Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Allers Invest
Stevne
Stevnenavn:
Allers Invest
Fra dato:
12.01.2019
Til dato:
13.01.2019
NSF Stevne Id:
0000030665
Arrangørnavn:
Bergens Svømme Club
Stevnested:
Stemmemyren
Bassengnavn:
Stemmemyren svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
04.01.2019
Kvalperiode start:
05.01.2018
Kvalperiode slutt:
04.01.2019
Påmeldingsansv.:
Bruno Langlois
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
45089226
Arrangementsleder
Navn:
Maren Solem Bertelsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
46841991
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Håkon Wulf Haugen
Bergens SC
Håkon Wulf Haugen25,66
613p
12.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC199650m Butterfly25,6661312.01.201925m 
[Utvid]22.
Mats Erik Gotaas Bjørkbom
Bergens SC
Mats Erik Gotaas Bjørkbom53,68
586p
12.01.2019
100m Fri
Bergens SC2000100m Fri53,6858612.01.201925m 
[Utvid]33.
Johan Markus Mowinckel
Bergens SC
Johan Markus Mowinckel1.06,72
579p
12.01.2019
100m Bryst
Bergens SC1995100m Bryst1.06,7257912.01.201925m 
[Utvid]44.
Henriette Kronstad Helland
Bergens SC
Henriette Kronstad Helland34,63
565p
12.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199850m Bryst34,6356512.01.201925mD
[Utvid]55.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.24,23
564p
12.01.2019
200m Rygg
Bergens SC2004200m Rygg2.24,2356412.01.201925m 
[Utvid]66.
Henriette Kronstad Helland
Bergens SC
Henriette Kronstad Helland1.15,71
558p
12.01.2019
100m Bryst
Bergens SC1998100m Bryst1.15,7155812.01.201925m 
[Utvid]77.
Eline Nygaard
Vestkantsvømmerne
Eline Nygaard2.43,90
553p
13.01.2019
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2000200m Bryst2.43,9055313.01.201925m 
[Utvid]88.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.44,95
542p
13.01.2019
200m Bryst
Bergens SC2004200m Bryst2.44,9554213.01.201925m 
[Utvid]99.
Johan Markus Mowinckel
Bergens SC
Johan Markus Mowinckel31,04
538p
12.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst31,0453812.01.201925mD
[Utvid]1010.
Emilie Lie
Bergens SC
Emilie Lie28,21
537p
12.01.2019
50m Fri
Bergens SC199850m Fri28,2153712.01.201925m 
[Utvid]1111.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.08,49
535p
12.01.2019
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.08,4953512.01.201925m 
[Utvid]1212.
Emilie Lie
Bergens SC
Emilie Lie30,13
529p
12.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC199850m Butterfly30,1352912.01.201925m 
[Utvid]1212.
Emilie Lie
Bergens SC
Emilie Lie1.02,12
529p
12.01.2019
100m Fri
Bergens SC1998100m Fri1.02,1252912.01.201925m 
[Utvid]1414.
Johan Markus Mowinckel
Bergens SC
Johan Markus Mowinckel55,64
526p
12.01.2019
100m Fri
Bergens SC1995100m Fri55,6452612.01.201925m 
[Utvid]1515.
Silje Tvedt
Vestkantsvømmerne
Silje Tvedt2.30,01
502p
12.01.2019
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2001200m Rygg2.30,0150212.01.201925m 
[Utvid]1616.
Johan Markus Mowinckel
Bergens SC
Johan Markus Mowinckel27,52
497p
12.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC199550m Butterfly27,5249712.01.201925m 
[Utvid]1717.
Eline Nygaard
Vestkantsvømmerne
Eline Nygaard2.33,92
496p
13.01.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2000200m Individuell medley2.33,9249613.01.201925m 
[Utvid]1818.
Eline Nygaard
Vestkantsvømmerne
Eline Nygaard1.18,94
492p
13.01.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2000100m Bryst1.18,9449213.01.201925mD
[Utvid]1919.
Mats Erik Gotaas Bjørkbom
Bergens SC
Mats Erik Gotaas Bjørkbom25,72
488p
12.01.2019
50m Fri
Bergens SC200050m Fri25,7248812.01.201925mD
[Utvid]2020.
