Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fredagsmedley 4 (IM2)
Stevne
Stevnenavn:
Fredagsmedley 4 (IM2)
Fra dato:
29.11.2019
Til dato:
29.11.2019
NSF Stevne Id:
0000030687
Arrangørnavn:
Bergens SC
Stevnested:
Slåtthaug
Bassengnavn:
Slåtthaug svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
25.11.2019
Kvalperiode start:
26.11.2018
Kvalperiode slutt:
25.11.2019
Påmeldingsansv.:
Bruno Langlois
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
45089226
Arrangementsleder
Navn:
Maren Solem Bertelsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
46841991
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs2.42,06
425p
29.11.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2006200m Individuell medley2.42,0642529.11.201925m 
[Utvid]22.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse2.52,98
349p
29.11.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2006200m Individuell medley2.52,9834929.11.201925m 
[Utvid]33.
Louise Lund Sivertsen
Austevoll IL
Louise Lund Sivertsen2.53,75
344p
29.11.2019
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medley2.53,7534429.11.201925m 
[Utvid]44.
Anna Sigdestad
Vestkantsvømmerne
Anna Sigdestad2.56,27
330p
29.11.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2007200m Individuell medley2.56,2733029.11.201925m 
[Utvid]55.
Sebastian Isaksen
Delfana
Sebastian Isaksen2.40,50
318p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2007200m Individuell medley2.40,5031829.11.201925m 
[Utvid]66.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer3.00,46
307p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley3.00,4630729.11.201925m 
[Utvid]77.
Vilde Lillefosse
Bergen SLK
Vilde Lillefosse36,48
298p
29.11.2019
50m Butterfly
Bergen SLK200650m Butterfly36,4829829.11.201925mD
[Utvid]88.
Oline Hestad Thunæs
Bergens SC
Oline Hestad Thunæs36,56
296p
29.11.2019
50m Butterfly
Bergens SC200650m Butterfly36,5629629.11.201925mD
[Utvid]99.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs2.44,85
294p
29.11.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2007200m Individuell medley2.44,8529429.11.201925m 
[Utvid]1010.
Elise Uppheim
Vestkantsvømmerne
Elise Uppheim3.04,80
286p
29.11.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2008200m Individuell medley3.04,8028629.11.201925m 
[Utvid]1111.
Elvar Thor Arnarsson
Delfana
Elvar Thor Arnarsson2.46,50
285p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2007200m Individuell medley2.46,5028529.11.201925m 
[Utvid]1111.
Margrethe Sørheim
Arna SLK
Margrethe Sørheim3.05,00
285p
29.11.2019
200m Individuell medley
Arna SLK2006200m Individuell medley3.05,0028529.11.201925m 
[Utvid]1111.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen3.05,17
285p
29.11.2019
200m Individuell medley
Austevoll IL2007200m Individuell medley3.05,1728529.11.201925m 
[Utvid]1414.
Ylva Eriksson
Arna SLK
Ylva Eriksson3.06,60
278p
29.11.2019
200m Individuell medley
Arna SLK2006200m Individuell medley3.06,6027829.11.201925m 
[Utvid]1515.
Kristoffer Krey
Delfana
Kristoffer Krey2.49,61
270p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2007200m Individuell medley2.49,6127029.11.201925m 
[Utvid]1515.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe3.08,39
270p
29.11.2019
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medley3.08,3927029.11.201925m 
[Utvid]1717.
Evija Foss
Bergens SC
Evija Foss3.09,26
266p
29.11.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2007200m Individuell medley3.09,2626629.11.201925m 
[Utvid]1818.
Hannah Sophie Vietheer
Delfana
Hannah Sophie Vietheer38,36
256p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly38,3625629.11.201925mD
[Utvid]1818.
Georgi Zhivkov Zhechev
Arna SLK
Georgi Zhivkov Zhechev2.52,59
256p
29.11.2019
200m Individuell medley
Arna SLK2006200m Individuell medley2.52,5925629.11.201925m 
[Utvid]2020.
