Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sparebanken Møre Høststevne
Stevne
Stevnenavn:
Sparebanken Møre Høststevne
Fra dato:
15.09.2019
Til dato:
15.09.2019
NSF Stevne Id:
0000030766
Arrangørnavn:
Molde SLK
Stevnested:
Molde
Bassengnavn:
Moldebadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.09.2019
Kvalperiode start:
06.09.2018
Kvalperiode slutt:
05.09.2019
Påmeldingsansv.:
Hans Nordhaug
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
45443431
Arrangementsleder
Navn:
Kennet Bratteberg
Mobil:
99214631
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen1.07,48
587p
15.09.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK1998100m Individuell medley1.07,4858715.09.201925m 
[Utvid]22.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen27,53
577p
15.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK199850m Fri27,5357715.09.201925m 
[Utvid]33.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen4.44,21
561p
15.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK1998400m Fri4.44,2156115.09.201925m 
[Utvid]44.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth4.18,83
551p
15.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.18,8355115.09.201925m 
[Utvid]55.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth54,83
550p
15.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri54,8355015.09.201925m 
[Utvid]66.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes4.47,84
540p
15.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2002400m Fri4.47,8454015.09.201925m 
[Utvid]77.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen1.08,29
523p
15.09.2019
100m Rygg
Aalesunds SLK1998100m Rygg1.08,2952315.09.201925m 
[Utvid]88.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth25,15
522p
15.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200450m Fri25,1552215.09.201925m 
[Utvid]99.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen1.09,45
513p
15.09.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2004100m Bryst1.09,4551315.09.201925m 
[Utvid]1010.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen4.27,36
500p
15.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.27,3650015.09.201925m 
[Utvid]1111.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn4.27,49
499p
15.09.2019
400m Fri
Kristiansund SK2004400m Fri4.27,4949915.09.201925m 
[Utvid]1212.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden36,17
496p
15.09.2019
50m Bryst
Kristiansund SK200150m Bryst36,1749615.09.201925m 
[Utvid]1313.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen2.34,47
490p
15.09.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK1998200m Individuell medley2.34,4749015.09.201925m 
[Utvid]1414.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland30,98
487p
15.09.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly30,9848715.09.201925m 
[Utvid]1515.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland29,18
485p
15.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri29,1848515.09.201925m 
[Utvid]1616.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes36,46
484p
15.09.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst36,4648415.09.201925m 
[Utvid]1717.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden1.19,48
482p
15.09.2019
100m Bryst
Kristiansund SK2001100m Bryst1.19,4848215.09.201925m 
[Utvid]1818.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen32,25
479p
15.09.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200450m Bryst32,2547915.09.201925m 
[Utvid]1919.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen1.04,39
476p
15.09.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2004100m Individuell medley1.04,3947615.09.201925m 
[Utvid]2020.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus32,34
475p
15.09.2019
50m Bryst
Molde SLK196950m Bryst32,3447515.09.201925m 
[Utvid]2121.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten57,80
470p
15.09.2019
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri57,8047015.09.201925m 
[Utvid]2121.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth2.20,94
470p
15.09.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2004200m Individuell medley2.20,9447015.09.201925m 
[Utvid]2121.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik4.32,90
470p
15.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2001400m Fri4.32,9047015.09.201925m 
[Utvid]2424.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland5.02,09
467p
15.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.02,0946715.09.201925m 
[Utvid]2525.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.21,43
465p
15.09.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2004200m Individuell medley2.21,4346515.09.201925m 
[Utvid]2626.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel5.03,22
462p
15.09.2019
400m Fri
Molde SLK2002400m Fri5.03,2246215.09.201925m 
[Utvid]2727.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland1.05,07
460p
15.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.05,0746015.09.201925m 
[Utvid]2828.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik1.05,23
458p
15.09.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2001100m Individuell medley1.05,2345815.09.201925m 
[Utvid]2929.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes1.20,95
457p
15.09.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2002100m Bryst1.20,9545715.09.201925m 
[Utvid]3030.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik29,79
456p
15.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri29,7945615.09.201925m 
[Utvid]3131.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus1.05,39
455p
15.09.2019
100m Individuell medley
Molde SLK1969100m Individuell medley1.05,3945515.09.201925m 