Balder Sollesnes Holum
Bergens SC
Balder Sollesnes Holum57,14
486p
12.01.2019
100m Fri
Bergens SC2003100m Fri57,1448612.01.201925m 
[Utvid]2121.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik32,37
474p
12.01.2019
50m Bryst
Bergens SC200250m Bryst32,3747412.01.201925mD
[Utvid]2121.
Silje Tvedt
Vestkantsvømmerne
Silje Tvedt32,90
474p
12.01.2019
50m Rygg
Vestkantsvømmerne200150m Rygg32,9047412.01.201925mF
[Utvid]2323.
Ragnhild Elisabeth Krage
Bergens SC
Ragnhild Elisabeth Krage31,29
473p
12.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC199950m Butterfly31,2947312.01.201925m 
[Utvid]2424.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.20,08
472p
13.01.2019
100m Bryst
Bergens SC2004100m Bryst1.20,0847213.01.201925mD
[Utvid]2525.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland36,80
471p
13.01.2019
50m Bryst
Os SK200450m Bryst36,8047113.01.201925m 
[Utvid]2626.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.20,98
470p
12.01.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003200m Individuell medley2.20,9847012.01.201925m 
[Utvid]2727.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik57,85
468p
12.01.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2001100m Fri57,8546812.01.201925m 
[Utvid]2828.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen1.20,46
465p
12.01.2019
100m Bryst
Arna SLK2005100m Bryst1.20,4646512.01.201925m 
[Utvid]2929.
Hedvig Hjertaker
Bergens SC
Hedvig Hjertaker29,62
463p
12.01.2019
50m Fri
Bergens SC199450m Fri29,6246312.01.201925m 
[Utvid]3030.
Eline Nygaard
Vestkantsvømmerne
Eline Nygaard37,12
459p
13.01.2019
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200050m Bryst37,1245913.01.201925mD
[Utvid]3131.
Silje Tvedt
Vestkantsvømmerne
Silje Tvedt33,36
455p
13.01.2019
50m Rygg
Vestkantsvømmerne200150m Rygg33,3645513.01.201925m 
[Utvid]3232.
Eline Nygaard
Vestkantsvømmerne
Eline Nygaard31,85
448p
12.01.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200050m Butterfly31,8544812.01.201925m 
[Utvid]3333.
Elise Nilsen
Bergens SC
Elise Nilsen31,95
444p
12.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC200350m Butterfly31,9544412.01.201925m 
[Utvid]3434.
Eline Nygaard
Vestkantsvømmerne
Eline Nygaard2.36,39
443p
12.01.2019
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2000200m Rygg2.36,3944312.01.201925m 
[Utvid]3535.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.36,62
441p
12.01.2019
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2006200m Rygg2.36,6244112.01.201925m 
[Utvid]3636.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen37,63
440p
12.01.2019
50m Bryst
Arna SLK200550m Bryst37,6344012.01.201925mD
[Utvid]3636.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand1.06,04
440p
12.01.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2002100m Fri1.06,0444012.01.201925m 
[Utvid]3838.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.38,43
439p
13.01.2019
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2003200m Bryst2.38,4343913.01.201925m 
[Utvid]3939.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik2.38,49
438p
13.01.2019
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2001200m Bryst2.38,4943813.01.201925m 
[Utvid]4040.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland1.13,33
436p
12.01.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2003100m Bryst1.13,3343612.01.201925m 
[Utvid]4040.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand2.40,65
436p
13.01.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2002200m Individuell medley2.40,6543613.01.201925m 
[Utvid]4242.
Sivert Helland Veseth
Bergens SC
Sivert Helland Veseth1.13,42
434p
12.01.2019
100m Bryst
Bergens SC1998100m Bryst1.13,4243412.01.201925m 
[Utvid]4343.
Eline Nygaard
Vestkantsvømmerne
Eline Nygaard32,22
433p
13.01.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200050m Butterfly32,2243313.01.201925mD
[Utvid]4343.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland1.22,42
433p
12.01.2019
100m Bryst
Os SK2004100m Bryst1.22,4243312.01.201925m 
[Utvid]4545.
Michael Gutierrez Irgens
Bergens SC
Michael Gutierrez Irgens26,84
430p
13.01.2019
50m Fri
Bergens SC199550m Fri26,8443013.01.201925m 
[Utvid]4545.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik30,37
430p
12.01.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200650m Fri30,3743012.01.201925m 
[Utvid]4747.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik26,87
428p
13.01.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200150m Fri26,8742813.01.201925m 
[Utvid]4747.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim1.06,65
428p
12.01.2019
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri1.06,6542812.01.201925m 
[Utvid]4949.
