Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
OBOS cup
Stevne
Stevnenavn:
OBOS cup
Fra dato:
09.02.2019
Til dato:
10.02.2019
NSF Stevne Id:
0000030238
Arrangørnavn:
SK Speed
Stevnested:
Nordtvet
Bassengnavn:
Nordtvet bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
30.01.2019
Kvalperiode start:
31.01.2018
Kvalperiode slutt:
30.01.2019
Påmeldingsansv.:
Sindre Nordli/Ove Hildrum
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90597003
Arrangementsleder
Navn:
Tatjana Erbe
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93200112
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard24,01
600p
10.02.2019
50m Fri
Sjøstjerna SLK199650m Fri24,0160010.02.201925m 
[Utvid]22.
Mats Kamnes
SK Speed
Mats Kamnes4.12,55
593p
09.02.2019
400m Fri
SK Speed2000400m Fri4.12,5559309.02.201925m 
[Utvid]33.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold4.39,75
589p
09.02.2019
400m Fri
SK Speed2003400m Fri4.39,7558909.02.201925m 
[Utvid]44.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.00,18
583p
10.02.2019
100m Individuell medley
Sjøstjerna SLK1996100m Individuell medley1.00,1858310.02.201925m 
[Utvid]55.
Mats Kamnes
SK Speed
Mats Kamnes1.00,41
577p
10.02.2019
100m Individuell medley
SK Speed2000100m Individuell medley1.00,4157710.02.201925m 
[Utvid]66.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe4.42,01
575p
09.02.2019
400m Fri
SK Speed2004400m Fri4.42,0157509.02.201925m 
[Utvid]77.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik4.15,64
572p
09.02.2019
400m Fri
OI Svømming2002400m Fri4.15,6457209.02.201925m 
[Utvid]88.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe1.08,16
569p
10.02.2019
100m Individuell medley
SK Speed2004100m Individuell medley1.08,1656910.02.201925m 
[Utvid]88.
Mats Kamnes
SK Speed
Mats Kamnes2.12,24
569p
10.02.2019
200m Individuell medley
SK Speed2000200m Individuell medley2.12,2456910.02.201925m 
[Utvid]1010.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik2.12,81
562p
10.02.2019
200m Individuell medley
OI Svømming2002200m Individuell medley2.12,8156210.02.201925m 
[Utvid]1111.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.08,65
557p
10.02.2019
100m Individuell medley
OI Svømming2004100m Individuell medley1.08,6555710.02.201925m 
[Utvid]1212.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard58,56
553p
10.02.2019
100m Butterfly
Sjøstjerna SLK1996100m Butterfly58,5655310.02.201925m 
[Utvid]1313.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.06,64
550p
10.02.2019
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.06,6455010.02.201925m 
[Utvid]1414.
Daniel Farahani
SK Speed
Daniel Farahani4.20,16
543p
09.02.2019
400m Fri
SK Speed1998400m Fri4.20,1654309.02.201925m 
[Utvid]1515.
Daniel Farahani
SK Speed
Daniel Farahani1.01,77
539p
10.02.2019
100m Individuell medley
SK Speed1998100m Individuell medley1.01,7753910.02.201925m 
[Utvid]1616.
Daniel Farahani
SK Speed
Daniel Farahani59,15
537p
10.02.2019
100m Butterfly
SK Speed1998100m Butterfly59,1553710.02.201925m 
[Utvid]1717.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin30,01
536p
09.02.2019
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly30,0153609.02.201925m 
[Utvid]1717.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik1.01,92
536p
10.02.2019
100m Individuell medley
OI Svømming2002100m Individuell medley1.01,9253610.02.201925m 
[Utvid]1919.
Mats Kamnes
SK Speed
Mats Kamnes1.08,85
526p
10.02.2019
100m Bryst
SK Speed2000100m Bryst1.08,8552610.02.201925m 
[Utvid]2020.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard31,32
523p
10.02.2019
50m Bryst
Sjøstjerna SLK199650m Bryst31,3252310.02.201925m 
[Utvid]2121.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali4.51,25
522p
09.02.2019
400m Fri
SK Speed2005400m Fri4.51,2552209.02.201925m 
[Utvid]2222.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe4.51,50
520p
09.02.2019
400m Fri
Ås IL2003400m Fri4.51,5052009.02.201925m 
[Utvid]2323.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.08,53
517p
09.02.2019
100m Rygg
OI Svømming2004100m Rygg1.08,5351709.02.201925m 
[Utvid]2424.
Marte Reikvam
Skjetten Svømming
Marte Reikvam4.52,34
516p
09.02.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.52,3451609.02.201925m 
[Utvid]2525.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering28,59
515p
10.02.2019
50m Fri
SK Speed200350m Fri28,5951510.02.201925m 
[Utvid]2525.
