Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Listerstevnet
Stevne
Stevnenavn:
Listerstevnet
Fra dato:
24.11.2019
Til dato:
24.11.2019
NSF Stevne Id:
0000030340
Arrangørnavn:
Flekkefjord SK
Stevnested:
Flekkefjord
Bassengnavn:
Ueneshallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
13.11.2019
Kvalperiode start:
14.11.2018
Kvalperiode slutt:
13.11.2019
Påmeldingsansv.:
Torstein Michalsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90016319
Arrangementsleder
Navn:
Torbjørn Witzøe
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90870718
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland34,40
572p
24.11.2019
50m Bryst
SK Team Sør200350m Bryst34,4057224.11.201925m 
[Utvid]22.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland29,51
563p
24.11.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200350m Butterfly29,5156324.11.201925m 
[Utvid]33.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.16,59
539p
24.11.2019
100m Bryst
SK Team Sør2003100m Bryst1.16,5953924.11.201925m 
[Utvid]44.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev4.21,73
533p
24.11.2019
400m Fri
SK Team Sør2005400m Fri4.21,7353324.11.201925m 
[Utvid]55.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje1.02,19
527p
24.11.2019
100m Fri
Flekkefjord SK2004100m Fri1.02,1952724.11.201925m 
[Utvid]66.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal4.22,97
525p
24.11.2019
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.22,9752524.11.201925m 
[Utvid]77.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen4.24,81
514p
24.11.2019
400m Fri
SK Team Sør2004400m Fri4.24,8151424.11.201925m 
[Utvid]88.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland28,73
508p
24.11.2019
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri28,7350824.11.201925m 
[Utvid]99.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje28,88
500p
24.11.2019
50m Fri
Flekkefjord SK200450m Fri28,8850024.11.201925m 
[Utvid]99.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.18,07
500p
24.11.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2005200m Individuell medley2.18,0750024.11.201925m 
[Utvid]1111.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland36,02
498p
24.11.2019
50m Bryst
SK Team Sør200350m Bryst36,0249824.11.201925mD
[Utvid]1212.
Camilla Bauer Lohne
Kristiansand SA
Camilla Bauer Lohne4.55,20
497p
24.11.2019
400m Fri
Kristiansand SA2004400m Fri4.55,2049724.11.201925m 
[Utvid]1313.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel56,91
492p
24.11.2019
100m Fri
SK Team Sør2004100m Fri56,9149224.11.201925m 
[Utvid]1414.
Stine Steinhaug
Flekkefjord SK
Stine Steinhaug29,15
486p
24.11.2019
50m Fri
Flekkefjord SK200150m Fri29,1548624.11.201925m 
[Utvid]1515.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal25,88
479p
24.11.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri25,8847924.11.201925mF
[Utvid]1616.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen2.20,31
477p
24.11.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2004200m Individuell medley2.20,3147724.11.201925m 
[Utvid]1717.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen27,84
476p
24.11.2019
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly27,8447624.11.201925m 
[Utvid]1818.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen4.59,71
475p
24.11.2019
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.59,7147524.11.201925m 
[Utvid]1919.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel26,02
472p
24.11.2019
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri26,0247224.11.201925mF
[Utvid]1919.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen1.04,51
472p
24.11.2019
100m Fri
Varodd SK2002100m Fri1.04,5147224.11.201925m 
[Utvid]2121.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen36,85
465p
24.11.2019
50m Bryst
Varodd SK200250m Bryst36,8546524.11.201925m 
[Utvid]2222.
Marius Steinhaug
Flekkefjord SK
Marius Steinhaug26,18
463p
24.11.2019
50m Fri
Flekkefjord SK200450m Fri26,1846324.11.201925m 
[Utvid]2323.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen29,67
461p
24.11.2019
50m Fri
Varodd SK200250m Fri29,6746124.11.201925m 
[Utvid]2424.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen29,84
453p
24.11.2019
50m Fri
Varodd SK200250m Fri29,8445324.11.201925mF
[Utvid]2525.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev58,56
451p
24.11.2019
100m Fri
SK Team Sør2005100m Fri58,5645124.11.201925m 
[Utvid]2525.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen58,57
451p
24.11.2019
100m Fri
SK Team Sør2004100m Fri58,5745124.11.201925m 
[Utvid]2727.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje5.05,09
450p
24.11.2019
400m Fri
Flekkefjord SK2004400m Fri5.05,0945024.11.201925m 
[Utvid]2828.
