Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Speed Open
Stevne
Stevnenavn:
Speed Open
Fra dato:
01.11.2019
Til dato:
03.11.2019
NSF Stevne Id:
0000030249
Arrangørnavn:
SK Speed
Stevnested:
Nordtvet
Bassengnavn:
Nordtvet bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
21.10.2019
Kvalperiode start:
22.10.2018
Kvalperiode slutt:
21.10.2019
Påmeldingsansv.:
Olav Navelsaker
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90883310
Arrangementsleder
Navn:
Robert Svendsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92601347
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen4.18,57
746p
01.11.2019
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri4.18,5774601.11.201925m 
[Utvid]22.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum4.58,32
653p
01.11.2019
400m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004400m Individuell medley4.58,3265301.11.201925m 
[Utvid]33.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe1.11,95
651p
03.11.2019
100m Bryst
SK Speed2004100m Bryst1.11,9565103.11.201925m 
[Utvid]44.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.03,10
648p
02.11.2019
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2004100m Butterfly1.03,1064802.11.201925m 
[Utvid]55.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen2.07,90
643p
01.11.2019
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.07,9064301.11.201925mD
[Utvid]55.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen2.35,91
643p
02.11.2019
200m Bryst
Triton Lillestrøm2004200m Bryst2.35,9164302.11.201925m 
[Utvid]77.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.21,82
634p
02.11.2019
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004200m Individuell medley2.21,8263402.11.201925m 
[Utvid]88.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth1.03,72
629p
02.11.2019
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.03,7262902.11.201925m 
[Utvid]99.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum1.06,33
618p
02.11.2019
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004100m Individuell medley1.06,3361802.11.201925m 
[Utvid]1010.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.38,04
617p
02.11.2019
200m Bryst
Triton Lillestrøm2004200m Bryst2.38,0461702.11.201925m 
[Utvid]1111.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.21,62
602p
03.11.2019
200m Butterfly
OI Svømming2004200m Butterfly2.21,6260203.11.201925m 
[Utvid]1212.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli4.38,71
595p
01.11.2019
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri4.38,7159501.11.201925m 
[Utvid]1313.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.25,56
586p
02.11.2019
200m Individuell medley
OI Svømming2004200m Individuell medley2.25,5658602.11.201925m 
[Utvid]1414.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe1.07,56
585p
02.11.2019
100m Individuell medley
SK Speed2004100m Individuell medley1.07,5658502.11.201925m 
[Utvid]1414.
Daniel Farahani
SK Speed
Daniel Farahani2.09,78
585p
03.11.2019
200m Butterfly
SK Speed1998200m Butterfly2.09,7858503.11.201925m 
[Utvid]1616.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe34,29
582p
03.11.2019
50m Bryst
SK Speed200450m Bryst34,2958203.11.201925mD
[Utvid]1717.
Joshua Joel David Welschof
OI Svømming
Joshua Joel David Welschof54,07
574p
03.11.2019
100m Fri
OI Svømming1999100m Fri54,0757403.11.201925m 
[Utvid]1717.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby4.15,36
574p
01.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.15,3657401.11.201925m 
[Utvid]1919.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli34,47
573p
02.11.2019
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst34,4757302.11.201925m 
[Utvid]2020.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin29,38
571p
03.11.2019
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly29,3857103.11.201925m 
[Utvid]2121.
Julianne Sandal Søbakk
Ullensakersvømmerne
Julianne Sandal Søbakk4.43,09
568p
01.11.2019
400m Fri
Ullensakersvømmerne2004400m Fri4.43,0956801.11.201925m 
[Utvid]2222.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold2.13,42
567p
01.11.2019
200m Fri
SK Speed2003200m Fri2.13,4256701.11.201925mD
[Utvid]2323.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen2.13,77
562p
01.11.2019
200m Fri
Triton Lillestrøm2003200m Fri2.13,7756201.11.201925mD
[Utvid]2424.
Daniel Farahani
SK Speed
Daniel Farahani58,43
557p
02.11.2019
100m Butterfly
SK Speed1998100m Butterfly58,4355702.11.201925m 
[Utvid]2525.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.15,81
556p
03.11.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.15,8155603.11.201925m 
[Utvid]2626.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen1.06,50
553p
02.11.2019
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2004100m Butterfly1.06,5055302.11.201925m 
[Utvid]2727.
