Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Årsklassemesterskapet 2019
Stevne
Stevnenavn:
Årsklassemesterskapet 2019
Fra dato:
08.06.2019
Til dato:
10.06.2019
NSF Stevne Id:
0000030407
Arrangørnavn:
Rogaland Svømmekrets
Stevnested:
Klepp
Bassengnavn:
Klepphallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Årsklassemønstring
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
08.05.2019
Kvalperiode start:
15.03.2019
Kvalperiode slutt:
17.03.2019
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Arrangementsleder
Navn:
Amund Junge
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
402 32 056
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.15,41
774p
08.06.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.15,4177408.06.201925m 
[Utvid]22.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.51,85
767p
08.06.2019
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.51,8576708.06.201925m 
[Utvid]33.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum4.20,49
729p
08.06.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.20,4972908.06.201925m 
[Utvid]44.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.21,92
717p
08.06.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.21,9271708.06.201925m 
[Utvid]55.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen4.24,49
697p
08.06.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.24,4969708.06.201925m 
[Utvid]66.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale4.25,36
690p
08.06.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.25,3669008.06.201925m 
[Utvid]77.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.04,99
689p
08.06.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.04,9968908.06.201925mD
[Utvid]88.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.01,95
685p
08.06.2019
100m Butterfly
Bergens SC2004100m Butterfly1.01,9568508.06.201925m 
[Utvid]99.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt2.04,44
683p
10.06.2019
200m Individuell medley
Bryne SK2003200m Individuell medley2.04,4468310.06.201925m 
[Utvid]1010.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth1.02,18
677p
08.06.2019
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.02,1867708.06.201925m 
[Utvid]1111.
Silje Larsen
Karmøy SK
Silje Larsen4.27,35
674p
08.06.2019
400m Fri
Karmøy SK2004400m Fri4.27,3567408.06.201925m 
[Utvid]1212.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli1.02,31
673p
08.06.2019
100m Butterfly
Skjetten Svømming2004100m Butterfly1.02,3167308.06.201925m 
[Utvid]1212.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.19,02
673p
10.06.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2004200m Individuell medley2.19,0267310.06.201925m 
[Utvid]1414.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.53,50
671p
08.06.2019
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.53,5067108.06.201925mD
[Utvid]1515.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz4.27,89
670p
08.06.2019
400m Fri
Bergens SC2004400m Fri4.27,8967008.06.201925m 
[Utvid]1616.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum2.16,44
667p
09.06.2019
200m Rygg
Skjetten Svømming2004200m Rygg2.16,4466709.06.201925m 
[Utvid]1717.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt55,08
665p
08.06.2019
100m Butterfly
Bryne SK2003100m Butterfly55,0866508.06.201925m 
[Utvid]1818.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum2.20,20
656p
10.06.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.20,2065610.06.201925m 
[Utvid]1818.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen2.20,21
656p
10.06.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.20,2165610.06.201925m 
[Utvid]2020.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.20,32
654p
10.06.2019
200m Individuell medley
OI Svømming2004200m Individuell medley2.20,3265410.06.201925m 
[Utvid]2121.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.20,56
651p
10.06.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK2003200m Individuell medley2.20,5665110.06.201925m 
[Utvid]2222.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.35,84
643p
09.06.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.35,8464309.06.201925m 
[Utvid]2323.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda4.32,19
639p
08.06.2019
400m Fri
Frisinn SK2004400m Fri4.32,1963908.06.201925m 
[Utvid]2424.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth4.32,63
636p
08.06.2019
400m Fri
OI Svømming2004400m Fri4.32,6363608.06.201925m 
[Utvid]2525.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum2.08,87
629p
08.06.2019
200m Fri
Skjetten Svømming2004200m Fri2.08,8762908.06.201925mD
[Utvid]2525.
Inger Sandvold
Stavanger SK
Inger Sandvold2.19,12
629p
09.06.2019
200m Rygg
Stavanger SK2004200m Rygg2.19,1262909.06.201925m 
[Utvid]2525.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.37,03
629p
09.06.2019
200m Bryst
Haugesund SK2003200m Bryst2.37,0362909.06.201925m 
[Utvid]2828.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm4.33,78
628p
08.06.2019
400m Fri
Randaberg IL2004400m Fri4.33,7862808.06.201925m 
[Utvid]2929.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.09,06
626p
08.06.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.09,0662608.06.201925mD
[Utvid]3030.
