Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fredagsmedley 5 (fri)
Stevne
Stevnenavn:
Fredagsmedley 5 (fri)
Fra dato:
11.01.2019
Til dato:
11.01.2019
NSF Stevne Id:
0000030542
Arrangørnavn:
Åstveit SK
Stevnested:
Åstveit
Bassengnavn:
Åstveit svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
09.01.2019
Kvalperiode start:
10.01.2018
Kvalperiode slutt:
09.01.2019
Påmeldingsansv.:
Henning Rasmussen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90926070
Arrangementsleder
Navn:
Thomas Skjæveland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
85269523
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim5.04,06
458p
11.01.2019
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri5.04,0645811.01.201925m 
[Utvid]22.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim2.27,17
422p
11.01.2019
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.27,1742211.01.201925mD
[Utvid]33.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen5.13,42
418p
11.01.2019
400m Fri
Arna SLK2005400m Fri5.13,4241811.01.201925m 
[Utvid]44.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken5.15,71
409p
11.01.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri5.15,7140911.01.201925m 
[Utvid]55.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland5.21,12
389p
11.01.2019
400m Fri
Arna SLK2005400m Fri5.21,1238911.01.201925m 
[Utvid]55.
Oline Hestad Thunæs
Bergen SLK
Oline Hestad Thunæs5.21,18
389p
11.01.2019
400m Fri
Bergen SLK2006400m Fri5.21,1838911.01.201925m 
[Utvid]77.
Trym Stendalen
Delfana
Trym Stendalen4.52,95
380p
11.01.2019
400m Fri
Delfana2005400m Fri4.52,9538011.01.201925m 
[Utvid]88.
Eva Tennebekk Vatle
Arna SLK
Eva Tennebekk Vatle5.23,93
379p
11.01.2019
400m Fri
Arna SLK2005400m Fri5.23,9337911.01.201925m 
[Utvid]99.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim1.09,67
375p
11.01.2019
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri1.09,6737511.01.201925mD
[Utvid]1010.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek5.25,64
373p
11.01.2019
400m Fri
Åstveit SK2007400m Fri5.25,6437311.01.201925m 
[Utvid]1111.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen2.33,45
372p
11.01.2019
200m Fri
Arna SLK2005200m Fri2.33,4537211.01.201925mD
[Utvid]1212.
Kristin Hals
Vestkantsvømmerne
Kristin Hals5.26,17
371p
11.01.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri5.26,1737111.01.201925m 
[Utvid]1313.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking5.27,56
367p
11.01.2019
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri5.27,5636711.01.201925m 
[Utvid]1414.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland2.34,72
363p
11.01.2019
200m Fri
Arna SLK2005200m Fri2.34,7236311.01.201925mD
[Utvid]1515.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale4.59,16
357p
11.01.2019
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri4.59,1635711.01.201925m 
[Utvid]1616.
Ghanesh Rajkumar
Bergens SC
Ghanesh Rajkumar4.59,31
356p
11.01.2019
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri4.59,3135611.01.201925m 
[Utvid]1717.
Victoria Erdal Steinsland
Delfana
Victoria Erdal Steinsland5.32,21
351p
11.01.2019
400m Fri
Delfana2005400m Fri5.32,2135111.01.201925m 
[Utvid]1818.
Eva Tennebekk Vatle
Arna SLK
Eva Tennebekk Vatle2.36,56
350p
11.01.2019
200m Fri
Arna SLK2005200m Fri2.36,5635011.01.201925mD
[Utvid]1919.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken2.36,88
348p
11.01.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2005200m Fri2.36,8834811.01.201925mD
[Utvid]2020.
Even Saltnes Urdal
Delfana
Even Saltnes Urdal5.02,16
346p
11.01.2019
400m Fri
Delfana2006400m Fri5.02,1634611.01.201925m 
[Utvid]2121.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse5.34,64
344p
11.01.2019
400m Fri
Bergen SLK2006400m Fri5.34,6434411.01.201925m 
[Utvid]2222.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge5.35,16
342p
11.01.2019
400m Fri
Austevoll IL2006400m Fri5.35,1634211.01.201925m 
[Utvid]2323.
Leander Warncke-Wang
Åstveit SK
Leander Warncke-Wang5.03,79
341p
11.01.2019
400m Fri
Åstveit SK2005400m Fri5.03,7934111.01.201925m 
[Utvid]2424.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel5.04,67
338p
11.01.2019
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri5.04,6733811.01.201925m 
[Utvid]2525.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim33,01
335p
11.01.2019
50m Fri
Bergens SC200550m Fri33,0133511.01.201925mD
[Utvid]2626.
Izabella Sizifredo de Sousa
Vestkantsvømmerne
Izabella Sizifredo de Sousa5.37,96
334p
11.01.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri5.37,9633411.01.201925m 
[Utvid]2727.
