Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Skabmavuodjan
Stevne
Stevnenavn:
Skabmavuodjan
Fra dato:
02.11.2019
Til dato:
03.11.2019
NSF Stevne Id:
0000030395
Arrangørnavn:
Karasjok SK
Stevnested:
Karasjok
Bassengnavn:
Karasjok svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
25.10.2019
Kvalperiode start:
26.10.2018
Kvalperiode slutt:
25.10.2019
Påmeldingsansv.:
Katri M. Somby
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
901 25 939
Arrangementsleder
Navn:
Doris Norbye
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
415 40 747
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen31,38
547p
03.11.2019
50m Rygg
Alta SK200350m Rygg31,3854703.11.201925m 
[Utvid]22.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby4.47,68
541p
03.11.2019
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri4.47,6854103.11.201925m 
[Utvid]33.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby4.23,97
519p
03.11.2019
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri4.23,9751903.11.201925m 
[Utvid]44.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby19.09,15
512p
02.11.2019
1500m Fri
Karasjok SK20051500m Fri19.09,1551202.11.201925m 
[Utvid]55.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss4.54,63
504p
03.11.2019
400m Fri
Alta SK2001400m Fri4.54,6350403.11.201925m 
[Utvid]66.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby30,79
496p
02.11.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly30,7949602.11.201925m 
[Utvid]66.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby17.50,82
496p
02.11.2019
1500m Fri
Karasjok SK20051500m Fri17.50,8249602.11.201925m 
[Utvid]88.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby10.06,30
494p
02.11.2019
800m Fri
Karasjok SK2005800m Fri10.06,3049402.11.201925mD
[Utvid]99.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby32,50
492p
03.11.2019
50m Rygg
Karasjok SK200550m Rygg32,5049203.11.201925mF
[Utvid]1010.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen17.55,21
490p
02.11.2019
1500m Fri
Tromsø SK20011500m Fri17.55,2149002.11.201925m 
[Utvid]1111.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby2.20,22
488p
03.11.2019
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.20,2248803.11.201925mD
[Utvid]1111.
Anne Josefine Hammer
Tromsø SK
Anne Josefine Hammer19.28,10
488p
02.11.2019
1500m Fri
Tromsø SK20021500m Fri19.28,1048802.11.201925m 
[Utvid]1313.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss1.03,83
487p
02.11.2019
100m Fri
Alta SK2001100m Fri1.03,8348702.11.201925mF
[Utvid]1313.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby4.57,98
487p
02.11.2019
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri4.57,9848702.11.201925mD
[Utvid]1515.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby1.04,02
483p
02.11.2019
100m Fri
Karasjok SK2005100m Fri1.04,0248302.11.201925mF
[Utvid]1616.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen4.30,96
480p
03.11.2019
400m Fri
Tromsø SK2001400m Fri4.30,9648003.11.201925m 
[Utvid]1717.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss29,29
479p
02.11.2019
50m Fri
Alta SK200150m Fri29,2947902.11.201925m 
[Utvid]1717.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen1.10,29
479p
02.11.2019
100m Rygg
Alta SK2003100m Rygg1.10,2947902.11.201925m 
[Utvid]1919.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse36,64
477p
03.11.2019
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst36,6447703.11.201925m 
[Utvid]2020.
Anne Josefine Hammer
Tromsø SK
Anne Josefine Hammer5.00,42
475p
03.11.2019
400m Fri
Tromsø SK2002400m Fri5.00,4247503.11.201925m 
[Utvid]2121.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen9.28,86
473p
02.11.2019
800m Fri
Tromsø SK2001800m Fri9.28,8647302.11.201925mD
[Utvid]2222.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen1.04,58
472p
02.11.2019
100m Individuell medley
Tromsø SK2004100m Individuell medley1.04,5847202.11.201925m 
[Utvid]2222.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby9.29,11
472p
02.11.2019
800m Fri
Karasjok SK2005800m Fri9.29,1147202.11.201925mD
[Utvid]2222.
