Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Lambertseter Open
Stevne
Stevnenavn:
Lambertseter Open
Fra dato:
20.09.2019
Til dato:
22.09.2019
NSF Stevne Id:
0000030496
Arrangørnavn:
Lambertseter SK
Stevnested:
Oslo
Bassengnavn:
Lambertseter bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
11.09.2019
Kvalperiode start:
12.09.2018
Kvalperiode slutt:
11.09.2019
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Arrangementsleder
Navn:
Caroline Brinchmann
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47250336
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg58,79
801p
21.09.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly58,7980121.09.201925m 
[Utvid]22.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.00,27
785p
22.09.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.00,2778522.09.201925m 
[Utvid]33.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski49,20
762p
22.09.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri49,2076222.09.201925m 
[Utvid]44.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski22,25
754p
21.09.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri22,2575421.09.201925m 
[Utvid]55.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,83
746p
22.09.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,8374622.09.201925mD
[Utvid]66.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen4.18,84
743p
20.09.2019
400m Fri
Lambertseter SK2001400m Fri4.18,8474320.09.201925m 
[Utvid]77.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski53,32
733p
21.09.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1994100m Butterfly53,3273321.09.201925m 
[Utvid]88.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden1.01,02
716p
21.09.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly1.01,0271621.09.201925m 
[Utvid]99.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia50,37
710p
22.09.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri50,3771022.09.201925m 
[Utvid]1010.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg2.16,63
709p
22.09.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne1995200m Individuell medley2.16,6370922.09.201925m 
[Utvid]1111.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen8.57,89
707p
22.09.2019
800m Fri
Lambertseter SK2001800m Fri8.57,8970722.09.201925m 
[Utvid]1212.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia22,82
699p
21.09.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,8269921.09.201925m 
[Utvid]1313.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen4.51,82
698p
21.09.2019
400m Individuell medley
Lambertseter SK2001400m Individuell medley4.51,8269821.09.201925m 
[Utvid]1414.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg25,85
697p
21.09.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199550m Fri25,8569721.09.201925m 
[Utvid]1515.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski24,59
696p
21.09.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly24,5969621.09.201925mD
[Utvid]1616.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg27,52
695p
21.09.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199550m Butterfly27,5269521.09.201925mD
[Utvid]1717.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg56,85
690p
22.09.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1995100m Fri56,8569022.09.201925m 
[Utvid]1818.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden1.03,97
689p
20.09.2019
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000100m Individuell medley1.03,9768920.09.201925m 
[Utvid]1818.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen4.00,31
689p
20.09.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2000400m Fri4.00,3168920.09.201925m 
[Utvid]2020.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen25,97
688p
21.09.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri25,9768821.09.201925m 
[Utvid]2121.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen8.22,79
685p
22.09.2019
800m Fri
Kongstensvømmerne2000800m Fri8.22,7968522.09.201925m 
[Utvid]2222.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.03,10
684p
22.09.2019
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.03,1068422.09.201925m 
[Utvid]2323.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden1.02,58
679p
22.09.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.02,5867922.09.201925m 
[Utvid]2323.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia1.53,04
679p
21.09.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.53,0467921.09.201925m 
[Utvid]2525.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg1.11,03
676p
22.09.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1998100m Bryst1.11,0367622.09.201925m 
[Utvid]2626.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen4.27,43
674p
22.09.2019
400m Fri
Lambertseter SK2001400m Fri4.27,4367422.09.201925mD
[Utvid]2727.
Martin Hammer
Kongstensvømmerne
Martin Hammer23,14
671p
21.09.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne199350m Fri23,1467121.09.201925m 
[Utvid]2727.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg2.33,68
671p
21.09.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1998200m Bryst2.33,6867121.09.201925m 
[Utvid]2929.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen1.04,76
664p
20.09.2019
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000100m Individuell medley1.04,7666420.09.201925m 
[Utvid]2929.
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Patrick Viktor Toth4.29,92
664p
21.09.2019
400m Individuell medley
Lambertseter SK2000400m Individuell medley4.29,9266421.09.201925m 
[Utvid]3131.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim29,00
660p
22.09.2019
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst29,0066022.09.201925mD
[Utvid]3232.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden26,35
658p
21.09.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,3565821.09.201925m 
[Utvid]3333.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn1.54,27
657p
21.09.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.54,2765721.09.201925m 
[Utvid]3434.
