Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Førdesprinten
Stevne
Stevnenavn:
Førdesprinten
Fra dato:
01.06.2019
Til dato:
02.06.2019
NSF Stevne Id:
0000030621
Arrangørnavn:
Førde IL Symjing
Stevnested:
Førde
Bassengnavn:
Førdehuset
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
24.05.2019
Kvalperiode start:
25.05.2018
Kvalperiode slutt:
24.05.2019
Påmeldingsansv.:
Olaug Tefre Stubhaug
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Harald O. Aamot
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
951 91 665
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli59,01
617p
01.06.2019
100m Fri
Bergensvømmerne2004100m Fri59,0161701.06.201925m 
[Utvid]22.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.07,40
589p
01.06.2019
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2004100m Individuell medley1.07,4058901.06.201925m 
[Utvid]33.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli27,45
582p
02.06.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri27,4558202.06.201925m 
[Utvid]44.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen1.00,13
537p
01.06.2019
100m Rygg
Eid SK2001100m Rygg1.00,1353701.06.201925m 
[Utvid]55.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli28,25
534p
01.06.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri28,2553401.06.201925mD
[Utvid]66.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.16,98
531p
02.06.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.16,9853102.06.201925m 
[Utvid]77.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen55,56
529p
01.06.2019
100m Fri
Eid SK2001100m Fri55,5652901.06.201925m 
[Utvid]88.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,25
512p
02.06.2019
50m Butterfly
Eid SK200150m Butterfly27,2551202.06.201925m 
[Utvid]88.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli35,80
512p
02.06.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst35,8051202.06.201925mD
[Utvid]1010.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen25,33
511p
02.06.2019
50m Fri
Eid SK200150m Fri25,3351102.06.201925m 
[Utvid]1010.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen1.00,12
511p
01.06.2019
100m Butterfly
Eid SK2001100m Butterfly1.00,1251101.06.201925m 
[Utvid]1212.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli30,63
504p
02.06.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne200450m Butterfly30,6350402.06.201925m 
[Utvid]1313.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland31,83
499p
01.06.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst31,8349901.06.201925m 
[Utvid]1414.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli32,49
493p
01.06.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne200450m Rygg32,4949301.06.201925m 
[Utvid]1515.
Vilde Skaar
Bergensvømmerne
Vilde Skaar1.19,12
489p
02.06.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2003100m Bryst1.19,1248902.06.201925m 
[Utvid]1616.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell57,05
488p
01.06.2019
100m Fri
Eid SK2004100m Fri57,0548801.06.201925m 
[Utvid]1717.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.03,94
486p
01.06.2019
100m Individuell medley
Eid SK2004100m Individuell medley1.03,9448601.06.201925m 
[Utvid]1818.
Vilde Skaar
Bergensvømmerne
Vilde Skaar36,46
484p
01.06.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200350m Bryst36,4648401.06.201925m 
[Utvid]1818.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage57,22
484p
01.06.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2002100m Fri57,2248401.06.201925m 
[Utvid]2020.
Ida Skjæveland
Bergensvømmerne
Ida Skjæveland36,54
481p
01.06.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200350m Bryst36,5448101.06.201925m 
[Utvid]2121.
Sebastian Warncke-Wang
Bergensvømmerne
Sebastian Warncke-Wang57,38
480p
01.06.2019
100m Fri
Bergensvømmerne2002100m Fri57,3848001.06.201925m 
[Utvid]2222.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug32,26
479p
01.06.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst32,2647901.06.201925m 
[Utvid]2323.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.10,36
478p
01.06.2019
100m Rygg
Bergensvømmerne2004100m Rygg1.10,3647801.06.201925m 
[Utvid]2424.
Sverre Sandanger Myklebust
Volda TIL
Sverre Sandanger Myklebust32,36
475p
01.06.2019
50m Bryst
Volda TIL200350m Bryst32,3647501.06.201925m 
[Utvid]2525.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen28,63
467p
01.06.2019
50m Rygg
Eid SK200150m Rygg28,6346701.06.201925m 
[Utvid]2626.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal33,21
461p
02.06.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne200350m Rygg33,2146102.06.201925mF
[Utvid]2626.
