Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Mandalitten
Stevne
Stevnenavn:
Mandalitten
Fra dato:
22.09.2019
Til dato:
22.09.2019
NSF Stevne Id:
0000030744
Arrangørnavn:
Mandal SK
Stevnested:
Mandalshallen
Bassengnavn:
Mandal svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.09.2019
Kvalperiode start:
02.09.2018
Kvalperiode slutt:
01.09.2019
Påmeldingsansv.:
Torstein Michalsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Patrick Vollen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99767808
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,44
699p
01.09.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,4469901.09.201925m 
[Utvid]22.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal29,00
660p
01.09.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst29,0066001.09.201925mD
[Utvid]33.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal1.04,13
652p
01.09.2019
100m Bryst
Egersund SK1997100m Bryst1.04,1365201.09.201925m 
[Utvid]44.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope53,80
582p
01.09.2019
100m Fri
SK Team Sør1999100m Fri53,8058201.09.201925m 
[Utvid]55.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie1.00,36
576p
01.09.2019
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri1.00,3657601.09.201925m 
[Utvid]66.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope26,16
574p
01.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør199950m Butterfly26,1657401.09.201925m 
[Utvid]77.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.15,66
572p
01.09.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.15,6657201.09.201925m 
[Utvid]88.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen54,18
570p
01.09.2019
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri54,1857001.09.201925m 
[Utvid]99.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen2.13,33
555p
01.09.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2002200m Individuell medley2.13,3355501.09.201925m 
[Utvid]1010.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok1.07,77
552p
01.09.2019
100m Bryst
SK Team Sør1999100m Bryst1.07,7755201.09.201925m 
[Utvid]1111.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik1.01,67
540p
01.09.2019
100m Fri
SK Team Sør2004100m Fri1.01,6754001.09.201925m 
[Utvid]1212.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik1.07,12
538p
01.09.2019
100m Butterfly
SK Team Sør2004100m Butterfly1.07,1253801.09.201925m 
[Utvid]1313.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen4.21,98
531p
01.09.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.21,9853101.09.201925m 
[Utvid]1414.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen2.15,69
527p
01.09.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2002200m Individuell medley2.15,6952701.09.201925m 
[Utvid]1515.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen55,64
526p
01.09.2019
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri55,6452601.09.201925m 
[Utvid]1616.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg55,73
524p
01.09.2019
100m Fri
SK Team Sør2003100m Fri55,7352401.09.201925m 
[Utvid]1717.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen1.02,46
520p
01.09.2019
100m Fri
Varodd SK2004100m Fri1.02,4652001.09.201925m 
[Utvid]1818.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen2.03,59
519p
01.09.2019
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.03,5951901.09.201925mD
[Utvid]1919.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen2.03,84
516p
01.09.2019
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.03,8451601.09.201925mD
[Utvid]2020.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen25,26
515p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri25,2651501.09.201925m 
[Utvid]2121.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok31,57
511p
01.09.2019
50m Bryst
SK Team Sør199950m Bryst31,5751101.09.201925mD
[Utvid]2222.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg25,45
504p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri25,4550401.09.201925m 
[Utvid]2323.
Mons Eirik Bjerkan
SK Team Sør
Mons Eirik Bjerkan25,47
503p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri25,4750301.09.201925m 
[Utvid]2323.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope2.17,84
503p
01.09.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør1999200m Individuell medley2.17,8450301.09.201925m 
[Utvid]2525.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal2.04,99
502p
01.09.2019
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.04,9950201.09.201925mD
[Utvid]2626.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg2.18,00
501p
01.09.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2003200m Individuell medley2.18,0050101.09.201925m 
[Utvid]2727.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik28,90
499p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri28,9049901.09.201925m 
[Utvid]2727.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok31,82
499p
01.09.2019
50m Bryst
SK Team Sør199950m Bryst31,8249901.09.201925m 
[Utvid]2929.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen36,19
491p
01.09.2019
50m Bryst
Varodd SK200250m Bryst36,1949101.09.201925m 
[Utvid]3030.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen25,69
490p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri25,6949001.09.201925m 
[Utvid]3030.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok25,69
490p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør199950m Fri25,6949001.09.201925mF
[Utvid]3030.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje1.03,71
490p
01.09.2019
100m Fri
Flekkefjord SK2004100m Fri1.03,7149001.09.201925m 
[Utvid]3333.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg1.03,76
489p
01.09.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2003100m Individuell medley1.03,7648901.09.201925m 
[Utvid]3434.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.03,85
487p
01.09.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2002100m Individuell medley1.03,8548701.09.201925m 
[Utvid]3535.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie29,16
486p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri29,1648601.09.201925mD
[Utvid]3535.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik31,00
486p
01.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200450m Butterfly31,0048601.09.201925m 
[Utvid]3737.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg27,69
484p
01.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200350m Butterfly27,6948401.09.201925m 
[Utvid]3737.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen2.14,47
484p
01.09.2019
200m Rygg
SK Team Sør2002200m Rygg2.14,4748401.09.201925m 
[Utvid]3939.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen32,18
483p
01.09.2019
50m Bryst
SK Team Sør200250m Bryst32,1848301.09.201925m 
[Utvid]3939.
