Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Taremaresvøm 2019
Stevne
Stevnenavn:
Taremaresvøm 2019
Fra dato:
02.02.2019
Til dato:
03.02.2019
NSF Stevne Id:
0000030441
Arrangørnavn:
Brattvåg SK
Stevnested:
Brattvåg
Bassengnavn:
Brattvåg Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
25.01.2019
Kvalperiode start:
26.01.2018
Kvalperiode slutt:
25.01.2019
Påmeldingsansv.:
Ole Henning Bjørnevik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41421090
Arrangementsleder
Navn:
Christian O. Koppen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
932 88 622
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth8.43,43
607p
03.02.2019
800m Fri
Aalesunds SLK2004800m Fri8.43,4360703.02.201925m 
[Utvid]22.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth4.20,75
539p
03.02.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.20,7553903.02.201925mD
[Utvid]33.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth4.23,10
525p
02.02.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.23,1052502.02.201925m 
[Utvid]44.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes4.52,27
516p
02.02.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2002400m Fri4.52,2751602.02.201925m 
[Utvid]55.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth56,39
506p
02.02.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri56,3950602.02.201925m 
[Utvid]66.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen4.27,15
501p
02.02.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.27,1550102.02.201925m 
[Utvid]77.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes36,60
479p
02.02.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst36,6047902.02.201925m 
[Utvid]88.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.20,16
478p
03.02.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2004200m Individuell medley2.20,1647803.02.201925m 
[Utvid]99.
Lasse Hoel
Aalesunds SLK
Lasse Hoel2.20,58
474p
03.02.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK1984200m Individuell medley2.20,5847403.02.201925m 
[Utvid]1010.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik57,64
473p
02.02.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2001100m Fri57,6447302.02.201925m 
[Utvid]1111.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth2.07,55
472p
03.02.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2004200m Fri2.07,5547203.02.201925mD
[Utvid]1212.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen32,44
471p
02.02.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200450m Bryst32,4447102.02.201925m 
[Utvid]1313.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik9.31,20
467p
03.02.2019
800m Fri
Kristiansund SK2002800m Fri9.31,2046703.02.201925m 
[Utvid]1414.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth2.08,47
462p
02.02.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2004200m Fri2.08,4746202.02.201925mD
[Utvid]1515.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland32,68
461p
02.02.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst32,6846102.02.201925m 
[Utvid]1616.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde1.05,06
460p
02.02.2019
100m Fri
Kristiansund SK2005100m Fri1.05,0646002.02.201925m 
[Utvid]1717.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.12,16
457p
02.02.2019
100m Bryst
Førde IL Symjing2004100m Bryst1.12,1645702.02.201925m 
[Utvid]1818.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland4.35,67
456p
02.02.2019
400m Fri
Førde IL Symjing2004400m Fri4.35,6745602.02.201925m 
[Utvid]1919.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik2.17,38
454p
02.02.2019
200m Rygg
Aalesunds SLK2001200m Rygg2.17,3845402.02.201925m 
[Utvid]2020.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth26,37
453p
03.02.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200450m Fri26,3745303.02.201925m 
[Utvid]2020.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag5.05,18
453p
02.02.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri5.05,1845302.02.201925m 
[Utvid]2222.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland26,41
451p
03.02.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri26,4145103.02.201925m 
[Utvid]2323.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth28,43
450p
03.02.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK200450m Butterfly28,4345003.02.201925m 
[Utvid]2323.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes10.25,43
450p
03.02.2019
800m Fri
Aalesunds SLK2002800m Fri10.25,4345003.02.201925m 
[Utvid]2525.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik1.05,67
449p
03.02.2019
100m Individuell medley
Kristiansund SK2002100m Individuell medley1.05,6744903.02.201925m 
[Utvid]2626.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.10,06
445p
02.02.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2004200m Fri2.10,0644502.02.201925mD
[Utvid]2727.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes1.21,96
440p
02.02.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2002100m Bryst1.21,9644002.02.201925m 
[Utvid]2828.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes2.25,24
439p
02.02.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2002200m Fri2.25,2443902.02.201925mD
[Utvid]2929.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik26,67
438p
03.02.2019
50m Fri
Kristiansund SK200250m Fri26,6743803.02.201925m 
[Utvid]3030.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth1.13,29
436p
02.02.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2004100m Bryst1.13,2943602.02.201925m 
[Utvid]3131.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde30,27
434p
03.02.2019
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri30,2743403.02.201925m 
[Utvid]3131.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.06,36
434p
02.02.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri1.06,3643402.02.201925m 
[Utvid]3333.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik26,77
433p
03.02.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200150m Fri26,7743303.02.201925m 
[Utvid]3333.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad30,30
433p
03.02.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri30,3043303.02.201925m 
[Utvid]3535.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland5.10,22
432p
02.02.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.10,2243202.02.201925m 
[Utvid]3636.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes5.10,46
431p
03.02.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2002400m Fri5.10,4643103.02.201925mD
[Utvid]3737.