Vilde Roald Strand
Bergen SLK
Vilde Roald Strand5.38,52
332p
11.01.2019
400m Fri
Bergen SLK2005400m Fri5.38,5233211.01.201925m 
[Utvid]2828.
Trym Stendalen
Delfana
Trym Stendalen2.23,72
330p
11.01.2019
200m Fri
Delfana2005200m Fri2.23,7233011.01.201925mD
[Utvid]2929.
Oline Hestad Thunæs
Bergen SLK
Oline Hestad Thunæs2.39,99
328p
11.01.2019
200m Fri
Bergen SLK2006200m Fri2.39,9932811.01.201925mD
[Utvid]3030.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek2.40,65
324p
11.01.2019
200m Fri
Åstveit SK2007200m Fri2.40,6532411.01.201925mD
[Utvid]3131.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland1.13,21
323p
11.01.2019
100m Fri
Arna SLK2005100m Fri1.13,2132311.01.201925mD
[Utvid]3232.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking2.41,55
319p
11.01.2019
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.41,5531911.01.201925mD
[Utvid]3333.
Kristin Hals
Vestkantsvømmerne
Kristin Hals2.41,71
318p
11.01.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2005200m Fri2.41,7131811.01.201925mD
[Utvid]3333.
Izabella Sizifredo de Sousa
Vestkantsvømmerne
Izabella Sizifredo de Sousa2.41,71
318p
11.01.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2005200m Fri2.41,7131811.01.201925mD
[Utvid]3535.
Victoria Ann Kvilekval
Bergen SLK
Victoria Ann Kvilekval5.44,03
316p
11.01.2019
400m Fri
Bergen SLK2005400m Fri5.44,0331611.01.201925m 
[Utvid]3636.
Victoria Erdal Steinsland
Delfana
Victoria Erdal Steinsland2.42,17
315p
11.01.2019
200m Fri
Delfana2005200m Fri2.42,1731511.01.201925mD
[Utvid]3737.
Mats Nicolai M. Johannessen
Bergens SC
Mats Nicolai M. Johannessen5.12,37
313p
11.01.2019
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri5.12,3731311.01.201925m 
[Utvid]3838.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale2.26,45
312p
11.01.2019
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.26,4531211.01.201925mD
[Utvid]3939.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen1.14,17
310p
11.01.2019
100m Fri
Arna SLK2005100m Fri1.14,1731011.01.201925mD
[Utvid]4040.
Ghanesh Rajkumar
Bergens SC
Ghanesh Rajkumar2.27,11
308p
11.01.2019
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.27,1130811.01.201925mD
[Utvid]4141.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge2.44,43
302p
11.01.2019
200m Fri
Austevoll IL2006200m Fri2.44,4330211.01.201925mD
[Utvid]4141.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse2.44,49
302p
11.01.2019
200m Fri
Bergen SLK2006200m Fri2.44,4930211.01.201925mD
[Utvid]4141.
Iben Johanne Stene
Bergen SLK
Iben Johanne Stene5.49,53
302p
11.01.2019
400m Fri
Bergen SLK2005400m Fri5.49,5330211.01.201925m 
[Utvid]4444.
Even Saltnes Urdal
Delfana
Even Saltnes Urdal2.28,33
300p
11.01.2019
200m Fri
Delfana2006200m Fri2.28,3330011.01.201925mD
[Utvid]4444.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel2.28,43
300p
11.01.2019
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.28,4330011.01.201925mD
[Utvid]4444.
Norah Alice L. Rasmussen
Åstveit SK
Norah Alice L. Rasmussen5.50,21
300p
11.01.2019
400m Fri
Åstveit SK2006400m Fri5.50,2130011.01.201925m 
[Utvid]4747.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen34,40
296p
11.01.2019
50m Fri
Arna SLK200550m Fri34,4029611.01.201925mD
[Utvid]4848.
Leander Warncke-Wang
Åstveit SK
Leander Warncke-Wang2.29,28
294p
11.01.2019
200m Fri
Åstveit SK2005200m Fri2.29,2829411.01.201925mD
[Utvid]4949.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland34,50
293p
11.01.2019
50m Fri
Arna SLK200550m Fri34,5029311.01.201925mD
[Utvid]4949.
Sebastian Isaksen
Delfana
Sebastian Isaksen5.19,36
293p
11.01.2019
400m Fri
Delfana2007400m Fri5.19,3629311.01.201925m 
[Utvid]5151.
Vilde Roald Strand
Bergen SLK
Vilde Roald Strand2.46,38
292p
11.01.2019
200m Fri
Bergen SLK2005200m Fri2.46,3829211.01.201925mD
[Utvid]5252.