Tom Solbakken
Åstveit SK
Tom Solbakken58,14
461p
01.06.2019
100m Fri
Åstveit SK2002100m Fri58,1446101.06.201925m 
[Utvid]2828.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage26,24
460p
02.06.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200250m Fri26,2446002.06.201925m 
[Utvid]2929.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland58,22
459p
01.06.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri58,2245901.06.201925m 
[Utvid]3030.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage28,27
458p
02.06.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200250m Butterfly28,2745802.06.201925m 
[Utvid]3131.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes29,79
456p
02.06.2019
50m Fri
Eid SK200550m Fri29,7945602.06.201925m 
[Utvid]3232.
Sebastian Warncke-Wang
Bergensvømmerne
Sebastian Warncke-Wang26,33
455p
01.06.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200250m Fri26,3345501.06.201925mF
[Utvid]3232.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen28,34
455p
01.06.2019
50m Butterfly
Eid SK200150m Butterfly28,3445501.06.201925mD
[Utvid]3434.
Vilde Skaar
Bergensvømmerne
Vilde Skaar37,25
454p
02.06.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200350m Bryst37,2545402.06.201925mD
[Utvid]3535.
Tom Solbakken
Åstveit SK
Tom Solbakken26,42
450p
01.06.2019
50m Fri
Åstveit SK200250m Fri26,4245001.06.201925mF
[Utvid]3535.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell26,43
450p
02.06.2019
50m Fri
Eid SK200450m Fri26,4345002.06.201925m 
[Utvid]3535.
Sverre Sandanger Myklebust
Volda TIL
Sverre Sandanger Myklebust58,62
450p
01.06.2019
100m Fri
Volda TIL2003100m Fri58,6245001.06.201925m 
[Utvid]3838.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland26,44
449p
02.06.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri26,4444902.06.201925m 
[Utvid]3838.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland28,46
449p
02.06.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly28,4644902.06.201925m 
[Utvid]3838.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.05,68
449p
01.06.2019
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2004100m Individuell medley1.05,6844901.06.201925m 
[Utvid]4141.
Ida Skjæveland
Bergensvømmerne
Ida Skjæveland1.21,58
446p
02.06.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2003100m Bryst1.21,5844602.06.201925m 
[Utvid]4242.
Sebastian Warncke-Wang
Bergensvømmerne
Sebastian Warncke-Wang1.05,93
444p
01.06.2019
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2002100m Individuell medley1.05,9344401.06.201925m 
[Utvid]4343.
Eivind Mjelde Myhr
Åstveit SK
Eivind Mjelde Myhr33,10
443p
01.06.2019
50m Bryst
Åstveit SK200450m Bryst33,1044301.06.201925m 
[Utvid]4444.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage1.03,14
441p
01.06.2019
100m Butterfly
Førde IL Symjing2002100m Butterfly1.03,1444101.06.201925m 
[Utvid]4545.
Sverre Sandanger Myklebust
Volda TIL
Sverre Sandanger Myklebust26,62
440p
02.06.2019
50m Fri
Volda TIL200350m Fri26,6244002.06.201925m 
[Utvid]4646.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal30,16
439p
02.06.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200350m Fri30,1643902.06.201925m 
[Utvid]4747.
Malin Virkesdal Bergetun
Åstveit SK
Malin Virkesdal Bergetun30,19
438p
02.06.2019
50m Fri
Åstveit SK200350m Fri30,1943802.06.201925m 
[Utvid]4747.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.13,20
438p
02.06.2019
100m Bryst
Førde IL Symjing2003100m Bryst1.13,2043802.06.201925m 
[Utvid]4949.
Tom Solbakken
Åstveit SK
Tom Solbakken26,68
437p
02.06.2019
50m Fri
Åstveit SK200250m Fri26,6843702.06.201925m 
[Utvid]4949.
Eivind Mjelde Myhr
Åstveit SK
Eivind Mjelde Myhr1.13,27
437p
02.06.2019
100m Bryst
Åstveit SK2004100m Bryst1.13,2743702.06.201925m 
[Utvid]4949.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.13,27
437p
02.06.2019
100m Bryst
Førde IL Symjing2004100m Bryst1.13,2743702.06.201925m 
[Utvid]5252.
