Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
AdO Open
Stevne
Stevnenavn:
AdO Open
Fra dato:
27.09.2019
Til dato:
29.09.2019
NSF Stevne Id:
0000030597
Arrangørnavn:
Bergensklubbene
Stevnested:
Bergen
Bassengnavn:
AdO arena
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.09.2019
Kvalperiode start:
17.09.2018
Kvalperiode slutt:
18.09.2019
Påmeldingsansv.:
Charmaine Pettersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98805126
Arrangementsleder
Navn:
Anders Kristian Walløe
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
958 09 519
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.00,38
781p
27.09.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.00,3878127.09.201925m 
[Utvid]22.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen1.07,77
779p
27.09.2019
100m Bryst
Bergens SC1999100m Bryst1.07,7777927.09.201925m 
[Utvid]33.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss16.41,32
774p
29.09.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20041500m Fri16.41,3277429.09.201925m 
[Utvid]44.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen1.08,22
763p
27.09.2019
100m Bryst
Bergens SC1999100m Bryst1.08,2276327.09.201925m 
[Utvid]55.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.45,18
760p
28.09.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2004800m Fri8.45,1876028.09.201925m 
[Utvid]66.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik1.08,37
758p
27.09.2019
100m Bryst
Bergens SC1995100m Bryst1.08,3775827.09.201925m 
[Utvid]77.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker27,74
754p
29.09.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst27,7475429.09.201925m 
[Utvid]88.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen8.07,26
753p
28.09.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2002800m Fri8.07,2675328.09.201925m 
[Utvid]99.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik31,50
745p
29.09.2019
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst31,5074529.09.201925m 
[Utvid]99.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen15.35,41
745p
29.09.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20021500m Fri15.35,4174529.09.201925m 
[Utvid]1111.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker27,93
738p
29.09.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst27,9373829.09.201925m 
[Utvid]1111.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.01,51
738p
27.09.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.01,5173827.09.201925m 
[Utvid]1313.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen31,64
735p
29.09.2019
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst31,6473529.09.201925m 
[Utvid]1414.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.51,35
734p
29.09.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2004800m Fri8.51,3573429.09.201925mD
[Utvid]1515.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen31,67
733p
29.09.2019
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst31,6773329.09.201925m 
[Utvid]1616.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.19,49
732p
27.09.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.19,4973227.09.201925m 
[Utvid]1717.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik31,74
728p
29.09.2019
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst31,7472829.09.201925m 
[Utvid]1717.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen31,74
728p
27.09.2019
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst31,7472827.09.201925mD
[Utvid]1919.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen31,75
727p
27.09.2019
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst31,7572727.09.201925mD
[Utvid]2020.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.20,24
726p
28.09.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.20,2472628.09.201925mD
[Utvid]2121.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal3.56,35
724p
27.09.2019
400m Fri
Bergensvømmerne1999400m Fri3.56,3572427.09.201925m 
[Utvid]2222.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.13,36
721p
29.09.2019
200m Butterfly
Bergens SC2004200m Butterfly2.13,3672129.09.201925m 
[Utvid]2222.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.20,78
721p
27.09.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.20,7872127.09.201925m 
[Utvid]2424.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,16
720p
29.09.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,1672029.09.201925m 
[Utvid]2424.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,16
720p
29.09.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,1672029.09.201925m 
[Utvid]2626.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.14,06
710p
29.09.2019
200m Butterfly
Bergens SC2004200m Butterfly2.14,0671029.09.201925m 
[Utvid]2727.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.22,23
709p
29.09.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.22,2370929.09.201925mD
[Utvid]2828.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal3.58,11
708p
27.09.2019
400m Fri
Bergensvømmerne1999400m Fri3.58,1170827.09.201925m 
[Utvid]2929.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen2.31,00
707p
28.09.2019
200m Bryst
Bergens SC1999200m Bryst2.31,0070728.09.201925m 
[Utvid]3030.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker2.15,03
704p
28.09.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne1993200m Bryst2.15,0370428.09.201925m 
[Utvid]3131.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen3.58,69
703p
27.09.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2002400m Fri3.58,6970327.09.201925m 
[Utvid]3232.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen8.19,20
700p
