Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fredagsmedley 3
Stevne
Stevnenavn:
Fredagsmedley 3
Fra dato:
06.09.2019
Til dato:
06.09.2019
NSF Stevne Id:
0000030610
Arrangørnavn:
Bergen SLK
Stevnested:
Slåtthaughallen
Bassengnavn:
Slåtthaug svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
28.08.2019
Kvalperiode start:
01.09.2018
Kvalperiode slutt:
27.08.2019
Påmeldingsansv.:
Charmaine Pettersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98805126
Arrangementsleder
Navn:
Tom Inge Nesheim
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
472 52 349
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland3.03,05
397p
06.09.2019
200m Bryst
Arna SLK2005200m Bryst3.03,0539706.09.201925m 
[Utvid]22.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand3.05,31
382p
06.09.2019
200m Bryst
Arna SLK2006200m Bryst3.05,3138206.09.201925m 
[Utvid]33.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge3.09,23
359p
06.09.2019
200m Bryst
Austevoll IL2006200m Bryst3.09,2335906.09.201925m 
[Utvid]44.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale2.49,63
357p
06.09.2019
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst2.49,6335706.09.201925m 
[Utvid]55.
Melanija Silina
Bergen SLK
Melanija Silina3.12,03
344p
06.09.2019
200m Bryst
Bergen SLK2006200m Bryst3.12,0334406.09.201925m 
[Utvid]66.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand1.29,23
341p
06.09.2019
100m Bryst
Arna SLK2006100m Bryst1.29,2334106.09.201925mD
[Utvid]77.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland1.30,06
331p
06.09.2019
100m Bryst
Arna SLK2005100m Bryst1.30,0633106.09.201925mD
[Utvid]88.
Louise Lund Sivertsen
Austevoll IL
Louise Lund Sivertsen3.15,81
324p
06.09.2019
200m Bryst
Austevoll IL2006200m Bryst3.15,8132406.09.201925m 
[Utvid]99.
Isobel Nævdal Indresand
Arna SLK
Isobel Nævdal Indresand41,73
323p
06.09.2019
50m Bryst
Arna SLK200650m Bryst41,7332306.09.201925mD
[Utvid]99.
Alexander Kouji Bajo
Bergen SLK
Alexander Kouji Bajo2.55,46
323p
06.09.2019
200m Bryst
Bergen SLK2005200m Bryst2.55,4632306.09.201925m 
[Utvid]1111.
Anna Sigdestad
Vestkantsvømmerne
Anna Sigdestad3.16,17
322p
06.09.2019
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2007200m Bryst3.16,1732206.09.201925m 
[Utvid]1212.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale1.21,24
320p
06.09.2019
100m Bryst
Bergens SC2005100m Bryst1.21,2432006.09.201925mD
[Utvid]1313.
Vilde Roald Strand
Bergen SLK
Vilde Roald Strand3.18,26
312p
06.09.2019
200m Bryst
Bergen SLK2005200m Bryst3.18,2631206.09.201925m 
[Utvid]1414.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland42,34
309p
06.09.2019
50m Bryst
Arna SLK200550m Bryst42,3430906.09.201925mD
[Utvid]1515.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge1.32,59
305p
06.09.2019
100m Bryst
Austevoll IL2006100m Bryst1.32,5930506.09.201925mD
[Utvid]1616.
Norah Alice L. Rasmussen
Åstveit SK
Norah Alice L. Rasmussen3.20,39
302p
06.09.2019
200m Bryst
Åstveit SK2006200m Bryst3.20,3930206.09.201925m 
[Utvid]1717.
Sanna Hagen Brekke
Arna SLK
Sanna Hagen Brekke3.20,71
301p
06.09.2019
200m Bryst
Arna SLK2006200m Bryst3.20,7130106.09.201925m 
[Utvid]1818.
Emilie Nicoline Korneliussen
Bergen SLK
Emilie Nicoline Korneliussen3.21,66
297p
06.09.2019
200m Bryst
Bergen SLK2006200m Bryst3.21,6629706.09.201925m 
[Utvid]1919.
Alexander Kouji Bajo
Bergen SLK
Alexander Kouji Bajo1.23,46
295p
06.09.2019
100m Bryst
Bergen SLK2005100m Bryst1.23,4629506.09.201925mD
[Utvid]1919.