Eva Tennebekk Vatle
Arna SLK
Eva Tennebekk Vatle1.15,76
291p
11.01.2019
100m Fri
Arna SLK2005100m Fri1.15,7629111.01.201925mD
[Utvid]5353.
Kjetil Breivik
Bergens SC
Kjetil Breivik5.20,68
289p
11.01.2019
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri5.20,6828911.01.201925m 
[Utvid]5454.
Victoria Ann Kvilekval
Bergen SLK
Victoria Ann Kvilekval2.47,22
288p
11.01.2019
200m Fri
Bergen SLK2005200m Fri2.47,2228811.01.201925mD
[Utvid]5555.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken1.16,18
287p
11.01.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2005100m Fri1.16,1828711.01.201925mD
[Utvid]5656.
Mats Nicolai M. Johannessen
Bergens SC
Mats Nicolai M. Johannessen2.30,98
285p
11.01.2019
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.30,9828511.01.201925mD
[Utvid]5757.
Izabella Sizifredo de Sousa
Vestkantsvømmerne
Izabella Sizifredo de Sousa1.16,40
284p
11.01.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2005100m Fri1.16,4028411.01.201925mD
[Utvid]5858.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking1.16,50
283p
11.01.2019
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri1.16,5028311.01.201925mD
[Utvid]5959.
Victoria Erdal Steinsland
Delfana
Victoria Erdal Steinsland1.16,58
282p
11.01.2019
100m Fri
Delfana2005100m Fri1.16,5828211.01.201925mD
[Utvid]5959.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek1.16,62
282p
11.01.2019
100m Fri
Åstveit SK2007100m Fri1.16,6228211.01.201925mD
[Utvid]6161.
Trym Stendalen
Delfana
Trym Stendalen1.08,72
279p
11.01.2019
100m Fri
Delfana2005100m Fri1.08,7227911.01.201925mD
[Utvid]6262.
Kjetil Breivik
Bergens SC
Kjetil Breivik2.32,18
278p
11.01.2019
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.32,1827811.01.201925mD
[Utvid]6262.
Malene Holmelid Krabbedal
Vestkantsvømmerne
Malene Holmelid Krabbedal5.58,99
278p
11.01.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri5.58,9927811.01.201925m 
[Utvid]6464.
Kristoffer Krey
Delfana
Kristoffer Krey5.25,87
276p
11.01.2019
400m Fri
Delfana2007400m Fri5.25,8727611.01.201925m 
[Utvid]6565.
Anna Stray Juuhl
Bergens SC
Anna Stray Juuhl6.00,68
274p
11.01.2019
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri6.00,6827411.01.201925m 
[Utvid]6666.
Norah Alice L. Rasmussen
Åstveit SK
Norah Alice L. Rasmussen2.50,12
273p
11.01.2019
200m Fri
Åstveit SK2006200m Fri2.50,1227311.01.201925mD
[Utvid]6666.
Amalie Helland Thorsheim
Vestkantsvømmerne
Amalie Helland Thorsheim6.01,48
273p
11.01.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2006400m Fri6.01,4827311.01.201925m 
[Utvid]6868.
Kristin Hals
Vestkantsvømmerne
Kristin Hals1.17,48
272p
11.01.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2005100m Fri1.17,4827211.01.201925mD
[Utvid]6868.
Iben Johanne Stene
Bergen SLK
Iben Johanne Stene2.50,38
272p
11.01.2019
200m Fri
Bergen SLK2005200m Fri2.50,3827211.01.201925mD
[Utvid]6868.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen SLK
Daniel Rumenov Marinov5.27,47
272p
11.01.2019
400m Fri
Bergen SLK2007400m Fri5.27,4727211.01.201925m 
[Utvid]7171.
Oline Hestad Thunæs
Bergen SLK
Oline Hestad Thunæs1.17,71
270p
11.01.2019
100m Fri
Bergen SLK2006100m Fri1.17,7127011.01.201925mD
[Utvid]7272.
Anna Sigdestad
Vestkantsvømmerne
Anna Sigdestad6.03,13
269p
11.01.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2007400m Fri6.03,1326911.01.201925m 
[Utvid]7373.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale1.09,71
267p
11.01.2019
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri1.09,7126711.01.201925mD
[Utvid]7373.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse1.18,02
267p
11.01.2019
100m Fri
Bergen SLK2006100m Fri1.18,0226711.01.201925mD
[Utvid]7575.
Vilde Matland
Delfana
Vilde Matland6.04,51
266p
11.01.2019
400m Fri
Delfana2008400m Fri6.04,5126611.01.201925m 
[Utvid]7676.
Eva Tennebekk Vatle
Arna SLK
Eva Tennebekk Vatle35,67
265p
11.01.2019
50m Fri
Arna SLK200550m Fri35,6726511.01.201925mD
[Utvid]7777.