[Utvid]3232.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus28,49
448p
15.09.2019
50m Butterfly
Molde SLK196950m Butterfly28,4944815.09.201925m 
[Utvid]3232.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland1.13,83
448p
15.09.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2005100m Individuell medley1.13,8344815.09.201925m 
[Utvid]3434.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust33,00
447p
15.09.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200350m Bryst33,0044715.09.201925m 
[Utvid]3535.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik28,57
444p
15.09.2019
50m Butterfly
Kristiansund SK200250m Butterfly28,5744415.09.201925m 
[Utvid]3535.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes1.05,86
444p
15.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2002100m Fri1.05,8644415.09.201925m 
[Utvid]3737.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad30,07
443p
15.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri30,0744315.09.201925m 
[Utvid]3737.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal58,92
443p
15.09.2019
100m Fri
Sunndal SLK2002100m Fri58,9244315.09.201925m 
[Utvid]3737.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik2.23,77
443p
15.09.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2001200m Individuell medley2.23,7744315.09.201925m 
[Utvid]4040.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden1.05,97
441p
15.09.2019
100m Fri
Kristiansund SK2001100m Fri1.05,9744115.09.201925m 
[Utvid]4141.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn59,07
440p
15.09.2019
100m Fri
Kristiansund SK2004100m Fri59,0744015.09.201925m 
[Utvid]4242.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal26,64
439p
15.09.2019
50m Fri
Sunndal SLK200250m Fri26,6443915.09.201925m 
[Utvid]4242.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth1.04,32
439p
15.09.2019
100m Rygg
Aalesunds SLK2004100m Rygg1.04,3243915.09.201925m 
[Utvid]4444.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland30,19
438p
15.09.2019
50m Fri
Molde SLK200550m Fri30,1943815.09.201925m 
[Utvid]4545.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten26,69
437p
15.09.2019
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri26,6943715.09.201925m 
[Utvid]4646.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust26,70
436p
15.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri26,7043615.09.201925m 
[Utvid]4747.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten28,76
435p
15.09.2019
50m Butterfly
Sunndal SLK200450m Butterfly28,7643515.09.201925m 
[Utvid]4848.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde30,27
434p
15.09.2019
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri30,2743415.09.201925m 
[Utvid]4949.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen26,77
433p
15.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200450m Fri26,7743315.09.201925m 
[Utvid]5050.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.06,51
431p
15.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri1.06,5143115.09.201925m 
[Utvid]5151.
Nicolai Gujord Høvik
Kristiansund SK
Nicolai Gujord Høvik4.42,00
426p
15.09.2019
400m Fri
Kristiansund SK2005400m Fri4.42,0042615.09.201925m 
[Utvid]5252.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb59,76
425p
15.09.2019
100m Fri
Molde SLK2004100m Fri59,7642515.09.201925m 
[Utvid]5353.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik26,99
422p
15.09.2019
50m Fri
Kristiansund SK200250m Fri26,9942215.09.201925m 
[Utvid]5353.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb27,00
422p
15.09.2019
50m Fri
Molde SLK200450m Fri27,0042215.09.201925m 
[Utvid]5353.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik33,64
422p
15.09.2019
50m Bryst
Kristiansund SK200250m Bryst33,6442215.09.201925m 
[Utvid]5353.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust59,90
422p
15.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri59,9042215.09.201925m 
[Utvid]5757.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden30,59
421p
15.09.2019
50m Fri
Kristiansund SK200150m Fri30,5942115.09.201925m 
[Utvid]5757.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad5.12,86
421p
15.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2003400m Fri5.12,8642115.09.201925m 
[Utvid]5959.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik1.07,14
420p
15.09.2019
100m Individuell medley
Kristiansund SK2002100m Individuell medley1.07,1442015.09.201925m 
[Utvid]6060.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland1.07,21
417p
15.09.2019
100m Fri
Molde SLK2005100m Fri1.07,2141715.09.201925m 
[Utvid]6161.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn27,16
415p
15.09.2019
50m Fri
Kristiansund SK200450m Fri27,1641515.09.201925m 
[Utvid]6262.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik1.05,60
414p
15.09.2019
100m Rygg
Aalesunds SLK2001100m Rygg1.05,6041415.09.201925m 
[Utvid]6363.
Nicolai Gujord Høvik
Kristiansund SK
Nicolai Gujord Høvik27,19
413p
15.09.2019
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri27,1941315.09.201925m 
[Utvid]6363.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust1.14,66
413p
15.09.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2003100m Bryst1.14,6641315.09.201925m 
[Utvid]6565.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde32,79
411p
15.09.2019
50m Butterfly
Kristiansund SK200550m Butterfly32,7941115.09.201925m 
[Utvid]6565.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn1.07,61
411p
15.09.2019
100m Individuell medley
Kristiansund SK2004100m Individuell medley1.07,6141115.09.201925m 
[Utvid]6767.
Nicolai Gujord Høvik
Kristiansund SK
Nicolai Gujord Høvik1.00,64
407p
15.09.2019
100m Fri
Kristiansund SK2005100m Fri1.00,6440715.09.201925m 
[Utvid]6868.
