Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Førde Stemne
Stevne
Stevnenavn:
Førde Stemne
Fra dato:
14.09.2019
Til dato:
15.09.2019
NSF Stevne Id:
0000030632
Arrangørnavn:
Førde IL Symjing
Stevnested:
Førde
Bassengnavn:
Førdehuset
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
04.09.2019
Kvalperiode start:
05.09.2018
Kvalperiode slutt:
04.09.2019
Påmeldingsansv.:
Olaug Tefre Stubhaug
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Harald O. Aamot
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
951 91 665
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth16.44,98
600p
14.09.2019
1500m Fri
Aalesunds SLK20041500m Fri16.44,9860014.09.201925m 
[Utvid]22.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth8.53,54
574p
14.09.2019
800m Fri
Aalesunds SLK2004800m Fri8.53,5457414.09.201925mD
[Utvid]33.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale9.07,46
531p
14.09.2019
800m Fri
Bergens SC2002800m Fri9.07,4653114.09.201925mD
[Utvid]44.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth4.23,29
523p
14.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.23,2952314.09.201925mD
[Utvid]55.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale4.27,15
501p
14.09.2019
400m Fri
Bergens SC2002400m Fri4.27,1550114.09.201925mD
[Utvid]66.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug31,81
500p
14.09.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst31,8150014.09.201925m 
[Utvid]77.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,88
478p
15.09.2019
50m Butterfly
Eid SK200150m Butterfly27,8847815.09.201925m 
[Utvid]77.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage57,46
478p
15.09.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2002100m Fri57,4647815.09.201925mF
[Utvid]99.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.20,22
477p
14.09.2019
200m Individuell medley
Eid SK2004200m Individuell medley2.20,2247714.09.201925m 
[Utvid]1010.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle25,95
475p
15.09.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri25,9547515.09.201925m 
[Utvid]1111.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale18.08,82
472p
14.09.2019
1500m Fri
Bergens SC20021500m Fri18.08,8247214.09.201925m 
[Utvid]1212.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen26,10
467p
15.09.2019
50m Fri
Eid SK200150m Fri26,1046715.09.201925m 
[Utvid]1313.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage26,28
458p
15.09.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200250m Fri26,2845815.09.201925m 
[Utvid]1414.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell26,31
456p
15.09.2019
50m Fri
Eid SK200450m Fri26,3145615.09.201925m 
[Utvid]1515.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle28,39
452p
15.09.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly28,3945215.09.201925m 
[Utvid]1515.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage28,40
452p
15.09.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200250m Butterfly28,4045215.09.201925m 
[Utvid]1515.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland58,55
452p
15.09.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri58,5545215.09.201925mF
[Utvid]1515.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth2.09,45
452p
14.09.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2004200m Fri2.09,4545214.09.201925mD
[Utvid]1919.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale28,41
451p
15.09.2019
50m Butterfly
Bergens SC200250m Butterfly28,4145115.09.201925m 
[Utvid]1919.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes29,90
451p
15.09.2019
50m Fri
Eid SK200550m Fri29,9045115.09.201925m 
[Utvid]2121.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland26,45
449p
15.09.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri26,4544915.09.201925m 
[Utvid]2121.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth1.05,66
449p
14.09.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2004100m Individuell medley1.05,6644914.09.201925m 
[Utvid]2323.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen2.23,18
448p
14.09.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2004200m Individuell medley2.23,1844814.09.201925m 
[Utvid]2424.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell33,09
444p
14.09.2019
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst33,0944414.09.201925m 
[Utvid]2525.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage1.03,14
441p
14.09.2019
100m Butterfly
Førde IL Symjing2002100m Butterfly1.03,1444114.09.201925m 
[Utvid]2626.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen1.04,25
440p
15.09.2019
100m Rygg
Eid SK2001100m Rygg1.04,2544015.09.201925m 
[Utvid]2626.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale2.10,55
440p
14.09.2019
200m Fri
Bergens SC2002200m Fri2.10,5544014.09.201925mD
[Utvid]2828.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland33,22
439p
14.09.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst33,2243914.09.201925m 
[Utvid]2929.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.06,20
438p
14.09.2019
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2004100m Individuell medley1.06,2043814.09.201925m 
[Utvid]3030.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen1.06,27
437p
14.09.2019
100m Individuell medley
Eid SK2001100m Individuell medley1.06,2743714.09.201925m 
[Utvid]3131.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.13,29
436p
15.09.2019
100m Bryst
Førde IL Symjing2004100m Bryst1.13,2943615.09.201925m 
[Utvid]3131.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.13,30
