Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
AdO Cup
Stevne
Stevnenavn:
AdO Cup
Fra dato:
14.06.2019
Til dato:
16.06.2019
NSF Stevne Id:
0000030586
Arrangørnavn:
Bergensklubbene
Stevnested:
Bergen
Bassengnavn:
AdO arena
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
31.05.2019
Kvalperiode start:
01.06.2018
Kvalperiode slutt:
31.05.2019
Påmeldingsansv.:
Charmaine Pettersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98805126
Arrangementsleder
Navn:
Kristian Blom
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
kristianblom@gmail.com
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen25,98
756p
15.06.2019
50m Fri
Setermoen SK199350m Fri25,9875615.06.201950m 
[Utvid]22.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen26,11
745p
14.06.2019
50m Fri
Setermoen SK199350m Fri26,1174514.06.201950m 
[Utvid]33.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø2.21,14
722p
15.06.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne2001200m Bryst2.21,1472215.06.201950m 
[Utvid]44.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal4.05,63
719p
14.06.2019
400m Fri
Bergensvømmerne1999400m Fri4.05,6371914.06.201950m 
[Utvid]55.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss9.02,95
711p
16.06.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2004800m Fri9.02,9571116.06.201950m 
[Utvid]66.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen2.21,52
707p
15.06.2019
200m Individuell medley
Bergens SC1999200m Individuell medley2.21,5270715.06.201950m 
[Utvid]77.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen1.12,01
706p
14.06.2019
100m Bryst
Bergens SC1999100m Bryst1.12,0170614.06.201950m 
[Utvid]88.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss17.22,24
700p
15.06.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20041500m Fri17.22,2470015.06.201950m 
[Utvid]99.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen1.12,25
699p
15.06.2019
100m Bryst
Bergens SC1999100m Bryst1.12,2569915.06.201950m 
[Utvid]1010.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen58,31
697p
16.06.2019
100m Fri
Setermoen SK1993100m Fri58,3169716.06.201950m 
[Utvid]1010.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.26,67
697p
14.06.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.26,6769714.06.201950m 
[Utvid]1212.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.04,55
693p
15.06.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.04,5569315.06.201950m 
[Utvid]1313.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen5.01,40
690p
14.06.2019
400m Individuell medley
Bergens SC1999400m Individuell medley5.01,4069014.06.201950m 
[Utvid]1414.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen2.22,82
688p
15.06.2019
200m Individuell medley
Bergens SC1999200m Individuell medley2.22,8268815.06.201950m 
[Utvid]1515.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen2.37,60
687p
15.06.2019
200m Bryst
Bergens SC1999200m Bryst2.37,6068715.06.201950m 
[Utvid]1616.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen16.27,58
686p
16.06.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20021500m Fri16.27,5868616.06.201950m 
[Utvid]1717.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen33,37
683p
16.06.2019
50m Bryst
Setermoen SK199350m Bryst33,3768316.06.201950m 
[Utvid]1818.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.23,95
681p
15.06.2019
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.23,9568115.06.201950m 
[Utvid]1919.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.04,96
680p
14.06.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.04,9668014.06.201950m 
[Utvid]2020.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss9.11,56
679p
15.06.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2004800m Fri9.11,5667915.06.201950mD
[Utvid]2121.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.10,47
678p
14.06.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2002400m Fri4.10,4767814.06.201950m 
[Utvid]2222.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen33,48
677p
15.06.2019
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst33,4867715.06.201950mD
[Utvid]2222.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen33,48
677p
14.06.2019
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst33,4867714.06.201950mD
[Utvid]2424.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen2.38,55
675p
15.06.2019
200m Bryst
Bergens SC1999200m Bryst2.38,5567515.06.201950m 
[Utvid]2525.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal2.09,99
674p
15.06.2019
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1999200m Individuell medley2.09,9967415.06.201950m 
[Utvid]2525.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva Omarsdottir2.38,62
674p
15.06.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne2002200m Bryst2.38,6267415.06.201950m 
[Utvid]2727.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen8.36,19
671p
15.06.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2002800m Fri8.36,1967115.06.201950m 
[Utvid]2828.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.30,10
670p
16.06.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.30,1067016.06.201950mD
[Utvid]2929.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal16.35,64
669p
16.06.2019
1500m Fri
Bergensvømmerne19991500m Fri16.35,6466916.06.201950m 
[Utvid]3030.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.24,91
667p
15.06.2019
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.24,9166715.06.201950m 
[Utvid]3131.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal53,77
664p
16.06.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1999100m Fri53,7766416.06.201950m 
[Utvid]3232.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen27,15
