Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Agdermesterskapet
Stevne
Stevnenavn:
Agdermesterskapet
Fra dato:
23.02.2019
Til dato:
24.02.2019
NSF Stevne Id:
0000030733
Arrangørnavn:
Lillesand IL
Stevnested:
Lillesand
Bassengnavn:
Møglestuhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
10.02.2019
Kvalperiode start:
11.02.2018
Kvalperiode slutt:
10.02.2019
Påmeldingsansv.:
Torstein Michalsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Tanja Bujanauskiene
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93609109
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen4.39,99
587p
23.02.2019
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.39,9958723.02.201925m 
[Utvid]22.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen2.12,36
580p
24.02.2019
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.12,3658024.02.201925m 
[Utvid]33.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.25,17
554p
23.02.2019
200m Rygg
Varodd SK2003200m Rygg2.25,1755423.02.201925m 
[Utvid]44.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen27,94
552p
24.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,9455224.02.201925m 
[Utvid]55.
Tiril Fredrikke Rist Jensen
Masters Sørlandet
Tiril Fredrikke Rist Jensen34,97
549p
23.02.2019
50m Bryst
Masters Sørlandet199450m Bryst34,9754923.02.201925m 
[Utvid]66.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen1.01,80
537p
23.02.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.01,8053723.02.201925m 
[Utvid]77.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.30,03
535p
24.02.2019
200m Individuell medley
Varodd SK2003200m Individuell medley2.30,0353524.02.201925m 
[Utvid]88.
Mats-André Andreassen
Grimstad SK
Mats-André Andreassen4.25,71
509p
23.02.2019
400m Fri
Grimstad SK2004400m Fri4.25,7150923.02.201925m 
[Utvid]99.
Kristian Magnus Øen
Varodd SK
Kristian Magnus Øen4.26,17
507p
23.02.2019
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.26,1750723.02.201925m 
[Utvid]1010.
Tiril Fredrikke Rist Jensen
Masters Sørlandet
Tiril Fredrikke Rist Jensen1.18,45
502p
24.02.2019
100m Bryst
Masters Sørlandet1994100m Bryst1.18,4550224.02.201925m 
[Utvid]1010.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.18,87
502p
24.02.2019
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.18,8750224.02.201925m 
[Utvid]1212.
Mathilde Kiland-Carlsen
Fyresdal IL
Mathilde Kiland-Carlsen36,10
499p
23.02.2019
50m Bryst
Fyresdal IL200550m Bryst36,1049923.02.201925m 
[Utvid]1212.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal4.27,43
499p
24.02.2019
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.27,4349924.02.201925mD
[Utvid]1414.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok1.10,16
497p
24.02.2019
100m Bryst
SK Team Sør1999100m Bryst1.10,1649724.02.201925m 
[Utvid]1414.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen2.19,40
497p
23.02.2019
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.19,4049723.02.201925mD
[Utvid]1616.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok31,89
496p
23.02.2019
50m Bryst
SK Team Sør199950m Bryst31,8949623.02.201925m 
[Utvid]1717.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje29,26
481p
24.02.2019
50m Fri
Flekkefjord SK200450m Fri29,2648124.02.201925m 
[Utvid]1818.
Tiril Fredrikke Rist Jensen
Masters Sørlandet
Tiril Fredrikke Rist Jensen36,56
480p
24.02.2019
50m Bryst
Masters Sørlandet199450m Bryst36,5648024.02.201925mD
[Utvid]1818.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen1.04,15
480p
24.02.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.04,1548024.02.201925mD
[Utvid]2020.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen57,59
475p
23.02.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri57,5947523.02.201925m 
[Utvid]2121.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok1.04,48
474p
23.02.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør1999100m Individuell medley1.04,4847423.02.201925m 
[Utvid]2222.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen29,43
472p
23.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri29,4347223.02.201925mD
[Utvid]2323.