Silje Larsen
Karmøy SK
Silje Larsen2.09,32
622p
08.06.2019
200m Fri
Karmøy SK2004200m Fri2.09,3262208.06.201925mD
[Utvid]3030.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt2.21,02
622p
09.06.2019
200m Bryst
Bryne SK2003200m Bryst2.21,0262209.06.201925m 
[Utvid]3030.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.22,72
622p
10.06.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003200m Individuell medley2.22,7262210.06.201925m 
[Utvid]3333.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt25,54
621p
08.06.2019
50m Butterfly
Bryne SK200350m Butterfly25,5462108.06.201925mD
[Utvid]3434.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen4.34,92
620p
08.06.2019
400m Fri
Haugesund SK2003400m Fri4.34,9262008.06.201925m 
[Utvid]3535.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.19,85
619p
09.06.2019
200m Rygg
Varodd SK2003200m Rygg2.19,8561909.06.201925m 
[Utvid]3636.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg4.09,17
618p
08.06.2019
400m Fri
Tromsø SK2003400m Fri4.09,1761808.06.201925m 
[Utvid]3737.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen2.38,13
616p
09.06.2019
200m Bryst
Skjetten Svømming2004200m Bryst2.38,1361609.06.201925m 
[Utvid]3737.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik4.09,41
616p
08.06.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.09,4161608.06.201925m 
[Utvid]3939.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen2.09,90
614p
08.06.2019
200m Fri
Skjetten Svømming2004200m Fri2.09,9061408.06.201925mD
[Utvid]4040.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.09,99
613p
08.06.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.09,9961308.06.201925mD
[Utvid]4141.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe2.38,55
611p
09.06.2019
200m Bryst
SK Speed2004200m Bryst2.38,5561109.06.201925m 
[Utvid]4242.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt2.04,53
610p
09.06.2019
200m Rygg
Bryne SK2003200m Rygg2.04,5361009.06.201925m 
[Utvid]4242.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler4.36,39
610p
08.06.2019
400m Fri
Stavanger SK2003400m Fri4.36,3961008.06.201925m 
[Utvid]4444.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.20,68
608p
09.06.2019
200m Rygg
OI Svømming2004200m Rygg2.20,6860809.06.201925m 
[Utvid]4444.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.38,83
608p
09.06.2019
200m Bryst
OI Svømming2004200m Bryst2.38,8360809.06.201925m 
[Utvid]4444.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg4.10,53
608p
08.06.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2003400m Fri4.10,5360808.06.201925m 
[Utvid]4747.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.20,84
606p
09.06.2019
200m Rygg
Randaberg IL2004200m Rygg2.20,8460609.06.201925m 
[Utvid]4848.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli4.37,26
605p
08.06.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.37,2660508.06.201925m 
[Utvid]4949.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.10,73
602p
08.06.2019
200m Fri
Bergens SC2004200m Fri2.10,7360208.06.201925mD
[Utvid]5050.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum2.39,46
601p
09.06.2019
200m Bryst
Skjetten Svømming2004200m Bryst2.39,4660109.06.201925m 
[Utvid]5151.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth4.11,60
600p
08.06.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.11,6060008.06.201925m 
[Utvid]5151.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche4.37,91
600p
08.06.2019
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.37,9160008.06.201925m 
[Utvid]5353.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven4.11,74
599p
08.06.2019
400m Fri
Asker SK2003400m Fri4.11,7459908.06.201925m 
[Utvid]5454.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli4.38,32
598p
08.06.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.38,3259808.06.201925m 
[Utvid]5555.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.04,82
597p
08.06.2019
100m Butterfly
Lambertseter SK2005100m Butterfly1.04,8259708.06.201925m 
[Utvid]5656.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.39,84
596p
09.06.2019
200m Bryst
Bergens SC2004200m Bryst2.39,8459609.06.201925m 
[Utvid]5656.
Marie Alle
Sandnes SLK
Marie Alle4.38,53
596p
08.06.2019
400m Fri
Sandnes SLK2003400m Fri4.38,5359608.06.201925m 
[Utvid]5656.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen4.38,53
596p
08.06.2019
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.38,5359608.06.201925m 
[Utvid]5656.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.38,62
596p
08.06.2019
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.38,6259608.06.201925m 
[Utvid]6060.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.24,86
595p
10.06.2019
200m Individuell medley
Randaberg IL2004200m Individuell medley2.24,8659510.06.201925m 
[Utvid]6060.
Malena Lisken
OI Svømming
Malena Lisken4.38,72
595p
08.06.2019
400m Fri
OI Svømming2003400m Fri4.38,7259508.06.201925m 
[Utvid]6262.
Silje Larsen
Karmøy SK
Silje Larsen2.21,77
594p
09.06.2019
200m Rygg
Karmøy SK2004200m Rygg2.21,7759409.06.201925m 
[Utvid]6262.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg4.38,85
594p
08.06.2019
400m Fri
Larvik SK2004400m Fri4.38,8559408.06.201925m 
[Utvid]6464.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.21,89
593p
09.06.2019
200m Rygg
Bergens SC2004200m Rygg2.21,8959309.06.201925m 
[Utvid]6464.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen2.23,30
593p
09.06.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.23,3059309.06.201925m 
[Utvid]6464.
Dennis Gjesdal Hillesund
Sandnes SLK
Dennis Gjesdal Hillesund4.12,57
593p
08.06.2019
400m Fri
Sandnes SLK2004400m Fri4.12,5759308.06.201925m 
[Utvid]6767.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.21,97
592p
09.06.2019
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2003200m Rygg2.21,9759209.06.201925m 
[Utvid]6767.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu4.39,26
592p
08.06.2019
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.39,2659208.06.201925m 
[Utvid]6969.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli2.25,21
591p
10.06.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.25,2159110.06.201925m 
[Utvid]6969.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard4.39,40
591p
08.06.2019
400m Fri
Lambertseter SK2004400m Fri4.39,4059108.06.201925m 
[Utvid]7171.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik1.05,13
589p
08.06.2019
100m Butterfly
SK Team Sør2004100m Butterfly1.05,1358908.06.201925m 
[Utvid]7171.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.25,34
589p
10.06.2019
200m Individuell medley
Varodd SK2003200m Individuell medley2.25,3458910.06.201925m 
[Utvid]7171.
