Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Låmø kvaliken
Stevne
Stevnenavn:
Låmø kvaliken
Fra dato:
02.02.2019
Til dato:
03.02.2019
NSF Stevne Id:
0000030294
Arrangørnavn:
Lørenskog/Rælingen
Stevnested:
Sandbekken
Bassengnavn:
Sandbekken bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
23.01.2019
Kvalperiode start:
04.01.2018
Kvalperiode slutt:
23.01.2019
Påmeldingsansv.:
Håkon Phillip Tønder- Keul
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91357689
Arrangementsleder
Navn:
Hege Bauer Skymoen
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Ine Kristine Aasum
Fet SK
Ine Kristine Aasum29,05
491p
03.02.2019
50m Fri
Fet SK200250m Fri29,0549103.02.201925m 
Expand22.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez4.59,24
481p
02.02.2019
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.59,2448102.02.201925m 
Expand33.
Ine Kristine Aasum
Fet SK
Ine Kristine Aasum36,74
473p
03.02.2019
50m Bryst
Fet SK200250m Bryst36,7447303.02.201925m 
Expand44.
Sander Løw Dengin
Lørenskog/Rælingen
Sander Løw Dengin28,12
465p
02.02.2019
50m Butterfly
Lørenskog/Rælingen199950m Butterfly28,1246502.02.201925m 
Expand55.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg4.36,94
450p
02.02.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.36,9445002.02.201925m 
Expand66.
Hannah Ignasha Amamio Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha Amamio Tønseth5.06,43
448p
02.02.2019
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri5.06,4344802.02.201925m 
Expand77.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud1.06,09
440p
03.02.2019
100m Individuell medley
Lørenskog/Rælingen2005100m Individuell medley1.06,0944003.02.201925m 
Expand77.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.18,85
440p
02.02.2019
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.18,8544002.02.201925m 
Expand99.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez2.25,61
436p
02.02.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.25,6143602.02.201925mD
Expand1010.
Nicoline Tønder-Keul
Lørenskog/Rælingen
Nicoline Tønder-Keul30,43
427p
03.02.2019
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200450m Fri30,4342703.02.201925m 
Expand1111.
Ine Kristine Aasum
Fet SK
Ine Kristine Aasum1.15,39
421p
03.02.2019
100m Individuell medley
Fet SK2002100m Individuell medley1.15,3942103.02.201925m 
Expand1212.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg2.59,80
419p
03.02.2019
200m Bryst
Asker SK2005200m Bryst2.59,8041903.02.201925m 
Expand1313.
Nicoline Tønder-Keul
Lørenskog/Rælingen
Nicoline Tønder-Keul2.43,04
417p
03.02.2019
200m Individuell medley
Lørenskog/Rælingen2004200m Individuell medley2.43,0441703.02.201925m 
Expand1414.
Sara Magndal
Gjelleråsen IF
Sara Magndal5.14,63
414p
02.02.2019
400m Fri
Gjelleråsen IF2004400m Fri5.14,6341402.02.201925m 
Expand1515.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart29,38
408p
02.02.2019
50m Butterfly
OI Svømming200350m Butterfly29,3840802.02.201925m 
Expand1515.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg1.24,07
408p
02.02.2019
100m Bryst
Asker SK2005100m Bryst1.24,0740802.02.201925m 
Expand1717.
Nicoline Tønder-Keul
Lørenskog/Rælingen
Nicoline Tønder-Keul2.40,78
407p
02.02.2019
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2004200m Rygg2.40,7840702.02.201925m 
Expand1818.
Nicoline Tønder-Keul
Lørenskog/Rælingen
Nicoline Tønder-Keul33,03
402p
02.02.2019
50m Butterfly
Lørenskog/Rælingen200450m Butterfly33,0340202.02.201925m 
Expand1919.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg2.23,34
400p
02.02.2019
200m Rygg
Kongstensvømmerne2005200m Rygg2.23,3440002.02.201925m 
Expand2020.
