Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sparebanken Møre Rosesvøm
Stevne
Stevnenavn:
Sparebanken Møre Rosesvøm
Fra dato:
16.02.2019
Til dato:
17.02.2019
NSF Stevne Id:
0000030755
Arrangørnavn:
Molde SLK
Stevnested:
Molde
Bassengnavn:
Moldebadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
09.02.2019
Kvalperiode start:
09.02.2018
Kvalperiode slutt:
08.02.2019
Påmeldingsansv.:
Hans Nordhaug
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
45443431
Arrangementsleder
Navn:
Kennet Bratteberg
Mobil:
99214631
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth4.09,82
613p
16.02.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.09,8261316.02.201925m 
[Utvid]22.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund2.08,67
600p
16.02.2019
200m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001200m Butterfly2.08,6760016.02.201925m 
[Utvid]33.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll4.38,14
599p
16.02.2019
400m Fri
Vestbyen Trondheim2003400m Fri4.38,1459916.02.201925m 
[Utvid]44.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund4.39,25
592p
16.02.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2001400m Fri4.39,2559216.02.201925m 
[Utvid]44.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth8.47,99
592p
17.02.2019
800m Fri
Aalesunds SLK2004800m Fri8.47,9959217.02.201925m 
[Utvid]66.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad34,35
579p
17.02.2019
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst34,3557917.02.201925m 
[Utvid]77.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll9.36,21
575p
17.02.2019
800m Fri
Vestbyen Trondheim2003800m Fri9.36,2157517.02.201925m 
[Utvid]88.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.00,52
572p
17.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.00,5257217.02.201925m 
[Utvid]99.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen4.15,72
571p
16.02.2019
400m Fri
Eid SK2001400m Fri4.15,7257116.02.201925m 
[Utvid]1010.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.25,40
568p
16.02.2019
200m Bryst
Aalesunds SLK2004200m Bryst2.25,4056816.02.201925m 
[Utvid]1010.
Jonas Fiskaa Barstad
Trondhjems SLK
Jonas Fiskaa Barstad8.55,37
568p
17.02.2019
800m Fri
Trondhjems SLK2000800m Fri8.55,3756817.02.201925m 
[Utvid]1212.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg24,64
555p
17.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200050m Fri24,6455517.02.201925m 
[Utvid]1313.
Julie Mathilde Bjordal
Trondhjems SLK
Julie Mathilde Bjordal34,86
554p
17.02.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200150m Bryst34,8655417.02.201925m 
[Utvid]1414.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum29,79
548p
16.02.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200150m Butterfly29,7954816.02.201925m 
[Utvid]1515.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth54,94
547p
17.02.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri54,9454717.02.201925m 
[Utvid]1515.
Frøydis Vatn Andersen
Trondhjems SLK
Frøydis Vatn Andersen1.01,41
547p
17.02.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2001100m Fri1.01,4154717.02.201925m 
[Utvid]1717.
Frøydis Vatn Andersen
Trondhjems SLK
Frøydis Vatn Andersen28,14
541p
17.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri28,1454117.02.201925m 
[Utvid]1717.
Ida Jystad
Vestbyen Trondheim
Ida Jystad28,14
541p
17.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200250m Fri28,1454117.02.201925m 
[Utvid]1717.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll4.47,69
541p
17.02.2019
400m Fri
Vestbyen Trondheim2003400m Fri4.47,6954117.02.201925mD
[Utvid]2020.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll2.15,67
539p
16.02.2019
200m Fri
Vestbyen Trondheim2003200m Fri2.15,6753916.02.201925mD
[Utvid]2020.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad2.45,29
539p
16.02.2019
200m Bryst
Vestbyen Trondheim2002200m Bryst2.45,2953916.02.201925m 
[Utvid]2222.
Julie Mathilde Bjordal
Trondhjems SLK
Julie Mathilde Bjordal28,21
537p
16.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri28,2153716.02.201925mF
[Utvid]2323.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg55,35
535p
17.02.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2000100m Fri55,3553517.02.201925m 
[Utvid]2424.
Julie Mathilde Bjordal
Trondhjems SLK
Julie Mathilde Bjordal28,25
534p
17.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri28,2553417.02.201925m 
[Utvid]2525.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage9.07,45
531p
17.02.2019
800m Fri
Førde IL Symjing2002800m Fri9.07,4553117.02.201925m 
[Utvid]2626.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund26,93
530p
16.02.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly26,9353016.02.201925m 
[Utvid]2626.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll28,33
530p
16.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri28,3353016.02.201925mF
[Utvid]2626.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden35,38
530p
17.02.2019
50m Bryst
Kristiansund SK200150m Bryst35,3853017.02.201925m 
[Utvid]2929.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth2.02,83
529p
16.02.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2004200m Fri2.02,8352916.02.201925mD
[Utvid]3030.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund1.07,61
526p
17.02.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2001100m Butterfly1.07,6152617.02.201925m 
[Utvid]3131.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund59,57
525p
17.02.2019
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001100m Butterfly59,5752517.02.201925m 
[Utvid]3232.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund2.31,14
524p
17.02.2019
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2001200m Individuell medley2.31,1452417.02.201925m 
[Utvid]3333.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg25,14
523p
16.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200050m Fri25,1452316.02.201925mF
[Utvid]3333.
