Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Haugaland Kraft Open
Stevne
Stevnenavn:
Haugaland Kraft Open
Fra dato:
12.01.2019
Til dato:
13.01.2019
NSF Stevne Id:
0000030812
Arrangørnavn:
Karmøy SK
Stevnested:
Kopervik
Bassengnavn:
Karmøyhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
07.01.2019
Kvalperiode start:
08.01.2018
Kvalperiode slutt:
07.01.2019
Påmeldingsansv.:
Arild Samuelsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92038654
Arrangementsleder
Navn:
Arild Samuelsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92038654
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen4.33,99
627p
12.01.2019
400m Fri
Haugesund SK2001400m Fri4.33,9962712.01.201925m 
[Utvid]22.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord16.34,75
619p
13.01.2019
1500m Fri
Karmøy SK20011500m Fri16.34,7561913.01.201925m 
[Utvid]33.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.37,93
618p
12.01.2019
200m Bryst
Haugesund SK2003200m Bryst2.37,9361812.01.201925m 
[Utvid]44.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm4.36,05
613p
12.01.2019
400m Fri
Randaberg IL2004400m Fri4.36,0561312.01.201925m 
[Utvid]55.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord4.10,49
608p
12.01.2019
400m Fri
Karmøy SK2001400m Fri4.10,4960812.01.201925m 
[Utvid]66.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen27,08
607p
13.01.2019
50m Fri
Haugesund SK200150m Fri27,0860713.01.201925m 
[Utvid]77.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen4.37,44
603p
12.01.2019
400m Fri
Haugesund SK2003400m Fri4.37,4460312.01.201925m 
[Utvid]88.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen33,95
600p
13.01.2019
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst33,9560013.01.201925m 
[Utvid]88.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.10,86
600p
13.01.2019
200m Fri
Haugesund SK2003200m Fri2.10,8660013.01.201925m 
[Utvid]88.
Marie Alle
Sandnes SLK
Marie Alle18.09,88
600p
13.01.2019
1500m Fri
Sandnes SLK20031500m Fri18.09,8860013.01.201925m 
[Utvid]1111.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm18.11,49
598p
13.01.2019
1500m Fri
Randaberg IL20041500m Fri18.11,4959813.01.201925m 
[Utvid]1212.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen2.11,08
597p
13.01.2019
200m Fri
Haugesund SK2001200m Fri2.11,0859713.01.201925m 
[Utvid]1313.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen34,10
592p
13.01.2019
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst34,1059213.01.201925m 
[Utvid]1414.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm4.13,68
585p
12.01.2019
400m Fri
Randaberg IL2002400m Fri4.13,6858512.01.201925m 
[Utvid]1515.
Anna Kjøpstad Rimmereide
Stord Symjing
Anna Kjøpstad Rimmereide34,27
583p
13.01.2019
50m Bryst
Stord Symjing200050m Bryst34,2758313.01.201925m 
[Utvid]1616.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen27,51
579p
12.01.2019
50m Fri
Haugesund SK200150m Fri27,5157912.01.201925m 
[Utvid]1616.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen29,24
579p
12.01.2019
50m Butterfly
Haugesund SK200150m Butterfly29,2457912.01.201925m 
[Utvid]1818.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen1.00,38
576p
13.01.2019
100m Fri
Haugesund SK2003100m Fri1.00,3857613.01.201925m 
[Utvid]1919.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord8.54,02
572p
13.01.2019
800m Fri
Karmøy SK2001800m Fri8.54,0257213.01.201925mD
[Utvid]2020.
Marie Alle
Sandnes SLK
Marie Alle9.39,41
566p
13.01.2019
800m Fri
Sandnes SLK2003800m Fri9.39,4156613.01.201925mD
[Utvid]2121.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec4.43,82
564p
12.01.2019
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.43,8256412.01.201925m 
[Utvid]2121.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm9.40,11
564p
13.01.2019
800m Fri
Randaberg IL2004800m Fri9.40,1156413.01.201925mD
[Utvid]2323.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter1.00,91
561p
13.01.2019
100m Fri
Randaberg IL2002100m Fri1.00,9156113.01.201925m 
[Utvid]2323.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord2.00,42
561p
13.01.2019
200m Fri
Karmøy SK2001200m Fri2.00,4256113.01.201925m 
[Utvid]2525.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter27,81
560p
13.01.2019
50m Fri
Randaberg IL200250m Fri27,8156013.01.201925m 
[Utvid]2626.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur26,96
559p
12.01.2019
50m Rygg
Karmøy SK200350m Rygg26,9655912.01.201925m 
[Utvid]2727.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes34,82
556p
13.01.2019
50m Bryst
Stord Symjing200350m Bryst34,8255613.01.201925m 
[Utvid]2828.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes34,83
555p
13.01.2019
50m Bryst
Stord Symjing200350m Bryst34,8355513.01.201925m 
[Utvid]2929.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.43,78
554p
12.01.2019
200m Bryst
Randaberg IL2004200m Bryst2.43,7855412.01.201925m 
[Utvid]3030.
