Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Hundvåg Open
Stevne
Stevnenavn:
Hundvåg Open
Fra dato:
16.02.2019
Til dato:
17.02.2019
NSF Stevne Id:
0000030823
Arrangørnavn:
Stavanger SK
Stevnested:
Hundvåg
Bassengnavn:
Hundvåg svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
13.02.2019
Kvalperiode start:
14.02.2018
Kvalperiode slutt:
13.02.2019
Påmeldingsansv.:
Øyvind Sigvaldsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
992 16 085
Arrangementsleder
Navn:
Øyvind Sigvaldsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
992 16 085
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,53
693p
17.02.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,5369317.02.201925m 
[Utvid]22.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal1.03,65
666p
17.02.2019
100m Bryst
Egersund SK1997100m Bryst1.03,6566617.02.201925m 
[Utvid]33.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard4.34,21
625p
16.02.2019
400m Fri
Stavanger SK2001400m Fri4.34,2162516.02.201925m 
[Utvid]44.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik8.42,65
610p
17.02.2019
800m Fri
Sandnes SLK2001800m Fri8.42,6561017.02.201925m 
[Utvid]55.
Olav Eklund
Stavanger SK
Olav Eklund4.10,88
605p
16.02.2019
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.10,8860516.02.201925m 
[Utvid]66.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal29,91
601p
17.02.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst29,9160117.02.201925mD
[Utvid]77.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard2.11,93
586p
16.02.2019
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.11,9358616.02.201925mD
[Utvid]88.
Emma Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Emma Borsheim Endregaard2.12,02
585p
16.02.2019
200m Fri
Stavanger SK2003200m Fri2.12,0258516.02.201925m 
[Utvid]99.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard27,55
576p
16.02.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri27,5557616.02.201925mF
[Utvid]1010.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold54,11
572p
16.02.2019
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri54,1157216.02.201925m 
[Utvid]1111.
Jens Petter Turøy
Stavanger SK
Jens Petter Turøy54,16
571p
16.02.2019
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri54,1657116.02.201925m 
[Utvid]1212.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal24,43
570p
17.02.2019
50m Fri
Egersund SK199750m Fri24,4357017.02.201925m 
[Utvid]1313.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold1.00,72
568p
17.02.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2002100m Individuell medley1.00,7256817.02.201925m 
[Utvid]1313.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold1.07,11
568p
17.02.2019
100m Bryst
Stavanger SK2002100m Bryst1.07,1156817.02.201925m 
[Utvid]1515.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten8.55,91
566p
17.02.2019
800m Fri
Frisinn SK2004800m Fri8.55,9156617.02.201925m 
[Utvid]1616.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland4.44,69
559p
16.02.2019
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.44,6955916.02.201925m 
[Utvid]1717.
Brage Ree Bakken
Klepp SSK
Brage Ree Bakken4.18,21
555p
16.02.2019
400m Fri
Klepp SSK2003400m Fri4.18,2155516.02.201925m 
[Utvid]1717.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen8.59,29
555p
17.02.2019
800m Fri
Stavanger SK2006800m Fri8.59,2955517.02.201925m 
[Utvid]1919.
Emil Bjørnsen Bore
Bryne SK
Emil Bjørnsen Bore4.18,30
554p
16.02.2019
400m Fri
Bryne SK2002400m Fri4.18,3055416.02.201925m 
[Utvid]1919.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik4.18,37
554p
17.02.2019
400m Fri
Sandnes SLK2001400m Fri4.18,3755417.02.201925mD
[Utvid]2121.
Stian Aleksander F. Pettersen
Stavanger SK
Stian Aleksander F. Pettersen2.01,10
552p
16.02.2019
200m Fri
Stavanger SK2003200m Fri2.01,1055216.02.201925m 
[Utvid]2121.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal4.45,88
552p
16.02.2019
400m Fri
Sandnes SLK2004400m Fri4.45,8855216.02.201925m 
[Utvid]2323.
Anne Margrete Sunde Rødseth
Stavanger SK
Anne Margrete Sunde Rødseth2.14,75
550p
16.02.2019
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.14,7555016.02.201925m 
[Utvid]2424.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland9.45,05
549p
17.02.2019
800m Fri
Stavanger SK2002800m Fri9.45,0554917.02.201925m 
[Utvid]2525.
Christian Øgreid
Stavanger SK
Christian Øgreid54,94
547p
16.02.2019
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri54,9454716.02.201925m 
[Utvid]2626.
