Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Høstskvetten
Stevne
Stevnenavn:
Høstskvetten
Fra dato:
07.09.2019
Til dato:
08.09.2019
NSF Stevne Id:
0000030553
Arrangørnavn:
Åstveit SK
Stevnested:
Åstveit
Bassengnavn:
Åstveit svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
04.09.2019
Kvalperiode start:
05.09.2018
Kvalperiode slutt:
04.09.2019
Påmeldingsansv.:
Henning Rasmussen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90926070
Arrangementsleder
Navn:
Thomas Skjæveland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
85269523
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.09,01
627p
08.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.09,0162708.09.201925m 
[Utvid]22.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.11,78
588p
08.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.11,7858808.09.201925m 
[Utvid]33.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley2.00,51
560p
07.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2001200m Fri2.00,5156007.09.201925m 
[Utvid]44.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale1.01,02
558p
07.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.01,0255807.09.201925m 
[Utvid]55.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley54,82
550p
07.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2001100m Fri54,8255007.09.201925m 
[Utvid]66.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal1.01,35
549p
07.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.01,3554907.09.201925m 
[Utvid]77.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley59,83
545p
08.09.2019
100m Rygg
Vestkantsvømmerne2001100m Rygg59,8354508.09.201925m 
[Utvid]88.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley59,75
521p
07.09.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2001100m Butterfly59,7552107.09.201925m 
[Utvid]99.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss1.02,59
517p
07.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.02,5951707.09.201925m 
[Utvid]1010.
Aleksander Sørebø
Bergensvømmerne
Aleksander Sørebø31,51
514p
08.09.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200350m Bryst31,5151408.09.201925m 
[Utvid]1111.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss1.03,06
505p
08.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.03,0650508.09.201925mD
[Utvid]1212.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.19,11
500p
08.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.19,1150008.09.201925m 
[Utvid]1313.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley27,47
499p
07.09.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200150m Butterfly27,4749907.09.201925mD
[Utvid]1313.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal28,89
499p
08.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200450m Fri28,8949908.09.201925m 
[Utvid]1515.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale29,06
491p
08.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri29,0649108.09.201925m 
[Utvid]1515.
Øystein Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Øystein Rongevær Slyngstadli1.03,72
491p
08.09.2019
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2001100m Individuell medley1.03,7249108.09.201925m 
[Utvid]1717.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.06,07
489p
07.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.06,0748907.09.201925m 
[Utvid]1818.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal2.20,57
484p
08.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.20,5748408.09.201925m 
[Utvid]1919.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland57,49
477p
07.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri57,4947707.09.201925m 
[Utvid]1919.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.21,25
477p
08.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.21,2547708.09.201925m 
[Utvid]2121.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss1.12,35
476p
07.09.2019
100m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2004100m Individuell medley1.12,3547607.09.201925m 
[Utvid]2121.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.21,37
476p
08.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.21,3747608.09.201925m 
[Utvid]2323.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley57,56
475p
07.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2001100m Fri57,5647507.09.201925mD
[Utvid]2424.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.04,45
473p
07.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.04,4547307.09.201925m 
[Utvid]2525.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.04,66
469p
07.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.04,6646907.09.201925m 
[Utvid]2626.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale1.10,83
468p
08.09.2019
100m Rygg
Vestkantsvømmerne2003100m Rygg1.10,8346808.09.201925m 
[Utvid]2727.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale1.13,04
463p
07.09.2019
100m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003100m Individuell medley1.13,0446307.09.201925m 
[Utvid]2828.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik29,64
462p
08.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200650m Fri29,6446208.09.201925m 
[Utvid]2929.
Vilde Skaar
Bergensvømmerne
Vilde Skaar37,07
461p
08.09.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200350m Bryst37,0746108.09.201925m 
[Utvid]3030.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.10,77
459p
07.09.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2006100m Butterfly1.10,7745907.09.201925m 
[Utvid]3131.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland32,78
457p
08.09.2019
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200350m Bryst32,7845708.09.201925m 
[Utvid]3131.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale1.05,20
457p
08.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.05,2045708.09.201925mD
[Utvid]3333.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik33,34
456p
07.09.2019
50m Rygg
Vestkantsvømmerne200650m Rygg33,3445607.09.201925m 
[Utvid]3333.
