Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Høststevne
Stevne
Stevnenavn:
Høststevne
Fra dato:
10.11.2019
Til dato:
10.11.2019
NSF Stevne Id:
0000030452
Arrangørnavn:
Brattvåg SK
Stevnested:
Brattvåg
Bassengnavn:
Brattvåg Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
02.11.2019
Kvalperiode start:
03.11.2018
Kvalperiode slutt:
02.11.2019
Påmeldingsansv.:
Ole Henning Bjørnevik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41421090
Arrangementsleder
Navn:
Christian O. Koppen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
932 88 622
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes4.42,82
570p
10.11.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2002400m Fri4.42,8257010.11.201925m 
[Utvid]22.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb4.26,15
507p
10.11.2019
400m Fri
Molde SLK2004400m Fri4.26,1550710.11.201925m 
[Utvid]33.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes2.18,94
502p
10.11.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2002200m Fri2.18,9450210.11.201925mD
[Utvid]44.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland28,96
496p
10.11.2019
50m Fri
Molde SLK200550m Fri28,9649610.11.201925m 
[Utvid]55.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes2.36,45
472p
10.11.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2002200m Individuell medley2.36,4547210.11.201925m 
[Utvid]66.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland1.04,75
467p
10.11.2019
100m Fri
Molde SLK2005100m Fri1.04,7546710.11.201925m 
[Utvid]77.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik2.21,41
465p
10.11.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2001200m Individuell medley2.21,4146510.11.201925m 
[Utvid]88.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik29,71
459p
10.11.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri29,7145910.11.201925m 
[Utvid]99.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb58,38
456p
10.11.2019
100m Fri
Molde SLK2004100m Fri58,3845610.11.201925m 
[Utvid]1010.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter5.05,70
451p
10.11.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.05,7045110.11.201925m 
[Utvid]1111.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik58,88
444p
10.11.2019
100m Fri
Kristiansund SK2002100m Fri58,8844410.11.201925m 
[Utvid]1212.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik30,06
443p
10.11.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri30,0644310.11.201925mF
[Utvid]1212.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust58,92
443p
10.11.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri58,9244310.11.201925m 
[Utvid]1414.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes1.05,92
442p
10.11.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2002100m Fri1.05,9244210.11.201925m 
[Utvid]1515.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik2.18,83
440p
10.11.2019
200m Rygg
Aalesunds SLK2001200m Rygg2.18,8344010.11.201925m 
[Utvid]1616.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik1.13,38
435p
10.11.2019
100m Bryst
Kristiansund SK2002100m Bryst1.13,3843510.11.201925m 
[Utvid]1717.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik1.13,58
431p
10.11.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2001100m Bryst1.13,5843110.11.201925m 
[Utvid]1818.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik26,88
428p
10.11.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200150m Fri26,8842810.11.201925mF
[Utvid]1818.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes30,42
428p
10.11.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200250m Fri30,4242810.11.201925m 
[Utvid]2020.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust26,91
426p
10.11.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri26,9142610.11.201925m 
[Utvid]2020.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn26,92
426p
10.11.2019
50m Fri
Kristiansund SK200450m Fri26,9242610.11.201925m 
[Utvid]2020.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad30,46
426p
10.11.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri30,4642610.11.201925m 
[Utvid]2020.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb2.12,05
426p
10.11.2019
200m Fri
Molde SLK2004200m Fri2.12,0542610.11.201925mD
[Utvid]2424.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust29,05
422p
10.11.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK200350m Butterfly29,0542210.11.201925m 
[Utvid]2424.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik29,06
422p
10.11.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK200150m Butterfly29,0642210.11.201925m 
[Utvid]2424.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde30,56
422p
10.11.2019
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri30,5642210.11.201925m 
[Utvid]2727.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland30,59
421p
10.11.2019
50m Fri
Molde SLK200550m Fri30,5942110.11.201925mD
[Utvid]2828.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde32,69
414p
10.11.2019
50m Butterfly
Kristiansund SK200550m Butterfly32,6941410.11.201925m 
[Utvid]2929.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn33,95
411p
10.11.2019
50m Bryst
Kristiansund SK200450m Bryst33,9541110.11.201925m 
[Utvid]3030.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb27,27
410p
10.11.2019
50m Fri
Molde SLK200450m Fri27,2741010.11.201925m 
[Utvid]3030.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes1.07,61
410p
10.11.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2002100m Fri1.07,6141010.11.201925mD
[Utvid]3030.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter2.28,53
410p
10.11.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.28,5341010.11.201925mD
[Utvid]3030.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik5.15,44
410p
10.11.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2007400m Fri5.15,4441010.11.201925m 
[Utvid]3434.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.24,25
405p
10.11.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2003100m Bryst1.24,2540510.11.201925m 
[Utvid]3535.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag2.41,35
403p
10.11.2019
200m Rygg
Aalesunds SLK2004200m Rygg2.41,3540310.11.201925m 
[Utvid]3636.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad38,83
401p
10.11.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200350m Bryst38,8340110.11.201925m 
[Utvid]3737.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag2.46,31
393p
10.11.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2004200m Individuell medley2.46,3139310.11.201925m 
[Utvid]3737.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund4.49,76
393p
10.11.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri4.49,7639310.11.201925m 
[Utvid]3939.