Sebastian Warncke-Wang
Bergensvømmerne
Sebastian Warncke-Wang26,71
436p
02.06.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200250m Fri26,7143602.06.201925m 
[Utvid]5252.
Tom Solbakken
Åstveit SK
Tom Solbakken1.04,44
436p
01.06.2019
100m Rygg
Åstveit SK2002100m Rygg1.04,4443601.06.201925m 
[Utvid]5454.
Ida Skjæveland
Bergensvømmerne
Ida Skjæveland38,00
428p
02.06.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200350m Bryst38,0042802.06.201925mD
[Utvid]5555.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle28,99
425p
02.06.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly28,9942502.06.201925m 
[Utvid]5555.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal34,12
425p
01.06.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne200350m Rygg34,1242501.06.201925m 
[Utvid]5555.
Malin Virkesdal Bergetun
Åstveit SK
Malin Virkesdal Bergetun1.06,83
425p
01.06.2019
100m Fri
Åstveit SK2003100m Fri1.06,8342501.06.201925m 
[Utvid]5858.
Teis Haram Malterud
Førde IL Symjing
Teis Haram Malterud59,78
424p
01.06.2019
100m Fri
Førde IL Symjing1998100m Fri59,7842401.06.201925m 
[Utvid]5959.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle26,98
423p
01.06.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri26,9842301.06.201925mF
[Utvid]5959.
Elise Book Dalsgård
Åstveit SK
Elise Book Dalsgård1.06,93
423p
01.06.2019
100m Fri
Åstveit SK2004100m Fri1.06,9342301.06.201925m 
[Utvid]6161.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle27,00
422p
02.06.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri27,0042202.06.201925m 
[Utvid]6262.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland33,68
421p
01.06.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst33,6842101.06.201925m 
[Utvid]6262.
Sverre Sandanger Myklebust
Volda TIL
Sverre Sandanger Myklebust1.14,19
421p
02.06.2019
100m Bryst
Volda TIL2003100m Bryst1.14,1942102.06.201925m 
[Utvid]6464.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,04
420p
01.06.2019
50m Fri
Eid SK200150m Fri27,0442001.06.201925mD
[Utvid]6565.
Teis Haram Malterud
Førde IL Symjing
Teis Haram Malterud33,73
419p
01.06.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing199850m Bryst33,7341901.06.201925m 
[Utvid]6666.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal1.13,69
416p
01.06.2019
100m Rygg
Bergensvømmerne2003100m Rygg1.13,6941601.06.201925m 
[Utvid]6666.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.14,46
416p
02.06.2019
100m Bryst
Eid SK2004100m Bryst1.14,4641602.06.201925m 
[Utvid]6868.
Vilde Skaar
Bergensvømmerne
Vilde Skaar32,70
414p
02.06.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne200350m Butterfly32,7041402.06.201925m 
[Utvid]6868.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland1.00,27
414p
01.06.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.00,2741401.06.201925m 
[Utvid]6868.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.00,27
414p
01.06.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2005100m Fri1.00,2741401.06.201925m 
[Utvid]6868.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.07,47
414p
01.06.2019
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2004100m Individuell medley1.07,4741401.06.201925m 
[Utvid]7272.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal1.07,47
413p
01.06.2019
100m Fri
Bergensvømmerne2003100m Fri1.07,4741301.06.201925m 
[Utvid]7373.
Malin Virkesdal Bergetun
Åstveit SK
Malin Virkesdal Bergetun1.15,97
411p
01.06.2019
100m Individuell medley
Åstveit SK2003100m Individuell medley1.15,9741101.06.201925m 
[Utvid]7474.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage29,33
410p
01.06.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200250m Butterfly29,3341001.06.201925mD
[Utvid]7575.