Ragnhild Eidseflot Hauger
Molde SLK
Ragnhild Eidseflot Hauger30,96
406p
15.09.2019
50m Fri
Molde SLK200350m Fri30,9640615.09.201925m 
[Utvid]6868.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.07,84
406p
15.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2007100m Fri1.07,8440615.09.201925m 
[Utvid]6868.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn1.15,06
406p
15.09.2019
100m Bryst
Kristiansund SK2004100m Bryst1.15,0640615.09.201925m 
[Utvid]7171.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes31,01
404p
15.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200250m Fri31,0140415.09.201925m 
[Utvid]7171.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel2.44,78
404p
15.09.2019
200m Individuell medley
Molde SLK2002200m Individuell medley2.44,7840415.09.201925m 
[Utvid]7373.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag5.17,28
403p
15.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri5.17,2840315.09.201925m 
[Utvid]7474.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter5.17,74
402p
15.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.17,7440215.09.201925m 
[Utvid]7575.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel31,09
401p
15.09.2019
50m Fri
Molde SLK200250m Fri31,0940115.09.201925m 
[Utvid]7676.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter1.08,18
400p
15.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.08,1840015.09.201925m 
[Utvid]7777.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik5.18,67
398p
15.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2007400m Fri5.18,6739815.09.201925m 
[Utvid]7878.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel1.24,92
395p
15.09.2019
100m Bryst
Molde SLK2002100m Bryst1.24,9239515.09.201925m 
[Utvid]7979.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel39,07
393p
15.09.2019
50m Bryst
Molde SLK200250m Bryst39,0739315.09.201925m 
[Utvid]8080.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik1.15,98
392p
15.09.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2001100m Bryst1.15,9839215.09.201925m 
[Utvid]8080.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde1.17,18
392p
15.09.2019
100m Individuell medley
Kristiansund SK2005100m Individuell medley1.17,1839215.09.201925m 
[Utvid]8282.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik30,39
390p
15.09.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK200150m Rygg30,3939015.09.201925mF
[Utvid]8383.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.08,95
388p
15.09.2019
100m Individuell medley
Molde SLK2004100m Individuell medley1.08,9538815.09.201925m 
[Utvid]8484.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.25,52
387p
15.09.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2003100m Bryst1.25,5238715.09.201925m 
[Utvid]8585.
Filip Louka
Kristiansund SK
Filip Louka1.01,75
385p
15.09.2019
100m Fri
Kristiansund SK2003100m Fri1.01,7538515.09.201925m 
[Utvid]8686.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske31,63
380p
15.09.2019
50m Fri
Molde SLK200650m Fri31,6338015.09.201925m 
[Utvid]8686.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter31,64
380p
15.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri31,6438015.09.201925m 
[Utvid]8888.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal30,18
376p
15.09.2019
50m Butterfly
Sunndal SLK200250m Butterfly30,1837615.09.201925m 
[Utvid]8989.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen1.07,78
375p
15.09.2019
100m Rygg
Aalesunds SLK2004100m Rygg1.07,7837515.09.201925m 
[Utvid]8989.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust4.54,19
375p
15.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2003400m Fri4.54,1937515.09.201925m 
[Utvid]9191.
Filip Louka
Kristiansund SK
Filip Louka28,10
374p
15.09.2019
50m Fri
Kristiansund SK200350m Fri28,1037415.09.201925m 
[Utvid]9292.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal1.09,92
372p
15.09.2019
100m Individuell medley
Sunndal SLK2002100m Individuell medley1.09,9237215.09.201925m 
[Utvid]9292.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter1.18,51
372p
15.09.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2005100m Individuell medley1.18,5137215.09.201925m 
[Utvid]9494.
Thea Dybvik Nyhaug
Brattvåg SK
Thea Dybvik Nyhaug31,91
371p
15.09.2019
50m Fri
Brattvåg SK200350m Fri31,9137115.09.201925m 
[Utvid]9595.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth1.17,45
370p
15.09.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2004100m Bryst1.17,4537015.09.201925m 
[Utvid]9696.
Sara Vaslag
Aalesunds SLK
Sara Vaslag1.16,67
369p
15.09.2019
100m Rygg
Aalesunds SLK2004100m Rygg1.16,6736915.09.201925m 
[Utvid]9797.
Barnabas Peter Tolnai
Kristiansund SK
Barnabas Peter Tolnai28,25
368p
15.09.2019
50m Fri
Kristiansund SK200650m Fri28,2536815.09.201925m 
[Utvid]9898.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland1.18,93
366p
15.09.2019
100m Individuell medley
Molde SLK2005100m Individuell medley1.18,9336615.09.201925m 
[Utvid]9999.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal32,06
365p
15.09.2019
50m Fri
Molde SLK200750m Fri32,0636515.09.201925m 
[Utvid]100100.
Thea Marie Skogvoll Farstad
Brattvåg SK
Thea Marie Skogvoll Farstad32,09
364p
15.09.2019
50m Fri
Brattvåg SK200450m Fri32,0936415.09.201925m 
Side 1 av 4 (336 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.