Mats Kamnes
SK Speed
Mats Kamnes2.30,24
515p
09.02.2019
200m Bryst
SK Speed2000200m Bryst2.30,2451509.02.201925m 
[Utvid]2727.
Mats Kamnes
SK Speed
Mats Kamnes2.03,99
514p
09.02.2019
200m Fri
SK Speed2000200m Fri2.03,9951409.02.201925mD
[Utvid]2828.
Daniel Farahani
SK Speed
Daniel Farahani27,24
512p
09.02.2019
50m Butterfly
SK Speed199850m Butterfly27,2451209.02.201925m 
[Utvid]2828.
Caroline Greaker Sollie
Ås IL
Caroline Greaker Sollie2.28,99
512p
10.02.2019
200m Rygg
Ås IL2004200m Rygg2.28,9951210.02.201925m 
[Utvid]3030.
Sofian el Mousaoui
SK Speed
Sofian el Mousaoui4.25,41
511p
09.02.2019
400m Fri
SK Speed2003400m Fri4.25,4151109.02.201925m 
[Utvid]3131.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold2.18,32
508p
09.02.2019
200m Fri
SK Speed2003200m Fri2.18,3250809.02.201925mD
[Utvid]3232.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering1.10,88
506p
10.02.2019
100m Individuell medley
SK Speed2003100m Individuell medley1.10,8850610.02.201925m 
[Utvid]3333.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe1.08,56
505p
10.02.2019
100m Butterfly
Ås IL2003100m Butterfly1.08,5650510.02.201925m 
[Utvid]3434.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik1.09,84
504p
10.02.2019
100m Bryst
OI Svømming2002100m Bryst1.09,8450410.02.201925m 
[Utvid]3434.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik2.04,86
504p
09.02.2019
200m Fri
OI Svømming2002200m Fri2.04,8650409.02.201925mD
[Utvid]3636.
Kaya Josefine Blindheim Støre
OI Svømming
Kaya Josefine Blindheim Støre28,88
500p
10.02.2019
50m Fri
OI Svømming200550m Fri28,8850010.02.201925m 
[Utvid]3636.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering30,71
500p
09.02.2019
50m Butterfly
SK Speed200350m Butterfly30,7150009.02.201925m 
[Utvid]3636.
Karl Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Karl Anders Eide Haugholt31,80
500p
10.02.2019
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst31,8050010.02.201925m 
[Utvid]3636.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen2.30,17
500p
10.02.2019
200m Rygg
Ås IL2002200m Rygg2.30,1750010.02.201925m 
[Utvid]4040.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard27,48
499p
10.02.2019
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK199650m Butterfly27,4849910.02.201925mD
[Utvid]4040.
Markus Woxholt
SK Speed
Markus Woxholt4.27,53
499p
09.02.2019
400m Fri
SK Speed1999400m Fri4.27,5349909.02.201925m 
[Utvid]4242.
Nora Kaastrup Mo
OI Svømming
Nora Kaastrup Mo30,74
498p
09.02.2019
50m Butterfly
OI Svømming200250m Butterfly30,7449809.02.201925m 
[Utvid]4343.
Marte Reikvam
Skjetten Svømming
Marte Reikvam2.33,81
497p
10.02.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.33,8149710.02.201925m 
[Utvid]4444.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Skjetten Svømming
Kevin Minh-Tien Nguyen1.03,56
495p
10.02.2019
100m Individuell medley
Skjetten Svømming2001100m Individuell medley1.03,5649510.02.201925m 
[Utvid]4545.
Sofian el Mousaoui
SK Speed
Sofian el Mousaoui1.03,60
494p
10.02.2019
100m Individuell medley
SK Speed2003100m Individuell medley1.03,6049410.02.201925m 
[Utvid]4646.
Nora Kaastrup Mo
OI Svømming
Nora Kaastrup Mo29,02
493p
10.02.2019
50m Fri
OI Svømming200250m Fri29,0249310.02.201925m 
[Utvid]4747.
Nora Kaastrup Mo
OI Svømming
Nora Kaastrup Mo1.11,55
492p
10.02.2019
100m Individuell medley
OI Svømming2002100m Individuell medley1.11,5549210.02.201925m 
[Utvid]4747.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe2.31,01
492p
10.02.2019
200m Rygg
SK Speed2004200m Rygg2.31,0149210.02.201925m 
[Utvid]4949.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Skjetten Svømming
Kevin Minh-Tien Nguyen2.32,68
490p
09.02.2019
200m Bryst
Skjetten Svømming2001200m Bryst2.32,6849009.02.201925m 
[Utvid]5050.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold29,09
489p
10.02.2019
50m Fri
SK Speed200350m Fri29,0948910.02.201925m 
[Utvid]5151.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
SK Speed
Kristina Ingvaldsen Karlsen2.31,43
488p
10.02.2019
200m Rygg
SK Speed2004200m Rygg2.31,4348810.02.201925m 
[Utvid]5252.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering1.19,25
487p
10.02.2019
100m Bryst
SK Speed2003100m Bryst1.19,2548710.02.201925m 
[Utvid]5252.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe4.57,95
487p
09.02.2019
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.57,9548709.02.201925m 
[Utvid]5454.