662p
14.06.2019
50m Fri
Haugesund SK200150m Fri27,1566214.06.201950m 
[Utvid]3333.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø2.25,41
661p
15.06.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne2001200m Bryst2.25,4166115.06.201950m 
[Utvid]3434.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen27,20
659p
15.06.2019
50m Fri
Bergens SC199750m Fri27,2065915.06.201950m 
[Utvid]3434.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen28,07
659p
14.06.2019
50m Butterfly
Setermoen SK199350m Butterfly28,0765914.06.201950m 
[Utvid]3636.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.31,86
658p
15.06.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.31,8665815.06.201950mD
[Utvid]3737.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø29,84
657p
16.06.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst29,8465716.06.201950m 
[Utvid]3838.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø29,87
655p
16.06.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst29,8765516.06.201950m 
[Utvid]3939.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen1.03,96
652p
15.06.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne1997100m Butterfly1.03,9665215.06.201950m 
[Utvid]4040.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen28,18
651p
15.06.2019
50m Butterfly
Setermoen SK199350m Butterfly28,1865115.06.201950m 
[Utvid]4141.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland1.14,37
641p
15.06.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.14,3764115.06.201950m 
[Utvid]4242.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.11,05
640p
16.06.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.11,0564016.06.201950m 
[Utvid]4343.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal26,04
639p
15.06.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne199950m Butterfly26,0463915.06.201950m 
[Utvid]4343.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal27,90
639p
15.06.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne199950m Rygg27,9063915.06.201950m 
[Utvid]4343.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm54,44
639p
16.06.2019
100m Fri
Bergensvømmerne2000100m Fri54,4463916.06.201950m 
[Utvid]4343.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale1.00,01
639p
16.06.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.00,0163916.06.201950m 
[Utvid]4343.
Ragnhild Elisabeth Krage
Bergens SC
Ragnhild Elisabeth Krage2.11,17
639p
16.06.2019
200m Fri
Bergens SC1999200m Fri2.11,1763916.06.201950m 
[Utvid]4343.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen8.44,70
639p
16.06.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2002800m Fri8.44,7063916.06.201950mD
[Utvid]4949.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal27,92
638p
16.06.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne199950m Rygg27,9263816.06.201950m 
[Utvid]4949.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen2.09,51
638p
16.06.2019
200m Butterfly
Vestkantsvømmerne2002200m Butterfly2.09,5163816.06.201950m 
[Utvid]4949.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.11,18
638p
14.06.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.11,1863814.06.201950mD
[Utvid]4949.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal2.12,40
638p
15.06.2019
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1999200m Individuell medley2.12,4063815.06.201950m 
[Utvid]5353.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen27,50
637p
14.06.2019
50m Fri
Bergens SC199750m Fri27,5063714.06.201950m 
[Utvid]5353.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva Omarsdottir1.00,08
637p
16.06.2019
100m Fri
Bergensvømmerne2002100m Fri1.00,0863716.06.201950m 
[Utvid]5555.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland2.41,76
636p
15.06.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.41,7663615.06.201950m 
[Utvid]5656.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.43,57
635p
14.06.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2002400m Individuell medley4.43,5763514.06.201950m 
[Utvid]5757.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.14,63
634p
15.06.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.14,6363415.06.201950m 
[Utvid]5757.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva Omarsdottir2.41,92
634p
15.06.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne2002200m Bryst2.41,9263415.06.201950m 
[Utvid]5959.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli27,58
632p
15.06.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri27,5863215.06.201950m 
[Utvid]5959.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.16,44
632p
15.06.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2002400m Fri4.16,4463215.06.201950mD
[Utvid]6161.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen2.11,79
630p
16.06.2019
200m Fri
Bergens SC1997200m Fri2.11,7963016.06.201950m 
[Utvid]6262.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik4.16,77
629p
14.06.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.16,7762914.06.201950m 
[Utvid]6363.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø30,30
628p
14.06.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst30,3062814.06.201950mD
[Utvid]6363.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen34,33
628p
16.06.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199750m Bryst34,3362816.06.201950m 
[Utvid]6363.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland2.42,44
628p
15.06.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.42,4462815.06.201950m 
[Utvid]6666.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.06,72
627p
15.06.2019
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.06,7262715.06.201950m 
[Utvid]6666.