Espen Aleksander Visnes
Kristiansund SK
Espen Aleksander Visnes27,69
391p
10.11.2019
50m Fri
Kristiansund SK200450m Fri27,6939110.11.201925m 
[Utvid]3939.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb29,79
391p
10.11.2019
50m Butterfly
Molde SLK200450m Butterfly29,7939110.11.201925m 
[Utvid]3939.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik30,37
391p
10.11.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK200150m Rygg30,3739110.11.201925mF
[Utvid]3939.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik34,52
391p
10.11.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200150m Bryst34,5239110.11.201925mD
[Utvid]3939.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik4.50,11
391p
10.11.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri4.50,1139110.11.201925m 
[Utvid]4444.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik2.31,11
390p
10.11.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2007200m Fri2.31,1139010.11.201925mD
[Utvid]4444.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad2.46,77
390p
10.11.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2003200m Individuell medley2.46,7739010.11.201925m 
[Utvid]4646.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik34,63
387p
10.11.2019
50m Bryst
Kristiansund SK200250m Bryst34,6338710.11.201925mD
[Utvid]4747.
Øystein Berg Nordhaug
Molde SLK
Øystein Berg Nordhaug27,82
386p
10.11.2019
50m Fri
Molde SLK200450m Fri27,8238610.11.201925m 
[Utvid]4848.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik34,68
385p
10.11.2019
50m Bryst
Kristiansund SK200250m Bryst34,6838510.11.201925m 
[Utvid]4848.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland35,26
385p
10.11.2019
50m Rygg
Molde SLK200550m Rygg35,2638510.11.201925m 
[Utvid]5050.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter1.09,30
381p
10.11.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.09,3038110.11.201925m 
[Utvid]5151.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde1.09,39
379p
10.11.2019
100m Fri
Kristiansund SK2005100m Fri1.09,3937910.11.201925m 
[Utvid]5252.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter2.48,47
378p
10.11.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2005200m Individuell medley2.48,4737810.11.201925m 
[Utvid]5353.
Thea Marie Skogvoll Farstad
Brattvåg SK
Thea Marie Skogvoll Farstad5.24,61
377p
10.11.2019
400m Fri
Brattvåg SK2004400m Fri5.24,6137710.11.201925m 
[Utvid]5454.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde35,59
375p
10.11.2019
50m Rygg
Kristiansund SK200550m Rygg35,5937510.11.201925m 
[Utvid]5555.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes31,84
373p
10.11.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200250m Fri31,8437310.11.201925mD
[Utvid]5555.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik35,65
373p
10.11.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK200750m Rygg35,6537310.11.201925m 
[Utvid]5757.
Alotte Julseth Hopland
Brattvåg SK
Alotte Julseth Hopland5.25,82
372p
10.11.2019
400m Fri
Brattvåg SK2005400m Fri5.25,8237210.11.201925m 
[Utvid]5858.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad39,83
371p
10.11.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200350m Bryst39,8337110.11.201925mD
[Utvid]5858.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik2.45,92
371p
10.11.2019
200m Rygg
Aalesunds SLK2007200m Rygg2.45,9237110.11.201925m 
[Utvid]6060.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn1.08,11
370p
10.11.2019
100m Rygg
Kristiansund SK2004100m Rygg1.08,1137010.11.201925m 
[Utvid]6161.
Espen Aleksander Visnes
Kristiansund SK
Espen Aleksander Visnes2.32,74
369p
10.11.2019
200m Individuell medley
Kristiansund SK2004200m Individuell medley2.32,7436910.11.201925m 
[Utvid]6262.
Thea Dybvik Nyhaug
Brattvåg SK
Thea Dybvik Nyhaug31,99
368p
10.11.2019
50m Fri
Brattvåg SK200350m Fri31,9936810.11.201925m 
[Utvid]6363.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal2.50,10
367p
10.11.2019
200m Individuell medley
Molde SLK2007200m Individuell medley2.50,1036710.11.201925m 
[Utvid]6464.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb28,33
365p
10.11.2019
50m Fri
Molde SLK200450m Fri28,3336510.11.201925mD
[Utvid]6464.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik28,34
365p
10.11.2019
50m Fri
Kristiansund SK200250m Fri28,3436510.11.201925mD
[Utvid]6464.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter34,11
365p
10.11.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly34,1136510.11.201925m 
[Utvid]6767.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.02,94
364p
10.11.2019
100m Fri
Molde SLK2004100m Fri1.02,9436410.11.201925mD
[Utvid]6868.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag32,12
363p
10.11.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200450m Fri32,1236310.11.201925m 
[Utvid]6868.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde32,14
363p
10.11.2019
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri32,1436310.11.201925mD
[Utvid]6868.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.27,40
363p
10.11.2019
100m Bryst
Molde SLK2007100m Bryst1.27,4036310.11.201925m 
[Utvid]7171.