Louise Lund Sivertsen
Austevoll IL
Louise Lund Sivertsen1.33,66
295p
06.09.2019
100m Bryst
Austevoll IL2006100m Bryst1.33,6629506.09.201925mD
[Utvid]2121.
Melanija Silina
Bergen SLK
Melanija Silina1.33,75
294p
06.09.2019
100m Bryst
Bergen SLK2006100m Bryst1.33,7529406.09.201925mD
[Utvid]2222.
Thea Johansen Våge
Austevoll IL
Thea Johansen Våge43,11
293p
06.09.2019
50m Bryst
Austevoll IL200650m Bryst43,1129306.09.201925mD
[Utvid]2222.
Louise Lund Sivertsen
Austevoll IL
Louise Lund Sivertsen43,12
293p
06.09.2019
50m Bryst
Austevoll IL200650m Bryst43,1229306.09.201925mD
[Utvid]2424.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs3.01,55
291p
06.09.2019
200m Bryst
Bergens SC2007200m Bryst3.01,5529106.09.201925m 
[Utvid]2525.
Elvar Thor Arnarsson
Delfana
Elvar Thor Arnarsson3.02,40
287p
06.09.2019
200m Bryst
Delfana2007200m Bryst3.02,4028706.09.201925m 
[Utvid]2626.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal3.24,20
286p
06.09.2019
200m Bryst
Bergens SC2007200m Bryst3.24,2028606.09.201925m 
[Utvid]2727.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale38,33
285p
06.09.2019
50m Bryst
Bergens SC200550m Bryst38,3328506.09.201925mD
[Utvid]2727.
Alise Sofie Pettersen
Bergen SLK
Alise Sofie Pettersen3.24,39
285p
06.09.2019
200m Bryst
Bergen SLK2007200m Bryst3.24,3928506.09.201925m 
[Utvid]2929.
Alexander Kouji Bajo
Bergen SLK
Alexander Kouji Bajo38,53
281p
06.09.2019
50m Bryst
Bergen SLK200550m Bryst38,5328106.09.201925mD
[Utvid]2929.
Anna Sigdestad
Vestkantsvømmerne
Anna Sigdestad1.35,13
281p
06.09.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2007100m Bryst1.35,1328106.09.201925mD
[Utvid]3131.
Iben Johanne Stene
Bergen SLK
Iben Johanne Stene3.26,23
277p
06.09.2019
200m Bryst
Bergen SLK2005200m Bryst3.26,2327706.09.201925m 
[Utvid]3232.
Nora Valland Sokki
Åstveit SK
Nora Valland Sokki3.26,73
275p
06.09.2019
200m Bryst
Åstveit SK2007200m Bryst3.26,7327506.09.201925m 
[Utvid]3333.
Melanija Silina
Bergen SLK
Melanija Silina44,13
273p
06.09.2019
50m Bryst
Bergen SLK200650m Bryst44,1327306.09.201925mD
[Utvid]3333.
Sanna Hagen Brekke
Arna SLK
Sanna Hagen Brekke1.36,02
273p
06.09.2019
100m Bryst
Arna SLK2006100m Bryst1.36,0227306.09.201925mD
[Utvid]3333.
Bertine Småland
Arna SLK
Bertine Småland3.27,41
273p
06.09.2019
200m Bryst
Arna SLK2006200m Bryst3.27,4127306.09.201925m 
[Utvid]3636.
Vilde Roald Strand
Bergen SLK
Vilde Roald Strand1.36,13
272p
06.09.2019
100m Bryst
Bergen SLK2005100m Bryst1.36,1327206.09.201925mD
[Utvid]3636.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen SLK
Daniel Rumenov Marinov3.05,66
272p
06.09.2019
200m Bryst
Bergen SLK2007200m Bryst3.05,6627206.09.201925m 
[Utvid]3838.
Norah Alice L. Rasmussen
Åstveit SK
Norah Alice L. Rasmussen1.36,73
267p
06.09.2019
100m Bryst
Åstveit SK2006100m Bryst1.36,7326706.09.201925mD
[Utvid]3939.
Anna Sigdestad
Vestkantsvømmerne
Anna Sigdestad44,66
263p
06.09.2019
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200750m Bryst44,6626306.09.201925mD
[Utvid]4040.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen3.30,40
261p
06.09.2019
200m Bryst
Austevoll IL2007200m Bryst3.30,4026106.09.201925m 
[Utvid]4141.