Tiril Fredrikke Rist Jensen
Masters Sørlandet
Tiril Fredrikke Rist Jensen31,38
468p
23.02.2019
50m Butterfly
Masters Sørlandet199450m Butterfly31,3846823.02.201925m 
[Utvid]2323.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen2.07,91
468p
24.02.2019
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.07,9146824.02.201925m 
[Utvid]2525.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok32,54
467p
24.02.2019
50m Bryst
SK Team Sør199950m Bryst32,5446724.02.201925mD
[Utvid]2626.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen2.23,00
460p
24.02.2019
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.23,0046024.02.201925m 
[Utvid]2727.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.05,25
456p
24.02.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.05,2545624.02.201925mD
[Utvid]2828.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen26,36
454p
23.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,3645423.02.201925mF
[Utvid]2929.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen26,40
451p
23.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,4045123.02.201925mF
[Utvid]3030.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen26,43
450p
23.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,4345023.02.201925mF
[Utvid]3131.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje31,87
447p
23.02.2019
50m Butterfly
Flekkefjord SK200450m Butterfly31,8744723.02.201925m 
[Utvid]3131.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen2.55,97
447p
23.02.2019
200m Bryst
Varodd SK2003200m Bryst2.55,9744723.02.201925m 
[Utvid]3333.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen26,54
444p
24.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,5444424.02.201925m 
[Utvid]3333.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje1.12,10
444p
23.02.2019
100m Rygg
Flekkefjord SK2004100m Rygg1.12,1044423.02.201925m 
[Utvid]3333.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok2.23,64
444p
24.02.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør1999200m Individuell medley2.23,6444424.02.201925m 
[Utvid]3636.
Edgaras Bujanauskas
Kristiansand SA
Edgaras Bujanauskas28,58
443p
23.02.2019
50m Butterfly
Kristiansand SA200350m Butterfly28,5844323.02.201925m 
[Utvid]3737.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal26,59
442p
24.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,5944224.02.201925m 
[Utvid]3838.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen26,63
440p
23.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,6344023.02.201925mF
[Utvid]3939.
Mats-André Andreassen
Grimstad SK
Mats-André Andreassen5.10,27
437p
23.02.2019
400m Individuell medley
Grimstad SK2004400m Individuell medley5.10,2743723.02.201925m 
[Utvid]4040.
Edgaras Bujanauskas
Kristiansand SA
Edgaras Bujanauskas26,70
436p
24.02.2019
50m Fri
Kristiansand SA200350m Fri26,7043624.02.201925m 
[Utvid]4141.
Mathilde Kiland-Carlsen
Fyresdal IL
Mathilde Kiland-Carlsen37,83
433p
24.02.2019
50m Bryst
Fyresdal IL200550m Bryst37,8343324.02.201925mD
[Utvid]4141.
Hannah Ignasha A. Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha A. Tønseth5.09,95
433p
23.02.2019
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri5.09,9543323.02.201925m 
[Utvid]4343.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen28,86
431p
23.02.2019
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly28,8643123.02.201925m 
[Utvid]4343.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen2.41,25
431p
24.02.2019
200m Individuell medley
Varodd SK2003200m Individuell medley2.41,2543124.02.201925m 
[Utvid]4545.
Kristian Magnus Øen
Varodd SK
Kristian Magnus Øen2.11,57
430p
23.02.2019
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.11,5743023.02.201925mD
[Utvid]4646.
Mats-André Andreassen
Grimstad SK
Mats-André Andreassen2.11,71
429p
23.02.2019
200m Fri
Grimstad SK2004200m Fri2.11,7142923.02.201925mD
[Utvid]4747.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal2.11,76
428p
24.02.2019
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.11,7642824.02.201925mD
[Utvid]4848.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen30,43
427p
24.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri30,4342724.02.201925mD
[Utvid]4949.