Hedda Skjærven Aas
Delfana
Hedda Skjærven Aas3.11,92
255p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2007200m Individuell medley3.11,9225529.11.201925m 
[Utvid]2020.
Astrid Tveit Haavind
Delfana
Astrid Tveit Haavind3.12,01
255p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley3.12,0125529.11.201925m 
[Utvid]2222.
Vilde Kristensen Kittelsaa
Delfana
Vilde Kristensen Kittelsaa3.12,22
254p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2007200m Individuell medley3.12,2225429.11.201925m 
[Utvid]2323.
Sebastian Isaksen
Delfana
Sebastian Isaksen34,51
250p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200750m Butterfly34,5125029.11.201925mD
[Utvid]2424.
Louise Johnsen
Delfana
Louise Johnsen3.13,81
248p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2006200m Individuell medley3.13,8124829.11.201925m 
[Utvid]2525.
Louise Lund Sivertsen
Austevoll IL
Louise Lund Sivertsen38,82
247p
29.11.2019
50m Butterfly
Austevoll IL200650m Butterfly38,8224729.11.201925mD
[Utvid]2626.
Oliver James T. Robinson
Delfana
Oliver James T. Robinson2.54,76
246p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2007200m Individuell medley2.54,7624629.11.201925m 
[Utvid]2727.
Mathilde Weilian Koch Sletten
Bergen SLK
Mathilde Weilian Koch Sletten3.15,68
241p
29.11.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2006200m Individuell medley3.15,6824129.11.201925m 
[Utvid]2828.
Einar Liland Thiis
Delfana
Einar Liland Thiis2.56,35
240p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2006200m Individuell medley2.56,3524029.11.201925m 
[Utvid]2929.
Synne Boga
Delfana
Synne Boga3.16,26
239p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley3.16,2623929.11.201925m 
[Utvid]3030.
Anna Caroline Schön Wehling
Bergens SC
Anna Caroline Schön Wehling3.16,43
238p
29.11.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2007200m Individuell medley3.16,4323829.11.201925m 
[Utvid]3131.
Jakob Austevoll Harlem
Os SK
Jakob Austevoll Harlem2.57,39
236p
29.11.2019
200m Individuell medley
Os SK2008200m Individuell medley2.57,3923629.11.201925m 
[Utvid]3131.
Jadelynn Fong
Bergens SC
Jadelynn Fong3.17,10
236p
29.11.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2006200m Individuell medley3.17,1023629.11.201925m 
[Utvid]3333.
Lykke Madelen Teige
Bergens SC
Lykke Madelen Teige3.17,69
234p
29.11.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2007200m Individuell medley3.17,6923429.11.201925m 
[Utvid]3434.
Margrethe Sørheim
Arna SLK
Margrethe Sørheim39,62
233p
29.11.2019
50m Butterfly
Arna SLK200650m Butterfly39,6223329.11.201925mD
[Utvid]3434.
Stefano Mauri
Delfana
Stefano Mauri2.57,97
233p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2006200m Individuell medley2.57,9723329.11.201925m 
[Utvid]3434.
Katerina Mikhaleva
Vestkantsvømmerne
Katerina Mikhaleva3.18,02
233p
29.11.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2007200m Individuell medley3.18,0223329.11.201925m 
[Utvid]3737.
Erlend Tveiten Zahl
Delfana
Erlend Tveiten Zahl2.58,39
232p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2006200m Individuell medley2.58,3923229.11.201925m 
[Utvid]3838.
Mia Sørvik
Austevoll IL
Mia Sørvik3.18,71
230p
29.11.2019
200m Individuell medley
Austevoll IL2007200m Individuell medley3.18,7123029.11.201925m 
[Utvid]3939.
Lara Biljan
Delfana
Lara Biljan3.19,84
226p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley3.19,8422629.11.201925m 
[Utvid]4040.
Silvia Patricia V. Hufthammer
Austevoll IL
Silvia Patricia V. Hufthammer3.20,16
225p
29.11.2019
200m Individuell medley
Austevoll IL2007200m Individuell medley3.20,1622529.11.201925m 
[Utvid]4141.