Julie Mathilde Bjordal
Trondhjems SLK
Julie Mathilde Bjordal1.17,36
523p
16.02.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2001100m Bryst1.17,3652316.02.201925m 
[Utvid]3535.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth4.23,85
520p
17.02.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.23,8552017.02.201925mD
[Utvid]3636.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund9.56,34
519p
17.02.2019
800m Fri
Trondhjems SLK2003800m Fri9.56,3451917.02.201925m 
[Utvid]3737.
Julie Mathilde Bjordal
Trondhjems SLK
Julie Mathilde Bjordal35,75
514p
16.02.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200150m Bryst35,7551416.02.201925mD
[Utvid]3838.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage4.25,36
511p
16.02.2019
400m Fri
Førde IL Symjing2002400m Fri4.25,3651116.02.201925m 
[Utvid]3939.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund2.18,13
510p
16.02.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2001200m Fri2.18,1351016.02.201925mD
[Utvid]4040.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen2.04,41
509p
16.02.2019
200m Fri
Eid SK2001200m Fri2.04,4150916.02.201925mD
[Utvid]4141.
Jonas Fiskaa Barstad
Trondhjems SLK
Jonas Fiskaa Barstad4.26,05
507p
17.02.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2000400m Fri4.26,0550717.02.201925mD
[Utvid]4242.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,35
506p
16.02.2019
50m Butterfly
Eid SK200150m Butterfly27,3550616.02.201925m 
[Utvid]4343.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen1.09,84
504p
16.02.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2004100m Bryst1.09,8450416.02.201925m 
[Utvid]4444.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth2.17,94
502p
17.02.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2004200m Individuell medley2.17,9450217.02.201925m 
[Utvid]4545.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen56,58
501p
17.02.2019
100m Fri
Eid SK2001100m Fri56,5850117.02.201925m 
[Utvid]4646.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage56,63
499p
17.02.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2002100m Fri56,6349917.02.201925m 
[Utvid]4646.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund2.30,31
499p
17.02.2019
200m Rygg
Trondhjems SLK2001200m Rygg2.30,3149917.02.201925m 
[Utvid]4848.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad1.18,64
498p
16.02.2019
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2002100m Bryst1.18,6449816.02.201925mD
[Utvid]4848.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn4.27,77
498p
16.02.2019
400m Fri
Kristiansund SK2004400m Fri4.27,7749816.02.201925m 
[Utvid]5050.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen25,57
497p
17.02.2019
50m Fri
Eid SK200150m Fri25,5749717.02.201925m 
[Utvid]5050.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen9.19,43
497p
17.02.2019
800m Fri
Trondhjems SLK2004800m Fri9.19,4349717.02.201925m 
[Utvid]5252.
Ida Jystad
Vestbyen Trondheim
Ida Jystad36,16
496p
17.02.2019
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst36,1649617.02.201925m 
[Utvid]5353.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund4.56,39
495p
17.02.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2003400m Fri4.56,3949517.02.201925mD
[Utvid]5454.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad28,99
494p
17.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200250m Fri28,9949417.02.201925m 
[Utvid]5454.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund30,83
494p
16.02.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200150m Butterfly30,8349416.02.201925m 
[Utvid]5454.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden1.18,86
494p
16.02.2019
100m Bryst
Kristiansund SK2001100m Bryst1.18,8649416.02.201925m 
[Utvid]5757.
Emil Jystad
Vestbyen Trondheim
Emil Jystad25,64
493p
17.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200250m Fri25,6449317.02.201925m 
[Utvid]5757.
Sigrid Rognes Steen
Vestbyen Trondheim
Sigrid Rognes Steen32,49
493p
17.02.2019
50m Rygg
Vestbyen Trondheim199950m Rygg32,4949317.02.201925m 
[Utvid]5757.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.18,77
493p
17.02.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2004200m Individuell medley2.18,7749317.02.201925m 
[Utvid]6060.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden36,28
491p
16.02.2019
50m Bryst
Kristiansund SK200150m Bryst36,2849116.02.201925mD
[Utvid]6161.
Elisabeth Wilmann
Trondhjems SLK
Elisabeth Wilmann29,07
490p
17.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri29,0749017.02.201925m 
[Utvid]6161.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand1.03,73
490p
17.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.03,7349017.02.201925m 
[Utvid]6161.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth1.03,76
490p
16.02.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2004100m Individuell medley1.03,7649016.02.201925m 
[Utvid]6464.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden1.11,70
489p
16.02.2019
100m Individuell medley
Kristiansund SK2001100m Individuell medley1.11,7048916.02.201925m 
[Utvid]6565.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund1.09,91
487p
16.02.2019
100m Rygg
Trondhjems SLK2001100m Rygg1.09,9148716.02.201925m 
[Utvid]6565.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen1.10,65
487p
16.02.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2004100m Bryst1.10,6548716.02.201925mD
[Utvid]6565.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad1.11,82
487p
16.02.2019
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2002100m Individuell medley1.11,8248716.02.201925m 
[Utvid]6868.