Daniel Farahani
SK Speed
Daniel Farahani26,66
546p
03.11.2019
50m Butterfly
SK Speed199850m Butterfly26,6654603.11.201925m 
[Utvid]2727.
Aurora Kjensli
Triton Lillestrøm
Aurora Kjensli5.16,70
546p
01.11.2019
400m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004400m Individuell medley5.16,7054601.11.201925m 
[Utvid]2929.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin35,12
542p
02.11.2019
50m Bryst
OI Svømming200450m Bryst35,1254202.11.201925m 
[Utvid]2929.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering1.01,62
542p
03.11.2019
100m Fri
SK Speed2003100m Fri1.01,6254203.11.201925m 
[Utvid]3131.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen1.16,55
540p
02.11.2019
100m Bryst
Triton Lillestrøm2004100m Bryst1.16,5554002.11.201925mD
[Utvid]3232.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum1.16,72
537p
02.11.2019
100m Bryst
Triton Lillestrøm2004100m Bryst1.16,7253702.11.201925mD
[Utvid]3333.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering28,22
536p
02.11.2019
50m Fri
SK Speed200350m Fri28,2253602.11.201925m 
[Utvid]3434.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen1.02,00
532p
03.11.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri1.02,0053203.11.201925m 
[Utvid]3535.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen4.49,77
530p
01.11.2019
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.49,7753001.11.201925m 
[Utvid]3636.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen1.02,11
529p
01.11.2019
100m Fri
Triton Lillestrøm2004100m Fri1.02,1152901.11.201925mD
[Utvid]3737.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli35,42
528p
03.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst35,4252803.11.201925mD
[Utvid]3838.
Christoffer Hammer
Ullensakersvømmerne
Christoffer Hammer55,61
527p
03.11.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2002100m Fri55,6152703.11.201925m 
[Utvid]3838.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby1.02,26
527p
02.11.2019
100m Individuell medley
Lambertseter SK2005100m Individuell medley1.02,2652702.11.201925m 
[Utvid]4040.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy4.22,83
526p
01.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.22,8352601.11.201925m 
[Utvid]4141.
Filip August Fossum Olaussen
Bærumsvømmerne
Filip August Fossum Olaussen27,02
525p
03.11.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly27,0252503.11.201925m 
[Utvid]4141.
Marte Reikvam
Triton Lillestrøm
Marte Reikvam4.50,64
525p
01.11.2019
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri4.50,6452501.11.201925m 
[Utvid]4343.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli30,23
524p
02.11.2019
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200450m Butterfly30,2352402.11.201925mD
[Utvid]4343.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
SK Speed
Kristina Ingvaldsen Karlsen2.27,86
524p
03.11.2019
200m Rygg
SK Speed2004200m Rygg2.27,8652403.11.201925m 
[Utvid]4545.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen1.08,30
523p
02.11.2019
100m Rygg
Triton Lillestrøm2004100m Rygg1.08,3052302.11.201925m 
[Utvid]4545.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Triton Lillestrøm
Kevin Minh-Tien Nguyen1.09,00
523p
03.11.2019
100m Bryst
Triton Lillestrøm2001100m Bryst1.09,0052303.11.201925m 
[Utvid]4747.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Triton Lillestrøm
Kevin Minh-Tien Nguyen2.29,58
522p
02.11.2019
200m Bryst
Triton Lillestrøm2001200m Bryst2.29,5852202.11.201925m 
[Utvid]4848.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering30,29
521p
03.11.2019
50m Butterfly
SK Speed200350m Butterfly30,2952103.11.201925m 
[Utvid]4949.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen1.17,63
518p
03.11.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.17,6351803.11.201925m 
[Utvid]5050.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit1.02,65
517p
02.11.2019
100m Individuell medley
Lambertseter SK2003100m Individuell medley1.02,6551702.11.201925m 
[Utvid]5050.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum1.08,02
517p
02.11.2019
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2004100m Butterfly1.08,0251702.11.201925m 
[Utvid]5252.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen28,58
516p
02.11.2019
50m Fri
Triton Lillestrøm200350m Fri28,5851602.11.201925m 
[Utvid]5353.