Johan Markus Mowinckel
Bergens SC
Johan Markus Mowinckel26,89
427p
12.01.2019
50m Fri
Bergens SC199550m Fri26,8942712.01.201925mD
[Utvid]5050.
Eline Nygaard
Vestkantsvømmerne
Eline Nygaard1.12,63
425p
13.01.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2000100m Butterfly1.12,6342513.01.201925m 
[Utvid]5151.
Sivert Helland Veseth
Bergens SC
Sivert Helland Veseth33,60
424p
12.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199850m Bryst33,6042412.01.201925mD
[Utvid]5151.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale59,81
424p
12.01.2019
100m Fri
Bergens SC2002100m Fri59,8142412.01.201925m 
[Utvid]5151.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.42,10
424p
13.01.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006200m Individuell medley2.42,1042413.01.201925m 
[Utvid]5454.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik34,19
423p
12.01.2019
50m Rygg
Vestkantsvømmerne200650m Rygg34,1942312.01.201925mF
[Utvid]5454.
Michael Gutierrez Irgens
Bergens SC
Michael Gutierrez Irgens59,82
423p
12.01.2019
100m Fri
Bergens SC1995100m Fri59,8242312.01.201925m 
[Utvid]5656.
Balder Sollesnes Holum
Bergens SC
Balder Sollesnes Holum27,00
422p
12.01.2019
50m Fri
Bergens SC200350m Fri27,0042212.01.201925mD
[Utvid]5656.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen30,57
422p
12.01.2019
50m Fri
Arna SLK200550m Fri30,5742212.01.201925m 
[Utvid]5656.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz38,18
422p
13.01.2019
50m Bryst
Bergens SC200450m Bryst38,1842213.01.201925mD
[Utvid]5959.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Arna SLK
Nikodem Artur Wiktorowicz1.00,10
418p
12.01.2019
100m Fri
Arna SLK2003100m Fri1.00,1041812.01.201925m 
[Utvid]6060.
Emilie Lie
Bergens SC
Emilie Lie30,69
417p
12.01.2019
50m Fri
Bergens SC199850m Fri30,6941712.01.201925mD
[Utvid]6060.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim32,62
417p
12.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC200550m Butterfly32,6241712.01.201925m 
[Utvid]6060.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.21,29
417p
12.01.2019
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2003200m Rygg2.21,2941712.01.201925m 
[Utvid]6363.
Leander Larsen Nedreaas
Vestkantsvømmerne
Leander Larsen Nedreaas2.26,75
416p
12.01.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2002200m Individuell medley2.26,7541612.01.201925m 
[Utvid]6363.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland3.00,16
416p
13.01.2019
200m Bryst
Os SK2004200m Bryst3.00,1641613.01.201925m 
[Utvid]6565.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale32,66
415p
12.01.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200350m Butterfly32,6641512.01.201925m 
[Utvid]6666.
Hedvig Hjertaker
Bergens SC
Hedvig Hjertaker1.07,40
414p
12.01.2019
100m Fri
Bergens SC1994100m Fri1.07,4041412.01.201925m 
[Utvid]6767.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale30,80
412p
12.01.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri30,8041212.01.201925m 
[Utvid]6868.
Christine Krey
Delfana
Christine Krey1.07,65
409p
12.01.2019
100m Fri
Delfana2003100m Fri1.07,6540912.01.201925m 
[Utvid]6868.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland1.14,88
409p
13.01.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2003100m Bryst1.14,8840913.01.201925mD
[Utvid]6868.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen3.01,25
409p
13.01.2019
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2006200m Bryst3.01,2540913.01.201925m 
[Utvid]7171.
Hedvig Hjertaker
Bergens SC
Hedvig Hjertaker32,89
407p
12.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC199450m Butterfly32,8940712.01.201925m 
[Utvid]7171.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen1.13,63
407p
13.01.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2005100m Butterfly1.13,6340713.01.201925m 
[Utvid]7373.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen32,92
406p
12.01.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200550m Butterfly32,9240612.01.201925m 
[Utvid]7373.