Mats Kamnes
SK Speed
Mats Kamnes32,11
486p
10.02.2019
50m Bryst
SK Speed200050m Bryst32,1148610.02.201925mD
[Utvid]5454.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe2.20,39
486p
09.02.2019
200m Fri
SK Speed2004200m Fri2.20,3948609.02.201925mD
[Utvid]5656.
Stine Holm Røed
SK Speed
Stine Holm Røed31,01
485p
09.02.2019
50m Butterfly
SK Speed200050m Butterfly31,0148509.02.201925m 
[Utvid]5757.
Emil Mathias Roli Sørensen
Skjetten Svømming
Emil Mathias Roli Sørensen27,81
481p
09.02.2019
50m Butterfly
Skjetten Svømming200450m Butterfly27,8148109.02.201925m 
[Utvid]5858.
Sofian el Mousaoui
SK Speed
Sofian el Mousaoui25,88
479p
10.02.2019
50m Fri
SK Speed200350m Fri25,8847910.02.201925m 
[Utvid]5858.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Skjetten Svømming
Kevin Minh-Tien Nguyen1.11,04
479p
10.02.2019
100m Bryst
Skjetten Svømming2001100m Bryst1.11,0447910.02.201925m 
[Utvid]6060.
Benedikte April L. Bendiksen
Skjetten Svømming
Benedikte April L. Bendiksen5.00,04
477p
09.02.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2005400m Fri5.00,0447709.02.201925m 
[Utvid]6161.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold1.12,34
476p
10.02.2019
100m Individuell medley
SK Speed2003100m Individuell medley1.12,3447610.02.201925m 
[Utvid]6262.
Caroline Greaker Sollie
Ås IL
Caroline Greaker Sollie29,38
475p
10.02.2019
50m Fri
Ås IL200450m Fri29,3847510.02.201925m 
[Utvid]6262.
Stine Holm Røed
SK Speed
Stine Holm Røed1.12,41
475p
10.02.2019
100m Individuell medley
SK Speed2000100m Individuell medley1.12,4147510.02.201925m 
[Utvid]6262.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo5.00,37
475p
09.02.2019
400m Fri
Sjøstjerna SLK2003400m Fri5.00,3747509.02.201925m 
[Utvid]6565.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali2.21,74
472p
09.02.2019
200m Fri
SK Speed2005200m Fri2.21,7447209.02.201925mD
[Utvid]6666.
Aurora Gaarder Ekhall
SK Speed
Aurora Gaarder Ekhall29,48
470p
10.02.2019
50m Fri
SK Speed200350m Fri29,4847010.02.201925m 
[Utvid]6666.
Daniel Farahani
SK Speed
Daniel Farahani2.07,73
470p
09.02.2019
200m Fri
SK Speed1998200m Fri2.07,7347009.02.201925mD
[Utvid]6868.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Skjetten Svømming
Kevin Minh-Tien Nguyen32,49
469p
10.02.2019
50m Bryst
Skjetten Svømming200150m Bryst32,4946910.02.201925m 
[Utvid]6868.
Sofian el Mousaoui
SK Speed
Sofian el Mousaoui2.21,04
469p
10.02.2019
200m Individuell medley
SK Speed2003200m Individuell medley2.21,0446910.02.201925m 
[Utvid]6868.
Jonas She Cheung
SK Speed
Jonas She Cheung2.21,08
469p
10.02.2019
200m Individuell medley
SK Speed2005200m Individuell medley2.21,0846910.02.201925m 
[Utvid]7171.
Emil Mathias Roli Sørensen
Skjetten Svømming
Emil Mathias Roli Sørensen26,09
468p
10.02.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200450m Fri26,0946810.02.201925m 
[Utvid]7171.
Daniel Farahani
SK Speed
Daniel Farahani28,06
468p
10.02.2019
50m Butterfly
SK Speed199850m Butterfly28,0646810.02.201925mD
[Utvid]7373.
Karl Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Karl Anders Eide Haugholt1.11,63
467p
10.02.2019
100m Bryst
OI Svømming2002100m Bryst1.11,6346710.02.201925m 
[Utvid]7474.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin29,57
466p
10.02.2019
50m Fri
OI Svømming200450m Fri29,5746610.02.201925m 
[Utvid]7474.
Naveen Asas
SK Speed
Naveen Asas1.04,84
466p
10.02.2019
100m Individuell medley
SK Speed2004100m Individuell medley1.04,8446610.02.201925m 
[Utvid]7676.