Hannah Ignasha Amamio Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha Amamio Tønseth2.29,97
399p
02.02.2019
200m Fri
Hamar IL2004200m Fri2.29,9739902.02.201925mD
Expand2121.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg2.15,04
398p
02.02.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.15,0439802.02.201925mD
Expand2121.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen4.48,39
398p
02.02.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.48,3939802.02.201925m 
Expand2323.
Carmen Alexandra Rasch
SK Speed
Carmen Alexandra Rasch33,15
397p
02.02.2019
50m Butterfly
SK Speed200750m Butterfly33,1539702.02.201925m 
Expand2323.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg2.29,08
397p
03.02.2019
200m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005200m Individuell medley2.29,0839703.02.201925m 
Expand2525.
Tara Khosrownejad
Lørenskog/Rælingen
Tara Khosrownejad31,20
396p
03.02.2019
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200250m Fri31,2039603.02.201925m 
Expand2525.
Hannah Ignasha Amamio Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha Amamio Tønseth2.45,82
396p
03.02.2019
200m Individuell medley
Hamar IL2004200m Individuell medley2.45,8239603.02.201925m 
Expand2727.
Elias Johannessen
Hamar IL
Elias Johannessen4.49,06
395p
02.02.2019
400m Fri
Hamar IL2003400m Fri4.49,0639502.02.201925m 
Expand2727.
Nicoline Tønder-Keul
Lørenskog/Rælingen
Nicoline Tønder-Keul5.19,48
395p
02.02.2019
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2004400m Fri5.19,4839502.02.201925m 
Expand2929.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg1.25,21
391p
03.02.2019
100m Bryst
Asker SK2005100m Bryst1.25,2139103.02.201925mD
Expand2929.
Rebekka Kjelsrud
Toten SK
Rebekka Kjelsrud5.20,45
391p
02.02.2019
400m Fri
Toten SK2004400m Fri5.20,4539102.02.201925m 
Expand3131.
Cora Helene Hildrum
SK Speed
Cora Helene Hildrum1.17,31
390p
03.02.2019
100m Individuell medley
SK Speed2006100m Individuell medley1.17,3139003.02.201925m 
Expand3131.
Julie Letvik Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Julie Letvik Sørensen5.20,75
390p
02.02.2019
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2006400m Fri5.20,7539002.02.201925m 
Expand3333.
Hannah Ignasha Amamio Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha Amamio Tønseth2.43,42
388p
02.02.2019
200m Rygg
Hamar IL2004200m Rygg2.43,4238802.02.201925m 
Expand3434.
Sara Magndal
Gjelleråsen IF
Sara Magndal2.31,91
384p
02.02.2019
200m Fri
Gjelleråsen IF2004200m Fri2.31,9138402.02.201925mD
Expand3535.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez1.09,19
383p
02.02.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri1.09,1938302.02.201925mD
Expand3535.
Jørgen Andreas Enger Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas Enger Søstrand4.52,03
383p
02.02.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2004400m Fri4.52,0338302.02.201925m 
Expand3535.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen5.22,91
383p
02.02.2019
400m Fri
Hamar IL2005400m Fri5.22,9138302.02.201925m 
Expand3838.
Mikkel Timm Sundin
OI Svømming
Mikkel Timm Sundin4.52,28
382p
02.02.2019
400m Fri
OI Svømming2005400m Fri4.52,2838202.02.201925m 
Expand3939.
Ida Mathea Hugaas
Ullensakersvømmerne
Ida Mathea Hugaas5.24,12
378p
02.02.2019
400m Fri
Ullensakersvømmerne2006400m Fri5.24,1237802.02.201925m 
Expand4040.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart28,05
376p
03.02.2019
50m Fri
OI Svømming200350m Fri28,0537603.02.201925m 
Expand4040.
Elias Johannessen
Hamar IL
Elias Johannessen2.31,78
376p
03.02.2019
200m Individuell medley
Hamar IL2003200m Individuell medley2.31,7837603.02.201925m 
Expand4242.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg5.25,44
374p
02.02.2019
400m Fri
Asker SK2005400m Fri5.25,4437402.02.201925m 
Expand4343.