Sigrid Rognes Steen
Vestbyen Trondheim
Sigrid Rognes Steen29,15
486p
17.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim199950m Fri29,1548617.02.201925m 
[Utvid]6868.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes36,42
486p
17.02.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst36,4248617.02.201925m 
[Utvid]7070.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen4.58,44
485p
16.02.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2002400m Fri4.58,4448516.02.201925m 
[Utvid]7171.
Sivert Solheim Verhage
Førde IL Symjing
Sivert Solheim Verhage4.30,29
484p
17.02.2019
400m Fri
Førde IL Symjing2002400m Fri4.30,2948417.02.201925mD
[Utvid]7272.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll2.20,73
483p
17.02.2019
200m Fri
Vestbyen Trondheim2003200m Fri2.20,7348317.02.201925mD
[Utvid]7373.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund27,80
482p
17.02.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly27,8048217.02.201925mD
[Utvid]7373.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen32,20
482p
17.02.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200450m Bryst32,2048217.02.201925m 
[Utvid]7575.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll29,25
481p
17.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri29,2548117.02.201925mD
[Utvid]7575.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes1.19,55
481p
16.02.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2002100m Bryst1.19,5548116.02.201925m 
[Utvid]7777.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum1.09,74
480p
17.02.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2001100m Butterfly1.09,7448017.02.201925m 
[Utvid]7878.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen1.04,29
478p
16.02.2019
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2004100m Individuell medley1.04,2947816.02.201925m 
[Utvid]7878.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden2.32,39
478p
17.02.2019
200m Rygg
Kristiansund SK2001200m Rygg2.32,3947817.02.201925m 
[Utvid]8080.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik57,54
476p
17.02.2019
100m Fri
Kristiansund SK2002100m Fri57,5447617.02.201925m 
[Utvid]8080.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum1.09,92
476p
16.02.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2001100m Butterfly1.09,9247616.02.201925mD
[Utvid]8282.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.04,37
475p
16.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.04,3747516.02.201925mD
[Utvid]8282.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik9.27,96
475p
17.02.2019
800m Fri
Kristiansund SK2002800m Fri9.27,9647517.02.201925m 
[Utvid]8484.
Mira Krogstad Abelvik
Malvik IL
Mira Krogstad Abelvik29,40
474p
17.02.2019
50m Fri
Malvik IL200150m Fri29,4047417.02.201925m 
[Utvid]8484.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen4.32,14
474p
16.02.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2004400m Fri4.32,1447416.02.201925m 
[Utvid]8686.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth27,97
473p
16.02.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK200450m Butterfly27,9747316.02.201925m 
[Utvid]8686.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund57,66
473p
17.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2001100m Fri57,6647317.02.201925m 
[Utvid]8686.
Elisabeth Wilmann
Trondhjems SLK
Elisabeth Wilmann1.04,47
473p
17.02.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2002100m Fri1.04,4747317.02.201925m 
[Utvid]8989.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes29,44
472p
17.02.2019
50m Fri
Eid SK200550m Fri29,4447217.02.201925m 
[Utvid]9090.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund1.01,79
471p
16.02.2019
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001100m Butterfly1.01,7947116.02.201925mD
[Utvid]9090.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell4.32,66
471p
16.02.2019
400m Fri
Eid SK2004400m Fri4.32,6647116.02.201925m 
[Utvid]9090.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb9.29,65
471p
17.02.2019
800m Fri
Molde SLK2004800m Fri9.29,6547117.02.201925m 
[Utvid]9393.
Simen Løvås
Orkanger IF
Simen Løvås32,48
469p
17.02.2019
50m Bryst
Orkanger IF200350m Bryst32,4846917.02.201925m 
[Utvid]9494.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth26,09
468p
17.02.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200450m Fri26,0946817.02.201925m 
[Utvid]9595.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden10.18,26
466p
17.02.2019
800m Fri
Kristiansund SK2001800m Fri10.18,2646617.02.201925m 
[Utvid]9696.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen29,58
465p
16.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri29,5846516.02.201925mF
[Utvid]9696.
Sigrid Rognes Steen
Vestbyen Trondheim
Sigrid Rognes Steen1.12,90
465p
16.02.2019
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim1999100m Individuell medley1.12,9046516.02.201925m 
[Utvid]9696.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum2.34,32
465p
16.02.2019
200m Butterfly
Trondhjems SLK2001200m Butterfly2.34,3246516.02.201925m 
[Utvid]9999.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad36,97
464p
16.02.2019
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst36,9746416.02.201925mD
[Utvid]100100.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg28,17
463p
16.02.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200050m Butterfly28,1746316.02.201925m 
Side 1 av 18 (1771 rader)< Forrige1234567161718Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.