Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Horten Open 2019
Stevne
Stevnenavn:
Horten Open 2019
Fra dato:
21.09.2019
Til dato:
21.09.2019
NSF Stevne Id:
0000030700
Arrangørnavn:
Horten SK
Stevnested:
Horten
Bassengnavn:
Horten svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
11.09.2019
Kvalperiode start:
12.09.2018
Kvalperiode slutt:
11.09.2019
Påmeldingsansv.:
Darius Silgalis
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
46213929
Arrangementsleder
Navn:
Frode Solvik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99305073
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød2.16,10
534p
21.09.2019
200m Fri
Sandefjord SK2002200m Fri2.16,1053421.09.201925m 
[Utvid]22.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie2.27,02
533p
21.09.2019
200m Rygg
Tønsberg SK2005200m Rygg2.27,0253321.09.201925m 
[Utvid]33.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.02,10
529p
21.09.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri1.02,1052921.09.201925m 
[Utvid]44.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss2.05,21
499p
21.09.2019
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.05,2149921.09.201925m 
[Utvid]55.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm29,38
475p
21.09.2019
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri29,3847521.09.201925mF
[Utvid]55.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm1.04,39
475p
21.09.2019
100m Fri
Tønsberg SK2004100m Fri1.04,3947521.09.201925m 
[Utvid]77.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm29,50
469p
21.09.2019
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri29,5046921.09.201925m 
[Utvid]88.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær2.36,06
456p
21.09.2019
200m Bryst
Tønsberg SK2004200m Bryst2.36,0645621.09.201925m 
[Utvid]99.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken2.09,11
455p
21.09.2019
200m Fri
Sandefjord SK2002200m Fri2.09,1145521.09.201925m 
[Utvid]1010.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie29,90
451p
21.09.2019
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri29,9045121.09.201925m 
[Utvid]1111.
Sanne Honerud Berggren
Sandefjord SK
Sanne Honerud Berggren1.22,08
438p
21.09.2019
100m Bryst
Sandefjord SK2001100m Bryst1.22,0843821.09.201925m 
[Utvid]1212.
Sanne Honerud Berggren
Sandefjord SK
Sanne Honerud Berggren37,68
435p
21.09.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200150m Bryst37,6843521.09.201925m 
[Utvid]1313.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal59,32
434p
21.09.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri59,3243421.09.201925m 
[Utvid]1414.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød30,38
429p
21.09.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri30,3842921.09.201925mD
[Utvid]1515.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken26,92
426p
21.09.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri26,9242621.09.201925m 
[Utvid]1616.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm37,96
425p
21.09.2019
50m Bryst
Tønsberg SK200450m Bryst37,9642521.09.201925m 
[Utvid]1616.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal2.12,07
425p
21.09.2019
200m Fri
Sandefjord SK2002200m Fri2.12,0742521.09.201925m 
[Utvid]1818.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst28,93
424p
21.09.2019
50m Butterfly
Skien SK200350m Butterfly28,9342421.09.201925m 
[Utvid]1818.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern30,50
424p
21.09.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri30,5042421.09.201925mF
[Utvid]2020.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær1.14,05
423p
21.09.2019
100m Bryst
Tønsberg SK2004100m Bryst1.14,0542321.09.201925mD
[Utvid]2020.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken2.20,68
423p
21.09.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2002200m Rygg2.20,6842321.09.201925m 
[Utvid]2222.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst59,90
422p
21.09.2019
100m Fri
Skien SK2003100m Fri59,9042221.09.201925m 
[Utvid]2222.
Jørgen Berggren
Sandefjord SK
Jørgen Berggren2.40,08
422p
21.09.2019
200m Bryst
Sandefjord SK2003200m Bryst2.40,0842221.09.201925m 
[Utvid]2424.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken1.05,20
421p
21.09.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2002100m Rygg1.05,2042121.09.201925m 
[Utvid]2424.
Jørgen Berggren
Sandefjord SK
Jørgen Berggren1.14,18
421p
21.09.2019
100m Bryst
Sandefjord SK2003100m Bryst1.14,1842121.09.201925m 
[Utvid]2626.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.07,20
418p
21.09.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri1.07,2041821.09.201925mD
[Utvid]2727.