Nicoline Tønder-Keul
Lørenskog/Rælingen
Nicoline Tønder-Keul1.16,41
373p
03.02.2019
100m Rygg
Lørenskog/Rælingen2004100m Rygg1.16,4137303.02.201925m 
Expand4343.
Filip Gabriel Sem Fasseland
Gjelleråsen IF
Filip Gabriel Sem Fasseland4.54,84
373p
02.02.2019
400m Fri
Gjelleråsen IF2003400m Fri4.54,8437302.02.201925m 
Expand4545.
Rebekka Kjelsrud
Toten SK
Rebekka Kjelsrud2.45,88
371p
02.02.2019
200m Rygg
Toten SK2004200m Rygg2.45,8837102.02.201925m 
Expand4646.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart1.10,03
370p
03.02.2019
100m Individuell medley
OI Svømming2003100m Individuell medley1.10,0337003.02.201925m 
Expand4747.
Eline Søfting Svarstad
Elverum Svømming
Eline Søfting Svarstad2.49,86
369p
03.02.2019
200m Individuell medley
Elverum Svømming2004200m Individuell medley2.49,8636903.02.201925m 
Expand4848.
Eline Søfting Svarstad
Elverum Svømming
Eline Søfting Svarstad1.16,20
368p
03.02.2019
100m Butterfly
Elverum Svømming2004100m Butterfly1.16,2036803.02.201925m 
Expand4848.
Nicoline Tønder-Keul
Lørenskog/Rælingen
Nicoline Tønder-Keul2.34,08
368p
02.02.2019
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2004200m Fri2.34,0836802.02.201925mD
Expand4848.
Ane Skogstad Tuv
SK Speed
Ane Skogstad Tuv5.27,10
368p
02.02.2019
400m Fri
SK Speed2006400m Fri5.27,1036802.02.201925m 
Expand5151.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg40,01
366p
02.02.2019
50m Bryst
Asker SK200550m Bryst40,0136602.02.201925mD
Expand5151.
Cora Helene Hildrum
SK Speed
Cora Helene Hildrum3.07,99
366p
03.02.2019
200m Bryst
SK Speed2006200m Bryst3.07,9936603.02.201925m 
Expand5151.
Tuva Wilberg
Skjetten Svømming
Tuva Wilberg5.27,58
366p
02.02.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2005400m Fri5.27,5836602.02.201925m 
Expand5454.
Cora Helene Hildrum
SK Speed
Cora Helene Hildrum5.28,01
365p
02.02.2019
400m Fri
SK Speed2006400m Fri5.28,0136502.02.201925m 
Expand5555.
Janne Dahlby Rostad
Toten SK
Janne Dahlby Rostad5.28,48
363p
02.02.2019
400m Fri
Toten SK1972400m Fri5.28,4836302.02.201925m 
Expand5656.
Knut Zachrisson Prestegarden
Lørenskog/Rælingen
Knut Zachrisson Prestegarden4.57,77
362p
02.02.2019
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2006400m Fri4.57,7736202.02.201925m 
Expand5656.
Carmen Alexandra Rasch
SK Speed
Carmen Alexandra Rasch5.28,88
362p
02.02.2019
400m Fri
SK Speed2007400m Fri5.28,8836202.02.201925m 
Expand5858.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg40,22
361p
03.02.2019
50m Bryst
Asker SK200550m Bryst40,2236103.02.201925mD
Expand5858.
Erika Espolin Storo Dahl
Skjetten Svømming
Erika Espolin Storo Dahl2.51,08
361p
03.02.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.51,0836103.02.201925m 
Expand6060.
Erika Espolin Storo Dahl
Skjetten Svømming
Erika Espolin Storo Dahl2.47,48
360p
02.02.2019
200m Rygg
Skjetten Svømming2004200m Rygg2.47,4836002.02.201925m 
Expand6060.