Anne Linnea Vilhelmsen
Vågsbygd SLK
Anne Linnea Vilhelmsen29,99
446p
24.11.2019
50m Fri
Vågsbygd SLK200350m Fri29,9944624.11.201925mF
[Utvid]2828.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen58,81
446p
24.11.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri58,8144624.11.201925m 
[Utvid]3030.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal2.37,33
445p
24.11.2019
200m Bryst
Varodd SK2003200m Bryst2.37,3344524.11.201925m 
[Utvid]3131.
Amund Helleren Haugstad
SK Team Sør
Amund Helleren Haugstad2.37,60
443p
24.11.2019
200m Bryst
SK Team Sør2004200m Bryst2.37,6044324.11.201925m 
[Utvid]3232.
Anne Linnea Vilhelmsen
Vågsbygd SLK
Anne Linnea Vilhelmsen1.06,00
441p
24.11.2019
100m Fri
Vågsbygd SLK2003100m Fri1.06,0044124.11.201925m 
[Utvid]3333.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite30,17
439p
24.11.2019
50m Fri
Kristiansand SA200650m Fri30,1743924.11.201925m 
[Utvid]3434.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel1.03,44
435p
24.11.2019
100m Butterfly
SK Team Sør2004100m Butterfly1.03,4443524.11.201925m 
[Utvid]3535.
Camilla Bauer Lohne
Kristiansand SA
Camilla Bauer Lohne2.25,89
433p
24.11.2019
200m Fri
Kristiansand SA2004200m Fri2.25,8943324.11.201925mD
[Utvid]3636.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje30,31
432p
24.11.2019
50m Fri
Flekkefjord SK200450m Fri30,3143224.11.201925mD
[Utvid]3737.
Anne Linnea Vilhelmsen
Vågsbygd SLK
Anne Linnea Vilhelmsen30,34
431p
24.11.2019
50m Fri
Vågsbygd SLK200350m Fri30,3443124.11.201925m 
[Utvid]3838.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen1.03,66
430p
24.11.2019
100m Butterfly
Varodd SK2003100m Butterfly1.03,6643024.11.201925m 
[Utvid]3838.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen5.09,90
430p
24.11.2019
400m Fri
Varodd SK2002400m Fri5.09,9043024.11.201925m 
[Utvid]4040.
Erlend Tregde
Farsund SK
Erlend Tregde1.13,82
427p
24.11.2019
100m Bryst
Farsund SK2002100m Bryst1.13,8242724.11.201925m 
[Utvid]4141.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen4.41,87
426p
24.11.2019
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.41,8742624.11.201925m 
[Utvid]4242.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen2.26,78
425p
24.11.2019
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.26,7842524.11.201925mD
[Utvid]4343.
Erlend Tregde
Farsund SK
Erlend Tregde26,95
424p
24.11.2019
50m Fri
Farsund SK200250m Fri26,9542424.11.201925mF
[Utvid]4343.
Camilla Bauer Lohne
Kristiansand SA
Camilla Bauer Lohne30,51
424p
24.11.2019
50m Fri
Kristiansand SA200450m Fri30,5142424.11.201925mF
[Utvid]4343.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten33,59
424p
24.11.2019
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst33,5942424.11.201925m 
[Utvid]4646.
Kristian Magnus Øen
Varodd SK
Kristian Magnus Øen26,98
423p
24.11.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,9842324.11.201925m 
[Utvid]4646.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje2.27,01
423p
24.11.2019
200m Fri
Flekkefjord SK2004200m Fri2.27,0142324.11.201925mD
[Utvid]4848.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev1.05,16
422p
24.11.2019
100m Rygg
SK Team Sør2005100m Rygg1.05,1642224.11.201925m 
[Utvid]4949.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev27,04
420p
24.11.2019
50m Fri
SK Team Sør200550m Fri27,0442024.11.201925m 
[Utvid]4949.