Julianne Sandal Søbakk
Ullensakersvømmerne
Julianne Sandal Søbakk2.28,72
515p
03.11.2019
200m Rygg
Ullensakersvømmerne2004200m Rygg2.28,7251503.11.201925m 
[Utvid]5353.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam4.24,63
515p
01.11.2019
400m Fri
Glitre SK2003400m Fri4.24,6351501.11.201925m 
[Utvid]5555.
Sigurd Ormseth Årøen
SK Speed
Sigurd Ormseth Årøen25,29
514p
02.11.2019
50m Fri
SK Speed200050m Fri25,2951402.11.201925m 
[Utvid]5555.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin32,03
514p
03.11.2019
50m Rygg
OI Svømming200450m Rygg32,0351403.11.201925m 
[Utvid]5555.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth1.17,81
514p
03.11.2019
100m Bryst
OI Svømming2004100m Bryst1.17,8151403.11.201925m 
[Utvid]5555.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne4.52,67
514p
01.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.52,6751401.11.201925m 
[Utvid]5959.
Filip August Fossum Olaussen
Bærumsvømmerne
Filip August Fossum Olaussen1.00,10
512p
02.11.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly1.00,1051202.11.201925m 
[Utvid]5959.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth1.08,26
512p
03.11.2019
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.08,2651203.11.201925mD
[Utvid]6161.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Drammen SK
Alvilde Glomsrud Pedersen4.53,28
511p
01.11.2019
400m Fri
Drammen SK2005400m Fri4.53,2851101.11.201925m 
[Utvid]6262.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth30,52
509p
02.11.2019
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly30,5250902.11.201925mD
[Utvid]6363.
Stina Amalia M. Kletvang
Ullensakersvømmerne
Stina Amalia M. Kletvang5.24,50
508p
01.11.2019
400m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2005400m Individuell medley5.24,5050801.11.201925m 
[Utvid]6464.
Christoffer Hammer
Ullensakersvømmerne
Christoffer Hammer25,40
507p
02.11.2019
50m Fri
Ullensakersvømmerne200250m Fri25,4050702.11.201925m 
[Utvid]6565.
Olof Andreas Bergman
OI Svømming
Olof Andreas Bergman56,37
506p
03.11.2019
100m Fri
OI Svømming1993100m Fri56,3750603.11.201925m 
[Utvid]6565.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli2.18,57
506p
01.11.2019
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.18,5750601.11.201925mD
[Utvid]6767.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin28,78
505p
02.11.2019
50m Fri
OI Svømming200450m Fri28,7850502.11.201925m 
[Utvid]6767.
Agnes Sortvik Hansen
Lambertseter SK
Agnes Sortvik Hansen35,95
505p
02.11.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst35,9550502.11.201925m 
[Utvid]6767.
Sigurd Ormseth Årøen
SK Speed
Sigurd Ormseth Årøen56,41
505p
03.11.2019
100m Fri
SK Speed2000100m Fri56,4150503.11.201925m 
[Utvid]6767.
Julianne Sandal Søbakk
Ullensakersvømmerne
Julianne Sandal Søbakk1.09,06
505p
02.11.2019
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2004100m Rygg1.09,0650502.11.201925m 
[Utvid]7171.
Sofian el Mousaoui
SK Speed
Sofian el Mousaoui25,45
504p
02.11.2019
50m Fri
SK Speed200350m Fri25,4550402.11.201925m 
[Utvid]7171.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali1.08,59
504p
02.11.2019
100m Butterfly
SK Speed2005100m Butterfly1.08,5950402.11.201925m 
[Utvid]7171.
Julianne Sandal Søbakk
Ullensakersvømmerne
Julianne Sandal Søbakk2.18,68
504p
01.11.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2004200m Fri2.18,6850401.11.201925mD
[Utvid]7474.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen28,83
503p
02.11.2019
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri28,8350302.11.201925m 
[Utvid]7575.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby2.05,00
502p
01.11.2019
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.05,0050201.11.201925mD
[Utvid]7676.
Aurora Kjensli
Triton Lillestrøm
Aurora Kjensli1.08,73
501p
02.11.2019
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2004100m Butterfly1.08,7350102.11.201925m 
[Utvid]7777.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik4.55,33
500p
01.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.55,3350001.11.201925m 
[Utvid]7878.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold1.11,24
499p
02.11.2019
100m Individuell medley
SK Speed2003100m Individuell medley1.11,2449902.11.201925m 
[Utvid]7878.