Mari Eldegard Heie
Ås IL
Mari Eldegard Heie5.29,60
360p
02.02.2019
400m Fri
Ås IL2004400m Fri5.29,6036002.02.201925m 
Expand6262.
Aron Heigum Bårdseng
Fet SK
Aron Heigum Bårdseng35,52
359p
03.02.2019
50m Bryst
Fet SK200350m Bryst35,5235903.02.201925m 
Expand6262.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart2.28,60
359p
02.02.2019
200m Rygg
OI Svømming2003200m Rygg2.28,6035902.02.201925m 
Expand6464.
Cora Helene Hildrum
SK Speed
Cora Helene Hildrum2.48,13
356p
02.02.2019
200m Rygg
SK Speed2006200m Rygg2.48,1335602.02.201925m 
Expand6565.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg2.48,43
354p
02.02.2019
200m Rygg
Asker SK2005200m Rygg2.48,4335402.02.201925m 
Expand6666.
Tara Khosrownejad
Lørenskog/Rælingen
Tara Khosrownejad5.32,56
350p
02.02.2019
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2002400m Fri5.32,5635002.02.201925m 
Expand6767.
Amanda Meland
Lørenskog/Rælingen
Amanda Meland40,64
349p
03.02.2019
50m Bryst
Lørenskog/Rælingen200250m Bryst40,6434903.02.201925m 
Expand6767.
Mia Kristin Dahl Kristiansen
Ullensakersvømmerne
Mia Kristin Dahl Kristiansen5.32,79
349p
02.02.2019
400m Fri
Ullensakersvømmerne2006400m Fri5.32,7934902.02.201925m 
Expand6969.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen2.21,15
348p
02.02.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri2.21,1534802.02.201925mD
Expand6969.
Filip Gabriel Sem Fasseland
Gjelleråsen IF
Filip Gabriel Sem Fasseland2.21,19
348p
02.02.2019
200m Fri
Gjelleråsen IF2003200m Fri2.21,1934802.02.201925mD
Expand6969.
Ida Mathea Hugaas
Ullensakersvømmerne
Ida Mathea Hugaas2.36,99
348p
02.02.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2006200m Fri2.36,9934802.02.201925mD
Expand6969.
Emma Victoria Perry
Øvre Eiker SK
Emma Victoria Perry2.49,44
348p
02.02.2019
200m Rygg
Øvre Eiker SK2003200m Rygg2.49,4434802.02.201925m 
Expand6969.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez2.53,22
348p
03.02.2019
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2005200m Individuell medley2.53,2234803.02.201925m 
Expand7474.
Noah Jake Lockhart
OI Svømming
Noah Jake Lockhart1.09,62
346p
03.02.2019
100m Rygg
OI Svømming2003100m Rygg1.09,6234603.02.201925m 
Expand7575.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez32,69
345p
02.02.2019
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri32,6934502.02.201925mD
Expand7575.
Ane Hanh Basberg
Asker SK
Ane Hanh Basberg2.37,35
345p
02.02.2019
200m Fri
Asker SK2005200m Fri2.37,3534502.02.201925mD
Expand7777.
Mikkel Timm Sundin
OI Svømming
Mikkel Timm Sundin2.21,72
344p
02.02.2019
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri2.21,7234402.02.201925mD
Expand7878.
Jørgen Andreas Enger Søstrand
Kongstensvømmerne
Jørgen Andreas Enger Søstrand2.21,94
343p
02.02.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2004200m Fri2.21,9434302.02.201925mD
Expand7979.
Marius Røhne Grønlie
Skjetten Svømming
Marius Røhne Grønlie5.03,33
342p
02.02.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri5.03,3334202.02.201925m 
Expand7979.
Helene Løland Flyen
Gjelleråsen IF
Helene Løland Flyen5.35,25
342p
02.02.2019
400m Fri
Gjelleråsen IF2002400m Fri5.35,2534202.02.201925m 
Expand8181.
Sara Magndal
Gjelleråsen IF
Sara Magndal1.11,99
340p
02.02.2019
100m Fri
Gjelleråsen IF2004100m Fri1.11,9934002.02.201925mD
Expand8181.