Erlend Tregde
Farsund SK
Erlend Tregde33,70
420p
24.11.2019
50m Bryst
Farsund SK200250m Bryst33,7042024.11.201925m 
[Utvid]4949.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal2.12,60
420p
24.11.2019
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.12,6042024.11.201925mD
[Utvid]5252.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen27,06
419p
24.11.2019
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri27,0641924.11.201925m 
[Utvid]5353.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel27,09
418p
24.11.2019
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri27,0941824.11.201925mD
[Utvid]5353.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen1.23,40
418p
24.11.2019
100m Bryst
Varodd SK2002100m Bryst1.23,4041824.11.201925m 
[Utvid]5555.
Kristian Magnus Øen
Varodd SK
Kristian Magnus Øen29,13
416p
24.11.2019
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly29,1341624.11.201925m 
[Utvid]5555.
Camilla Bauer Lohne
Kristiansand SA
Camilla Bauer Lohne2.43,17
416p
24.11.2019
200m Individuell medley
Kristiansand SA2004200m Individuell medley2.43,1741624.11.201925m 
[Utvid]5555.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten4.44,13
416p
24.11.2019
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.44,1341624.11.201925m 
[Utvid]5858.
Kristine Refstie
Vågsbygd SLK
Kristine Refstie34,43
414p
24.11.2019
50m Rygg
Vågsbygd SLK200350m Rygg34,4341424.11.201925m 
[Utvid]5858.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.13,31
414p
24.11.2019
200m Fri
SK Team Sør2005200m Fri2.13,3141424.11.201925mD
[Utvid]6060.
Erlend Tregde
Farsund SK
Erlend Tregde33,90
413p
24.11.2019
50m Bryst
Farsund SK200250m Bryst33,9041324.11.201925mD
[Utvid]6060.
Kristine Refstie
Vågsbygd SLK
Kristine Refstie38,35
413p
24.11.2019
50m Bryst
Vågsbygd SLK200350m Bryst38,3541324.11.201925m 
[Utvid]6262.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal1.14,77
411p
24.11.2019
100m Bryst
Varodd SK2003100m Bryst1.14,7741124.11.201925mD
[Utvid]6363.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje1.13,50
410p
24.11.2019
100m Butterfly
Flekkefjord SK2004100m Butterfly1.13,5041024.11.201925m 
[Utvid]6464.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen30,89
409p
24.11.2019
50m Fri
Varodd SK200250m Fri30,8940924.11.201925mD
[Utvid]6565.
Kristian Abusdal
Varodd SK
Kristian Abusdal27,31
408p
24.11.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,3140824.11.201925mF
[Utvid]6666.
Johan Wågbø
Farsund SK
Johan Wågbø1.00,64
407p
24.11.2019
100m Fri
Farsund SK2004100m Fri1.00,6440724.11.201925m 
[Utvid]6767.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen38,56
406p
24.11.2019
50m Bryst
Varodd SK200250m Bryst38,5640624.11.201925mD
[Utvid]6767.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen2.14,17
406p
24.11.2019
200m Fri
SK Team Sør2004200m Fri2.14,1740624.11.201925mD
[Utvid]6969.
Anne Linnea Vilhelmsen
Vågsbygd SLK
Anne Linnea Vilhelmsen31,06
402p
24.11.2019
50m Fri
Vågsbygd SLK200350m Fri31,0640224.11.201925mD
[Utvid]7070.
Linnea Utvaag
Vågsbygd SLK
Linnea Utvaag31,09
401p
24.11.2019
50m Fri
Vågsbygd SLK200850m Fri31,0940124.11.201925m 
[Utvid]7171.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel1.15,44
400p
24.11.2019
100m Bryst
SK Team Sør2004100m Bryst1.15,4440024.11.201925m 
[Utvid]7171.
Amund Helleren Haugstad
SK Team Sør
Amund Helleren Haugstad2.28,76
400p
24.11.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2004200m Individuell medley2.28,7640024.11.201925m 
[Utvid]7373.
Kristine Refstie
Vågsbygd SLK
Kristine Refstie1.24,65
399p
24.11.2019
100m Bryst
Vågsbygd SLK2003100m Bryst1.24,6539924.11.201925m 
[Utvid]7474.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten29,58
397p
24.11.2019
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly29,5839724.11.201925m 
[Utvid]7474.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille4.48,78
397p
24.11.2019
400m Fri
Vågsbygd SLK2004400m Fri4.48,7839724.11.201925m 
[Utvid]7676.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen29,61
396p
24.11.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200450m Butterfly29,6139624.11.201925mD
[Utvid]7676.