Edgaras Bujanauskas
Kristiansand SA
Edgaras Bujanauskas59,74
425p
23.02.2019
100m Fri
Kristiansand SA2003100m Fri59,7442523.02.201925m 
[Utvid]5050.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu30,52
424p
24.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri30,5242424.02.201925mD
[Utvid]5151.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje1.13,00
418p
24.02.2019
100m Butterfly
Flekkefjord SK2004100m Butterfly1.13,0041824.02.201925m 
[Utvid]5252.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen1.07,34
415p
23.02.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.07,3441523.02.201925mD
[Utvid]5353.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje34,45
413p
24.02.2019
50m Rygg
Flekkefjord SK200450m Rygg34,4541324.02.201925m 
[Utvid]5454.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu32,78
411p
24.02.2019
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly32,7841124.02.201925mD
[Utvid]5454.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen2.27,35
411p
24.02.2019
200m Individuell medley
Varodd SK2003200m Individuell medley2.27,3541124.02.201925m 
[Utvid]5454.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg10.44,20
411p
24.02.2019
800m Fri
Vågsbygd SLK2006800m Fri10.44,2041124.02.201925m 
[Utvid]5757.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen1.00,58
408p
24.02.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.00,5840824.02.201925mD
[Utvid]5858.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen1.16,84
397p
23.02.2019
100m Individuell medley
Varodd SK2003100m Individuell medley1.16,8439723.02.201925m 
[Utvid]5858.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg5.18,83
397p
24.02.2019
400m Fri
Vågsbygd SLK2006400m Fri5.18,8339724.02.201925mD
[Utvid]6060.
Mathilde Kiland-Carlsen
Fyresdal IL
Mathilde Kiland-Carlsen1.24,88
396p
24.02.2019
100m Bryst
Fyresdal IL2005100m Bryst1.24,8839624.02.201925m 
[Utvid]6161.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes1.08,77
390p
23.02.2019
100m Fri
Vågsbygd SLK2006100m Fri1.08,7739023.02.201925m 
[Utvid]6161.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen5.22,12
390p
23.02.2019
400m Individuell medley
Varodd SK2003400m Individuell medley5.22,1239023.02.201925m 
[Utvid]6363.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen1.08,95
388p
23.02.2019
100m Individuell medley
Varodd SK2003100m Individuell medley1.08,9538823.02.201925m 
[Utvid]6464.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen1.25,63
386p
23.02.2019
100m Bryst
Varodd SK2003100m Bryst1.25,6338623.02.201925mD
[Utvid]6565.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen1.09,03
385p
24.02.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.09,0338524.02.201925mD
[Utvid]6666.
Hannah Ignasha A. Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha A. Tønseth2.31,91
384p
23.02.2019
200m Fri
Hamar IL2004200m Fri2.31,9138423.02.201925mD
[Utvid]6767.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen31,64
380p
23.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri31,6438023.02.201925mD
[Utvid]6767.
Hannah Ignasha A. Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha A. Tønseth2.48,12
380p
24.02.2019
200m Individuell medley
Hamar IL2004200m Individuell medley2.48,1238024.02.201925m 
[Utvid]6969.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen5.23,99
379p
23.02.2019
400m Fri
Hamar IL2005400m Fri5.23,9937923.02.201925m 
[Utvid]7070.
Edgaras Bujanauskas
Kristiansand SA
Edgaras Bujanauskas30,15
378p
24.02.2019
50m Butterfly
Kristiansand SA200350m Butterfly30,1537824.02.201925mD
[Utvid]7171.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg31,78
375p
23.02.2019
50m Fri
Vågsbygd SLK200650m Fri31,7837523.02.201925mF
[Utvid]7171.
Nicoleta Pavelescu
Varodd SK
Nicoleta Pavelescu1.26,42
375p
24.02.2019
100m Bryst
Varodd SK2003100m Bryst1.26,4237524.02.201925m 
[Utvid]7373.
Hannah Ignasha A. Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha A. Tønseth3.06,62
374p
23.02.2019
200m Bryst
Hamar IL2004200m Bryst3.06,6237423.02.201925m 
[Utvid]7474.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten28,15
372p
24.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,1537224.02.201925m 
[Utvid]7575.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok30,32
371p
24.02.2019
50m Butterfly
SK Team Sør199950m Butterfly30,3237124.02.201925mD
[Utvid]7575.
Hannah Ignasha A. Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha A. Tønseth2.45,90
371p
23.02.2019
200m Rygg
Hamar IL2004200m Rygg2.45,9037123.02.201925m 
[Utvid]7777.