Emilie Nicoline Korneliussen
Bergen SLK
Emilie Nicoline Korneliussen1.37,87
258p
06.09.2019
100m Bryst
Bergen SLK2006100m Bryst1.37,8725806.09.201925mD
[Utvid]4141.
Leander Warncke-Wang
Åstveit SK
Leander Warncke-Wang3.09,16
258p
06.09.2019
200m Bryst
Åstveit SK2005200m Bryst3.09,1625806.09.201925m 
[Utvid]4343.
Elvar Thor Arnarsson
Delfana
Elvar Thor Arnarsson1.27,73
254p
06.09.2019
100m Bryst
Delfana2007100m Bryst1.27,7325406.09.201925mD
[Utvid]4343.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs1.27,74
254p
06.09.2019
100m Bryst
Bergens SC2007100m Bryst1.27,7425406.09.201925mD
[Utvid]4343.
Mia Sørvik
Austevoll IL
Mia Sørvik3.32,26
254p
06.09.2019
200m Bryst
Austevoll IL2007200m Bryst3.32,2625406.09.201925m 
[Utvid]4646.
Nora Valland Sokki
Åstveit SK
Nora Valland Sokki1.38,51
253p
06.09.2019
100m Bryst
Åstveit SK2007100m Bryst1.38,5125306.09.201925mD
[Utvid]4747.
Nora Valland Sokki
Åstveit SK
Nora Valland Sokki45,39
251p
06.09.2019
50m Bryst
Åstveit SK200750m Bryst45,3925106.09.201925mD
[Utvid]4848.
Iben Johanne Stene
Bergen SLK
Iben Johanne Stene1.38,93
250p
06.09.2019
100m Bryst
Bergen SLK2005100m Bryst1.38,9325006.09.201925mD
[Utvid]4949.
Sanna Hagen Brekke
Arna SLK
Sanna Hagen Brekke45,54
248p
06.09.2019
50m Bryst
Arna SLK200650m Bryst45,5424806.09.201925mD
[Utvid]4949.
Vilde Roald Strand
Bergen SLK
Vilde Roald Strand45,55
248p
06.09.2019
50m Bryst
Bergen SLK200550m Bryst45,5524806.09.201925mD
[Utvid]5151.
Norah Alice L. Rasmussen
Åstveit SK
Norah Alice L. Rasmussen45,64
247p
06.09.2019
50m Bryst
Åstveit SK200650m Bryst45,6424706.09.201925mD
[Utvid]5252.
Elvar Thor Arnarsson
Delfana
Elvar Thor Arnarsson40,29
246p
06.09.2019
50m Bryst
Delfana200750m Bryst40,2924606.09.201925mD
[Utvid]5353.
Vilde Arefjord Elholm
Vestkantsvømmerne
Vilde Arefjord Elholm3.35,28
244p
06.09.2019
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2007200m Bryst3.35,2824406.09.201925m 
[Utvid]5454.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal1.39,81
243p
06.09.2019
100m Bryst
Bergens SC2007100m Bryst1.39,8124306.09.201925mD
[Utvid]5555.
Iben Johanne Stene
Bergen SLK
Iben Johanne Stene45,99
241p
06.09.2019
50m Bryst
Bergen SLK200550m Bryst45,9924106.09.201925mD
[Utvid]5656.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen SLK
Daniel Rumenov Marinov1.29,39
240p
06.09.2019
100m Bryst
Bergen SLK2007100m Bryst1.29,3924006.09.201925mD
[Utvid]5656.
Benedicte L. Aabakken
Delfana
Benedicte L. Aabakken3.36,50
240p
06.09.2019
200m Bryst
Delfana2007200m Bryst3.36,5024006.09.201925m 
[Utvid]5858.
Jadelynn Fong
Bergens SC
Jadelynn Fong3.36,75
239p
06.09.2019
200m Bryst
Bergens SC2006200m Bryst3.36,7523906.09.201925m 
[Utvid]5959.
Katerina Mikhaleva
Vestkantsvømmerne
Katerina Mikhaleva3.37,00
238p
06.09.2019
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2007200m Bryst3.37,0023806.09.201925m 
[Utvid]6060.
Alise Sofie Pettersen
Bergen SLK
Alise Sofie Pettersen1.40,66
237p
06.09.2019
100m Bryst
Bergen SLK2007100m Bryst1.40,6623706.09.201925mD
[Utvid]6161.