Tuva Wilberg
Skjetten Svømming
Tuva Wilberg2.38,10
340p
02.02.2019
200m Fri
Skjetten Svømming2005200m Fri2.38,1034002.02.201925mD
Expand8181.
Marius Christian Solheim Genton
OI Svømming
Marius Christian Solheim Genton5.04,10
340p
02.02.2019
400m Fri
OI Svømming2004400m Fri5.04,1034002.02.201925m 
Expand8484.
Rebekka Kjelsrud
Toten SK
Rebekka Kjelsrud2.38,29
339p
02.02.2019
200m Fri
Toten SK2004200m Fri2.38,2933902.02.201925mD
Expand8585.
Elias Johannessen
Hamar IL
Elias Johannessen2.22,62
338p
02.02.2019
200m Fri
Hamar IL2003200m Fri2.22,6233802.02.201925mD
Expand8585.
Michael Jansen
Ullensakersvømmerne
Michael Jansen2.31,62
338p
02.02.2019
200m Rygg
Ullensakersvømmerne2005200m Rygg2.31,6233802.02.201925m 
Expand8585.
Ane Skogstad Tuv
SK Speed
Ane Skogstad Tuv2.38,39
338p
02.02.2019
200m Fri
SK Speed2006200m Fri2.38,3933802.02.201925mD
Expand8888.
Janne Dahlby Rostad
Toten SK
Janne Dahlby Rostad2.38,72
336p
02.02.2019
200m Fri
Toten SK1972200m Fri2.38,7233602.02.201925mD
Expand8888.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.53,24
336p
03.02.2019
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.53,2433603.02.201925m 
Expand8888.
Hannah Ignasha Amamio Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha Amamio Tønseth3.13,55
336p
03.02.2019
200m Bryst
Hamar IL2004200m Bryst3.13,5533603.02.201925m 
Expand8888.
Margrete Johnsen Lundstrøm
OI Svømming
Margrete Johnsen Lundstrøm3.13,56
336p
03.02.2019
200m Bryst
OI Svømming2006200m Bryst3.13,5633603.02.201925m 
Expand9292.
Isak Emanuel Norberg Vooren
Fet SK
Isak Emanuel Norberg Vooren29,17
335p
03.02.2019
50m Fri
Fet SK200350m Fri29,1733503.02.201925m 
Expand9393.
Hannah Ignasha Amamio Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha Amamio Tønseth1.12,39
334p
02.02.2019
100m Fri
Hamar IL2004100m Fri1.12,3933402.02.201925mD
Expand9393.
Julie Letvik Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Julie Letvik Sørensen2.39,14
334p
02.02.2019
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2006200m Fri2.39,1433402.02.201925mD
Expand9393.
Mia Kristin Dahl Kristiansen
Ullensakersvømmerne
Mia Kristin Dahl Kristiansen2.55,56
334p
03.02.2019
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2006200m Individuell medley2.55,5633403.02.201925m 
Expand9393.
Julie Letvik Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Julie Letvik Sørensen3.13,81
334p
03.02.2019
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst3.13,8133403.02.201925m 
Expand9797.
Adrian Pacificador Alfonso
Fet SK
Adrian Pacificador Alfonso29,21
333p
03.02.2019
50m Fri
Fet SK200350m Fri29,2133303.02.201925m 
Expand9797.
Eline Søfting Svarstad
Elverum Svømming
Eline Søfting Svarstad35,17
333p
03.02.2019
50m Butterfly
Elverum Svømming200450m Butterfly35,1733303.02.201925mD
Expand9797.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg3.14,02
333p
03.02.2019
200m Bryst
OI Svømming2007200m Bryst3.14,0233303.02.201925m 
Expand100100.
Linus Høviskeland Backen
Asker SK
Linus Høviskeland Backen5.06,53
331p
02.02.2019
400m Fri
Asker SK2004400m Fri5.06,5333102.02.201925m 
Page 1 of 11 (1022 items)< Prev123456791011Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.