Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
PolarCup
Stevne
Stevnenavn:
PolarCup
Fra dato:
15.06.2019
Til dato:
16.06.2019
NSF Stevne Id:
0000030283
Arrangørnavn:
Fauske SK
Stevnested:
Fauske
Bassengnavn:
Fauskebadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.06.2019
Kvalperiode start:
06.06.2018
Kvalperiode slutt:
05.06.2019
Påmeldingsansv.:
Linda Engan
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
911 62 124
Arrangementsleder
Navn:
Kristin Adolfsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
958 31 312
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes28,13
651p
16.06.2019
50m Butterfly
Harstad SK199850m Butterfly28,1365116.06.201925m 
[Utvid]22.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes28,56
622p
16.06.2019
50m Butterfly
Harstad SK199850m Butterfly28,5662216.06.201925m 
[Utvid]33.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes1.06,44
615p
15.06.2019
100m Individuell medley
Harstad SK1998100m Individuell medley1.06,4461515.06.201925m 
[Utvid]44.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes1.04,57
604p
15.06.2019
100m Butterfly
Harstad SK1998100m Butterfly1.04,5760415.06.201925m 
[Utvid]55.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes30,89
573p
16.06.2019
50m Rygg
Harstad SK199850m Rygg30,8957316.06.201925m 
[Utvid]66.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen1.00,85
564p
15.06.2019
100m Individuell medley
Bodø SK2000100m Individuell medley1.00,8556415.06.201925m 
[Utvid]77.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes1.08,47
562p
15.06.2019
100m Individuell medley
Harstad SK1998100m Individuell medley1.08,4756215.06.201925m 
[Utvid]88.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll1.00,99
560p
16.06.2019
100m Individuell medley
Fauske SK2003100m Individuell medley1.00,9956016.06.201925mF
[Utvid]99.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes1.06,78
559p
15.06.2019
100m Rygg
Harstad SK1998100m Rygg1.06,7855915.06.201925m 
[Utvid]1010.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll1.01,07
558p
15.06.2019
100m Individuell medley
Fauske SK2003100m Individuell medley1.01,0755815.06.201925m 
[Utvid]1111.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen4.45,33
555p
15.06.2019
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri4.45,3355515.06.201925m 
[Utvid]1212.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll30,79
551p
15.06.2019
50m Bryst
Fauske SK200350m Bryst30,7955115.06.201925m 
[Utvid]1313.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen34,95
550p
15.06.2019
50m Bryst
Harstad SK200150m Bryst34,9555015.06.201925m 
[Utvid]1414.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen35,02
546p
15.06.2019
50m Bryst
Harstad SK200150m Bryst35,0254615.06.201925mD
[Utvid]1515.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen30,90
545p
15.06.2019
50m Bryst
Bodø SK200050m Bryst30,9054515.06.201925m 
[Utvid]1616.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen27,27
540p
16.06.2019
50m Rygg
Bodø SK200050m Rygg27,2754016.06.201925m 
[Utvid]1616.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness28,15
540p
15.06.2019
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri28,1554015.06.201925mF
[Utvid]1818.
Isac Benoni Lieng
OI Svømming
Isac Benoni Lieng4.20,77
539p
15.06.2019
400m Fri
OI Svømming2002400m Fri4.20,7753915.06.201925m 
[Utvid]1919.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes26,82
537p
16.06.2019
50m Butterfly
Fauske SK200350m Butterfly26,8253716.06.201925m 
[Utvid]2020.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen55,45
532p
16.06.2019
100m Fri
Fauske SK2004100m Fri55,4553216.06.201925m 
[Utvid]2121.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik25,01
531p
15.06.2019
50m Fri
Bodø SK200350m Fri25,0153115.06.201925m 
[Utvid]2121.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.09,77
531p
15.06.2019
100m Individuell medley
Tverlandet IL2003100m Individuell medley1.09,7753115.06.201925m 
[Utvid]2323.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness28,33
530p
15.06.2019
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri28,3353015.06.201925m 
[Utvid]2424.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen1.09,86
529p
15.06.2019
100m Individuell medley
Harstad SK2001100m Individuell medley1.09,8652915.06.201925m 
[Utvid]2525.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik55,62
527p
16.06.2019
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri55,6252716.06.201925m 
[Utvid]2626.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen1.17,28
525p
15.06.2019
100m Bryst
Harstad SK2001100m Bryst1.17,2852515.06.201925m 
[Utvid]2727.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan1.00,67
523p
15.06.2019
100m Rygg
Fauske SK2001100m Rygg1.00,6752315.06.201925m 
[Utvid]2828.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness35,56
522p
15.06.2019
50m Bryst
Tverlandet IL200350m Bryst35,5652215.06.201925m 
[Utvid]2828.