Sofia Jakobsen Hinnaland
Bryne SK
Sofia Jakobsen Hinnaland4.47,04
545p
16.02.2019
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.47,0454516.02.201925m 
[Utvid]2727.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold59,89
544p
16.02.2019
100m Rygg
Stavanger SK2002100m Rygg59,8954416.02.201925m 
[Utvid]2828.
Inger Sandvold
Stavanger SK
Inger Sandvold4.48,12
539p
16.02.2019
400m Fri
Stavanger SK2004400m Fri4.48,1253916.02.201925m 
[Utvid]2929.
Inger Sandvold
Stavanger SK
Inger Sandvold9.49,53
537p
17.02.2019
800m Fri
Stavanger SK2004800m Fri9.49,5353717.02.201925m 
[Utvid]3030.
Sondre Liknes Eidesen
Stavanger SK
Sondre Liknes Eidesen2.02,39
535p
16.02.2019
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri2.02,3953516.02.201925m 
[Utvid]3131.
Karianne Auestad Kjellsen
Stavanger SK
Karianne Auestad Kjellsen1.09,79
530p
17.02.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2004100m Individuell medley1.09,7953017.02.201925m 
[Utvid]3232.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen9.53,48
526p
17.02.2019
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.53,4852617.02.201925m 
[Utvid]3333.
Amilie Malde Carlsen
Sola SK
Amilie Malde Carlsen4.50,64
525p
16.02.2019
400m Fri
Sola SK2004400m Fri4.50,6452516.02.201925m 
[Utvid]3333.
Jørund Kalvenes Drengstig
Sola SK
Jørund Kalvenes Drengstig4.51,80
525p
17.02.2019
400m Individuell medley
Sola SK2002400m Individuell medley4.51,8052517.02.201925m 
[Utvid]3333.
Sondre Liknes Eidesen
Stavanger SK
Sondre Liknes Eidesen4.51,87
525p
17.02.2019
400m Individuell medley
Stavanger SK2002400m Individuell medley4.51,8752517.02.201925m 
[Utvid]3636.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler30,24
524p
17.02.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200350m Butterfly30,2452417.02.201925m 
[Utvid]3737.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne2.17,07
522p
16.02.2019
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.17,0752216.02.201925m 
[Utvid]3838.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal2.31,39
521p
16.02.2019
200m Individuell medley
Stavanger SK2003200m Individuell medley2.31,3952116.02.201925m 
[Utvid]3838.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland4.51,34
521p
17.02.2019
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.51,3452117.02.201925mD
[Utvid]3838.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.51,40
521p
16.02.2019
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.51,4052116.02.201925m 
[Utvid]3838.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal5.21,78
521p
17.02.2019
400m Individuell medley
Stavanger SK2003400m Individuell medley5.21,7852117.02.201925m 
[Utvid]4242.
Olav Eklund
Stavanger SK
Olav Eklund2.03,60
519p
16.02.2019
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri2.03,6051916.02.201925mD
[Utvid]4242.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard2.31,59
519p
16.02.2019
200m Individuell medley
Stavanger SK2001200m Individuell medley2.31,5951916.02.201925m 
[Utvid]4444.
Madeleine Cecilia Gussing
Bryne SK
Madeleine Cecilia Gussing2.47,46
518p
16.02.2019
200m Bryst
Bryne SK2005200m Bryst2.47,4651816.02.201925m 
[Utvid]4444.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten4.24,25
518p
17.02.2019
400m Fri
Frisinn SK2004400m Fri4.24,2551817.02.201925mD
[Utvid]4444.
Inger Sandvold
Stavanger SK
Inger Sandvold4.51,87
518p
17.02.2019
400m Fri
Stavanger SK2004400m Fri4.51,8751817.02.201925mD
[Utvid]4444.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland4.51,99
518p
16.02.2019
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.51,9951816.02.201925m 
[Utvid]4848.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard28,58
516p
16.02.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri28,5851616.02.201925mF
[Utvid]4949.
Karianne Auestad Kjellsen
Stavanger SK
Karianne Auestad Kjellsen32,03
514p
17.02.2019
50m Rygg
Stavanger SK200450m Rygg32,0351417.02.201925m 
[Utvid]4949.
Anne Margrete Sunde Rødseth
Stavanger SK
Anne Margrete Sunde Rødseth1.02,70
514p
16.02.2019
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri1.02,7051416.02.201925m 
[Utvid]5151.