Vilde Skaar
Bergensvømmerne
Vilde Skaar1.20,99
456p
07.09.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2003100m Bryst1.20,9945607.09.201925m 
[Utvid]3535.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal1.05,29
455p
08.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.05,2945508.09.201925mD
[Utvid]3636.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal29,85
453p
07.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200450m Fri29,8545307.09.201925mD
[Utvid]3737.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley26,39
452p
07.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200150m Fri26,3945207.09.201925mD
[Utvid]3737.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik58,55
452p
07.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2001100m Fri58,5545207.09.201925m 
[Utvid]3737.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik2.09,42
452p
07.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.09,4245207.09.201925m 
[Utvid]4040.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik2.09,55
451p
07.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2001200m Fri2.09,5545107.09.201925m 
[Utvid]4141.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland1.05,71
448p
08.09.2019
100m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003100m Individuell medley1.05,7144808.09.201925m 
[Utvid]4242.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.11,96
447p
08.09.2019
100m Rygg
Vestkantsvømmerne2006100m Rygg1.11,9644708.09.201925m 
[Utvid]4343.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale2.24,52
446p
08.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.24,5244608.09.201925m 
[Utvid]4444.
Ida Skjæveland
Bergensvømmerne
Ida Skjæveland1.21,65
445p
07.09.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2003100m Bryst1.21,6544507.09.201925m 
[Utvid]4545.
Aleksander Sørebø
Bergensvømmerne
Aleksander Sørebø26,54
444p
08.09.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200350m Fri26,5444408.09.201925m 
[Utvid]4646.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik26,57
443p
08.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200150m Fri26,5744308.09.201925m 
[Utvid]4747.
Vilde Skaar
Bergensvømmerne
Vilde Skaar37,58
442p
07.09.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200350m Bryst37,5844207.09.201925mD
[Utvid]4747.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume2.24,96
442p
08.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.24,9644208.09.201925m 
[Utvid]4949.
Elise Book Dalsgård
Åstveit SK
Elise Book Dalsgård1.05,97
441p
07.09.2019
100m Fri
Åstveit SK2004100m Fri1.05,9744107.09.201925m 
[Utvid]4949.
Eivind Mjelde Myhr
Åstveit SK
Eivind Mjelde Myhr1.13,05
441p
07.09.2019
100m Bryst
Åstveit SK2004100m Bryst1.13,0544107.09.201925m 
[Utvid]5151.
Eivind Mjelde Myhr
Åstveit SK
Eivind Mjelde Myhr33,20
439p
08.09.2019
50m Bryst
Åstveit SK200450m Bryst33,2043908.09.201925m 
[Utvid]5252.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss1.12,45
438p
08.09.2019
100m Rygg
Vestkantsvømmerne2004100m Rygg1.12,4543808.09.201925m 
[Utvid]5353.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale30,22
436p
07.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri30,2243607.09.201925mD
[Utvid]5454.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss30,35
431p
07.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200450m Fri30,3543107.09.201925mD
[Utvid]5454.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.14,81
431p
07.09.2019
100m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006100m Individuell medley1.14,8143107.09.201925m 
[Utvid]5454.
Adrian Roll-Christiansen
Åstveit SK
Adrian Roll-Christiansen2.11,54
431p
07.09.2019
200m Fri
Åstveit SK2004200m Fri2.11,5443107.09.201925m 
[Utvid]5757.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal34,09
426p
07.09.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne200350m Rygg34,0942607.09.201925m 
[Utvid]5858.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley26,93
425p
07.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200150m Fri26,9342507.09.201925mD
[Utvid]5959.
Ida Skjæveland
Bergensvømmerne
Ida Skjæveland38,13
423p
07.09.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200350m Bryst38,1342307.09.201925mD
[Utvid]6060.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss30,55
422p
08.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200450m Fri30,5542208.09.201925mD
[Utvid]6060.
Malin Virkesdal Bergetun
Åstveit SK
Malin Virkesdal Bergetun1.06,97
422p
07.09.2019
100m Fri
Åstveit SK2003100m Fri1.06,9742207.09.201925m 
[Utvid]6262.
Elise Book Dalsgård
Åstveit SK
Elise Book Dalsgård2.27,27
421p
08.09.2019
200m Fri
Åstveit SK2004200m Fri2.27,2742108.09.201925m 
[Utvid]6363.
Elise Book Dalsgård
Åstveit SK
Elise Book Dalsgård30,64
419p
08.09.2019
50m Fri
Åstveit SK200450m Fri30,6441908.09.201925m 
[Utvid]6464.
Tom Solbakken
Åstveit SK
Tom Solbakken27,11
417p
08.09.2019
50m Fri
Åstveit SK200250m Fri27,1141708.09.201925m 
[Utvid]6565.
Adrian Roll-Christiansen
Åstveit SK
Adrian Roll-Christiansen1.00,37
412p
07.09.2019
100m Fri
Åstveit SK2004100m Fri1.00,3741207.09.201925m 
[Utvid]6666.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland1.05,78
410p
08.09.2019
100m Rygg
Vestkantsvømmerne2003100m Rygg1.05,7841008.09.201925m 
[Utvid]6666.
Malin Virkesdal Bergetun
Åstveit SK
Malin Virkesdal Bergetun2.28,56
410p
08.09.2019
200m Fri
Åstveit SK2003200m Fri2.28,5641008.09.201925m 
[Utvid]6868.