Per Jonas Kalvemo
Karasjok SK
Per Jonas Kalvemo1.00,16
416p
21.09.2019
100m Fri
Karasjok SK1983100m Fri1.00,1641621.09.201925m 
[Utvid]2828.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen38,31
414p
21.09.2019
50m Bryst
Horten SK200350m Bryst38,3141421.09.201925m 
[Utvid]2828.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss1.05,57
414p
21.09.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2004100m Rygg1.05,5741421.09.201925m 
[Utvid]3030.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern30,84
411p
21.09.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri30,8441121.09.201925m 
[Utvid]3131.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss1.00,59
408p
21.09.2019
100m Fri
Sandefjord SK2004100m Fri1.00,5940821.09.201925mD
[Utvid]3131.
Per Jonas Kalvemo
Karasjok SK
Per Jonas Kalvemo2.13,97
408p
21.09.2019
200m Fri
Karasjok SK1983200m Fri2.13,9740821.09.201925m 
[Utvid]3333.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss27,34
406p
21.09.2019
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri27,3440621.09.201925mF
[Utvid]3434.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken1.00,73
405p
21.09.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri1.00,7340521.09.201925mD
[Utvid]3535.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst27,40
404p
21.09.2019
50m Fri
Skien SK200350m Fri27,4040421.09.201925mF
[Utvid]3535.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal27,40
404p
21.09.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,4040421.09.201925m 
[Utvid]3737.
Sanne Honerud Berggren
Sandefjord SK
Sanne Honerud Berggren38,66
403p
21.09.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200150m Bryst38,6640321.09.201925mD
[Utvid]3838.
Ricards Cilinskis
Moss SK
Ricards Cilinskis27,44
402p
21.09.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri27,4440221.09.201925m 
[Utvid]3939.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm31,15
398p
21.09.2019
50m Fri
Tønsberg SK200450m Fri31,1539821.09.201925mD
[Utvid]3939.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm1.24,74
398p
21.09.2019
100m Bryst
Tønsberg SK2004100m Bryst1.24,7439821.09.201925m 
[Utvid]3939.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen2.15,08
398p
21.09.2019
200m Fri
Sandefjord SK2005200m Fri2.15,0839821.09.201925m 
[Utvid]4242.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen1.24,81
397p
21.09.2019
100m Bryst
Horten SK2003100m Bryst1.24,8139721.09.201925m 
[Utvid]4343.
Sanne Honerud Berggren
Sandefjord SK
Sanne Honerud Berggren31,26
394p
21.09.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri31,2639421.09.201925mF
[Utvid]4343.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm33,25
394p
21.09.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200450m Butterfly33,2539421.09.201925m 
[Utvid]4343.
Maren Andersen
Sandefjord SK
Maren Andersen2.30,53
394p
21.09.2019
200m Fri
Sandefjord SK2005200m Fri2.30,5339421.09.201925m 
[Utvid]4646.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen2.30,77
392p
21.09.2019
200m Fri
Skien SK2006200m Fri2.30,7739221.09.201925m 
[Utvid]4747.
Jørgen Berggren
Sandefjord SK
Jørgen Berggren34,54
390p
21.09.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200350m Bryst34,5439021.09.201925m 
[Utvid]4848.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie33,38
389p
21.09.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200550m Butterfly33,3838921.09.201925m 
[Utvid]4949.
Matias Solvik
Horten SK
Matias Solvik1.01,62
387p
21.09.2019
100m Fri
Horten SK2003100m Fri1.01,6238721.09.201925m 
[Utvid]5050.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken2.30,46
386p
21.09.2019
200m Individuell medley
Sandefjord SK2002200m Individuell medley2.30,4638621.09.201925m 
[Utvid]5151.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken30,58
383p
21.09.2019
50m Rygg
Sandefjord SK200250m Rygg30,5838321.09.201925m 
[Utvid]5252.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal29,95
382p
21.09.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly29,9538221.09.201925m 
[Utvid]5252.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm39,35
382p
21.09.2019
50m Bryst
Tønsberg SK200450m Bryst39,3538221.09.201925mD
[Utvid]5454.