Bertine Småland
Arna SLK
Bertine Småland1.41,05
235p
06.09.2019
100m Bryst
Arna SLK2006100m Bryst1.41,0523506.09.201925mD
[Utvid]6161.
Vilde Matland
Delfana
Vilde Matland3.37,98
235p
06.09.2019
200m Bryst
Delfana2008200m Bryst3.37,9823506.09.201925m 
[Utvid]6363.
Emilie Nicoline Korneliussen
Bergen SLK
Emilie Nicoline Korneliussen46,42
234p
06.09.2019
50m Bryst
Bergen SLK200650m Bryst46,4223406.09.201925mD
[Utvid]6363.
Georgi Zhivkov Zhechev
Arna SLK
Georgi Zhivkov Zhechev3.15,29
234p
06.09.2019
200m Bryst
Arna SLK2006200m Bryst3.15,2923406.09.201925m 
[Utvid]6565.
Jadelynn Fong
Bergens SC
Jadelynn Fong1.41,60
231p
06.09.2019
100m Bryst
Bergens SC2006100m Bryst1.41,6023106.09.201925mD
[Utvid]6565.
Sebastian Isaksen
Delfana
Sebastian Isaksen3.16,17
231p
06.09.2019
200m Bryst
Delfana2007200m Bryst3.16,1723106.09.201925m 
[Utvid]6767.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs41,16
230p
06.09.2019
50m Bryst
Bergens SC200750m Bryst41,1623006.09.201925mD
[Utvid]6868.
Ulrikke Bergtun
Delfana
Ulrikke Bergtun3.39,84
229p
06.09.2019
200m Bryst
Delfana2006200m Bryst3.39,8422906.09.201925m 
[Utvid]6969.
Alise Sofie Pettersen
Bergen SLK
Alise Sofie Pettersen47,08
225p
06.09.2019
50m Bryst
Bergen SLK200750m Bryst47,0822506.09.201925mD
[Utvid]7070.
Anna Mowinckel Haukedal
Bergens SC
Anna Mowinckel Haukedal47,23
222p
06.09.2019
50m Bryst
Bergens SC200750m Bryst47,2322206.09.201925mD
[Utvid]7070.
Leander Warncke-Wang
Åstveit SK
Leander Warncke-Wang1.31,73
222p
06.09.2019
100m Bryst
Åstveit SK2005100m Bryst1.31,7322206.09.201925mD
[Utvid]7070.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen1.42,87
222p
06.09.2019
100m Bryst
Austevoll IL2007100m Bryst1.42,8722206.09.201925mD
[Utvid]7373.
Victoria Ann Kvilekval
Bergen SLK
Victoria Ann Kvilekval3.42,74
220p
06.09.2019
200m Bryst
Bergen SLK2005200m Bryst3.42,7422006.09.201925m 
[Utvid]7474.
Mathilde Weilian Koch Sletten
Bergen SLK
Mathilde Weilian Koch Sletten3.43,02
219p
06.09.2019
200m Bryst
Bergen SLK2006200m Bryst3.43,0221906.09.201925m 
[Utvid]7575.
Jadelynn Fong
Bergens SC
Jadelynn Fong47,60
217p
06.09.2019
50m Bryst
Bergens SC200650m Bryst47,6021706.09.201925mD
[Utvid]7676.
Victoria Ann Kvilekval
Bergen SLK
Victoria Ann Kvilekval1.43,92
216p
06.09.2019
100m Bryst
Bergen SLK2005100m Bryst1.43,9221606.09.201925mD
[Utvid]7676.
Karen Schistad Haaland
Delfana
Karen Schistad Haaland3.44,28
216p
06.09.2019
200m Bryst
Delfana2006200m Bryst3.44,2821606.09.201925m 
[Utvid]7878.
Benedicte L. Aabakken
Delfana
Benedicte L. Aabakken47,78
215p
06.09.2019
50m Bryst
Delfana200750m Bryst47,7821506.09.201925mD
[Utvid]7979.
Benedicte L. Aabakken
Delfana
Benedicte L. Aabakken1.44,13
214p
06.09.2019
100m Bryst
Delfana2007100m Bryst1.44,1321406.09.201925mD
[Utvid]8080.