Kristoffer Aronsen Samuelsen
Stavanger SK
Kristoffer Aronsen Samuelsen26,55
553p
12.01.2019
50m Butterfly
Stavanger SK199950m Butterfly26,5555312.01.201925m 
[Utvid]3030.
Sondre Liknes Eidesen
Stavanger SK
Sondre Liknes Eidesen2.01,04
553p
13.01.2019
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri2.01,0455313.01.201925m 
[Utvid]3030.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen2.28,46
553p
13.01.2019
200m Individuell medley
Haugesund SK2001200m Individuell medley2.28,4655313.01.201925m 
[Utvid]3333.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre4.45,74
552p
12.01.2019
400m Fri
Haugesund SK2003400m Fri4.45,7455212.01.201925m 
[Utvid]3434.
Marie Alle
Sandnes SLK
Marie Alle4.45,93
551p
13.01.2019
400m Fri
Sandnes SLK2003400m Fri4.45,9355113.01.201925mD
[Utvid]3434.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig4.45,96
551p
12.01.2019
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.45,9655112.01.201925m 
[Utvid]3636.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen2.14,77
550p
12.01.2019
200m Fri
Haugesund SK2001200m Fri2.14,7755012.01.201925mD
[Utvid]3737.
Thomas Brustveit
Stavanger SK
Thomas Brustveit27,14
548p
12.01.2019
50m Rygg
Stavanger SK199350m Rygg27,1454812.01.201925m 
[Utvid]3737.
Thomas Brustveit
Stavanger SK
Thomas Brustveit54,90
548p
13.01.2019
100m Fri
Stavanger SK1993100m Fri54,9054813.01.201925m 
[Utvid]3737.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.14,91
548p
12.01.2019
200m Fri
Haugesund SK2003200m Fri2.14,9154812.01.201925mD
[Utvid]4040.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen1.16,21
547p
12.01.2019
100m Bryst
Haugesund SK2003100m Bryst1.16,2154712.01.201925mD
[Utvid]4040.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen9.45,86
547p
13.01.2019
800m Fri
Karmøy SK2006800m Fri9.45,8654713.01.201925mD
[Utvid]4040.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland18.43,97
547p
13.01.2019
1500m Fri
Sandnes SLK20051500m Fri18.43,9754713.01.201925m 
[Utvid]4343.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre2.29,17
545p
13.01.2019
200m Individuell medley
Haugesund SK2003200m Individuell medley2.29,1754513.01.201925m 
[Utvid]4343.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland4.46,99
545p
12.01.2019
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.46,9954512.01.201925m 
[Utvid]4343.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.47,02
545p
12.01.2019
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.47,0254512.01.201925m 
[Utvid]4343.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm17.17,76
545p
13.01.2019
1500m Fri
Randaberg IL20021500m Fri17.17,7654513.01.201925m 
[Utvid]4747.
Anna Kjøpstad Rimmereide
Stord Symjing
Anna Kjøpstad Rimmereide1.16,37
544p
12.01.2019
100m Bryst
Stord Symjing2000100m Bryst1.16,3754412.01.201925m 
[Utvid]4848.
Sondre Liknes Eidesen
Stavanger SK
Sondre Liknes Eidesen4.20,13
543p
12.01.2019
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.20,1354312.01.201925m 
[Utvid]4949.