Mons Eirik Bjerkan
SK Team Sør
Mons Eirik Bjerkan57,24
483p
01.09.2019
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri57,2448301.09.201925m 
[Utvid]4141.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson1.01,46
478p
01.09.2019
100m Butterfly
SK Team Sør2002100m Butterfly1.01,4647801.09.201925m 
[Utvid]4242.
Malin Larsen Syvertsen
SK Team Sør
Malin Larsen Syvertsen29,35
476p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri29,3547601.09.201925m 
[Utvid]4242.
Maria Seim
Varodd SK
Maria Seim29,36
476p
01.09.2019
50m Fri
Varodd SK200250m Fri29,3647601.09.201925m 
[Utvid]4444.
Mons Eirik Bjerkan
SK Team Sør
Mons Eirik Bjerkan1.04,38
475p
01.09.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2001100m Individuell medley1.04,3847501.09.201925m 
[Utvid]4545.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope26,03
471p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør199950m Fri26,0347101.09.201925mD
[Utvid]4545.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje29,47
471p
01.09.2019
50m Fri
Flekkefjord SK200450m Fri29,4747101.09.201925m 
[Utvid]4545.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen1.04,57
471p
01.09.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2002100m Individuell medley1.04,5747101.09.201925m 
[Utvid]4848.
Camilla Bauer Lohne
Kristiansand SA
Camilla Bauer Lohne5.01,29
468p
01.09.2019
400m Fri
Kristiansand SA2004400m Fri5.01,2946801.09.201925m 
[Utvid]4949.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson28,03
467p
01.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly28,0346701.09.201925m 
[Utvid]5050.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope28,11
463p
01.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør199950m Butterfly28,1146301.09.201925mD
[Utvid]5151.
Julie Jespersen Hansen
Farsund SK
Julie Jespersen Hansen29,64
462p
01.09.2019
50m Fri
Farsund SK200250m Fri29,6446201.09.201925m 
[Utvid]5252.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik1.13,10
461p
01.09.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2004100m Individuell medley1.13,1046101.09.201925m 
[Utvid]5252.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen1.13,13
461p
01.09.2019
100m Individuell medley
Varodd SK2002100m Individuell medley1.13,1346101.09.201925m 
[Utvid]5252.
Amalie Dunseth Gilje
Flekkefjord SK
Amalie Dunseth Gilje2.34,28
461p
01.09.2019
200m Rygg
Flekkefjord SK2004200m Rygg2.34,2846101.09.201925m 
[Utvid]5555.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen58,30
458p
01.09.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri58,3045801.09.201925m 
[Utvid]5555.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen1.20,85
458p
01.09.2019
100m Bryst
Varodd SK2004100m Bryst1.20,8545801.09.201925m 
[Utvid]5757.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen26,29
457p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri26,2945701.09.201925mD
[Utvid]5757.
Hanna Hovda Kristensen
Varodd SK
Hanna Hovda Kristensen29,75
457p
01.09.2019
50m Fri
Varodd SK200250m Fri29,7545701.09.201925m 
[Utvid]5959.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal2.17,14
456p
01.09.2019
200m Rygg
Varodd SK2003200m Rygg2.17,1445601.09.201925m 
[Utvid]6060.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson28,28
454p
01.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly28,2845401.09.201925mD
[Utvid]6161.
Julie Jespersen Hansen
Farsund SK
Julie Jespersen Hansen1.05,41
453p
01.09.2019
100m Fri
Farsund SK2002100m Fri1.05,4145301.09.201925m 
[Utvid]6262.
Mons Eirik Bjerkan
SK Team Sør
Mons Eirik Bjerkan26,39
452p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri26,3945201.09.201925mD
[Utvid]6262.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik29,86
452p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri29,8645201.09.201925mD
[Utvid]6464.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen26,41
451p
01.09.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,4145101.09.201925m 
[Utvid]6565.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen2.17,77
450p
01.09.2019
200m Rygg
SK Team Sør2002200m Rygg2.17,7745001.09.201925m 
[Utvid]6666.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson2.23,08
449p
01.09.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2002200m Individuell medley2.23,0844901.09.201925m 
[Utvid]6767.
Kristoffer Syvertsen
SK Team Sør
Kristoffer Syvertsen33,02
447p
01.09.2019
50m Bryst
SK Team Sør200350m Bryst33,0244701.09.201925m 
[Utvid]6868.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson58,78
446p
01.09.2019
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri58,7844601.09.201925m 
[Utvid]6868.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen1.02,89
446p
01.09.2019
100m Butterfly
SK Team Sør2002100m Butterfly1.02,8944601.09.201925m 
[Utvid]7070.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen58,85
445p
01.09.2019
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri58,8544501.09.201925mD
[Utvid]7171.