Anne Linnea Vilhelmsen
Vågsbygd SLK
Anne Linnea Vilhelmsen38,86
396p
24.11.2019
50m Bryst
Vågsbygd SLK200350m Bryst38,8639624.11.201925m 
[Utvid]7676.
Andreas Wallevik Cruickshank
Varodd SK
Andreas Wallevik Cruickshank1.01,18
396p
24.11.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.01,1839624.11.201925m 
[Utvid]7979.
Anette Kleven
Flekkefjord SK
Anette Kleven31,25
395p
24.11.2019
50m Fri
Flekkefjord SK200250m Fri31,2539524.11.201925m 
[Utvid]7979.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen2.29,37
395p
24.11.2019
200m Individuell medley
Varodd SK2003200m Individuell medley2.29,3739524.11.201925m 
[Utvid]8181.
Kristian Abusdal
Varodd SK
Kristian Abusdal27,68
392p
24.11.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,6839224.11.201925m 
[Utvid]8282.
Kristian Magnus Øen
Varodd SK
Kristian Magnus Øen34,52
391p
24.11.2019
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst34,5239124.11.201925m 
[Utvid]8383.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev29,76
390p
24.11.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly29,7639024.11.201925mD
[Utvid]8484.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen29,80
388p
24.11.2019
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly29,8038824.11.201925mD
[Utvid]8484.
Kristian Abusdal
Varodd SK
Kristian Abusdal1.01,58
388p
24.11.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.01,5838824.11.201925m 
[Utvid]8686.
Kristian Magnus Øen
Varodd SK
Kristian Magnus Øen1.01,62
387p
24.11.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.01,6238724.11.201925m 
[Utvid]8787.
Erlend Tregde
Farsund SK
Erlend Tregde1.01,74
385p
24.11.2019
100m Fri
Farsund SK2002100m Fri1.01,7438524.11.201925m 
[Utvid]8888.
Kjetil Wesøy
Masters Sørlandet
Kjetil Wesøy27,89
383p
24.11.2019
50m Fri
Masters Sørlandet198450m Fri27,8938324.11.201925m 
[Utvid]8888.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal34,76
383p
24.11.2019
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst34,7638324.11.201925mD
[Utvid]8888.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten1.16,52
383p
24.11.2019
100m Bryst
Varodd SK2003100m Bryst1.16,5238324.11.201925m 
[Utvid]9191.
Thomas David Næss
Lillesand IL
Thomas David Næss27,91
382p
24.11.2019
50m Fri
Lillesand IL200550m Fri27,9138224.11.201925m 
[Utvid]9191.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje33,58
382p
24.11.2019
50m Butterfly
Flekkefjord SK200450m Butterfly33,5838224.11.201925mD
[Utvid]9393.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev30,67
380p
24.11.2019
50m Rygg
SK Team Sør200550m Rygg30,6738024.11.201925m 
[Utvid]9393.
Mia Marie Dahl
Mandal SK
Mia Marie Dahl31,63
380p
24.11.2019
50m Fri
Mandal SK200450m Fri31,6338024.11.201925mF
[Utvid]9595.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen1.07,52
379p
24.11.2019
100m Rygg
SK Team Sør2004100m Rygg1.07,5237924.11.201925m 
[Utvid]9595.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg2.44,74
379p
24.11.2019
200m Rygg
Vågsbygd SLK2006200m Rygg2.44,7437924.11.201925m 
[Utvid]9797.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel30,06
378p
24.11.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200450m Butterfly30,0637824.11.201925mD
[Utvid]9797.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen2.32,65
378p
24.11.2019
200m Fri
Varodd SK2002200m Fri2.32,6537824.11.201925mD
[Utvid]9797.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg2.48,40
378p
24.11.2019
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2006200m Individuell medley2.48,4037824.11.201925m 
[Utvid]9797.
Amund Helleren Haugstad
SK Team Sør
Amund Helleren Haugstad4.53,36
378p
24.11.2019
400m Fri
SK Team Sør2004400m Fri4.53,3637824.11.201925m 
Side 1 av 9 (856 rader)< Forrige123456789Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.