.201925m 
Expand6464.
Tonje Merethe Lid Rasmussen
Bergen SLK
Tonje Merethe Lid Rasmussen2.26,85
425p
16.02.2019
200m Fri
Bergen SLK2004200m Fri2.26,8542516.02.201925mD
Expand6565.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.12,68
424p
17.02.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2006100m Butterfly1.12,6842417.02.201925m 
Expand6666.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.59,22
423p
17.02.2019
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2006200m Bryst2.59,2242317.02.201925m 
Expand6767.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.27,15
422p
16.02.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.27,1542216.02.201925mD
Expand6767.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume2.42,39
422p
17.02.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003200m Individuell medley2.42,3942217.02.201925m 
Expand6969.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen1.12,82
421p
17.02.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2005100m Butterfly1.12,8242117.02.201925m 
Expand6969.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal1.12,85
421p
17.02.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2004100m Butterfly1.12,8542117.02.201925m 
Expand6969.
Celine Lægreid
Delfana
Celine Lægreid1.23,20
421p
17.02.2019
100m Bryst
Delfana2004100m Bryst1.23,2042117.02.201925mD
Expand7272.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig2.59,56
420p
17.02.2019
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst2.59,5642017.02.201925m 
Expand7373.
Arn Chenqiang Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn Chenqiang Solheim Andreassen2.26,44
419p
16.02.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2004200m Individuell medley2.26,4441916.02.201925m 
Expand7373.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.39,30
419p
16.02.2019
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2006200m Rygg2.39,3041916.02.201925m 
Expand7575.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland1.13,01
418p
17.02.2019
100m Butterfly
Os SK2004100m Butterfly1.13,0141817.02.201925m 
Expand7676.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen1.23,46
417p
17.02.2019
100m Bryst
Arna SLK2005100m Bryst1.23,4641717.02.201925mD
Expand7676.
Elise Book Dalsgård
Åstveit SK
Elise Book Dalsgård2.27,73
417p
16.02.2019
200m Fri
Åstveit SK2004200m Fri2.27,7341716.02.201925mD
Expand7878.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal2.39,77
415p
16.02.2019
200m Rygg
Bergensvømmerne2003200m Rygg2.39,7741516.02.201925m 
Expand7979.
Kristin Hals
Vestkantsvømmerne
Kristin Hals5.14,64
414p
16.02.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri5.14,6441416.02.201925m 
Expand8080.
Anniken Walløe
Delfana
Anniken Walløe2.28,18
413p
16.02.2019
200m Fri
Delfana2004200m Fri2.28,1841316.02.201925mD
Expand8080.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen2.28,25
413p
16.02.2019
200m Fri
Arna SLK2005200m Fri2.28,2541316.02.201925mD
Expand8080.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen2.43,58
413p
17.02.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2005200m Individuell medley2.43,5841317.02.201925m 
Expand8383.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug2.43,64
412p
17.02.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2004200m Individuell medley2.43,6441217.02.201925m 
Expand8484.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland32,80
410p
17.02.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne200450m Butterfly32,8041017.02.201925mD
Expand8484.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken2.28,54
410p
16.02.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2005200m Fri2.28,5441016.02.201925mD
Expand8686.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen1.07,65
409p
16.02.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2005100m Fri1.07,6540916.02.201925mD
Expand8787.
Tonje Merethe Lid Rasmussen
Bergen SLK
Tonje Merethe Lid Rasmussen2.40,66
408p
16.02.2019
200m Rygg
Bergen SLK2004200m Rygg2.40,6640816.02.201925m 
Expand8787.
Henrik Hodne Eliassen
Delfana
Henrik Hodne Eliassen4.46,05
408p
17.02.2019
400m Fri
Delfana2004400m Fri4.46,0540817.02.201925m 
Expand8989.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug2.40,82
407p
16.02.2019
200m Rygg
Bergen SLK2004200m Rygg2.40,8240716.02.201925m 
Expand9090.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland2.29,13
406p
16.02.2019
200m Fri
Os SK2004200m Fri2.29,1340616.02.201925mD
Expand9090.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen2.44,52
406p
17.02.2019
200m Individuell medley
Arna SLK2005200m Individuell medley2.44,5240617.02.201925m 
Expand9292.
Eva Tennebekk Vatle
Arna SLK
Eva Tennebekk Vatle5.16,83
405p
16.02.2019
400m Fri
Arna SLK2005400m Fri5.16,8340516.02.201925m 
Expand9393.
Benjamin Blom
Arna SLK
Benjamin Blom1.05,01
404p
16.02.2019
100m Butterfly
Arna SLK2004100m Butterfly1.05,0140416.02.201925m 
Expand9393.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland1.13,86
404p
17.02.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne2004100m Butterfly1.13,8640417.02.201925m 
Expand9393.
Celine Lægreid
Delfana
Celine Lægreid2.44,76
404p
17.02.2019
200m Individuell medley
Delfana2004200m Individuell medley2.44,7640417.02.201925m 
Expand9393.
Elise Skjærven Aas
Delfana
Elise Skjærven Aas3.01,94
404p
17.02.2019
200m Bryst
Delfana2005200m Bryst3.01,9440417.02.201925m 
Expand9393.
Vilde Skaar
Bergensvømmerne
Vilde Skaar5.17,19
404p
16.02.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2003400m Fri5.17,1940416.02.201925m 
Expand9898.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug1.08,00
403p
16.02.2019
100m Fri
Bergen SLK2004100m Fri1.08,0040316.02.201925mD
Expand9898.
Ask Moum
Arna SLK
Ask Moum4.47,12
403p
17.02.2019
400m Fri
Arna SLK2003400m Fri4.47,1240317.02.201925m 
Expand100100.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.14,58
402p
17.02.2019
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.14,5840217.02.201925mD
Page 1 of 20 (1964 items)< Prev1234567181920Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.