Ingve Joakim Karlsen
Tromsø SK
Ingve Joakim Karlsen18.08,81
472p
02.11.2019
1500m Fri
Tromsø SK20041500m Fri18.08,8147202.11.201925m 
[Utvid]2525.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen29,58
465p
02.11.2019
50m Fri
Alta SK200350m Fri29,5846502.11.201925m 
[Utvid]2525.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss2.22,49
465p
03.11.2019
200m Fri
Alta SK2001200m Fri2.22,4946503.11.201925mD
[Utvid]2727.
Anne Josefine Hammer
Tromsø SK
Anne Josefine Hammer10.18,73
464p
02.11.2019
800m Fri
Tromsø SK2002800m Fri10.18,7346402.11.201925mD
[Utvid]2828.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby1.10,55
463p
03.11.2019
100m Butterfly
Karasjok SK2005100m Butterfly1.10,5546303.11.201925m 
[Utvid]2828.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.16,54
463p
03.11.2019
200m Rygg
Karasjok SK2005200m Rygg2.16,5446303.11.201925m 
[Utvid]3030.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth33,30
458p
03.11.2019
50m Rygg
Tromsø SK200450m Rygg33,3045803.11.201925m 
[Utvid]3030.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen4.35,35
458p
03.11.2019
400m Fri
Tromsø SK2004400m Fri4.35,3545803.11.201925m 
[Utvid]3232.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby1.11,41
457p
02.11.2019
100m Rygg
Karasjok SK2005100m Rygg1.11,4145702.11.201925m 
[Utvid]3333.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg37,24
454p
03.11.2019
50m Bryst
Alta SK200350m Bryst37,2445403.11.201925m 
[Utvid]3434.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg2.55,16
453p
02.11.2019
200m Bryst
Alta SK2003200m Bryst2.55,1645302.11.201925m 
[Utvid]3535.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen58,57
451p
02.11.2019
100m Fri
Tromsø SK2001100m Fri58,5745102.11.201925mF
[Utvid]3535.
Anne Josefine Hammer
Tromsø SK
Anne Josefine Hammer5.05,73
451p
02.11.2019
400m Fri
Tromsø SK2002400m Fri5.05,7345102.11.201925mD
[Utvid]3737.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse2.55,57
450p
02.11.2019
200m Bryst
Tromsø SK2005200m Bryst2.55,5745002.11.201925m 
[Utvid]3838.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby4.37,01
449p
02.11.2019
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri4.37,0144902.11.201925mD
[Utvid]3939.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen33,53
448p
03.11.2019
50m Rygg
Alta SK200350m Rygg33,5344803.11.201925mF
[Utvid]3939.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.03,89
448p
02.11.2019
100m Rygg
Karasjok SK2005100m Rygg1.03,8944802.11.201925m 
[Utvid]4141.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse1.21,51
447p
02.11.2019
100m Bryst
Tromsø SK2005100m Bryst1.21,5144702.11.201925m 
[Utvid]4242.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen1.12,82
445p
02.11.2019
100m Bryst
Tromsø SK2004100m Bryst1.12,8244502.11.201925m 
[Utvid]4242.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen2.23,53
445p
03.11.2019
200m Individuell medley
Tromsø SK2004200m Individuell medley2.23,5344503.11.201925m 
[Utvid]4444.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen26,55
444p
02.11.2019
50m Fri
Tromsø SK200150m Fri26,5544402.11.201925m 
[Utvid]4545.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby2.24,86
443p
02.11.2019
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.24,8644302.11.201925mD
[Utvid]4646.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen4.38,66
441p
02.11.2019
400m Fri
Tromsø SK2001400m Fri4.38,6644102.11.201925mD
[Utvid]4646.