Espen Aleksander Visnes
Kristiansund SK
Espen Aleksander Visnes1.08,56
362p
10.11.2019
100m Rygg
Kristiansund SK2004100m Rygg1.08,5636210.11.201925m 
[Utvid]7272.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust28,49
359p
10.11.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri28,4935910.11.201925mD
[Utvid]7272.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes34,28
359p
10.11.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK200250m Butterfly34,2835910.11.201925m 
[Utvid]7474.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik30,69
358p
10.11.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK200150m Butterfly30,6935810.11.201925mD
[Utvid]7575.
Benedikte Hunvik Reiten
Brattvåg SK
Benedikte Hunvik Reiten32,32
357p
10.11.2019
50m Fri
Brattvåg SK200450m Fri32,3235710.11.201925m 
[Utvid]7575.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.17,53
357p
10.11.2019
100m Rygg
Aalesunds SLK2007100m Rygg1.17,5335710.11.201925m 
[Utvid]7777.
Thea Marie Skogvoll Farstad
Brattvåg SK
Thea Marie Skogvoll Farstad32,35
356p
10.11.2019
50m Fri
Brattvåg SK200450m Fri32,3535610.11.201925m 
[Utvid]7777.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad34,38
356p
10.11.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK200350m Butterfly34,3835610.11.201925m 
[Utvid]7979.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske1.11,08
353p
10.11.2019
100m Fri
Molde SLK2006100m Fri1.11,0835310.11.201925m 
[Utvid]8080.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland34,52
352p
10.11.2019
50m Butterfly
Molde SLK200550m Butterfly34,5235210.11.201925m 
[Utvid]8080.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.03,60
352p
10.11.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.03,6035210.11.201925m 
[Utvid]8282.
Thea Marie Skogvoll Farstad
Brattvåg SK
Thea Marie Skogvoll Farstad2.36,57
350p
10.11.2019
200m Fri
Brattvåg SK2004200m Fri2.36,5735010.11.201925mD
[Utvid]8383.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb28,85
346p
10.11.2019
50m Fri
Molde SLK200450m Fri28,8534610.11.201925mD
[Utvid]8484.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter1.11,62
345p
10.11.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.11,6234510.11.201925mD
[Utvid]8585.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes32,70
344p
10.11.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200250m Fri32,7034410.11.201925mD
[Utvid]8585.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag1.28,97
344p
10.11.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2004100m Bryst1.28,9734410.11.201925m 
[Utvid]8585.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter2.50,02
344p
10.11.2019
200m Rygg
Aalesunds SLK2005200m Rygg2.50,0234410.11.201925m 
[Utvid]8888.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.11,97
340p
10.11.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2007100m Fri1.11,9734010.11.201925mD
[Utvid]8989.
Alotte Julseth Hopland
Brattvåg SK
Alotte Julseth Hopland2.38,50
338p
10.11.2019
200m Fri
Brattvåg SK2005200m Fri2.38,5033810.11.201925mD
[Utvid]9090.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund2.22,69
337p
10.11.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.22,6933710.11.201925mD
[Utvid]9191.
Benedikte Hunvik Reiten
Brattvåg SK
Benedikte Hunvik Reiten32,96
336p
10.11.2019
50m Fri
Brattvåg SK200450m Fri32,9633610.11.201925mF
[Utvid]9292.
Thea Marie Skogvoll Farstad
Brattvåg SK
Thea Marie Skogvoll Farstad1.12,33
335p
10.11.2019
100m Fri
Brattvåg SK2004100m Fri1.12,3333510.11.201925m 
[Utvid]9393.
Torstein Garseth Opstad
Molde SLK
Torstein Garseth Opstad29,23
332p
10.11.2019
50m Fri
Molde SLK200450m Fri29,2333210.11.201925m 
[Utvid]9494.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.23,52
331p
10.11.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.23,5233110.11.201925mD
[Utvid]9595.
Alotte Julseth Hopland
Brattvåg SK
Alotte Julseth Hopland33,17
330p
10.11.2019
50m Fri
Brattvåg SK200550m Fri33,1733010.11.201925m 
[Utvid]9595.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes35,27
330p
10.11.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK200250m Butterfly35,2733010.11.201925mD
[Utvid]9595.
Øystein Berg Nordhaug
Molde SLK
Øystein Berg Nordhaug1.05,03
330p
10.11.2019
100m Fri
Molde SLK2004100m Fri1.05,0333010.11.201925m 
[Utvid]9595.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek5.06,95
330p
10.11.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri5.06,9533010.11.201925m 
[Utvid]9999.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn32,18
329p
10.11.2019
50m Rygg
Kristiansund SK200450m Rygg32,1832910.11.201925m 
[Utvid]100100.
Torstein Garseth Opstad
Molde SLK
Torstein Garseth Opstad1.05,34
325p
10.11.2019
100m Fri
Molde SLK2004100m Fri1.05,3432510.11.201925m 
Side 1 av 5 (420 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.