29.09.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2002800m Fri8.19,2070029.09.201925mD
[Utvid]3333.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,44
699p
27.09.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,4469927.09.201925mD
[Utvid]3434.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik2.31,74
697p
28.09.2019
200m Bryst
Bergens SC1995200m Bryst2.31,7469728.09.201925m 
[Utvid]3535.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen1.03,75
696p
28.09.2019
100m Individuell medley
Bergens SC1999100m Individuell medley1.03,7569628.09.201925m 
[Utvid]3535.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen2.04,55
696p
28.09.2019
200m Fri
Bergens SC1997200m Fri2.04,5569628.09.201925m 
[Utvid]3737.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.04,65
695p
28.09.2019
200m Fri
Bergens SC2004200m Fri2.04,6569528.09.201925m 
[Utvid]3838.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal1.02,86
692p
27.09.2019
100m Bryst
Egersund SK1997100m Bryst1.02,8669227.09.201925m 
[Utvid]3838.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva Omarsdottir2.32,10
692p
28.09.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne2002200m Bryst2.32,1069228.09.201925m 
[Utvid]4040.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal1.52,40
690p
28.09.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1999200m Fri1.52,4069028.09.201925m 
[Utvid]4040.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal1.52,44
690p
28.09.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1999200m Fri1.52,4469028.09.201925m 
[Utvid]4242.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale4.24,95
688p
27.09.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.24,9568827.09.201925m 
[Utvid]4343.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik32,36
687p
27.09.2019
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst32,3668727.09.201925mD
[Utvid]4343.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.05,10
687p
28.09.2019
200m Fri
Bergens SC2004200m Fri2.05,1068728.09.201925m 
[Utvid]4343.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.05,10
687p
28.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.05,1068728.09.201925m 
[Utvid]4646.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal1.03,13
683p
27.09.2019
100m Bryst
Egersund SK1997100m Bryst1.03,1368327.09.201925m 
[Utvid]4747.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva Omarsdottir1.10,84
682p
27.09.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2002100m Bryst1.10,8468227.09.201925m 
[Utvid]4848.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen1.04,21
681p
28.09.2019
100m Individuell medley
Bergensvømmerne1997100m Individuell medley1.04,2168128.09.201925m 
[Utvid]4949.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen2.18,83
676p
29.09.2019
200m Individuell medley
Bergens SC1999200m Individuell medley2.18,8367629.09.201925m 
[Utvid]5050.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.05,87
675p
28.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.05,8767528.09.201925m 
[Utvid]5050.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen2.33,38
675p
28.09.2019
200m Bryst
Bergens SC1999200m Bryst2.33,3867528.09.201925m 
[Utvid]5252.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,79
674p
27.09.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,7967427.09.201925mD
[Utvid]5252.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen1.11,10
674p
28.09.2019
100m Bryst
Bergens SC1999100m Bryst1.11,1067428.09.201925mD
[Utvid]5454.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz4.56,16
668p
27.09.2019
400m Individuell medley
Bergens SC2004400m Individuell medley4.56,1666827.09.201925m 
[Utvid]5555.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.02,82
667p
28.09.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2002400m Fri4.02,8266728.09.201925mD
[Utvid]5656.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen32,71
665p
28.09.2019
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst32,7166528.09.201925mD
[Utvid]5656.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.06,47
665p
28.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.06,4766528.09.201925m 
[Utvid]5656.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen2.19,58
665p
29.09.2019
200m Individuell medley
Bergens SC1999200m Individuell medley2.19,5866529.09.201925m 
[Utvid]5959.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal51,51
664p
29.09.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1999100m Fri51,5166429.09.201925m 
[Utvid]5959.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale4.28,06
664p
27.09.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.28,0666427.09.201925m 
[Utvid]6161.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva Omarsdottir1.11,54
662p
27.09.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2002100m Bryst1.11,5466227.09.201925m 
[Utvid]6161.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal2.05,74
662p
29.09.2019
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1999200m Individuell medley2.05,7466229.09.201925m 
[Utvid]6161.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen2.06,66
662p
28.09.2019
200m Fri
Bergens SC1999200m Fri2.06,6666228.09.201925m 
[Utvid]6464.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.06,79
660p
28.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.06,7966028.09.201925m 
[Utvid]6565.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen26,34
659p
28.09.2019
50m Fri
Bergensvømmerne199750m Fri26,3465928.09.201925m 
[Utvid]6666.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen51,73
655p
29.09.2019
100m Fri
Bergensvømmerne2000100m Fri51,7365529.09.201925m 