Ingve Joakim Karlsen
Tromsø SK
Ingve Joakim Karlsen9.42,21
441p
02.11.2019
800m Fri
Tromsø SK2004800m Fri9.42,2144102.11.201925mD
[Utvid]4848.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby2.40,23
439p
03.11.2019
200m Individuell medley
Karasjok SK2005200m Individuell medley2.40,2343903.11.201925m 
[Utvid]4949.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss32,15
436p
02.11.2019
50m Butterfly
Alta SK200150m Butterfly32,1543602.11.201925m 
[Utvid]5050.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen32,21
433p
02.11.2019
50m Butterfly
Alta SK200350m Butterfly32,2143302.11.201925m 
[Utvid]5151.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse37,86
432p
02.11.2019
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst37,8643202.11.201925mD
[Utvid]5151.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg1.22,43
432p
02.11.2019
100m Bryst
Alta SK2003100m Bryst1.22,4343202.11.201925m 
[Utvid]5353.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss30,34
431p
02.11.2019
50m Fri
Alta SK200150m Fri30,3443102.11.201925mD
[Utvid]5454.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen1.14,87
429p
02.11.2019
100m Individuell medley
Alta SK2003100m Individuell medley1.14,8742902.11.201925m 
[Utvid]5555.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen28,92
428p
02.11.2019
50m Butterfly
Tromsø SK200150m Butterfly28,9242802.11.201925m 
[Utvid]5656.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic26,89
427p
02.11.2019
50m Fri
Kirkenes SK200150m Fri26,8942702.11.201925m 
[Utvid]5757.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss1.15,07
426p
02.11.2019
100m Individuell medley
Alta SK2001100m Individuell medley1.15,0742602.11.201925m 
[Utvid]5757.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen2.12,05
426p
03.11.2019
200m Fri
Tromsø SK2004200m Fri2.12,0542603.11.201925mD
[Utvid]5959.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen18.47,79
425p
02.11.2019
1500m Fri
Tromsø SK20041500m Fri18.47,7942502.11.201925m 
[Utvid]6060.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic29,00
424p
02.11.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200150m Butterfly29,0042402.11.201925m 
[Utvid]6161.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg38,15
423p
02.11.2019
50m Bryst
Alta SK200350m Bryst38,1542302.11.201925mD
[Utvid]6161.
Anne Josefine Hammer
Tromsø SK
Anne Josefine Hammer2.27,09
423p
03.11.2019
200m Fri
Tromsø SK2002200m Fri2.27,0942303.11.201925mD
[Utvid]6363.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby30,55
422p
02.11.2019
50m Fri
Karasjok SK200550m Fri30,5542202.11.201925mD
[Utvid]6363.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby1.06,95
422p
03.11.2019
100m Fri
Karasjok SK2005100m Fri1.06,9542203.11.201925mD
[Utvid]6363.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic1.07,04
422p
02.11.2019
100m Individuell medley
Kirkenes SK2001100m Individuell medley1.07,0442202.11.201925m 
[Utvid]6666.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto30,62
419p
02.11.2019
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri30,6241902.11.201925m 
[Utvid]6666.
Celin Johansen Haavold
Tromsø SK
Celin Johansen Haavold1.23,29
419p
02.11.2019
100m Bryst
Tromsø SK2005100m Bryst1.23,2941902.11.201925m 
[Utvid]6666.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen2.12,71
419p
03.11.2019
200m Fri
Tromsø SK2001200m Fri2.12,7141903.11.201925mD
[Utvid]6666.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.12,72
419p
03.11.2019
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.12,7241903.11.201925mD
[Utvid]7070.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth2.39,41
418p
03.11.2019
200m Rygg
Tromsø SK2004200m Rygg2.39,4141803.11.201925m 
[Utvid]7070.
Ivar Aigin Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Dalseng18.53,49
418p
02.11.2019
1500m Fri
Karasjok SK20061500m Fri18.53,4941802.11.201925m 
[Utvid]7272.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.15,73
415p
02.11.2019
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.15,7341502.11.201925m 
[Utvid]7373.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen30,75
414p
02.11.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,7541402.11.201925m 
[Utvid]7373.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen2.21,62
414p
03.11.2019
200m Rygg
Tromsø SK2004200m Rygg2.21,6241403.11.201925m 
[Utvid]7373.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen9.54,93
414p
02.11.2019
800m Fri
Tromsø SK2004800m Fri9.54,9341402.11.201925mD
[Utvid]7676.