Stine Holm Røed
SK Speed
Stine Holm Røed1.10,44
465p
10.02.2019
100m Butterfly
SK Speed2000100m Butterfly1.10,4446510.02.201925m 
[Utvid]7777.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering36,97
464p
10.02.2019
50m Bryst
SK Speed200350m Bryst36,9746410.02.201925mD
[Utvid]7878.
Jonas She Cheung
SK Speed
Jonas She Cheung1.05,02
462p
10.02.2019
100m Individuell medley
SK Speed2005100m Individuell medley1.05,0246210.02.201925m 
[Utvid]7878.
Nilacsan Nagaseelan
SK Speed
Nilacsan Nagaseelan4.34,46
462p
09.02.2019
400m Fri
SK Speed2004400m Fri4.34,4646209.02.201925m 
[Utvid]8080.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
SK Speed
Kristina Ingvaldsen Karlsen1.11,20
461p
09.02.2019
100m Rygg
SK Speed2004100m Rygg1.11,2046109.02.201925m 
[Utvid]8080.
Naveen Asas
SK Speed
Naveen Asas4.34,66
461p
09.02.2019
400m Fri
SK Speed2004400m Fri4.34,6646109.02.201925m 
[Utvid]8282.
Emil Mathias Roli Sørensen
Skjetten Svømming
Emil Mathias Roli Sørensen1.05,12
460p
10.02.2019
100m Individuell medley
Skjetten Svømming2004100m Individuell medley1.05,1246010.02.201925m 
[Utvid]8282.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.34,40
460p
10.02.2019
200m Rygg
Ås IL2006200m Rygg2.34,4046010.02.201925m 
[Utvid]8484.
Sofian el Mousaoui
SK Speed
Sofian el Mousaoui2.08,75
459p
09.02.2019
200m Fri
SK Speed2003200m Fri2.08,7545909.02.201925mD
[Utvid]8484.
Naveen Asas
SK Speed
Naveen Asas2.22,08
459p
10.02.2019
200m Individuell medley
SK Speed2004200m Individuell medley2.22,0845910.02.201925m 
[Utvid]8484.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe2.23,13
459p
09.02.2019
200m Fri
Ås IL2003200m Fri2.23,1345909.02.201925mD
[Utvid]8787.
Amina Farahani
SK Speed
Amina Farahani1.13,26
458p
10.02.2019
100m Individuell medley
SK Speed2005100m Individuell medley1.13,2645810.02.201925m 
[Utvid]8787.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo2.38,04
458p
10.02.2019
200m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2003200m Individuell medley2.38,0445810.02.201925m 
[Utvid]8989.
Sigurd Ormseth Årøen
SK Speed
Sigurd Ormseth Årøen28,29
457p
09.02.2019
50m Butterfly
SK Speed200050m Butterfly28,2945709.02.201925m 
[Utvid]8989.
Sigurd Ormseth Årøen
SK Speed
Sigurd Ormseth Årøen32,76
457p
10.02.2019
50m Bryst
SK Speed200050m Bryst32,7645710.02.201925m 
[Utvid]9191.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.13,38
456p
10.02.2019
100m Individuell medley
Ås IL2006100m Individuell medley1.13,3845610.02.201925m 
[Utvid]9292.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin37,30
452p
10.02.2019
50m Bryst
OI Svømming200450m Bryst37,3045210.02.201925m 
[Utvid]9292.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.11,66
452p
09.02.2019
100m Rygg
Ås IL2006100m Rygg1.11,6645209.02.201925m 
[Utvid]9494.
Michelle Piolin Hansen
SK Speed
Michelle Piolin Hansen29,88
451p
10.02.2019
50m Fri
SK Speed200450m Fri29,8845110.02.201925m 
[Utvid]9494.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik32,91
451p
10.02.2019
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst32,9145110.02.201925mD
[Utvid]9494.
Gudny Grace Wacu Trumpy
SK Speed
Gudny Grace Wacu Trumpy37,32
451p
10.02.2019
50m Bryst
SK Speed200650m Bryst37,3245110.02.201925m 
[Utvid]9494.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.38,79
451p
10.02.2019
200m Individuell medley
Ås IL2006200m Individuell medley2.38,7945110.02.201925m 
[Utvid]9898.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin31,81
450p
10.02.2019
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly31,8145010.02.201925mD
[Utvid]9999.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen1.11,28
449p
10.02.2019
100m Butterfly
Ås IL2002100m Butterfly1.11,2844910.02.201925m 
[Utvid]100100.
Daniel Farahani
SK Speed
Daniel Farahani2.17,99
448p
10.02.2019
200m Rygg
SK Speed1998200m Rygg2.17,9944810.02.201925m 
Side 1 av 18 (1747 rader)< Forrige1234567161718Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.