[Utvid]6767.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal29,09
653p
27.09.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst29,0965327.09.201925mD
[Utvid]6767.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen1.02,93
653p
28.09.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne1997100m Butterfly1.02,9365328.09.201925m 
[Utvid]6767.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.04,07
653p
27.09.2019
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.04,0765327.09.201925m 
[Utvid]6767.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.20,41
653p
29.09.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2004200m Individuell medley2.20,4165329.09.201925m 
[Utvid]6767.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.04,53
653p
27.09.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2002400m Fri4.04,5365327.09.201925m 
[Utvid]6767.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm4.04,54
653p
27.09.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2000400m Fri4.04,5465327.09.201925m 
[Utvid]6767.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik16.17,07
653p
29.09.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20031500m Fri16.17,0765329.09.201925m 
[Utvid]7474.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen2.20,48
652p
29.09.2019
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1997200m Individuell medley2.20,4865229.09.201925m 
[Utvid]7474.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.20,51
652p
29.09.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2004200m Individuell medley2.20,5165229.09.201925m 
[Utvid]7676.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen26,45
651p
28.09.2019
50m Fri
Bergensvømmerne199750m Fri26,4565128.09.201925m 
[Utvid]7676.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker51,83
651p
29.09.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1993100m Fri51,8365129.09.201925m 
[Utvid]7676.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland1.11,93
651p
27.09.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.11,9365127.09.201925m 
[Utvid]7979.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal29,14
650p
27.09.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst29,1465027.09.201925mD
[Utvid]8080.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen58,02
649p
29.09.2019
100m Fri
Bergens SC1997100m Fri58,0264929.09.201925m 
[Utvid]8181.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.04,26
648p
27.09.2019
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.04,2664827.09.201925m 
[Utvid]8282.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli33,02
647p
29.09.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst33,0264729.09.201925m 
[Utvid]8282.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.07,67
647p
28.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.07,6764728.09.201925mD
[Utvid]8484.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik29,24
643p
29.09.2019
50m Bryst
Bergens SC200250m Bryst29,2464329.09.201925m 
[Utvid]8484.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland1.12,22
643p
27.09.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.12,2264327.09.201925m 
[Utvid]8686.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale58,25
641p
29.09.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri58,2564129.09.201925m 
[Utvid]8787.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen33,13
640p
29.09.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199750m Bryst33,1364029.09.201925m 
[Utvid]8787.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.04,50
640p
28.09.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.04,5064028.09.201925mD
[Utvid]8989.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.08,17
639p
27.09.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.08,1763927.09.201925mD
[Utvid]9090.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen2.08,33
637p
28.09.2019
200m Fri
Bergens SC1997200m Fri2.08,3363728.09.201925m 
[Utvid]9191.
Per Tinius Mowinckel
Bergens SC
Per Tinius Mowinckel25,29
636p
27.09.2019
50m Butterfly
Bergens SC199850m Butterfly25,2963627.09.201925m 
[Utvid]9191.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.05,71
636p
28.09.2019
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2004100m Individuell medley1.05,7163628.09.201925m 
[Utvid]9191.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm1.55,50
636p
28.09.2019
200m Fri
Bergensvømmerne2000200m Fri1.55,5063628.09.201925m 
[Utvid]9191.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.19,71
636p
28.09.2019
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.19,7163628.09.201925m 
[Utvid]9595.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli26,67
635p
28.09.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri26,6763528.09.201925m 
[Utvid]9595.
Ragnhild Elisabeth Krage
Bergens SC
Ragnhild Elisabeth Krage29,86
635p
27.09.2019
50m Rygg
Bergens SC199950m Rygg29,8663527.09.201925m 
[Utvid]9595.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen1.03,51
635p
28.09.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne1997100m Butterfly1.03,5163528.09.201925m 
[Utvid]9595.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik1.12,53
635p
28.09.2019
100m Bryst
Bergens SC1995100m Bryst1.12,5363528.09.201925mD
[Utvid]9999.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland33,23
634p
29.09.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst33,2363429.09.201925m 
[Utvid]9999.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.12,57
634p
27.09.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.12,5763427.09.201925m 
Side 1 av 51 (5015 rader)< Forrige1234567495051Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.