Synne Johnsen Selsås
Aalesunds SLK
Synne Johnsen Selsås5.10,70
430p
02.02.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri5.10,7043002.02.201925m 
[Utvid]3838.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland28,94
427p
03.02.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly28,9442703.02.201925m 
[Utvid]3838.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde5.11,40
427p
02.02.2019
400m Fri
Kristiansund SK2005400m Fri5.11,4042702.02.201925m 
[Utvid]4040.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth26,92
426p
03.02.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200450m Fri26,9242603.02.201925mF
[Utvid]4141.
Lene Æsøy
Aalesunds SLK
Lene Æsøy30,48
425p
03.02.2019
50m Fri
Aalesunds SLK199050m Fri30,4842503.02.201925m 
[Utvid]4242.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen59,83
423p
02.02.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri59,8342302.02.201925m 
[Utvid]4343.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik4.42,89
422p
03.02.2019
400m Fri
Kristiansund SK2002400m Fri4.42,8942203.02.201925mD
[Utvid]4444.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth1.05,21
421p
03.02.2019
100m Rygg
Aalesunds SLK2004100m Rygg1.05,2142103.02.201925m 
[Utvid]4545.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag2.39,11
420p
02.02.2019
200m Rygg
Aalesunds SLK2004200m Rygg2.39,1142002.02.201925m 
[Utvid]4646.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik1.14,37
418p
02.02.2019
100m Bryst
Kristiansund SK2002100m Bryst1.14,3741802.02.201925m 
[Utvid]4747.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen27,10
417p
03.02.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200450m Fri27,1041703.02.201925m 
[Utvid]4747.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.41,09
417p
03.02.2019
200m Bryst
Førde IL Symjing2004200m Bryst2.41,0941703.02.201925m 
[Utvid]4949.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde32,67
415p
03.02.2019
50m Butterfly
Kristiansund SK200550m Butterfly32,6741503.02.201925m 
[Utvid]5050.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland34,45
413p
02.02.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK200550m Rygg34,4541302.02.201925mF
[Utvid]5050.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn2.41,65
413p
03.02.2019
200m Bryst
Kristiansund SK2004200m Bryst2.41,6541303.02.201925m 
[Utvid]5050.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland10.43,44
413p
03.02.2019
800m Fri
Aalesunds SLK2005800m Fri10.43,4441303.02.201925m 
[Utvid]5353.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik1.05,69
412p
03.02.2019
100m Rygg
Aalesunds SLK2001100m Rygg1.05,6941203.02.201925m 
[Utvid]5353.
Synne Johnsen Selsås
Aalesunds SLK
Synne Johnsen Selsås10.43,97
412p
03.02.2019
800m Fri
Aalesunds SLK2004800m Fri10.43,9741203.02.201925m 
[Utvid]5555.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik29,36
409p
03.02.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK200150m Butterfly29,3640903.02.201925m 
[Utvid]5555.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes3.01,28
409p
03.02.2019
200m Bryst
Aalesunds SLK2002200m Bryst3.01,2840903.02.201925m 
[Utvid]5757.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.16,13
408p
03.02.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2003100m Individuell medley1.16,1340803.02.201925m 
[Utvid]5858.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde34,68
405p
03.02.2019
50m Rygg
Kristiansund SK200550m Rygg34,6840503.02.201925mF
[Utvid]5858.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth1.04,94
405p
03.02.2019
100m Butterfly
Aalesunds SLK2004100m Butterfly1.04,9440503.02.201925m 
[Utvid]5858.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad2.44,68
405p
03.02.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2003200m Individuell medley2.44,6840503.02.201925m 
[Utvid]6161.
Kristiane Molnes Hagelund
Aalesunds SLK
Kristiane Molnes Hagelund1.08,02
403p
02.02.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.08,0240302.02.201925m 
[Utvid]6262.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes31,09
401p
03.02.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200250m Fri31,0940103.02.201925m 
[Utvid]6262.
Nicolai Gujord Høvik
Kristiansund SK
Nicolai Gujord Høvik4.47,67
401p
02.02.2019
400m Fri
Kristiansund SK2005400m Fri4.47,6740102.02.201925m 
[Utvid]6464.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik34,25
400p
02.02.2019
50m Bryst
Kristiansund SK200250m Bryst34,2540002.02.201925m 
[Utvid]6565.
Lene Æsøy
Aalesunds SLK
Lene Æsøy33,09
399p
03.02.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK199050m Butterfly33,0939903.02.201925m 
[Utvid]6565.
