Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
SSK Sommerstevne
Stevne
Stevnenavn:
SSK Sommerstevne
Fra dato:
22.06.2019
Til dato:
22.06.2019
NSF Stevne Id:
0000030845
Arrangørnavn:
Stavanger SK
Stevnested:
Hundvåg
Bassengnavn:
Hundvåg svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.06.2019
Kvalperiode start:
19.06.2018
Kvalperiode slutt:
18.06.2019
Påmeldingsansv.:
Øyvind Sigvaldsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
992 16 085
Arrangementsleder
Navn:
Rune Småvik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48126975
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne28,14
541p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri28,1454122.06.201925mF
[Utvid]22.
Amilie Malde Carlsen
Sola SK
Amilie Malde Carlsen1.02,40
522p
22.06.2019
100m Fri
Sola SK2004100m Fri1.02,4052222.06.201925m 
[Utvid]33.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland1.02,71
516p
22.06.2019
100m Individuell medley
Tromsø SK1998100m Individuell medley1.02,7151622.06.201925m 
[Utvid]44.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne28,73
508p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri28,7350822.06.201925mF
[Utvid]55.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne28,86
501p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri28,8650122.06.201925m 
[Utvid]55.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne1.03,24
501p
22.06.2019
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri1.03,2450122.06.201925m 
[Utvid]77.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne28,96
496p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri28,9649622.06.201925mF
[Utvid]77.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne28,96
496p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri28,9649622.06.201925mF
[Utvid]99.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland25,63
493p
22.06.2019
50m Fri
Tromsø SK199850m Fri25,6349322.06.201925m 
[Utvid]1010.
Amilie Malde Carlsen
Sola SK
Amilie Malde Carlsen29,03
492p
22.06.2019
50m Fri
Sola SK200450m Fri29,0349222.06.201925mF
[Utvid]1111.
Amilie Malde Carlsen
Sola SK
Amilie Malde Carlsen29,10
489p
22.06.2019
50m Fri
Sola SK200450m Fri29,1048922.06.201925m 
[Utvid]1212.
Harald Aakre Hansen
Jørpeland SK
Harald Aakre Hansen25,73
488p
22.06.2019
50m Fri
Jørpeland SK200350m Fri25,7348822.06.201925m 
[Utvid]1313.
Lars Bakke
Jørpeland SK
Lars Bakke25,85
481p
22.06.2019
50m Fri
Jørpeland SK200050m Fri25,8548122.06.201925m 
[Utvid]1313.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne29,25
481p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri29,2548122.06.201925mF
[Utvid]1515.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling29,28
480p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri29,2848022.06.201925m 
[Utvid]1515.
Alfred Laurentius Twijnstra
Frisinn SK
Alfred Laurentius Twijnstra57,36
480p
22.06.2019
100m Fri
Frisinn SK2004100m Fri57,3648022.06.201925m 
[Utvid]1717.
Emil Bjørnsen Bore
Bryne SK
Emil Bjørnsen Bore57,45
478p
22.06.2019
100m Fri
Bryne SK2002100m Fri57,4547822.06.201925m 
[Utvid]1818.
Linnéa Maria V. K. Karlsson
Frisinn SK
Linnéa Maria V. K. Karlsson1.04,42
474p
22.06.2019
100m Fri
Frisinn SK2005100m Fri1.04,4247422.06.201925m 
[Utvid]1818.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen1.04,43
474p
22.06.2019
100m Fri
Sola SK2006100m Fri1.04,4347422.06.201925m 
[Utvid]2020.
Katarina Zurowska-Hansen
Frisinn SK
Katarina Zurowska-Hansen1.04,83
465p
22.06.2019
100m Fri
Frisinn SK2001100m Fri1.04,8346522.06.201925m 
[Utvid]2121.
Alfred Laurentius Twijnstra
Frisinn SK
Alfred Laurentius Twijnstra26,21
461p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri26,2146122.06.201925mF
[Utvid]2222.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland1.05,07
460p
22.06.2019
100m Fri
Bryne SK2005100m Fri1.05,0746022.06.201925m 
[Utvid]2323.