Sander Sand
Triton Lillestrøm
Sander Sand4.27,54
499p
01.11.2019
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri4.27,5449901.11.201925m 
[Utvid]8080.
Julianne Sandal Søbakk
Ullensakersvømmerne
Julianne Sandal Søbakk1.03,37
498p
03.11.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2004100m Fri1.03,3749803.11.201925m 
[Utvid]8181.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold30,77
497p
03.11.2019
50m Butterfly
SK Speed200350m Butterfly30,7749703.11.201925m 
[Utvid]8181.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen4.55,95
497p
01.11.2019
400m Fri
Triton Lillestrøm2003400m Fri4.55,9549701.11.201925m 
[Utvid]8383.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold1.03,44
496p
01.11.2019
100m Fri
SK Speed2003100m Fri1.03,4449601.11.201925mD
[Utvid]8383.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen1.03,48
496p
01.11.2019
100m Fri
Triton Lillestrøm2003100m Fri1.03,4849601.11.201925mD
[Utvid]8383.
Julianne Sandal Søbakk
Ullensakersvømmerne
Julianne Sandal Søbakk2.33,89
496p
02.11.2019
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2004200m Individuell medley2.33,8949602.11.201925m 
[Utvid]8686.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali30,82
494p
03.11.2019
50m Butterfly
SK Speed200550m Butterfly30,8249403.11.201925m 
[Utvid]8787.
Aurora Kjensli
Triton Lillestrøm
Aurora Kjensli2.50,46
492p
02.11.2019
200m Bryst
Triton Lillestrøm2004200m Bryst2.50,4649202.11.201925m 
[Utvid]8888.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang31,99
491p
02.11.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst31,9949102.11.201925m 
[Utvid]8888.
Vibeke Røseid
Ullensakersvømmerne
Vibeke Røseid1.03,67
491p
03.11.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2003100m Fri1.03,6749103.11.201925m 
[Utvid]8888.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.03,67
491p
03.11.2019
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri1.03,6749103.11.201925m 
[Utvid]8888.
Gudny Grace Wacu Trumpy
SK Speed
Gudny Grace Wacu Trumpy2.50,53
491p
02.11.2019
200m Bryst
SK Speed2006200m Bryst2.50,5349102.11.201925m 
[Utvid]9292.
Stina Amalia M. Kletvang
Ullensakersvømmerne
Stina Amalia M. Kletvang2.34,59
489p
02.11.2019
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2005200m Individuell medley2.34,5948902.11.201925m 
[Utvid]9393.
Linnea Tuulia Rieger
Glitre SK
Linnea Tuulia Rieger29,11
488p
02.11.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri29,1148802.11.201925m 
[Utvid]9393.
Sigurd Ormseth Årøen
SK Speed
Sigurd Ormseth Årøen32,07
488p
02.11.2019
50m Bryst
SK Speed200050m Bryst32,0748802.11.201925m 
[Utvid]9393.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold4.57,71
488p
01.11.2019
400m Fri
SK Speed2003400m Fri4.57,7148801.11.201925m 
[Utvid]9696.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell4.57,90
487p
01.11.2019
400m Fri
Lambertseter SK2006400m Fri4.57,9048701.11.201925m 
[Utvid]9797.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Triton Lillestrøm
Kevin Minh-Tien Nguyen57,15
486p
03.11.2019
100m Fri
Triton Lillestrøm2001100m Fri57,1548603.11.201925m 
[Utvid]9797.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering1.11,86
486p
02.11.2019
100m Individuell medley
SK Speed2003100m Individuell medley1.11,8648602.11.201925m 
[Utvid]9797.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity4.58,23
486p
01.11.2019
400m Fri
Drammen SK2005400m Fri4.58,2348601.11.201925m 
[Utvid]100100.
Stine Holm Røed
SK Speed
Stine Holm Røed1.09,48
485p
02.11.2019
100m Butterfly
SK Speed2000100m Butterfly1.09,4848502.11.201925m 
Side 1 av 38 (3785 rader)< Forrige1234567363738Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.