Tim Bakk-Kristiansen
Lier SK
Tim Bakk-Kristiansen1.09,28
381p
21.09.2019
100m Individuell medley
Lier SK2003100m Individuell medley1.09,2838121.09.201925m 
[Utvid]5555.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst27,96
380p
21.09.2019
50m Fri
Skien SK200350m Fri27,9638021.09.201925m 
[Utvid]5656.
Matias Solvik
Horten SK
Matias Solvik28,02
378p
21.09.2019
50m Fri
Horten SK200350m Fri28,0237821.09.201925m 
[Utvid]5656.
Per Jonas Kalvemo
Karasjok SK
Per Jonas Kalvemo28,02
378p
21.09.2019
50m Fri
Karasjok SK198350m Fri28,0237821.09.201925m 
[Utvid]5858.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss28,03
377p
21.09.2019
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri28,0337721.09.201925m 
[Utvid]5858.
Kristine Kvaal Marthinsen
Tønsberg SK
Kristine Kvaal Marthinsen2.32,86
377p
21.09.2019
200m Fri
Tønsberg SK2003200m Fri2.32,8637721.09.201925m 
[Utvid]6060.
Tim Bakk-Kristiansen
Lier SK
Tim Bakk-Kristiansen1.17,00
376p
21.09.2019
100m Bryst
Lier SK2003100m Bryst1.17,0037621.09.201925m 
[Utvid]6161.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær35,06
373p
21.09.2019
50m Bryst
Tønsberg SK200450m Bryst35,0637321.09.201925mD
[Utvid]6262.
Tim Bakk-Kristiansen
Lier SK
Tim Bakk-Kristiansen28,15
372p
21.09.2019
50m Fri
Lier SK200350m Fri28,1537221.09.201925m 
[Utvid]6262.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal1.06,82
372p
21.09.2019
100m Butterfly
Sandefjord SK2002100m Butterfly1.06,8237221.09.201925m 
[Utvid]6464.
Jørgen Berggren
Sandefjord SK
Jørgen Berggren35,22
368p
21.09.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200350m Bryst35,2236821.09.201925mD
[Utvid]6464.
Andrea Lehre Hjartholm
Tønsberg SK
Andrea Lehre Hjartholm35,82
368p
21.09.2019
50m Rygg
Tønsberg SK200450m Rygg35,8236821.09.201925m 
[Utvid]6464.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss2.27,36
368p
21.09.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2004200m Rygg2.27,3636821.09.201925m 
[Utvid]6767.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød32,06
365p
21.09.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri32,0636521.09.201925mD
[Utvid]6868.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen39,99
364p
21.09.2019
50m Bryst
Horten SK200350m Bryst39,9936421.09.201925mD
[Utvid]6969.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern40,01
363p
21.09.2019
50m Bryst
Moss SK200450m Bryst40,0136321.09.201925m 
[Utvid]6969.
Maren Andersen
Sandefjord SK
Maren Andersen2.47,08
363p
21.09.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2005200m Rygg2.47,0836321.09.201925m 
[Utvid]7171.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal1.03,01
362p
21.09.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri1.03,0136221.09.201925mD
[Utvid]7171.
Ricards Cilinskis
Moss SK
Ricards Cilinskis1.03,03
362p
21.09.2019
100m Fri
Moss SK2004100m Fri1.03,0336221.09.201925m 
[Utvid]7373.
Julian Lombana Norborg
Skien SK
Julian Lombana Norborg28,49
359p
21.09.2019
50m Fri
Skien SK200450m Fri28,4935921.09.201925m 
[Utvid]7474.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst28,53
358p
21.09.2019
50m Fri
Skien SK200350m Fri28,5335821.09.201925mD
[Utvid]7575.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen2.35,58
357p
21.09.2019
200m Fri
Horten SK2003200m Fri2.35,5835721.09.201925m 
[Utvid]7676.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen2.28,94
356p
21.09.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2005200m Rygg2.28,9435621.09.201925m 
[Utvid]7777.
Per Jonas Kalvemo
Karasjok SK
Per Jonas Kalvemo1.03,42
355p
21.09.2019
100m Fri
Karasjok SK1983100m Fri1.03,4235521.09.201925mD
[Utvid]7777.
Kiana Berget Hussein
Tønsberg SK
Kiana Berget Hussein1.10,93
355p
21.09.2019
100m Fri
Tønsberg SK2006100m Fri1.10,9335521.09.201925m 
[Utvid]7979.