Tuva Haukanes Sulen
Åstveit SK
Tuva Haukanes Sulen30,87
409p
02.06.2019
50m Fri
Åstveit SK200550m Fri30,8740902.06.201925m 
[Utvid]7676.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes1.07,73
408p
01.06.2019
100m Fri
Eid SK2005100m Fri1.07,7340801.06.201925m 
[Utvid]7777.
Elise Book Dalsgård
Åstveit SK
Elise Book Dalsgård30,95
406p
02.06.2019
50m Fri
Åstveit SK200450m Fri30,9540602.06.201925m 
[Utvid]7777.
Tuva Haukanes Sulen
Åstveit SK
Tuva Haukanes Sulen1.07,85
406p
01.06.2019
100m Fri
Åstveit SK2005100m Fri1.07,8540601.06.201925m 
[Utvid]7979.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell27,44
402p
01.06.2019
50m Fri
Eid SK200450m Fri27,4440201.06.201925mD
[Utvid]7979.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal31,05
402p
02.06.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri31,0540202.06.201925m 
[Utvid]7979.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland34,20
402p
02.06.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst34,2040202.06.201925mD
[Utvid]7979.
Eivind Mjelde Myhr
Åstveit SK
Eivind Mjelde Myhr34,21
402p
02.06.2019
50m Bryst
Åstveit SK200450m Bryst34,2140202.06.201925mD
[Utvid]8383.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes1.16,68
400p
01.06.2019
100m Individuell medley
Eid SK2005100m Individuell medley1.16,6840001.06.201925m 
[Utvid]8484.
Sebastian Warncke-Wang
Bergensvømmerne
Sebastian Warncke-Wang1.05,27
399p
01.06.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne2002100m Butterfly1.05,2739901.06.201925m 
[Utvid]8484.
Teis Haram Malterud
Førde IL Symjing
Teis Haram Malterud1.08,32
399p
01.06.2019
100m Individuell medley
Førde IL Symjing1998100m Individuell medley1.08,3239901.06.201925m 
[Utvid]8686.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland29,66
397p
02.06.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly29,6639702.06.201925m 
[Utvid]8787.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess39,00
396p
01.06.2019
50m Bryst
Øyane SK200650m Bryst39,0039601.06.201925m 
[Utvid]8787.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.01,15
396p
01.06.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.01,1539601.06.201925m 
[Utvid]8989.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.06,62
395p
01.06.2019
100m Rygg
Førde IL Symjing2004100m Rygg1.06,6239501.06.201925m 
[Utvid]9090.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland27,62
394p
02.06.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri27,6239402.06.201925m 
[Utvid]9191.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage27,68
392p
01.06.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200250m Fri27,6839201.06.201925mD
[Utvid]9191.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.06,80
392p
01.06.2019
100m Rygg
Eid SK2004100m Rygg1.06,8039201.06.201925m 
[Utvid]9191.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.08,71
392p
01.06.2019
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2003100m Individuell medley1.08,7139201.06.201925m 
[Utvid]9494.
Tom Solbakken
Åstveit SK
Tom Solbakken30,37
391p
01.06.2019
50m Rygg
Åstveit SK200250m Rygg30,3739101.06.201925m 
[Utvid]9494.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal33,32
391p
02.06.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne200350m Butterfly33,3239102.06.201925m 
[Utvid]9696.
Malin Virkesdal Bergetun
Åstveit SK
Malin Virkesdal Bergetun39,19
390p
01.06.2019
50m Bryst
Åstveit SK200350m Bryst39,1939001.06.201925m 
[Utvid]9797.
Fredrik Book Råheim
Førde IL Symjing
Fredrik Book Råheim27,76
388p
02.06.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri27,7638802.06.201925m 
[Utvid]9898.
Teis Haram Malterud
Førde IL Symjing
Teis Haram Malterud27,82
386p
01.06.2019
50m Fri
Førde IL Symjing199850m Fri27,8238601.06.201925mD
[Utvid]9898.
Tom Solbakken
Åstveit SK
Tom Solbakken30,50
386p
02.06.2019
50m Rygg
Åstveit SK200250m Rygg30,5038602.06.201925mF
[Utvid]100100.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland27,84
385p
01.06.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri27,8438501.06.201925mD
Side 1 av 8 (800 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.