Maria Seim
Varodd SK
Maria Seim31,97
443p
01.09.2019
50m Butterfly
Varodd SK200250m Butterfly31,9744301.09.201925m 
[Utvid]7171.
Mons Eirik Bjerkan
SK Team Sør
Mons Eirik Bjerkan33,10
443p
01.09.2019
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst33,1044301.09.201925m 
[Utvid]7171.
Helene Halvorsen Vestberg
Vågsbygd SLK
Helene Halvorsen Vestberg5.06,68
443p
01.09.2019
400m Fri
Vågsbygd SLK2006400m Fri5.06,6844301.09.201925m 
[Utvid]7171.
Sarah Alexandra Trøite
Kristiansand SA
Sarah Alexandra Trøite5.06,84
443p
01.09.2019
400m Fri
Kristiansand SA2006400m Fri5.06,8444301.09.201925m 
[Utvid]7575.
Titus Victor Phillipson
SK Team Sør
Titus Victor Phillipson26,59
442p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri26,5944201.09.201925m 
[Utvid]7575.
Kristian Magnus Øen
Varodd SK
Kristian Magnus Øen2.10,38
442p
01.09.2019
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.10,3844201.09.201925mD
[Utvid]7575.
Julia Askland Raanes
Vågsbygd SLK
Julia Askland Raanes5.06,97
442p
01.09.2019
400m Fri
Vågsbygd SLK2006400m Fri5.06,9744201.09.201925m 
[Utvid]7878.
Ole Einar Pettersen Ueland
SK Team Sør
Ole Einar Pettersen Ueland1.06,27
436p
01.09.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2003100m Individuell medley1.06,2743601.09.201925m 
[Utvid]7979.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope33,30
435p
01.09.2019
50m Bryst
SK Team Sør199950m Bryst33,3043501.09.201925m 
[Utvid]8080.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg26,74
434p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri26,7443401.09.201925mD
[Utvid]8080.
Nicolai Svelland
Egersund SK
Nicolai Svelland33,34
434p
01.09.2019
50m Bryst
Egersund SK200450m Bryst33,3443401.09.201925m 
[Utvid]8282.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen26,76
433p
01.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri26,7643301.09.201925mD
[Utvid]8282.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen28,74
433p
01.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly28,7443301.09.201925m 
[Utvid]8282.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok59,40
433p
01.09.2019
100m Fri
SK Team Sør1999100m Fri59,4043301.09.201925mD
[Utvid]8585.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen28,76
432p
01.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly28,7643201.09.201925mD
[Utvid]8585.
Emma Ravneberg Sæstad
Egersund SK
Emma Ravneberg Sæstad37,78
432p
01.09.2019
50m Bryst
Egersund SK200350m Bryst37,7843201.09.201925m 
[Utvid]8787.
Tiril Rørvik
SK Team Sør
Tiril Rørvik32,26
431p
01.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200450m Butterfly32,2643101.09.201925mD
[Utvid]8787.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen33,42
431p
01.09.2019
50m Bryst
SK Team Sør200250m Bryst33,4243101.09.201925m 
[Utvid]8989.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal59,55
429p
01.09.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri59,5542901.09.201925mD
[Utvid]8989.
Karianne Nordgarden Årstad
Egersund SK
Karianne Nordgarden Årstad1.06,60
429p
01.09.2019
100m Fri
Egersund SK2001100m Fri1.06,6042901.09.201925m 
[Utvid]9191.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen28,84
428p
01.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly28,8442801.09.201925mD
[Utvid]9191.
Ole Einar Pettersen Ueland
SK Team Sør
Ole Einar Pettersen Ueland1.03,76
428p
01.09.2019
100m Butterfly
SK Team Sør2003100m Butterfly1.03,7642801.09.201925m 
[Utvid]9393.
Emma Ravneberg Sæstad
Egersund SK
Emma Ravneberg Sæstad30,44
427p
01.09.2019
50m Fri
Egersund SK200350m Fri30,4442701.09.201925m 
[Utvid]9393.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen37,92
427p
01.09.2019
50m Bryst
Varodd SK200450m Bryst37,9242701.09.201925mD
[Utvid]9393.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen1.13,83
427p
01.09.2019
100m Bryst
SK Team Sør2002100m Bryst1.13,8342701.09.201925m 
[Utvid]9696.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen59,71
426p
01.09.2019
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri59,7142601.09.201925mD
[Utvid]9797.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen26,96
424p
01.09.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,9642401.09.201925m 
[Utvid]9797.
Nicolai Svelland
Egersund SK
Nicolai Svelland1.14,02
424p
01.09.2019
100m Bryst
Egersund SK2004100m Bryst1.14,0242401.09.201925m 
[Utvid]9999.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok2.12,31
423p
01.09.2019
200m Fri
SK Team Sør1999200m Fri2.12,3142301.09.201925mD
[Utvid]100100.
Karianne Nordgarden Årstad
Egersund SK
Karianne Nordgarden Årstad5.11,68
422p
01.09.2019
400m Fri
Egersund SK2001400m Fri5.11,6842201.09.201925m 
Side 1 av 8 (782 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.