Katrine Fone
Risør Varden
Katrine Fone32,43
353p
21.09.2019
50m Fri
Risør Varden200650m Fri32,4335321.09.201925m 
[Utvid]8080.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen28,69
352p
21.09.2019
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri28,6935221.09.201925m 
[Utvid]8181.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal28,72
351p
21.09.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri28,7235121.09.201925mD
[Utvid]8181.
Teodor Bakk-Kristiansen
Lier SK
Teodor Bakk-Kristiansen35,78
351p
21.09.2019
50m Bryst
Lier SK200450m Bryst35,7835121.09.201925m 
[Utvid]8181.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær1.08,15
351p
21.09.2019
100m Butterfly
Tønsberg SK2004100m Butterfly1.08,1535121.09.201925m 
[Utvid]8181.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen1.11,17
351p
21.09.2019
100m Fri
Skien SK2006100m Fri1.11,1735121.09.201925m 
[Utvid]8181.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød3.10,61
351p
21.09.2019
200m Bryst
Sandefjord SK2006200m Bryst3.10,6135121.09.201925m 
[Utvid]8686.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken28,75
349p
21.09.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri28,7534921.09.201925mD
[Utvid]8787.
Kristine Ramirez-Løken
Moss SK
Kristine Ramirez-Løken32,58
348p
21.09.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri32,5834821.09.201925m 
[Utvid]8787.
Jørgen Berggren
Sandefjord SK
Jørgen Berggren1.19,03
348p
21.09.2019
100m Bryst
Sandefjord SK2003100m Bryst1.19,0334821.09.201925mD
[Utvid]8787.
Une Fryvill Nøkland Nilsen
Moss SK
Une Fryvill Nøkland Nilsen2.49,36
348p
21.09.2019
200m Rygg
Moss SK2006200m Rygg2.49,3634821.09.201925m 
[Utvid]8787.
Hedvig Eline Thorkildsen
Horten SK
Hedvig Eline Thorkildsen3.11,28
348p
21.09.2019
200m Bryst
Horten SK2003200m Bryst3.11,2834821.09.201925m 
[Utvid]9191.
Per Jonas Kalvemo
Karasjok SK
Per Jonas Kalvemo28,83
347p
21.09.2019
50m Fri
Karasjok SK198350m Fri28,8334721.09.201925mD
[Utvid]9292.
Teodor Bakk-Kristiansen
Lier SK
Teodor Bakk-Kristiansen28,88
345p
21.09.2019
50m Fri
Lier SK200450m Fri28,8834521.09.201925m 
[Utvid]9393.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst1.09,75
344p
21.09.2019
100m Rygg
Skien SK2003100m Rygg1.09,7534421.09.201925m 
[Utvid]9393.
Ida Mora Fosbæk
Horten SK
Ida Mora Fosbæk1.11,70
344p
21.09.2019
100m Fri
Horten SK2004100m Fri1.11,7034421.09.201925m 
[Utvid]9595.
Aleksander Sæther Hauge
Horten SK
Aleksander Sæther Hauge28,97
342p
21.09.2019
50m Fri
Horten SK200450m Fri28,9734221.09.201925m 
[Utvid]9696.
Aleksander Sæther Hauge
Horten SK
Aleksander Sæther Hauge36,19
339p
21.09.2019
50m Bryst
Horten SK200450m Bryst36,1933921.09.201925m 
[Utvid]9696.
Kjetil Haugom
Skien SK
Kjetil Haugom1.04,43
339p
21.09.2019
100m Fri
Skien SK2003100m Fri1.04,4333921.09.201925m 
[Utvid]9696.
Ricards Cilinskis
Moss SK
Ricards Cilinskis1.12,03
339p
21.09.2019
100m Individuell medley
Moss SK2004100m Individuell medley1.12,0333921.09.201925m 
[Utvid]9999.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern1.29,60
337p
21.09.2019
100m Bryst
Moss SK2004100m Bryst1.29,6033721.09.201925m 
[Utvid]100100.
Matias Solvik
Horten SK
Matias Solvik29,13
336p
21.09.2019
50m Fri
Horten SK200350m Fri29,1333621.09.201925mD
Side 1 av 8 (724 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.