Emma Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Emma Borsheim Endregaard28,63
513p
16.02.2019
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri28,6351316.02.201925mF
[Utvid]5151.
Emma Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Emma Borsheim Endregaard28,64
513p
16.02.2019
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri28,6451316.02.201925mF
[Utvid]5353.
Sofia Jakobsen Hinnaland
Bryne SK
Sofia Jakobsen Hinnaland9.59,17
512p
17.02.2019
800m Fri
Bryne SK2005800m Fri9.59,1751217.02.201925m 
[Utvid]5454.
Jørund Kalvenes Drengstig
Sola SK
Jørund Kalvenes Drengstig2.04,39
509p
16.02.2019
200m Fri
Sola SK2002200m Fri2.04,3950916.02.201925m 
[Utvid]5555.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes28,73
508p
17.02.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri28,7350817.02.201925m 
[Utvid]5656.
Karianne Auestad Kjellsen
Stavanger SK
Karianne Auestad Kjellsen2.48,74
507p
16.02.2019
200m Bryst
Stavanger SK2004200m Bryst2.48,7450716.02.201925m 
[Utvid]5757.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig2.32,92
506p
16.02.2019
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.32,9250616.02.201925m 
[Utvid]5858.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian Shoghl56,43
505p
16.02.2019
100m Fri
Stavanger SK2003100m Fri56,4350516.02.201925m 
[Utvid]5858.
Caroline Hallberg
Sandnes SLK
Caroline Hallberg2.29,72
505p
16.02.2019
200m Rygg
Sandnes SLK2004200m Rygg2.29,7250516.02.201925m 
[Utvid]6060.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard1.03,13
504p
16.02.2019
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri1.03,1350416.02.201925mD
[Utvid]6161.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold31,73
503p
17.02.2019
50m Bryst
Stavanger SK200250m Bryst31,7350317.02.201925mD
[Utvid]6161.
Vetle Sørdal
Egersund SK
Vetle Sørdal2.31,42
503p
16.02.2019
200m Bryst
Egersund SK2001200m Bryst2.31,4250316.02.201925m 
[Utvid]6161.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen4.26,80
503p
17.02.2019
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.26,8050317.02.201925mD
[Utvid]6464.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen1.08,67
502p
17.02.2019
100m Butterfly
Sola SK2006100m Butterfly1.08,6750217.02.201925m 
[Utvid]6464.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler1.11,10
502p
17.02.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2003100m Individuell medley1.11,1050217.02.201925m 
[Utvid]6666.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian Shoghl25,50
501p
17.02.2019
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri25,5050117.02.201925m 
[Utvid]6767.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland4.55,33
500p
16.02.2019
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.55,3350016.02.201925m 
[Utvid]6868.
Karoline Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Karoline Wilhelmsen Steen28,89
499p
16.02.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri28,8949916.02.201925mF
[Utvid]6868.
Vetle Sørdal
Egersund SK
Vetle Sørdal1.10,09
499p
17.02.2019
100m Bryst
Egersund SK2001100m Bryst1.10,0949917.02.201925m 
[Utvid]7070.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig5.26,72
497p
17.02.2019
400m Individuell medley
Stavanger SK2005400m Individuell medley5.26,7249717.02.201925m 
[Utvid]7171.
Mia Anfinnsen
Bryne SK
Mia Anfinnsen4.56,17
496p
16.02.2019
400m Fri
Bryne SK2004400m Fri4.56,1749616.02.201925m 
[Utvid]7171.
Sofia Jakobsen Hinnaland
Bryne SK
Sofia Jakobsen Hinnaland4.56,22
496p
17.02.2019
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.56,2249617.02.201925mD
[Utvid]7373.
Anne Margrete Sunde Rødseth
Stavanger SK
Anne Margrete Sunde Rødseth28,98
495p
17.02.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri28,9849517.02.201925m 
[Utvid]7373.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes4.56,32
495p
16.02.2019
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.56,3249516.02.201925m 
[Utvid]7575.
Vetle Sørdal
Egersund SK
Vetle Sørdal31,92
494p
17.02.2019
50m Bryst
Egersund SK200150m Bryst31,9249417.02.201925m 
[Utvid]7676.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.03,57
493p
16.02.2019
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.03,5749316.02.201925m 
[Utvid]7676.