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic
Lambertseter SK
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic8.31,45
651p
22.09.2019
800m Fri
Lambertseter SK2002800m Fri8.31,4565122.09.201925m 
[Utvid]3535.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen4.05,20
648p
20.09.2019
400m Fri
Lambertseter SK1995400m Fri4.05,2064820.09.201925m 
[Utvid]3636.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen1.54,84
647p
21.09.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2000200m Fri1.54,8464721.09.201925m 
[Utvid]3737.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen2.18,11
643p
21.09.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2001200m Rygg2.18,1164321.09.201925m 
[Utvid]3838.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen2.08,00
642p
20.09.2019
200m Fri
Lambertseter SK2001200m Fri2.08,0064220.09.201925mD
[Utvid]3939.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.03,39
639p
21.09.2019
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2004100m Butterfly1.03,3963921.09.201925m 
[Utvid]4040.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden28,33
637p
21.09.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly28,3363721.09.201925mD
[Utvid]4040.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken1.05,67
637p
20.09.2019
100m Individuell medley
OI Svømming2003100m Individuell medley1.05,6763720.09.201925m 
[Utvid]4242.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,55
636p
22.09.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri23,5563622.09.201925mD
[Utvid]4242.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen2.20,05
636p
21.09.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.20,0563621.09.201925m 
[Utvid]4444.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken26,69
634p
21.09.2019
50m Fri
OI Svømming200350m Fri26,6963421.09.201925m 
[Utvid]4444.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev1.55,67
634p
21.09.2019
200m Fri
Asker SK2000200m Fri1.55,6763421.09.201925m 
[Utvid]4646.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe52,34
632p
22.09.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri52,3463222.09.201925m 
[Utvid]4747.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg1.12,71
630p
21.09.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1998100m Bryst1.12,7163021.09.201925mD
[Utvid]4848.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg33,42
629p
22.09.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199850m Bryst33,4262922.09.201925mD
[Utvid]4949.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe57,08
628p
22.09.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2001100m Rygg57,0862822.09.201925m 
[Utvid]4949.
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Patrick Viktor Toth2.08,01
628p
22.09.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK2000200m Individuell medley2.08,0162822.09.201925m 
[Utvid]5151.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.22,55
624p
22.09.2019
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004200m Individuell medley2.22,5562422.09.201925m 
[Utvid]5252.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.09,66
617p
21.09.2019
200m Fri
OI Svømming2004200m Fri2.09,6661721.09.201925m 
[Utvid]5353.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe23,83
614p
21.09.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,8361421.09.201925m 
[Utvid]5353.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn52,85
614p
22.09.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri52,8561422.09.201925m 
[Utvid]5353.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen2.09,86
614p
21.09.2019
200m Fri
Asker SK2003200m Fri2.09,8661421.09.201925m 
[Utvid]5353.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.38,32
614p
21.09.2019
200m Bryst
Triton Lillestrøm2004200m Bryst2.38,3261421.09.201925m 
[Utvid]5353.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth4.35,87
614p
20.09.2019
400m Fri
OI Svømming2004400m Fri4.35,8761420.09.201925m 
[Utvid]5353.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen4.35,90
614p
20.09.2019
400m Fri
Asker SK2003400m Fri4.35,9061420.09.201925m 
[Utvid]5959.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.20,42
612p
21.09.2019
200m Rygg
Triton Lillestrøm2004200m Rygg2.20,4261221.09.201925m 
[Utvid]6060.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.04,85
611p
22.09.2019
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.04,8561122.09.201925m 
[Utvid]6161.
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic
Lambertseter SK
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic4.10,17
610p
20.09.2019
400m Fri
Lambertseter SK2002400m Fri4.10,1761020.09.201925m 
[Utvid]6262.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev4.10,51
608p
20.09.2019
400m Fri
Asker SK2000400m Fri4.10,5160820.09.201925m 
[Utvid]6363.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn2.09,67
604p
22.09.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2001200m Individuell medley2.09,6760422.09.201925m 
[Utvid]6464.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev26,32
601p
21.09.2019
50m Rygg
Asker SK200050m Rygg26,3260121.09.201925mF
[Utvid]6464.