Silje Tvedt
Vestkantsvømmerne
Silje Tvedt1.24,19
406p
12.01.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2001100m Bryst1.24,1940612.01.201925m 
[Utvid]7575.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik34,16
403p
13.01.2019
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200150m Bryst34,1640313.01.201925m 
[Utvid]7676.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen2.45,24
401p
13.01.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2005200m Individuell medley2.45,2440113.01.201925m 
[Utvid]7777.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik1.15,45
400p
13.01.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2001100m Bryst1.15,4540013.01.201925mD
[Utvid]7777.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland2.45,37
400p
13.01.2019
200m Individuell medley
Os SK2004200m Individuell medley2.45,3740013.01.201925m 
[Utvid]7979.
Michael Gutierrez Irgens
Bergens SC
Michael Gutierrez Irgens29,60
399p
12.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC199550m Butterfly29,6039912.01.201925m 
[Utvid]8080.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun1.08,31
398p
12.01.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.08,3139812.01.201925m 
[Utvid]8181.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland38,95
397p
12.01.2019
50m Bryst
Os SK200450m Bryst38,9539712.01.201925mD
[Utvid]8181.
Silje Tvedt
Vestkantsvømmerne
Silje Tvedt1.14,25
397p
13.01.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2001100m Butterfly1.14,2539713.01.201925m 
[Utvid]8383.
Vegard Straume
Bergens SC
Vegard Straume29,73
394p
12.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC199850m Butterfly29,7339412.01.201925m 
[Utvid]8383.
Christine Krey
Delfana
Christine Krey1.25,05
394p
12.01.2019
100m Bryst
Delfana2003100m Bryst1.25,0539412.01.201925m 
[Utvid]8585.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale29,75
393p
12.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC200250m Butterfly29,7539312.01.201925m 
[Utvid]8585.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland31,28
393p
12.01.2019
50m Fri
Os SK200450m Fri31,2839312.01.201925m 
[Utvid]8787.
Emma Skarstein Kjetland
Os SK
Emma Skarstein Kjetland1.25,18
392p
13.01.2019
100m Bryst
Os SK2004100m Bryst1.25,1839213.01.201925mD
[Utvid]8787.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Arna SLK
Nikodem Artur Wiktorowicz2.29,75
392p
12.01.2019
200m Individuell medley
Arna SLK2003200m Individuell medley2.29,7539212.01.201925m 
[Utvid]8989.
Leander Larsen Nedreaas
Vestkantsvømmerne
Leander Larsen Nedreaas29,86
389p
12.01.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200250m Butterfly29,8638912.01.201925m 
[Utvid]8989.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland34,56
389p
12.01.2019
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200350m Bryst34,5638912.01.201925mD
[Utvid]8989.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand1.14,78
389p
13.01.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2002100m Butterfly1.14,7838913.01.201925m 
[Utvid]8989.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand1.25,36
389p
12.01.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2002100m Bryst1.25,3638912.01.201925m 
[Utvid]9393.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.43,38
388p
12.01.2019
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2006200m Rygg2.43,3838812.01.201925m 
[Utvid]9393.
Christine Krey
Delfana
Christine Krey2.46,95
388p
13.01.2019
200m Individuell medley
Delfana2003200m Individuell medley2.46,9538813.01.201925m 
[Utvid]9595.
Leander Larsen Nedreaas
Vestkantsvømmerne
Leander Larsen Nedreaas1.05,96
387p
13.01.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2002100m Butterfly1.05,9638713.01.201925m 
[Utvid]9696.
Eline Nygaard
Vestkantsvømmerne
Eline Nygaard33,62
381p
13.01.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200050m Butterfly33,6238113.01.201925mD
[Utvid]9797.
Arn Chenqiang S. Andreassen
Bergens SC
Arn Chenqiang S. Andreassen2.31,35
380p
12.01.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2004200m Individuell medley2.31,3538012.01.201925m 
[Utvid]9898.
Christine Krey
Delfana
Christine Krey39,55
379p
13.01.2019
50m Bryst
Delfana200350m Bryst39,5537913.01.201925m 
[Utvid]9898.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.26,16
379p
12.01.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2006100m Bryst1.26,1637912.01.201925m 
[Utvid]100100.
Nikodem Artur Wiktorowicz
Arna SLK
Nikodem Artur Wiktorowicz30,13
378p
12.01.2019
50m Butterfly
Arna SLK200350m Butterfly30,1337812.01.201925m 
Side 1 av 15 (1466 rader)< Forrige1234567131415Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.