Emma Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Emma Borsheim Endregaard4.39,74
589p
08.06.2019
400m Fri
Stavanger SK2003400m Fri4.39,7458908.06.201925m 
[Utvid]7474.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik2.25,40
588p
10.06.2019
200m Individuell medley
Poseidon2005200m Individuell medley2.25,4058810.06.201925m 
[Utvid]7575.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen1.05,25
586p
08.06.2019
100m Butterfly
Sola SK2006100m Butterfly1.05,2558608.06.201925m 
[Utvid]7575.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.25,62
586p
10.06.2019
200m Individuell medley
Haugesund SK2003200m Individuell medley2.25,6258610.06.201925m 
[Utvid]7575.
Ole Einar Pettersen Ueland
SK Team Sør
Ole Einar Pettersen Ueland4.13,60
586p
08.06.2019
400m Fri
SK Team Sør2003400m Fri4.13,6058608.06.201925m 
[Utvid]7575.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe4.40,25
586p
08.06.2019
400m Fri
Ås IL2003400m Fri4.40,2558608.06.201925m 
[Utvid]7979.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova1.05,31
584p
08.06.2019
100m Butterfly
Lambertseter SK2003100m Butterfly1.05,3158408.06.201925m 
[Utvid]7979.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen1.05,33
584p
08.06.2019
100m Butterfly
Skjetten Svømming2004100m Butterfly1.05,3358408.06.201925m 
[Utvid]7979.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche2.25,73
584p
10.06.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.25,7358410.06.201925m 
[Utvid]7979.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.25,74
584p
10.06.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.25,7458410.06.201925m 
[Utvid]8383.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg2.22,70
583p
09.06.2019
200m Rygg
Larvik SK2004200m Rygg2.22,7058309.06.201925m 
[Utvid]8484.
Inger Sandvold
Stavanger SK
Inger Sandvold4.41,05
581p
08.06.2019
400m Fri
Stavanger SK2004400m Fri4.41,0558108.06.201925m 
[Utvid]8585.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.22,90
580p
09.06.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.22,9058009.06.201925m 
[Utvid]8585.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas4.14,45
580p
08.06.2019
400m Fri
Moss SK2004400m Fri4.14,4558008.06.201925m 
[Utvid]8585.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali4.41,11
580p
08.06.2019
400m Fri
SK Speed2005400m Fri4.41,1158008.06.201925m 
[Utvid]8888.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche2.41,54
578p
09.06.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.41,5457809.06.201925m 
[Utvid]8888.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen4.14,77
578p
08.06.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.14,7757808.06.201925m 
[Utvid]9090.
Madeleine Wold
SK Speed
Madeleine Wold4.41,58
577p
08.06.2019
400m Fri
SK Speed2003400m Fri4.41,5857708.06.201925m 
[Utvid]9191.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.11,75
576p
10.06.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2004200m Individuell medley2.11,7557610.06.201925m 
[Utvid]9191.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik2.23,22
576p
09.06.2019
200m Rygg
Poseidon2005200m Rygg2.23,2257609.06.201925m 
[Utvid]9191.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.23,25
576p
09.06.2019
200m Rygg
Ås IL2006200m Rygg2.23,2557609.06.201925m 
[Utvid]9191.
Anastasija Stepanova
Christiania SK
Anastasija Stepanova2.41,65
576p
09.06.2019
200m Bryst
Christiania SK2005200m Bryst2.41,6557609.06.201925m 
[Utvid]9595.
Caroline Greaker Sollie
Ås IL
Caroline Greaker Sollie2.23,33
575p
09.06.2019
200m Rygg
Ås IL2004200m Rygg2.23,3357509.06.201925m 
[Utvid]9696.
Ole Einar Pettersen Ueland
SK Team Sør
Ole Einar Pettersen Ueland2.11,86
574p
10.06.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2003200m Individuell medley2.11,8657410.06.201925m 
[Utvid]9797.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard1.05,73
573p
08.06.2019
100m Butterfly
Lambertseter SK2004100m Butterfly1.05,7357308.06.201925m 
[Utvid]9797.
Cecilia Diane Gussing
Bryne SK
Cecilia Diane Gussing4.42,23
573p
08.06.2019
400m Fri
Bryne SK2004400m Fri4.42,2357308.06.201925m 
[Utvid]9999.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova1.00,50
572p
08.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.00,5057208.06.201925mD
[Utvid]9999.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg2.07,24
572p
09.06.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2003200m Rygg2.07,2457209.06.201925m 
Side 1 av 29 (2821 rader)< Forrige1234567272829Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.