Karianne Auestad Kjellsen
Stavanger SK
Karianne Auestad Kjellsen28,15
540p
12.01.2019
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri28,1554012.01.201925m 
[Utvid]5050.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm4.48,30
538p
13.01.2019
400m Fri
Randaberg IL2004400m Fri4.48,3053813.01.201925mD
[Utvid]5151.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.48,46
537p
13.01.2019
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.48,4653713.01.201925mD
[Utvid]5252.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen18.51,63
536p
13.01.2019
1500m Fri
Stavanger SK20051500m Fri18.51,6353613.01.201925m 
[Utvid]5353.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen30,04
534p
12.01.2019
50m Butterfly
Haugesund SK200350m Butterfly30,0453412.01.201925m 
[Utvid]5353.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec2.16,06
534p
13.01.2019
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.16,0653413.01.201925m 
[Utvid]5555.
Nora Visnes
Stord Symjing
Nora Visnes1.16,90
533p
12.01.2019
100m Bryst
Stord Symjing2003100m Bryst1.16,9053312.01.201925m 
[Utvid]5555.
Anna Kjøpstad Rimmereide
Stord Symjing
Anna Kjøpstad Rimmereide2.45,92
533p
12.01.2019
200m Bryst
Stord Symjing2000200m Bryst2.45,9253312.01.201925m 
[Utvid]5757.
Karianne Auestad Kjellsen
Stavanger SK
Karianne Auestad Kjellsen4.49,31
532p
12.01.2019
400m Fri
Stavanger SK2004400m Fri4.49,3153212.01.201925m 
[Utvid]5858.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur25,01
531p
13.01.2019
50m Fri
Karmøy SK200350m Fri25,0153113.01.201925m 
[Utvid]5858.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig2.16,29
531p
13.01.2019
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.16,2953113.01.201925m 
[Utvid]6060.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur26,94
529p
12.01.2019
50m Butterfly
Karmøy SK200350m Butterfly26,9452912.01.201925m 
[Utvid]6060.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen30,13
529p
12.01.2019
50m Butterfly
Haugesund SK200150m Butterfly30,1352912.01.201925m 
[Utvid]6262.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen4.22,53
528p
12.01.2019
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.22,5352812.01.201925m 
[Utvid]6363.
Karianne Auestad Kjellsen
Stavanger SK
Karianne Auestad Kjellsen28,38
527p
13.01.2019
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri28,3852713.01.201925m 
[Utvid]6363.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord2.03,01
527p
12.01.2019
200m Fri
Karmøy SK2001200m Fri2.03,0152712.01.201925mD
[Utvid]6565.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.02,23
526p
13.01.2019
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.02,2352613.01.201925m 
[Utvid]6565.
Caroline Hallberg
Sandnes SLK
Caroline Hallberg4.50,43
526p
12.01.2019
400m Fri
Sandnes SLK2004400m Fri4.50,4352612.01.201925m 
[Utvid]6767.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.16,85
525p
12.01.2019
200m Fri
Randaberg IL2004200m Fri2.16,8552512.01.201925mD
[Utvid]6868.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter28,45
523p
12.01.2019
50m Fri
Randaberg IL200250m Fri28,4552312.01.201925m 
[Utvid]6868.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.50,96
523p
12.01.2019
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.50,9652312.01.201925m 
[Utvid]7070.
Anna Kjøpstad Rimmereide
Stord Symjing
Anna Kjøpstad Rimmereide35,59
521p
12.01.2019
50m Bryst
Stord Symjing200050m Bryst35,5952112.01.201925mD
[Utvid]7171.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur27,63
520p
12.01.2019
50m Rygg
Karmøy SK200350m Rygg27,6352012.01.201925m 
[Utvid]7171.
Anna Kjøpstad Rimmereide
Stord Symjing
Anna Kjøpstad Rimmereide28,51
520p
13.01.2019
50m Fri
Stord Symjing200050m Fri28,5152013.01.201925m 
[Utvid]7373.
Mari Lien Børseth
Haugesund SK
Mari Lien Børseth30,37
517p
12.01.2019
50m Butterfly
Haugesund SK200050m Butterfly30,3751712.01.201925m 
[Utvid]7474.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord4.24,93
514p
13.01.2019
400m Fri
Karmøy SK2001400m Fri4.24,9351413.01.201925mD
[Utvid]7474.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen19.07,90
514p
13.01.2019
1500m Fri
Karmøy SK20061500m Fri19.07,9051413.01.201925m 
[Utvid]7676.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin25,32
512p
13.01.2019
50m Fri
Stord Symjing200350m Fri25,3251213.01.201925m 
[Utvid]7676.