Nicolai Gujord Høvik
Kristiansund SK
Nicolai Gujord Høvik1.01,04
399p
02.02.2019
100m Fri
Kristiansund SK2005100m Fri1.01,0439902.02.201925m 
[Utvid]6767.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad2.42,10
397p
02.02.2019
200m Rygg
Aalesunds SLK2003200m Rygg2.42,1039702.02.201925m 
[Utvid]6868.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth1.01,18
396p
03.02.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri1.01,1839603.02.201925mD
[Utvid]6868.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.15,23
396p
02.02.2019
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.15,2339602.02.201925mD
[Utvid]7070.
Nicolai Gujord Høvik
Kristiansund SK
Nicolai Gujord Høvik27,61
395p
03.02.2019
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri27,6139503.02.201925mF
[Utvid]7171.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland34,44
394p
02.02.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst34,4439402.02.201925mD
[Utvid]7171.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad34,99
394p
03.02.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK200350m Rygg34,9939403.02.201925mF
[Utvid]7373.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik34,47
393p
02.02.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200150m Bryst34,4739302.02.201925m 
[Utvid]7474.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik30,34
392p
02.02.2019
50m Rygg
Kristiansund SK200250m Rygg30,3439202.02.201925m 
[Utvid]7575.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad35,09
391p
02.02.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK200350m Rygg35,0939102.02.201925m 
[Utvid]7676.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn1.16,15
389p
02.02.2019
100m Bryst
Kristiansund SK2004100m Bryst1.16,1538902.02.201925m 
[Utvid]7777.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn27,77
388p
03.02.2019
50m Fri
Kristiansund SK200450m Fri27,7738803.02.201925m 
[Utvid]7777.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth34,60
388p
02.02.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200450m Bryst34,6038802.02.201925mD
[Utvid]7777.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.24,80
388p
02.02.2019
200m Rygg
Aalesunds SLK2004200m Rygg2.24,8038802.02.201925m 
[Utvid]7777.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag2.31,31
388p
02.02.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2004200m Fri2.31,3138802.02.201925mD
[Utvid]8181.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde31,45
387p
02.02.2019
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri31,4538702.02.201925mD
[Utvid]8181.
June Nerland
Aalesunds SLK
June Nerland31,45
387p
03.02.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200450m Fri31,4538703.02.201925m 
[Utvid]8383.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland1.01,68
386p
02.02.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.01,6838602.02.201925m 
[Utvid]8383.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland2.43,65
386p
02.02.2019
200m Rygg
Aalesunds SLK2005200m Rygg2.43,6538602.02.201925m 
[Utvid]8585.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes39,43
383p
02.02.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst39,4338302.02.201925mD
[Utvid]8585.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag2.47,70
383p
03.02.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2004200m Individuell medley2.47,7038303.02.201925m 
[Utvid]8787.
June Nerland
Aalesunds SLK
June Nerland1.09,24
382p
02.02.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri1.09,2438202.02.201925m 
[Utvid]8787.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik2.16,95
382p
03.02.2019
200m Fri
Kristiansund SK2002200m Fri2.16,9538203.02.201925mD
[Utvid]8787.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes2.32,18
382p
03.02.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2002200m Fri2.32,1838203.02.201925mD
[Utvid]8787.
Synne Johnsen Selsås
Aalesunds SLK
Synne Johnsen Selsås5.22,98
382p
03.02.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri5.22,9838203.02.201925mD
[Utvid]9191.
Kristiane Molnes Hagelund
Aalesunds SLK
Kristiane Molnes Hagelund31,62
381p
03.02.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri31,6238103.02.201925m 
[Utvid]9191.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad3.05,56
381p
03.02.2019
200m Bryst
Aalesunds SLK2003200m Bryst3.05,5638103.02.201925m 
[Utvid]9393.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn34,84
380p
02.02.2019
50m Bryst
Kristiansund SK200450m Bryst34,8438002.02.201925m 
[Utvid]9393.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen1.09,39
380p
03.02.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2004100m Individuell medley1.09,3938003.02.201925m 
[Utvid]9595.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland5.23,86
379p
03.02.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.23,8637903.02.201925mD
[Utvid]9696.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik30,71
378p
02.02.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK200150m Rygg30,7137802.02.201925mF
[Utvid]9696.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik2.25,97
378p
02.02.2019
200m Rygg
Kristiansund SK2002200m Rygg2.25,9737802.02.201925m 
[Utvid]9898.
Synne Johnsen Selsås
Aalesunds SLK
Synne Johnsen Selsås31,73
377p
03.02.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200450m Fri31,7337703.02.201925mF
[Utvid]9999.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik30,78
376p
03.02.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK200150m Rygg30,7837603.02.201925mF
[Utvid]9999.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland39,67
376p
02.02.2019
50m Bryst
Molde SLK200550m Bryst39,6737602.02.201925m 
Side 1 av 10 (935 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.