Isac Benoni Lieng
OI Svømming
Isac Benoni Lieng2.29,49
522p
16.06.2019
200m Bryst
OI Svømming2002200m Bryst2.29,4952216.06.201925m 
[Utvid]3030.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen27,09
521p
16.06.2019
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly27,0952116.06.201925m 
[Utvid]3131.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen1.10,33
518p
15.06.2019
100m Individuell medley
Harstad SK2001100m Individuell medley1.10,3351815.06.201925m 
[Utvid]3232.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes30,36
517p
15.06.2019
50m Butterfly
Harstad SK199850m Butterfly30,3651715.06.201925mD
[Utvid]3333.
Isac Benoni Lieng
OI Svømming
Isac Benoni Lieng2.03,96
515p
15.06.2019
200m Fri
OI Svømming2002200m Fri2.03,9651515.06.201925mD
[Utvid]3434.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen27,26
511p
16.06.2019
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly27,2651116.06.201925m 
[Utvid]3535.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll25,35
510p
15.06.2019
50m Fri
Fauske SK200350m Fri25,3551015.06.201925m 
[Utvid]3535.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes27,28
510p
16.06.2019
50m Butterfly
Fauske SK200350m Butterfly27,2851016.06.201925m 
[Utvid]3535.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.02,92
510p
15.06.2019
100m Individuell medley
Fauske SK2004100m Individuell medley1.02,9251015.06.201925m 
[Utvid]3838.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen27,34
506p
16.06.2019
50m Butterfly
Bodø SK200050m Butterfly27,3450616.06.201925m 
[Utvid]3939.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen27,39
504p
16.06.2019
50m Butterfly
Bodø SK200050m Butterfly27,3950416.06.201925m 
[Utvid]3939.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes1.00,41
504p
15.06.2019
100m Butterfly
Fauske SK2003100m Butterfly1.00,4150415.06.201925m 
[Utvid]4141.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen25,50
501p
15.06.2019
50m Fri
Bodø SK200050m Fri25,5050115.06.201925m 
[Utvid]4242.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes31,80
500p
15.06.2019
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst31,8050015.06.201925m 
[Utvid]4343.
Isac Benoni Lieng
OI Svømming
Isac Benoni Lieng31,84
498p
15.06.2019
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst31,8449815.06.201925m 
[Utvid]4343.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll1.03,42
498p
15.06.2019
100m Individuell medley
Fauske SK2003100m Individuell medley1.03,4249815.06.201925m 
[Utvid]4545.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.03,54
494p
16.06.2019
100m Fri
Tverlandet IL2003100m Fri1.03,5449416.06.201925m 
[Utvid]4646.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman1.03,71
490p
16.06.2019
100m Fri
Harstad SK2003100m Fri1.03,7149016.06.201925m 
[Utvid]4747.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik27,67
489p
16.06.2019
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly27,6748916.06.201925m 
[Utvid]4848.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen1.03,85
488p
15.06.2019
100m Individuell medley
Bodø SK2000100m Individuell medley1.03,8548815.06.201925m 
[Utvid]4848.
Isac Benoni Lieng
OI Svømming
Isac Benoni Lieng1.03,88
488p
15.06.2019
100m Individuell medley
OI Svømming2002100m Individuell medley1.03,8848815.06.201925m 
[Utvid]5050.