Anna Kjøpstad Rimmereide
Stord Symjing
Anna Kjøpstad Rimmereide1.02,80
512p
13.01.2019
100m Fri
Stord Symjing2000100m Fri1.02,8051213.01.201925m 
[Utvid]7878.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur25,33
511p
12.01.2019
50m Fri
Karmøy SK200350m Fri25,3351112.01.201925m 
[Utvid]7878.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm9.14,62
511p
13.01.2019
800m Fri
Randaberg IL2002800m Fri9.14,6251113.01.201925mD
[Utvid]8080.
Caroline Hallberg
Sandnes SLK
Caroline Hallberg2.29,30
509p
13.01.2019
200m Rygg
Sandnes SLK2004200m Rygg2.29,3050913.01.201925m 
[Utvid]8080.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland10.00,15
509p
13.01.2019
800m Fri
Sandnes SLK2005800m Fri10.00,1550913.01.201925mD
[Utvid]8282.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm2.04,47
508p
12.01.2019
200m Fri
Randaberg IL2002200m Fri2.04,4750812.01.201925mD
[Utvid]8282.
Sondre Liknes Eidesen
Stavanger SK
Sondre Liknes Eidesen17.42,79
508p
13.01.2019
1500m Fri
Stavanger SK20021500m Fri17.42,7950813.01.201925m 
[Utvid]8484.
Anna Kjøpstad Rimmereide
Stord Symjing
Anna Kjøpstad Rimmereide35,90
507p
13.01.2019
50m Bryst
Stord Symjing200050m Bryst35,9050713.01.201925m 
[Utvid]8585.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec28,79
505p
12.01.2019
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri28,7950512.01.201925m 
[Utvid]8585.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin56,40
505p
13.01.2019
100m Fri
Stord Symjing2003100m Fri56,4050513.01.201925m 
[Utvid]8585.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre2.29,67
505p
13.01.2019
200m Rygg
Haugesund SK2003200m Rygg2.29,6750513.01.201925m 
[Utvid]8888.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.18,36
504p
12.01.2019
100m Bryst
Randaberg IL2004100m Bryst1.18,3650412.01.201925mD
[Utvid]8989.
Kristoffer Aronsen Samuelsen
Stavanger SK
Kristoffer Aronsen Samuelsen27,40
503p
12.01.2019
50m Butterfly
Stavanger SK199950m Butterfly27,4050312.01.201925m 
[Utvid]8989.
Anna Kjøpstad Rimmereide
Stord Symjing
Anna Kjøpstad Rimmereide28,82
503p
12.01.2019
50m Fri
Stord Symjing200050m Fri28,8250312.01.201925m 
[Utvid]8989.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre28,83
503p
12.01.2019
50m Fri
Haugesund SK200350m Fri28,8350312.01.201925m 
[Utvid]8989.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre2.18,78
503p
13.01.2019
200m Fri
Haugesund SK2003200m Fri2.18,7850313.01.201925m 
[Utvid]8989.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre2.18,84
503p
12.01.2019
200m Fri
Haugesund SK2003200m Fri2.18,8450312.01.201925mD
[Utvid]9494.
Odin Hildebrandt-Paulin
Stord Symjing
Odin Hildebrandt-Paulin25,48
502p
12.01.2019
50m Fri
Stord Symjing200350m Fri25,4850212.01.201925m 
[Utvid]9595.
Kaia Pettersen
Haugesund SK
Kaia Pettersen28,87
501p
13.01.2019
50m Fri
Haugesund SK200150m Fri28,8750113.01.201925m 
[Utvid]9595.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal36,06
501p
13.01.2019
50m Bryst
Sandnes SLK200450m Bryst36,0650113.01.201925m 
[Utvid]9595.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen36,06
501p
12.01.2019
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst36,0650112.01.201925mD
[Utvid]9898.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord25,51
500p
13.01.2019
50m Fri
Karmøy SK200150m Fri25,5150013.01.201925m 
[Utvid]9898.
Karianne Auestad Kjellsen
Stavanger SK
Karianne Auestad Kjellsen2.30,16
500p
13.01.2019
200m Rygg
Stavanger SK2004200m Rygg2.30,1650013.01.201925m 
[Utvid]9898.
Kristina Østerhus
Karmøy SK
Kristina Østerhus4.55,43
500p
12.01.2019
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.55,4350012.01.201925m 
Side 1 av 22 (2110 rader)< Forrige1234567202122Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.