Maria Keller-Kvam
Delfana
Maria Keller-Kvam3.20,65
224p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley3.20,6522429.11.201925m 
[Utvid]4242.
Georgi Zhivkov Zhechev
Arna SLK
Georgi Zhivkov Zhechev35,94
221p
29.11.2019
50m Butterfly
Arna SLK200650m Butterfly35,9422129.11.201925mD
[Utvid]4343.
Cathrine Marie Østervold
Austevoll IL
Cathrine Marie Østervold3.21,77
220p
29.11.2019
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medley3.21,7722029.11.201925m 
[Utvid]4343.
Mariann Våge
Austevoll IL
Mariann Våge3.21,79
220p
29.11.2019
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medley3.21,7922029.11.201925m 
[Utvid]4545.
Jadelynn Fong
Bergens SC
Jadelynn Fong40,53
217p
29.11.2019
50m Butterfly
Bergens SC200650m Butterfly40,5321729.11.201925mD
[Utvid]4646.
Maren Herland Thomassen
Arna SLK
Maren Herland Thomassen3.22,99
216p
29.11.2019
200m Individuell medley
Arna SLK2007200m Individuell medley3.22,9921629.11.201925m 
[Utvid]4747.
Noah Håkonsund Milazzo
Os SK
Noah Håkonsund Milazzo3.02,87
215p
29.11.2019
200m Individuell medley
Os SK2006200m Individuell medley3.02,8721529.11.201925m 
[Utvid]4848.
Kristoffer Krey
Delfana
Kristoffer Krey36,36
214p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200750m Butterfly36,3621429.11.201925mD
[Utvid]4949.
Astrid Tveit Haavind
Delfana
Astrid Tveit Haavind41,00
210p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly41,0021029.11.201925mD
[Utvid]5050.
Petter Rogdeberg Kristiansen
Delfana
Petter Rogdeberg Kristiansen3.04,56
209p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley3.04,5620929.11.201925m 
[Utvid]5151.
Sunniva Wiken
Bergen SLK
Sunniva Wiken3.25,38
208p
29.11.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2006200m Individuell medley3.25,3820829.11.201925m 
[Utvid]5252.
Mikkel Henne Myklatun
Vestkantsvømmerne
Mikkel Henne Myklatun3.05,87
205p
29.11.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2007200m Individuell medley3.05,8720529.11.201925m 
[Utvid]5353.
Anna Sigdestad
Vestkantsvømmerne
Anna Sigdestad41,57
201p
29.11.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200750m Butterfly41,5720129.11.201925mD
[Utvid]5353.
Ragnhild Kristine Libnau Sandtorv
Austevoll IL
Ragnhild Kristine Libnau Sandtorv3.27,76
201p
29.11.2019
200m Individuell medley
Austevoll IL2006200m Individuell medley3.27,7620129.11.201925m 
[Utvid]5555.
Stefano Mauri
Delfana
Stefano Mauri37,15
200p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200650m Butterfly37,1520029.11.201925mD
[Utvid]5555.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren3.28,24
200p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley3.28,2420029.11.201925m 
[Utvid]5757.
Karen Tveiten Zahl
Delfana
Karen Tveiten Zahl3.28,48
199p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley3.28,4819929.11.201925m 
[Utvid]5858.
Hannah Kirkevik
Bergen SLK
Hannah Kirkevik3.29,19
197p
29.11.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2008200m Individuell medley3.29,1919729.11.201925m 
[Utvid]5959.
Oliver James T. Robinson
Delfana
Oliver James T. Robinson37,85
189p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200750m Butterfly37,8518929.11.201925mD
[Utvid]6060.
Mathilde Weilian Koch Sletten
Bergen SLK
Mathilde Weilian Koch Sletten42,52
188p
29.11.2019
50m Butterfly
Bergen SLK200650m Butterfly42,5218829.11.201925mD
[Utvid]6161.
Synne Boga
Delfana
Synne Boga42,66
186p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly42,6618629.11.201925mD
[Utvid]6262.