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Patrick Viktor Toth56,95
601p
21.09.2019
100m Butterfly
Lambertseter SK2000100m Butterfly56,9560121.09.201925m 
[Utvid]6464.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg1.57,75
601p
21.09.2019
200m Fri
Lambertseter SK2001200m Fri1.57,7560121.09.201925m 
[Utvid]6767.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia24,02
600p
22.09.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri24,0260022.09.201925mD
[Utvid]6767.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche1.13,90
600p
22.09.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.13,9060022.09.201925m 
[Utvid]6969.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen59,61
599p
22.09.2019
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri59,6159922.09.201925m 
[Utvid]7070.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg1.06,03
597p
22.09.2019
100m Bryst
Ski SK2001100m Bryst1.06,0359722.09.201925m 
[Utvid]7171.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge2.11,16
596p
21.09.2019
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.11,1659621.09.201925m 
[Utvid]7272.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen4.38,79
595p
20.09.2019
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.38,7959520.09.201925m 
[Utvid]7373.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen Veiberg24,09
594p
21.09.2019
50m Fri
Lambertseter SK200150m Fri24,0959421.09.201925m 
[Utvid]7373.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn24,10
594p
21.09.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri24,1059421.09.201925m 
[Utvid]7373.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen2.11,36
594p
21.09.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri2.11,3659421.09.201925m 
[Utvid]7373.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen4.12,48
594p
22.09.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2000400m Fri4.12,4859422.09.201925mD
[Utvid]7777.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten53,49
593p
22.09.2019
100m Fri
Glitre SK2001100m Fri53,4959322.09.201925m 
[Utvid]7777.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth59,80
593p
22.09.2019
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri59,8059322.09.201925m 
[Utvid]7777.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.58,23
593p
20.09.2019
200m Fri
Lambertseter SK1995200m Fri1.58,2359320.09.201925mD
[Utvid]7777.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.11,43
593p
21.09.2019
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.11,4359321.09.201925m 
[Utvid]7777.
Dina Bing Smedsrud
Hamar IL
Dina Bing Smedsrud4.39,13
593p
20.09.2019
400m Fri
Hamar IL2002400m Fri4.39,1359320.09.201925m 
[Utvid]8282.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen27,30
592p
21.09.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri27,3059221.09.201925m 
[Utvid]8282.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie53,52
592p
22.09.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri53,5259222.09.201925m 
[Utvid]8484.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie24,14
591p
21.09.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri24,1459121.09.201925m 
[Utvid]8484.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum59,86
591p
22.09.2019
100m Fri
Triton Lillestrøm2004100m Fri59,8659122.09.201925m 
[Utvid]8484.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli2.11,53
591p
21.09.2019
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.11,5359121.09.201925m 
[Utvid]8787.
Maren Helene Røsholm
Lambertseter SK
Maren Helene Røsholm2.11,62
590p
21.09.2019
200m Fri
Lambertseter SK2001200m Fri2.11,6259021.09.201925m 
[Utvid]8888.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev24,16
589p
21.09.2019
50m Fri
Asker SK200050m Fri24,1658921.09.201925m 
[Utvid]8888.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad1.14,39
589p
22.09.2019
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2002100m Bryst1.14,3958922.09.201925m 
[Utvid]9090.
Maren Helene Røsholm
Lambertseter SK
Maren Helene Røsholm27,37
588p
21.09.2019
50m Fri
Lambertseter SK200150m Fri27,3758821.09.201925m 
[Utvid]9090.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik1.58,56
588p
21.09.2019
200m Fri
Eidsvoll SK2005200m Fri1.58,5658821.09.201925m 
[Utvid]9090.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli2.22,71
588p
22.09.2019
200m Butterfly
Triton Lillestrøm2004200m Butterfly2.22,7158822.09.201925m 
[Utvid]9090.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth5.09,08
588p
21.09.2019
400m Individuell medley
OI Svømming2004400m Individuell medley5.09,0858821.09.201925m 
[Utvid]9494.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg30,17
586p
22.09.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst30,1758622.09.201925mD
[Utvid]9595.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg27,43
584p
22.09.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199550m Fri27,4358422.09.201925mD
[Utvid]9595.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten58,49
584p
22.09.2019
100m Rygg
Glitre SK2001100m Rygg58,4958422.09.201925m 
[Utvid]9595.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt1.05,81
584p
22.09.2019
100m Rygg
OI Svømming2002100m Rygg1.05,8158422.09.201925m 
[Utvid]9898.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg2.12,12
583p
21.09.2019
200m Fri
Lambertseter SK1998200m Fri2.12,1258321.09.201925m 
[Utvid]9898.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge4.40,64
583p
20.09.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.40,6458320.09.201925m 
[Utvid]100100.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una Borchgrevink1.05,40
582p
21.09.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2003100m Butterfly1.05,4058221.09.201925m 
Side 1 av 26 (2540 rader)< Forrige1234567242526Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.