Isac Benoni Lieng
OI Svømming
Isac Benoni Lieng1.03,92
487p
15.06.2019
100m Individuell medley
OI Svømming2002100m Individuell medley1.03,9248715.06.201925m 
[Utvid]5151.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan27,72
486p
16.06.2019
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly27,7248616.06.201925m 
[Utvid]5252.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.12,18
479p
15.06.2019
100m Individuell medley
Tverlandet IL2003100m Individuell medley1.12,1847915.06.201925m 
[Utvid]5353.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.21,42
476p
15.06.2019
200m Fri
Sortland SLK2005200m Fri2.21,4247615.06.201925mD
[Utvid]5454.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes25,95
475p
15.06.2019
50m Fri
Fauske SK200350m Fri25,9547515.06.201925mF
[Utvid]5454.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan28,46
475p
16.06.2019
50m Rygg
Fauske SK200150m Rygg28,4647516.06.201925m 
[Utvid]5656.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.04,49
474p
15.06.2019
100m Individuell medley
Fauske SK2004100m Individuell medley1.04,4947415.06.201925m 
[Utvid]5757.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes1.11,33
473p
15.06.2019
100m Bryst
Harstad SK2000100m Bryst1.11,3347315.06.201925m 
[Utvid]5858.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan28,00
471p
16.06.2019
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly28,0047116.06.201925m 
[Utvid]5858.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman29,47
471p
15.06.2019
50m Fri
Harstad SK200350m Fri29,4747115.06.201925m 
[Utvid]6060.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes26,04
470p
15.06.2019
50m Fri
Harstad SK200050m Fri26,0447015.06.201925mF
[Utvid]6060.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta1.04,66
470p
15.06.2019
100m Individuell medley
Harstad SK2002100m Individuell medley1.04,6647015.06.201925m 
[Utvid]6262.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik28,07
468p
16.06.2019
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly28,0746816.06.201925m 
[Utvid]6262.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta1.04,76
468p
16.06.2019
100m Individuell medley
Harstad SK2002100m Individuell medley1.04,7646816.06.201925mF
[Utvid]6262.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes1.04,77
468p
15.06.2019
100m Individuell medley
Fauske SK2003100m Individuell medley1.04,7746815.06.201925m 
[Utvid]6262.
Isac Benoni Lieng
OI Svømming
Isac Benoni Lieng1.11,59
468p
16.06.2019
100m Bryst
OI Svømming2002100m Bryst1.11,5946816.06.201925mD
[Utvid]6666.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta2.19,86
467p
16.06.2019
200m Butterfly
Harstad SK2002200m Butterfly2.19,8646716.06.201925m 
[Utvid]6767.
Kevin Ånneland Halvorsen
Bodø SK
Kevin Ånneland Halvorsen26,19
462p
15.06.2019
50m Fri
Bodø SK200050m Fri26,1946215.06.201925m 
[Utvid]6767.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes26,20
462p
15.06.2019
50m Fri
Harstad SK200050m Fri26,2046215.06.201925m 
[Utvid]6767.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes32,65
462p
15.06.2019
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst32,6546215.06.201925mD
[Utvid]7070.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes28,21
461p
15.06.2019
50m Butterfly
Fauske SK200350m Butterfly28,2146115.06.201925mD
[Utvid]7171.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness2.54,21
460p
16.06.2019
200m Bryst
Tverlandet IL2003200m Bryst2.54,2146016.06.201925m 
[Utvid]7272.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan26,26
459p
15.06.2019
50m Fri
Fauske SK200150m Fri26,2645915.06.201925m 
[Utvid]7272.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold29,71
459p
15.06.2019
50m Fri
Bodø SK200350m Fri29,7145915.06.201925m 
[Utvid]7474.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes28,27
458p
16.06.2019
50m Butterfly
Harstad SK200050m Butterfly28,2745816.06.201925m 
[Utvid]7474.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi31,61
458p
16.06.2019
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly31,6145816.06.201925m 
[Utvid]7676.