Vilde Roald Strand
Bergen SLK
Vilde Roald Strand1.18,30
264p
11.01.2019
100m Fri
Bergen SLK2005100m Fri1.18,3026411.01.201925mD
[Utvid]7777.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge1.18,33
264p
11.01.2019
100m Fri
Austevoll IL2006100m Fri1.18,3326411.01.201925mD
[Utvid]7777.
Ole Hestad Thunæs
Bergen SLK
Ole Hestad Thunæs5.30,65
264p
11.01.2019
400m Fri
Bergen SLK2007400m Fri5.30,6526411.01.201925m 
[Utvid]7777.
Ida Louise Middelton
Arna SLK
Ida Louise Middelton6.05,34
264p
11.01.2019
400m Fri
Arna SLK2006400m Fri6.05,3426411.01.201925m 
[Utvid]8181.
Victoria Ann Kvilekval
Bergen SLK
Victoria Ann Kvilekval1.18,43
263p
11.01.2019
100m Fri
Bergen SLK2005100m Fri1.18,4326311.01.201925mD
[Utvid]8282.
Pernille Handing Norheim
Bergen SLK
Pernille Handing Norheim6.06,20
262p
11.01.2019
400m Fri
Bergen SLK2006400m Fri6.06,2026211.01.201925m 
[Utvid]8383.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek35,86
261p
11.01.2019
50m Fri
Åstveit SK200750m Fri35,8626111.01.201925mD
[Utvid]8383.
Emilie Nicoline Korneliussen
Bergen SLK
Emilie Nicoline Korneliussen6.06,97
261p
11.01.2019
400m Fri
Bergen SLK2006400m Fri6.06,9726111.01.201925m 
[Utvid]8585.
Maja Olsson Bjånes
Austevoll IL
Maja Olsson Bjånes6.08,12
258p
11.01.2019
400m Fri
Austevoll IL2005400m Fri6.08,1225811.01.201925m 
[Utvid]8585.
Karine Ruiz Selberg
Delfana
Karine Ruiz Selberg6.08,27
258p
11.01.2019
400m Fri
Delfana2005400m Fri6.08,2725811.01.201925m 
[Utvid]8787.
Sebastian Isaksen
Delfana
Sebastian Isaksen2.36,26
257p
11.01.2019
200m Fri
Delfana2007200m Fri2.36,2625711.01.201925mD
[Utvid]8888.
Ghanesh Rajkumar
Bergens SC
Ghanesh Rajkumar1.10,79
255p
11.01.2019
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri1.10,7925511.01.201925mD
[Utvid]8888.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel1.10,81
255p
11.01.2019
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri1.10,8125511.01.201925mD
[Utvid]9090.
Ida Louise Middelton
Arna SLK
Ida Louise Middelton2.54,22
254p
11.01.2019
200m Fri
Arna SLK2006200m Fri2.54,2225411.01.201925mD
[Utvid]9191.
Victoria Erdal Steinsland
Delfana
Victoria Erdal Steinsland36,29
252p
11.01.2019
50m Fri
Delfana200550m Fri36,2925211.01.201925mD
[Utvid]9191.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken36,30
252p
11.01.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200550m Fri36,3025211.01.201925mD
[Utvid]9191.
Ragna May Høsteng-Hausvik
Åstveit SK
Ragna May Høsteng-Hausvik6.11,05
252p
11.01.2019
400m Fri
Åstveit SK2005400m Fri6.11,0525211.01.201925m 
[Utvid]9494.
Kristin Hals
Vestkantsvømmerne
Kristin Hals36,40
249p
11.01.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200550m Fri36,4024911.01.201925mD
[Utvid]9494.
Leander Warncke-Wang
Åstveit SK
Leander Warncke-Wang1.11,43
249p
11.01.2019
100m Fri
Åstveit SK2005100m Fri1.11,4324911.01.201925mD
[Utvid]9696.
Vilde Roald Strand
Bergen SLK
Vilde Roald Strand36,46
248p
11.01.2019
50m Fri
Bergen SLK200550m Fri36,4624811.01.201925mD
[Utvid]9696.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse36,49
248p
11.01.2019
50m Fri
Bergen SLK200650m Fri36,4924811.01.201925mD
[Utvid]9696.
Even Saltnes Urdal
Delfana
Even Saltnes Urdal1.11,47
248p
11.01.2019
100m Fri
Delfana2006100m Fri1.11,4724811.01.201925mD
[Utvid]9696.
Anna Stray Juuhl
Bergens SC
Anna Stray Juuhl2.55,70
248p
11.01.2019
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.55,7024811.01.201925mD
[Utvid]100100.
Kristoffer Krey
Delfana
Kristoffer Krey2.38,24
247p
11.01.2019
200m Fri
Delfana2007200m Fri2.38,2424711.01.201925mD
Side 1 av 4 (343 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.