Kristian Magnus Øen
Varodd SK
Kristian Magnus Øen1.02,56
370p
23.02.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.02,5637023.02.201925mD
[Utvid]7878.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen28,24
369p
23.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,2436923.02.201925mD
[Utvid]7979.
Hannah Ignasha A. Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha A. Tønseth1.16,15
368p
24.02.2019
100m Butterfly
Hamar IL2004100m Butterfly1.16,1536824.02.201925m 
[Utvid]8080.
Mats-André Andreassen
Grimstad SK
Mats-André Andreassen1.02,74
367p
23.02.2019
100m Fri
Grimstad SK2004100m Fri1.02,7436723.02.201925mD
[Utvid]8181.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal31,04
366p
24.02.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg31,0436624.02.201925m 
[Utvid]8282.
Nicoleta Pavelescu
Varodd SK
Nicoleta Pavelescu1.17,14
363p
23.02.2019
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.17,1436323.02.201925m 
[Utvid]8383.
Mathilde Kiland-Carlsen
Fyresdal IL
Mathilde Kiland-Carlsen32,15
362p
24.02.2019
50m Fri
Fyresdal IL200550m Fri32,1536224.02.201925m 
[Utvid]8484.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen28,44
361p
24.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,4436124.02.201925mD
[Utvid]8484.
Mads Herland Kristiansen
Varodd SK
Mads Herland Kristiansen28,45
361p
24.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,4536124.02.201925m 
[Utvid]8484.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite2.47,40
361p
23.02.2019
200m Rygg
Kristiansand SA2006200m Rygg2.47,4036123.02.201925m 
[Utvid]8787.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen34,24
360p
24.02.2019
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly34,2436024.02.201925mD
[Utvid]8787.
Andreas Wallevik Cruickshank
Varodd SK
Andreas Wallevik Cruickshank1.03,13
360p
23.02.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.03,1336023.02.201925m 
[Utvid]8787.
Edgaras Bujanauskas
Kristiansand SA
Edgaras Bujanauskas1.07,55
360p
24.02.2019
100m Butterfly
Kristiansand SA2003100m Butterfly1.07,5536024.02.201925m 
[Utvid]9090.
Nicoleta Pavelescu
Varodd SK
Nicoleta Pavelescu2.51,61
358p
24.02.2019
200m Individuell medley
Varodd SK2003200m Individuell medley2.51,6135824.02.201925m 
[Utvid]9191.
Andreas Wallevik Cruickshank
Varodd SK
Andreas Wallevik Cruickshank28,54
357p
24.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,5435724.02.201925m 
[Utvid]9292.
Alice Volodymyrivna Fossen
Kristiansand SA
Alice Volodymyrivna Fossen32,34
356p
24.02.2019
50m Fri
Kristiansand SA200450m Fri32,3435624.02.201925m 
[Utvid]9393.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten1.03,46
355p
23.02.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.03,4635523.02.201925m 
[Utvid]9494.
Mads Herland Kristiansen
Varodd SK
Mads Herland Kristiansen30,81
354p
23.02.2019
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly30,8135423.02.201925m 
[Utvid]9494.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg2.36,04
354p
24.02.2019
200m Fri
Vågsbygd SLK2006200m Fri2.36,0435424.02.201925mD
[Utvid]9696.
Edgaras Bujanauskas
Kristiansand SA
Edgaras Bujanauskas28,68
352p
23.02.2019
50m Fri
Kristiansand SA200350m Fri28,6835223.02.201925mD
[Utvid]9696.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal1.03,64
352p
24.02.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.03,6435224.02.201925mD
[Utvid]9898.
Maya Madsen
Varodd SK
Maya Madsen32,58
348p
24.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri32,5834824.02.201925mD
[Utvid]9999.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes32,61
347p
23.02.2019
50m Fri
Vågsbygd SLK200650m Fri32,6134723.02.201925mD
[Utvid]9999.
Solveig Victoria Haveland
Grimstad SK
Solveig Victoria Haveland5.33,53
347p
23.02.2019
400m Fri
Grimstad SK2004400m Fri5.33,5334723.02.201925m 
Side 1 av 8 (784 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.