Hanna Sofie Rennemo
Harstad SK
Hanna Sofie Rennemo1.05,22
457p
16.06.2019
100m Fri
Harstad SK2003100m Fri1.05,2245716.06.201925m 
[Utvid]7777.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen26,34
455p
15.06.2019
50m Fri
Finnsnes SK200450m Fri26,3445515.06.201925m 
[Utvid]7777.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta28,33
455p
16.06.2019
50m Butterfly
Harstad SK200250m Butterfly28,3345516.06.201925m 
[Utvid]7777.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi31,69
455p
16.06.2019
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly31,6945516.06.201925m 
[Utvid]8080.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi29,83
454p
15.06.2019
50m Fri
Fauske SK200150m Fri29,8345415.06.201925m 
[Utvid]8080.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta1.05,42
454p
15.06.2019
100m Individuell medley
Harstad SK2002100m Individuell medley1.05,4245415.06.201925m 
[Utvid]8282.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness31,73
453p
16.06.2019
50m Butterfly
Tverlandet IL200350m Butterfly31,7345316.06.201925m 
[Utvid]8282.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes1.05,49
453p
15.06.2019
100m Individuell medley
Fauske SK2003100m Individuell medley1.05,4945315.06.201925m 
[Utvid]8484.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik26,39
452p
16.06.2019
50m Fri
Bodø SK200350m Fri26,3945216.06.201925mD
[Utvid]8585.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik1.05,57
451p
15.06.2019
100m Individuell medley
Bodø SK2003100m Individuell medley1.05,5745115.06.201925m 
[Utvid]8585.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen1.05,57
451p
15.06.2019
100m Individuell medley
Finnsnes SK2004100m Individuell medley1.05,5745115.06.201925m 
[Utvid]8787.
Kim Torry Simmenes
Vestkantsvømmerne
Kim Torry Simmenes26,43
450p
15.06.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne198250m Fri26,4345015.06.201925m 
[Utvid]8787.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen32,93
450p
15.06.2019
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst32,9345015.06.201925m 
[Utvid]8989.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen29,94
449p
15.06.2019
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri29,9444915.06.201925mF
[Utvid]8989.
Kevin Ånneland Halvorsen
Bodø SK
Kevin Ånneland Halvorsen58,68
449p
16.06.2019
100m Fri
Bodø SK2000100m Fri58,6844916.06.201925m 
[Utvid]8989.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi1.13,77
449p
15.06.2019
100m Individuell medley
Fauske SK2001100m Individuell medley1.13,7744915.06.201925m 
[Utvid]9292.
Kim Torry Simmenes
Vestkantsvømmerne
Kim Torry Simmenes29,03
448p
16.06.2019
50m Rygg
Vestkantsvømmerne198250m Rygg29,0344816.06.201925m 
[Utvid]9393.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta1.02,87
447p
15.06.2019
100m Butterfly
Harstad SK2002100m Butterfly1.02,8744715.06.201925m 
[Utvid]9494.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes29,07
446p
16.06.2019
50m Rygg
Harstad SK200050m Rygg29,0744616.06.201925m 
[Utvid]9595.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes28,54
445p
16.06.2019
50m Butterfly
Harstad SK200050m Butterfly28,5444516.06.201925m 
[Utvid]9696.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen58,91
443p
16.06.2019
100m Fri
Finnsnes SK2004100m Fri58,9144316.06.201925m 
[Utvid]9797.
Isac Benoni Lieng
OI Svømming
Isac Benoni Lieng58,98
442p
15.06.2019
100m Fri
OI Svømming2002100m Fri58,9844215.06.201925mD
[Utvid]9797.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold1.05,93
442p
16.06.2019
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri1.05,9344216.06.201925m 
[Utvid]9999.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman37,62
441p
15.06.2019
50m Bryst
Harstad SK200350m Bryst37,6244115.06.201925m 
[Utvid]9999.
Isak Pareli Svendheim
Bodø SK
Isak Pareli Svendheim59,02
441p
16.06.2019
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri59,0244116.06.201925m 
Side 1 av 11 (1010 rader)< Forrige123456791011Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.