Vilde Matland
Delfana
Vilde Matland47,98
212p
06.09.2019
50m Bryst
Delfana200850m Bryst47,9821206.09.201925mD
[Utvid]8181.
Georgi Zhivkov Zhechev
Arna SLK
Georgi Zhivkov Zhechev1.33,34
211p
06.09.2019
100m Bryst
Arna SLK2006100m Bryst1.33,3421106.09.201925mD
[Utvid]8181.
Mia Sørvik
Austevoll IL
Mia Sørvik1.44,63
211p
06.09.2019
100m Bryst
Austevoll IL2007100m Bryst1.44,6321106.09.201925mD
[Utvid]8383.
Leander Warncke-Wang
Åstveit SK
Leander Warncke-Wang42,45
210p
06.09.2019
50m Bryst
Åstveit SK200550m Bryst42,4521006.09.201925mD
[Utvid]8383.
Bertine Småland
Arna SLK
Bertine Småland48,16
210p
06.09.2019
50m Bryst
Arna SLK200650m Bryst48,1621006.09.201925mD
[Utvid]8383.
Katerina Mikhaleva
Vestkantsvømmerne
Katerina Mikhaleva1.44,75
210p
06.09.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2007100m Bryst1.44,7521006.09.201925mD
[Utvid]8383.
Vilde Matland
Delfana
Vilde Matland1.44,84
210p
06.09.2019
100m Bryst
Delfana2008100m Bryst1.44,8421006.09.201925mD
[Utvid]8383.
Lara Biljan
Delfana
Lara Biljan3.46,32
210p
06.09.2019
200m Bryst
Delfana2008200m Bryst3.46,3221006.09.201925m 
[Utvid]8888.
Oliver James T. Robinson
Delfana
Oliver James T. Robinson3.22,66
209p
06.09.2019
200m Bryst
Delfana2007200m Bryst3.22,6620906.09.201925m 
[Utvid]8989.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen48,28
208p
06.09.2019
50m Bryst
Austevoll IL200750m Bryst48,2820806.09.201925mD
[Utvid]9090.
Katerina Mikhaleva
Vestkantsvømmerne
Katerina Mikhaleva48,39
207p
06.09.2019
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200750m Bryst48,3920706.09.201925mD
[Utvid]9090.
Stefano Mauri
Delfana
Stefano Mauri3.23,58
207p
06.09.2019
200m Bryst
Delfana2006200m Bryst3.23,5820706.09.201925m 
[Utvid]9292.
Maren Herland Thomassen
Arna SLK
Maren Herland Thomassen3.47,85
206p
06.09.2019
200m Bryst
Arna SLK2007200m Bryst3.47,8520606.09.201925m 
[Utvid]9393.
Victoria Ann Kvilekval
Bergen SLK
Victoria Ann Kvilekval48,55
205p
06.09.2019
50m Bryst
Bergen SLK200550m Bryst48,5520506.09.201925mD
[Utvid]9494.
Vilde Arefjord Elholm
Vestkantsvømmerne
Vilde Arefjord Elholm1.45,79
204p
06.09.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2007100m Bryst1.45,7920406.09.201925mD
[Utvid]9494.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe3.48,28
204p
06.09.2019
200m Bryst
Austevoll IL2006200m Bryst3.48,2820406.09.201925m 
[Utvid]9696.
Mathilde Weilian Koch Sletten
Bergen SLK
Mathilde Weilian Koch Sletten1.46,66
199p
06.09.2019
100m Bryst
Bergen SLK2006100m Bryst1.46,6619906.09.201925mD
[Utvid]9797.
Georgi Zhivkov Zhechev
Arna SLK
Georgi Zhivkov Zhechev43,31
198p
06.09.2019
50m Bryst
Arna SLK200650m Bryst43,3119806.09.201925mD
[Utvid]9898.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen SLK
Daniel Rumenov Marinov43,40
196p
06.09.2019
50m Bryst
Bergen SLK200750m Bryst43,4019606.09.201925mD
[Utvid]9898.
Synne Onsøien
Åstveit SK
Synne Onsøien3.51,42
196p
06.09.2019
200m Bryst
Åstveit SK2008200m Bryst3.51,4219606.09.201925m 
[Utvid]100100.
Mia Sørvik
Austevoll IL
Mia Sørvik49,33
195p
06.09.2019
50m Bryst
Austevoll IL200750m Bryst49,3319506.09.201925mD
Side 1 av 3 (221 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.