Ole Hestad Thunæs
Bergens SC
Ole Hestad Thunæs38,11
185p
29.11.2019
50m Butterfly
Bergens SC200750m Butterfly38,1118529.11.201925mD
[Utvid]6363.
Einar Liland Thiis
Delfana
Einar Liland Thiis38,24
184p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200650m Butterfly38,2418429.11.201925mD
[Utvid]6363.
Lara Biljan
Delfana
Lara Biljan42,86
184p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly42,8618429.11.201925mD
[Utvid]6363.
Mathias Greve-Isdahl Mohn
Delfana
Mathias Greve-Isdahl Mohn3.12,67
184p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2007200m Individuell medley3.12,6718429.11.201925m 
[Utvid]6363.
Hedvig Holler Deisz
Bergens SC
Hedvig Holler Deisz3.33,98
184p
29.11.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2008200m Individuell medley3.33,9818429.11.201925m 
[Utvid]6767.
Bertine Leknesund Klæboe
Austevoll IL
Bertine Leknesund Klæboe42,91
183p
29.11.2019
50m Butterfly
Austevoll IL200650m Butterfly42,9118329.11.201925mD
[Utvid]6868.
Elvar Thor Arnarsson
Delfana
Elvar Thor Arnarsson38,31
182p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200750m Butterfly38,3118229.11.201925mD
[Utvid]6969.
Jakob Austevoll Harlem
Os SK
Jakob Austevoll Harlem38,38
181p
29.11.2019
50m Butterfly
Os SK200850m Butterfly38,3818129.11.201925mD
[Utvid]7070.
Evija Foss
Bergens SC
Evija Foss43,10
180p
29.11.2019
50m Butterfly
Bergens SC200750m Butterfly43,1018029.11.201925mD
[Utvid]7171.
Louise Johnsen
Delfana
Louise Johnsen43,20
179p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200650m Butterfly43,2017929.11.201925mD
[Utvid]7171.
Leandra Indresand Nævdal
Arna SLK
Leandra Indresand Nævdal3.35,85
179p
29.11.2019
200m Individuell medley
Arna SLK2009200m Individuell medley3.35,8517929.11.201925m 
[Utvid]7373.
Bjørnar Andersen Sleire
Bergen SLK
Bjørnar Andersen Sleire3.15,15
177p
29.11.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2008200m Individuell medley3.15,1517729.11.201925m 
[Utvid]7474.
Anna Caroline Schön Wehling
Bergens SC
Anna Caroline Schön Wehling43,54
175p
29.11.2019
50m Butterfly
Bergens SC200750m Butterfly43,5417529.11.201925mD
[Utvid]7575.
Ylva Eriksson
Arna SLK
Ylva Eriksson43,66
174p
29.11.2019
50m Butterfly
Arna SLK200650m Butterfly43,6617429.11.201925mD
[Utvid]7676.
Vilde Kristensen Kittelsaa
Delfana
Vilde Kristensen Kittelsaa43,73
173p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200750m Butterfly43,7317329.11.201925mD
[Utvid]7777.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde3.18,35
168p
29.11.2019
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley3.18,3516829.11.201925m 
[Utvid]7878.
Elise Uppheim
Vestkantsvømmerne
Elise Uppheim44,26
167p
29.11.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200850m Butterfly44,2616729.11.201925mD
[Utvid]7979.
Hedda Skjærven Aas
Delfana
Hedda Skjærven Aas44,30
166p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200750m Butterfly44,3016629.11.201925mD
[Utvid]8080.
Silvia Patricia V. Hufthammer
Austevoll IL
Silvia Patricia V. Hufthammer44,52
164p
29.11.2019
50m Butterfly
Austevoll IL200750m Butterfly44,5216429.11.201925mD
[Utvid]8181.
Klara Nilsen
Austevoll IL
Klara Nilsen45,47
154p
29.11.2019
50m Butterfly
Austevoll IL200750m Butterfly45,4715429.11.201925mD
[Utvid]8282.