Karianne Reinertsen
Bergensvømmerne
Karianne Reinertsen2.11,99
627p
16.06.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1997200m Fri2.11,9962716.06.201950m 
[Utvid]6868.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm4.17,17
626p
14.06.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2000400m Fri4.17,1762614.06.201950m 
[Utvid]6969.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.12,21
624p
16.06.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.12,2162416.06.201950m 
[Utvid]7070.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland1.15,05
623p
14.06.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.15,0562314.06.201950m 
[Utvid]7171.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik8.49,38
622p
16.06.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2003800m Fri8.49,3862216.06.201950mD
[Utvid]7272.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden Eidheim27,74
621p
15.06.2019
50m Fri
Bergen SLK200150m Fri27,7462115.06.201950m 
[Utvid]7272.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø30,41
621p
15.06.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst30,4162115.06.201950mD
[Utvid]7474.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal58,43
619p
15.06.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne1999100m Butterfly58,4361915.06.201950m 
[Utvid]7474.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.12,52
619p
16.06.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.12,5261916.06.201950mD
[Utvid]7676.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.28,08
617p
15.06.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003200m Individuell medley2.28,0861715.06.201950m 
[Utvid]7676.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik8.50,82
617p
15.06.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2003800m Fri8.50,8261715.06.201950m 
[Utvid]7878.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen58,53
616p
15.06.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne2000100m Butterfly58,5361615.06.201950m 
[Utvid]7878.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen1.15,35
616p
15.06.2019
100m Bryst
Bergens SC1999100m Bryst1.15,3561615.06.201950mD
[Utvid]7878.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal8.51,13
616p
16.06.2019
800m Fri
Bergensvømmerne1999800m Fri8.51,1361616.06.201950mD
[Utvid]8181.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen27,83
615p
16.06.2019
50m Fri
Setermoen SK199350m Fri27,8361516.06.201950mD
[Utvid]8181.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal55,14
615p
16.06.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1999100m Fri55,1461516.06.201950m 
[Utvid]8383.
Øystein Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Øystein Rongevær Slyngstadli26,38
614p
15.06.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne200150m Butterfly26,3861415.06.201950m 
[Utvid]8484.
Trym Døssland Bjerkvik
Bergensvømmerne
Trym Døssland Bjerkvik24,61
613p
15.06.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200050m Fri24,6161315.06.201950m 
[Utvid]8484.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden Eidheim27,86
613p
14.06.2019
50m Fri
Bergen SLK200150m Fri27,8661314.06.201950m 
[Utvid]8484.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.07,24
613p
14.06.2019
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.07,2461314.06.201950m 
[Utvid]8484.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen2.12,95
613p
16.06.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1997200m Fri2.12,9561316.06.201950m 
[Utvid]8888.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen1.05,33
612p
15.06.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne1997100m Butterfly1.05,3361215.06.201950m 
[Utvid]8989.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal1.01,09
611p
14.06.2019
100m Rygg
Bergensvømmerne1999100m Rygg1.01,0961114.06.201950m 
[Utvid]8989.
Karianne Reinertsen
Bergensvømmerne
Karianne Reinertsen4.38,66
611p
14.06.2019
400m Fri
Bergensvømmerne1997400m Fri4.38,6661114.06.201950m 
[Utvid]9191.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden Eidheim27,92
609p
15.06.2019
50m Fri
Bergen SLK200150m Fri27,9260915.06.201950mF
[Utvid]9191.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli34,67
609p
15.06.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst34,6760915.06.201950mD
[Utvid]9191.
Karianne Reinertsen
Bergensvømmerne
Karianne Reinertsen1.01,00
609p
16.06.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1997100m Fri1.01,0060916.06.201950m 
[Utvid]9191.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.13,26
609p
15.06.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.13,2660915.06.201950mD
[Utvid]9595.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen2.00,34
608p
15.06.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2002200m Fri2.00,3460815.06.201950m 
[Utvid]9696.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley26,49
607p
14.06.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200150m Butterfly26,4960714.06.201950m 
[Utvid]9696.
Jenny Dale Gjerstad
Vestkantsvømmerne
Jenny Dale Gjerstad28,85
607p
14.06.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200050m Butterfly28,8560714.06.201950m 
[Utvid]9696.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale4.39,24
607p
14.06.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.39,2460714.06.201950m 
[Utvid]9999.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli27,96
606p
14.06.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri27,9660614.06.201950m 
[Utvid]9999.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland34,74
606p
16.06.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst34,7460616.06.201950m 
Side 1 av 55 (5408 rader)< Forrige1234567535455Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.