Malin Virkesdal Bergetun
Åstveit SK
Malin Virkesdal Bergetun38,65
406p
08.09.2019
50m Bryst
Åstveit SK200350m Bryst38,6540608.09.201925m 
[Utvid]6969.
Eirik Nornes Nesse
Vestkantsvømmerne
Eirik Nornes Nesse1.00,77
404p
07.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.00,7740407.09.201925m 
[Utvid]7070.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale31,03
403p
08.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri31,0340308.09.201925m 
[Utvid]7171.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen33,01
402p
07.09.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200650m Butterfly33,0140207.09.201925m 
[Utvid]7272.
Tom Solbakken
Åstveit SK
Tom Solbakken1.06,28
401p
08.09.2019
100m Rygg
Åstveit SK2002100m Rygg1.06,2840108.09.201925m 
[Utvid]7373.
Eivind Mjelde Myhr
Åstveit SK
Eivind Mjelde Myhr34,32
398p
07.09.2019
50m Bryst
Åstveit SK200450m Bryst34,3239807.09.201925mD
[Utvid]7474.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik31,22
396p
07.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200650m Fri31,2239607.09.201925mD
[Utvid]7474.
Eivind Mjelde Myhr
Åstveit SK
Eivind Mjelde Myhr2.15,27
396p
07.09.2019
200m Fri
Åstveit SK2004200m Fri2.15,2739607.09.201925m 
[Utvid]7676.
Vilde Skaar
Bergensvømmerne
Vilde Skaar33,22
395p
07.09.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne200350m Butterfly33,2239507.09.201925m 
[Utvid]7777.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.08,51
394p
08.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.08,5139408.09.201925mD
[Utvid]7878.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal33,27
393p
07.09.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne200350m Butterfly33,2739307.09.201925m 
[Utvid]7979.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik27,68
392p
07.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200150m Fri27,6839207.09.201925mD
[Utvid]7979.
Elise Book Dalsgård
Åstveit SK
Elise Book Dalsgård31,32
392p
07.09.2019
50m Fri
Åstveit SK200450m Fri31,3239207.09.201925mD
[Utvid]7979.
Malin Virkesdal Bergetun
Åstveit SK
Malin Virkesdal Bergetun31,32
392p
08.09.2019
50m Fri
Åstveit SK200350m Fri31,3239208.09.201925m 
[Utvid]7979.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland1.01,36
392p
07.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.01,3639207.09.201925mD
[Utvid]7979.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun1.08,63
392p
07.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.08,6339207.09.201925m 
[Utvid]8484.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal31,34
391p
08.09.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200350m Fri31,3439108.09.201925m 
[Utvid]8585.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.08,74
390p
08.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.08,7439008.09.201925mD
[Utvid]8585.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.17,33
390p
07.09.2019
100m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006100m Individuell medley1.17,3339007.09.201925m 
[Utvid]8787.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer1.01,55
389p
07.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2005100m Fri1.01,5538907.09.201925m 
[Utvid]8888.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland27,77
388p
07.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri27,7738807.09.201925mD
[Utvid]8888.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale1.08,86
388p
08.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.08,8638808.09.201925mD
[Utvid]9090.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Bergensvømmerne
Nikodem Artur Wiktorowicz27,79
387p
08.09.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200350m Fri27,7938708.09.201925m 
[Utvid]9191.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun1.09,00
386p
08.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.09,0038608.09.201925mD
[Utvid]9292.
Eivind Mjelde Myhr
Åstveit SK
Eivind Mjelde Myhr1.09,14
385p
08.09.2019
100m Individuell medley
Åstveit SK2004100m Individuell medley1.09,1438508.09.201925m 
[Utvid]9393.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.15,72
383p
08.09.2019
100m Rygg
Vestkantsvømmerne2006100m Rygg1.15,7238308.09.201925m 
[Utvid]9494.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland30,04
382p
07.09.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200350m Butterfly30,0438207.09.201925m 
[Utvid]9494.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen33,59
382p
07.09.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200650m Butterfly33,5938207.09.201925mD
[Utvid]9696.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal31,63
380p
08.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200450m Fri31,6338008.09.201925mD
[Utvid]9696.
Malin Virkesdal Bergetun
Åstveit SK
Malin Virkesdal Bergetun1.17,97
380p
07.09.2019
100m Individuell medley
Åstveit SK2003100m Individuell medley1.17,9738007.09.201925m 
[Utvid]9898.
Eivind Mjelde Myhr
Åstveit SK
Eivind Mjelde Myhr1.02,09
379p
07.09.2019
100m Fri
Åstveit SK2004100m Fri1.02,0937907.09.201925m 
[Utvid]9999.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer28,00
378p
08.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200550m Fri28,0037808.09.201925m 
[Utvid]100100.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen31,72
377p
07.09.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200650m Fri31,7237707.09.201925mD
Side 1 av 7 (668 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.