Maren Herland Thomassen
Arna SLK
Maren Herland Thomassen45,88
150p
29.11.2019
50m Butterfly
Arna SLK200750m Butterfly45,8815029.11.201925mD
[Utvid]8383.
Niklas Matheo Bringsli Midtun
Arna SLK
Niklas Matheo Bringsli Midtun3.26,75
149p
29.11.2019
200m Individuell medley
Arna SLK2008200m Individuell medley3.26,7514929.11.201925m 
[Utvid]8484.
Erlend Tveiten Zahl
Delfana
Erlend Tveiten Zahl41,05
148p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200650m Butterfly41,0514829.11.201925mD
[Utvid]8484.
Katerina Mikhaleva
Vestkantsvømmerne
Katerina Mikhaleva46,01
148p
29.11.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200750m Butterfly46,0114829.11.201925mD
[Utvid]8484.
Ragnhild Kristine Libnau Sandtorv
Austevoll IL
Ragnhild Kristine Libnau Sandtorv46,09
148p
29.11.2019
50m Butterfly
Austevoll IL200650m Butterfly46,0914829.11.201925mD
[Utvid]8787.
Noah Håkonsund Milazzo
Os SK
Noah Håkonsund Milazzo41,39
145p
29.11.2019
50m Butterfly
Os SK200650m Butterfly41,3914529.11.201925mD
[Utvid]8888.
Bjørnar Andersen Sleire
Bergen SLK
Bjørnar Andersen Sleire41,80
140p
29.11.2019
50m Butterfly
Bergen SLK200850m Butterfly41,8014029.11.201925mD
[Utvid]8989.
Maria Keller-Kvam
Delfana
Maria Keller-Kvam47,25
137p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly47,2513729.11.201925mD
[Utvid]9090.
Cathrine Marie Østervold
Austevoll IL
Cathrine Marie Østervold47,57
134p
29.11.2019
50m Butterfly
Austevoll IL200650m Butterfly47,5713429.11.201925mD
[Utvid]9191.
Caroline Ernest
Åstveit SK
Caroline Ernest3.58,78
132p
29.11.2019
200m Individuell medley
Åstveit SK2009200m Individuell medley3.58,7813229.11.201925m 
[Utvid]9292.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren47,98
131p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly47,9813129.11.201925mD
[Utvid]9292.
Stian Jårvik
Bergen SLK
Stian Jårvik3.35,75
131p
29.11.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2008200m Individuell medley3.35,7513129.11.201925m 
[Utvid]9494.
Petter Rogdeberg Kristiansen
Delfana
Petter Rogdeberg Kristiansen42,90
130p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly42,9013029.11.201925mD
[Utvid]9494.
Leandra Indresand Nævdal
Arna SLK
Leandra Indresand Nævdal48,01
130p
29.11.2019
50m Butterfly
Arna SLK200950m Butterfly48,0113029.11.201925mD
[Utvid]9494.
Lykke Madelen Teige
Bergens SC
Lykke Madelen Teige48,04
130p
29.11.2019
50m Butterfly
Bergens SC200750m Butterfly48,0413029.11.201925mD
[Utvid]9797.
Mia Sørvik
Austevoll IL
Mia Sørvik48,35
128p
29.11.2019
50m Butterfly
Austevoll IL200750m Butterfly48,3512829.11.201925mD
[Utvid]9898.
Mariann Våge
Austevoll IL
Mariann Våge48,54
126p
29.11.2019
50m Butterfly
Austevoll IL200650m Butterfly48,5412629.11.201925mD
[Utvid]9999.
Karen Tveiten Zahl
Delfana
Karen Tveiten Zahl49,19
121p
29.11.2019
50m Butterfly
Delfana200850m Butterfly49,1912129.11.201925mD
[Utvid]100100.
Thorvald Skjærven Aas
Delfana
Thorvald Skjærven Aas3.43,90
117p
29.11.2019
200m Individuell medley
Delfana2009200m Individuell medley3.43,9011729.11.201925m 
Side 1 av 2 (134 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.