436p
15.09.2019
100m Bryst
Førde IL Symjing2003100m Bryst1.13,3043615.09.201925m 
[Utvid]3333.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland33,35
434p
14.09.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst33,3543414.09.201925m 
[Utvid]3434.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell28,82
432p
15.09.2019
50m Butterfly
Eid SK200450m Butterfly28,8243215.09.201925m 
[Utvid]3535.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen29,42
430p
14.09.2019
50m Rygg
Eid SK200150m Rygg29,4243014.09.201925m 
[Utvid]3636.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.11,86
427p
14.09.2019
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.11,8642714.09.201925mF
[Utvid]3737.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.13,90
426p
15.09.2019
100m Bryst
Eid SK2004100m Bryst1.13,9042615.09.201925m 
[Utvid]3838.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland18.47,82
425p
14.09.2019
1500m Fri
Førde IL Symjing20041500m Fri18.47,8242514.09.201925m 
[Utvid]3939.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle2.12,35
423p
14.09.2019
200m Fri
Førde IL Symjing2005200m Fri2.12,3542314.09.201925mF
[Utvid]4040.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen1.04,11
421p
14.09.2019
100m Butterfly
Eid SK2001100m Butterfly1.04,1142114.09.201925m 
[Utvid]4141.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen2.40,72
420p
15.09.2019
200m Bryst
Bergens SC2004200m Bryst2.40,7242015.09.201925m 
[Utvid]4242.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland29,15
418p
15.09.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly29,1541815.09.201925m 
[Utvid]4343.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen1.07,42
415p
14.09.2019
100m Individuell medley
Bergens SC2004100m Individuell medley1.07,4241514.09.201925m 
[Utvid]4444.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale27,22
412p
15.09.2019
50m Fri
Bergens SC200250m Fri27,2241215.09.201925m 
[Utvid]4545.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug2.41,89
411p
15.09.2019
200m Bryst
Førde IL Symjing2003200m Bryst2.41,8941115.09.201925m 
[Utvid]4646.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen29,92
409p
15.09.2019
50m Rygg
Eid SK200150m Rygg29,9240915.09.201925mF
[Utvid]4646.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.05,84
409p
15.09.2019
100m Rygg
Eid SK2004100m Rygg1.05,8440915.09.201925m 
[Utvid]4848.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland9.58,70
406p
14.09.2019
800m Fri
Førde IL Symjing2004800m Fri9.58,7040614.09.201925mD
[Utvid]4949.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage27,37
405p
14.09.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200250m Fri27,3740514.09.201925mF
[Utvid]4949.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell29,46
405p
14.09.2019
50m Butterfly
Eid SK200450m Butterfly29,4640514.09.201925mD
[Utvid]5151.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.08,01
404p
14.09.2019
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2003100m Individuell medley1.08,0140414.09.201925m 
[Utvid]5252.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale1.06,40
399p
15.09.2019
100m Rygg
Bergens SC2002100m Rygg1.06,4039915.09.201925m 
[Utvid]5353.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug2.15,18
397p
14.09.2019
200m Fri
Førde IL Symjing2003200m Fri2.15,1839714.09.201925mF
[Utvid]5454.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale1.05,45
396p
14.09.2019
100m Butterfly
Bergens SC2002100m Butterfly1.05,4539614.09.201925m 
[Utvid]5454.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen1.15,68
396p
15.09.2019
100m Bryst
Bergens SC2004100m Bryst1.15,6839615.09.201925mD
[Utvid]5656.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale30,35
392p
14.09.2019
50m Rygg
Bergens SC200250m Rygg30,3539214.09.201925m 
[Utvid]5656.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell34,50
392p
15.09.2019
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst34,5039215.09.201925mD
[Utvid]5656.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland2.15,76
392p
14.09.2019
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.15,7639214.09.201925mF
[Utvid]5959.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.06,84
391p
15.09.2019
100m Rygg
Førde IL Symjing2004100m Rygg1.06,8439115.09.201925m 
[Utvid]6060.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage27,74
389p
15.09.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200250m Fri27,7438915.09.201925mD
[Utvid]6060.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle30,42
389p
14.09.2019
50m Rygg
Førde IL Symjing200550m Rygg30,4238914.09.201925m 
[Utvid]6262.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.16,24
388p
15.09.2019
100m Bryst
Førde IL Symjing2004100m Bryst1.16,2438815.09.201925m 
[Utvid]6363.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal31,46
387p
15.09.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri31,4638715.09.201925m 
[Utvid]6363.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.05,97
387p
14.09.2019
100m Butterfly
Førde IL Symjing2005100m Butterfly1.05,9738714.09.201925m 
[Utvid]6565.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland27,82
386p
15.09.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri27,8238615.09.201925m 
[Utvid]6565.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal39,32
386p
14.09.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst39,3238614.09.201925m 
[Utvid]6767.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug27,88
383p
15.09.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri27,8838315.09.201925m 