Malene Sagedal
Stavanger SK
Malene Sagedal1.03,60
493p
16.02.2019
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri1.03,6049316.02.201925m 
[Utvid]7676.
Jørund Kalvenes Drengstig
Sola SK
Jørund Kalvenes Drengstig2.18,73
493p
16.02.2019
200m Individuell medley
Sola SK2002200m Individuell medley2.18,7349316.02.201925m 
[Utvid]7676.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard2.50,33
493p
16.02.2019
200m Bryst
Stavanger SK2001200m Bryst2.50,3349316.02.201925m 
[Utvid]8080.
Amilie Malde Carlsen
Sola SK
Amilie Malde Carlsen2.34,31
492p
16.02.2019
200m Individuell medley
Sola SK2004200m Individuell medley2.34,3149216.02.201925m 
[Utvid]8181.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne29,05
491p
17.02.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri29,0549117.02.201925m 
[Utvid]8181.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig1.11,62
491p
17.02.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.11,6249117.02.201925m 
[Utvid]8383.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik2.06,25
487p
17.02.2019
200m Fri
Sandnes SLK2001200m Fri2.06,2548717.02.201925mD
[Utvid]8383.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda2.34,87
487p
16.02.2019
200m Individuell medley
Frisinn SK2004200m Individuell medley2.34,8748716.02.201925m 
[Utvid]8585.
Alfred Laurentius Twijnstra
Frisinn SK
Alfred Laurentius Twijnstra9.23,92
486p
17.02.2019
800m Fri
Frisinn SK2004800m Fri9.23,9248617.02.201925m 
[Utvid]8686.
Emil Bjørnsen Bore
Bryne SK
Emil Bjørnsen Bore2.06,39
485p
16.02.2019
200m Fri
Bryne SK2002200m Fri2.06,3948516.02.201925mD
[Utvid]8686.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen2.06,46
485p
16.02.2019
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri2.06,4648516.02.201925m 
[Utvid]8686.
Sondre Liknes Eidesen
Stavanger SK
Sondre Liknes Eidesen2.19,46
485p
16.02.2019
200m Individuell medley
Stavanger SK2002200m Individuell medley2.19,4648516.02.201925m 
[Utvid]8989.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard31,05
484p
16.02.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200150m Butterfly31,0548416.02.201925mD
[Utvid]8989.
Alfred Laurentius Twijnstra
Frisinn SK
Alfred Laurentius Twijnstra4.30,21
484p
16.02.2019
400m Fri
Frisinn SK2004400m Fri4.30,2148416.02.201925m 
[Utvid]9191.
Inger Sandvold
Stavanger SK
Inger Sandvold2.20,74
483p
16.02.2019
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.20,7448316.02.201925mD
[Utvid]9191.
Madeleine Cecilia Gussing
Bryne SK
Madeleine Cecilia Gussing2.35,25
483p
16.02.2019
200m Individuell medley
Bryne SK2005200m Individuell medley2.35,2548316.02.201925m 
[Utvid]9393.
Glenn Skjæveland
Sandnes SLK
Glenn Skjæveland25,83
482p
17.02.2019
50m Fri
Sandnes SLK199250m Fri25,8348217.02.201925m 
[Utvid]9393.
Karoline Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Karoline Wilhelmsen Steen29,23
482p
17.02.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri29,2348217.02.201925m 
[Utvid]9393.
Sebastian Thorsen
Stavanger SK
Sebastian Thorsen2.06,67
482p
16.02.2019
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.06,6748216.02.201925m 
[Utvid]9393.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland2.20,78
482p
16.02.2019
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri2.20,7848216.02.201925mD
[Utvid]9797.
Emma Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Emma Borsheim Endregaard29,27
480p
17.02.2019
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri29,2748017.02.201925m 
[Utvid]9898.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig1.09,77
479p
17.02.2019
100m Butterfly
Stavanger SK2005100m Butterfly1.09,7747917.02.201925m 
[Utvid]9898.
Liva Gjil
Haugesund SK
Liva Gjil10.12,32
479p
17.02.2019
800m Fri
Haugesund SK2004800m Fri10.12,3247917.02.201925m 
[Utvid]100100.
Christian Øgreid
Stavanger SK
Christian Øgreid25,90
478p
17.02.2019
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri25,9047817.02.201925m 
Side 1 av 21 (2001 rader)< Forrige1234567192021Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.