Maria Alekseevna Kichaykina
Båtsfjord SK
Maria Alekseevna Kichaykina30,77
413p
02.11.2019
50m Fri
Båtsfjord SK200450m Fri30,7741302.11.201925m 
[Utvid]7777.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth1.13,98
411p
02.11.2019
100m Rygg
Tromsø SK2004100m Rygg1.13,9841102.11.201925m 
[Utvid]7878.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby32,85
408p
03.11.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly32,8540803.11.201925mD
[Utvid]7878.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.07,72
408p
02.11.2019
100m Fri
Kirkenes SK2004100m Fri1.07,7240802.11.201925mF
[Utvid]7878.
Ivar Aigin Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Dalseng4.46,00
408p
03.11.2019
400m Fri
Karasjok SK2006400m Fri4.46,0040803.11.201925m 
[Utvid]8181.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby32,89
407p
03.11.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly32,8940703.11.201925mD
[Utvid]8181.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen34,06
407p
02.11.2019
50m Bryst
Tromsø SK200450m Bryst34,0640702.11.201925mD
[Utvid]8181.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen2.27,88
407p
03.11.2019
200m Individuell medley
Tromsø SK2001200m Individuell medley2.27,8840703.11.201925m 
[Utvid]8181.
Anne Josefine Hammer
Tromsø SK
Anne Josefine Hammer2.28,90
407p
02.11.2019
200m Fri
Tromsø SK2002200m Fri2.28,9040702.11.201925mD
[Utvid]8585.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby27,36
406p
02.11.2019
50m Fri
Karasjok SK200550m Fri27,3640602.11.201925m 
[Utvid]8686.
Celin Johansen Haavold
Tromsø SK
Celin Johansen Haavold38,72
404p
02.11.2019
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst38,7240402.11.201925mD
[Utvid]8686.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg1.24,35
404p
02.11.2019
100m Bryst
Alta SK2003100m Bryst1.24,3540402.11.201925mD
[Utvid]8888.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby29,51
403p
02.11.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly29,5140302.11.201925m 
[Utvid]8888.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth31,02
403p
02.11.2019
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri31,0240302.11.201925m 
[Utvid]9090.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth1.16,53
402p
02.11.2019
100m Individuell medley
Tromsø SK2004100m Individuell medley1.16,5340202.11.201925m 
[Utvid]9191.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby1.08,12
401p
02.11.2019
100m Fri
Karasjok SK2005100m Fri1.08,1240102.11.201925mD
[Utvid]9191.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss2.45,25
401p
03.11.2019
200m Individuell medley
Alta SK2001200m Individuell medley2.45,2540103.11.201925m 
[Utvid]9191.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård5.17,94
401p
03.11.2019
400m Fri
Hammerfest SLK2007400m Fri5.17,9440103.11.201925m 
[Utvid]9494.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse1.24,73
398p
02.11.2019
100m Bryst
Tromsø SK2005100m Bryst1.24,7339802.11.201925mD
[Utvid]9494.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse5.18,68
398p
03.11.2019
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri5.18,6839803.11.201925m 
[Utvid]9696.
Siiri Maija Sipilä Næss
Alta SK
Siiri Maija Sipilä Næss1.08,37
397p
03.11.2019
100m Fri
Alta SK2001100m Fri1.08,3739703.11.201925mD
[Utvid]9696.
Thea Eliassen Johansen
Alta SK
Thea Eliassen Johansen5.18,98
397p
03.11.2019
400m Fri
Alta SK2004400m Fri5.18,9839703.11.201925m 
[Utvid]9898.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.14,91
396p
02.11.2019
100m Rygg
Kirkenes SK2004100m Rygg1.14,9139602.11.201925m 
[Utvid]9999.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic30,27
395p
03.11.2019
50m Rygg
Kirkenes SK200150m Rygg30,2739503.11.201925m 
[Utvid]9999.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas33,20
395p
02.11.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly33,2039502.11.201925m 
Side 1 av 9 (867 rader)< Forrige123456789Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.