[Utvid]6868.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger31,59
382p
15.09.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri31,5938215.09.201925m 
[Utvid]6969.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug34,85
380p
15.09.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst34,8538015.09.201925mD
[Utvid]7070.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage30,14
378p
14.09.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200250m Butterfly30,1437814.09.201925mD
[Utvid]7171.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes1.18,19
377p
14.09.2019
100m Individuell medley
Eid SK2005100m Individuell medley1.18,1937714.09.201925m 
[Utvid]7272.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland28,07
376p
14.09.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri28,0737614.09.201925mF
[Utvid]7373.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland30,21
375p
15.09.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly30,2137515.09.201925m 
[Utvid]7373.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes33,79
375p
15.09.2019
50m Butterfly
Eid SK200550m Butterfly33,7937515.09.201925m 
[Utvid]7575.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland1.09,79
374p
14.09.2019
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2004100m Individuell medley1.09,7937414.09.201925m 
[Utvid]7676.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland35,08
372p
14.09.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst35,0837214.09.201925m 
[Utvid]7676.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes35,69
372p
14.09.2019
50m Rygg
Eid SK200550m Rygg35,6937214.09.201925m 
[Utvid]7676.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes39,82
372p
14.09.2019
50m Bryst
Eid SK200550m Bryst39,8237214.09.201925m 
[Utvid]7676.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth1.02,47
372p
14.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri1.02,4737214.09.201925mD
[Utvid]8080.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland28,19
371p
15.09.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri28,1937115.09.201925mD
[Utvid]8080.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland4.55,16
371p
14.09.2019
400m Fri
Førde IL Symjing2004400m Fri4.55,1637114.09.201925mD
[Utvid]8282.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale1.02,55
370p
14.09.2019
100m Fri
Bergens SC2002100m Fri1.02,5537014.09.201925mD
[Utvid]8282.
Oliver Nathanael J. Øksland
Førde IL Symjing
Oliver Nathanael J. Øksland1.08,07
370p
15.09.2019
100m Rygg
Førde IL Symjing2004100m Rygg1.08,0737015.09.201925m 
[Utvid]8282.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle2.32,60
370p
14.09.2019
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2005200m Individuell medley2.32,6037014.09.201925m 
[Utvid]8585.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland31,08
365p
14.09.2019
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg31,0836514.09.201925m 
[Utvid]8585.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland31,08
365p
14.09.2019
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg31,0836514.09.201925m 
[Utvid]8787.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle31,12
364p
15.09.2019
50m Rygg
Førde IL Symjing200550m Rygg31,1236415.09.201925mF
[Utvid]8787.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland35,36
364p
15.09.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst35,3636415.09.201925mD
[Utvid]8787.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale2.33,42
364p
14.09.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.33,4236414.09.201925m 
[Utvid]9090.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.08,53
363p
15.09.2019
100m Rygg
Førde IL Symjing2005100m Rygg1.08,5336315.09.201925m 
[Utvid]9090.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug2.33,59
363p
14.09.2019
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2003200m Individuell medley2.33,5936314.09.201925m 
[Utvid]9292.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale30,57
362p
14.09.2019
50m Butterfly
Bergens SC200250m Butterfly30,5736214.09.201925mD
[Utvid]9292.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen2.28,10
362p
15.09.2019
200m Rygg
Bergens SC2004200m Rygg2.28,1036215.09.201925m 
[Utvid]9292.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale2.48,88
362p
15.09.2019
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst2.48,8836215.09.201925m 
[Utvid]9595.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger32,23
360p
14.09.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200750m Fri32,2336014.09.201925mF
[Utvid]9595.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.18,15
360p
15.09.2019
100m Bryst
Førde IL Symjing2003100m Bryst1.18,1536015.09.201925mD
[Utvid]9797.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen30,73
357p
14.09.2019
50m Butterfly
Eid SK200150m Butterfly30,7335714.09.201925mD
[Utvid]9898.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage1.10,99
355p
14.09.2019
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2002100m Individuell medley1.10,9935514.09.201925m 
[Utvid]9999.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale1.11,15
353p
14.09.2019
100m Individuell medley
Bergens SC2005100m Individuell medley1.11,1535314.09.201925m 
[Utvid]100100.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle35,79
351p
14.09.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200550m Bryst35,7935114.09.201925m 
Side 1 av 4 (387 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.