Henrik Bakke
Jørpeland SK
Henrik Bakke26,39
452p
22.06.2019
50m Fri
Jørpeland SK200350m Fri26,3945222.06.201925m 
[Utvid]2424.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland29,95
448p
22.06.2019
50m Fri
Bryne SK200550m Fri29,9544822.06.201925m 
[Utvid]2424.
Magnus Ravndal
Stavanger SK
Magnus Ravndal58,69
448p
22.06.2019
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri58,6944822.06.201925m 
[Utvid]2626.
Lars Bakke
Jørpeland SK
Lars Bakke1.05,97
443p
22.06.2019
100m Individuell medley
Jørpeland SK2000100m Individuell medley1.05,9744322.06.201925m 
[Utvid]2626.
Elias Stangeland
Stavanger SK
Elias Stangeland1.12,92
443p
22.06.2019
100m Bryst
Stavanger SK2005100m Bryst1.12,9244322.06.201925m 
[Utvid]2828.
Malin Bergsholm Berg
Stavanger SK
Malin Bergsholm Berg30,08
442p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri30,0844222.06.201925m 
[Utvid]2828.
Sigrid Jåtten
Frisinn SK
Sigrid Jåtten30,10
442p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200750m Fri30,1044222.06.201925mF
[Utvid]3030.
Sigrid Jåtten
Frisinn SK
Sigrid Jåtten1.06,04
440p
22.06.2019
100m Fri
Frisinn SK2007100m Fri1.06,0444022.06.201925m 
[Utvid]3131.
Linnéa Maria V. K. Karlsson
Frisinn SK
Linnéa Maria V. K. Karlsson1.11,90
438p
22.06.2019
100m Butterfly
Frisinn SK2005100m Butterfly1.11,9043822.06.201925m 
[Utvid]3232.
Sigrid Jåtten
Frisinn SK
Sigrid Jåtten30,26
435p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200750m Fri30,2643522.06.201925mF
[Utvid]3333.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne30,28
434p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri30,2843422.06.201925mD
[Utvid]3434.
Alfred Laurentius Twijnstra
Frisinn SK
Alfred Laurentius Twijnstra26,82
431p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri26,8243122.06.201925m 
[Utvid]3535.
Amilie Malde Carlsen
Sola SK
Amilie Malde Carlsen30,44
427p
22.06.2019
50m Fri
Sola SK200450m Fri30,4442722.06.201925mD
[Utvid]3535.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen1.22,76
427p
22.06.2019
100m Bryst
Stavanger SK2005100m Bryst1.22,7642722.06.201925m 
[Utvid]3737.
Alfred Laurentius Twijnstra
Frisinn SK
Alfred Laurentius Twijnstra26,91
426p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri26,9142622.06.201925mF
[Utvid]3838.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie30,51
424p
22.06.2019
50m Fri
Sola SK200350m Fri30,5142422.06.201925m 
[Utvid]3838.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland1.06,88
424p
22.06.2019
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri1.06,8842422.06.201925m 
[Utvid]4040.
Magnus Ravndal
Stavanger SK
Magnus Ravndal26,98
423p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK199950m Fri26,9842322.06.201925m 
[Utvid]4040.
Sigrid Jåtten
Frisinn SK
Sigrid Jåtten30,54
423p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200750m Fri30,5442322.06.201925mF
[Utvid]4242.
Elias Stangeland
Stavanger SK
Elias Stangeland27,06
419p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri27,0641922.06.201925mF
[Utvid]4343.
Harald Tobias Halvorsen Øyerhamn
Stavanger SK
Harald Tobias Halvorsen Øyerhamn1.00,11
417p
22.06.2019
100m Fri
Stavanger SK2004100m Fri1.00,1141722.06.201925m 
[Utvid]4444.
Alfred Laurentius Twijnstra
Frisinn SK
Alfred Laurentius Twijnstra27,20
413p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri27,2041322.06.201925mF
[Utvid]4545.
Helene van der Hoeven
Frisinn SK
Helene van der Hoeven30,80
412p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200150m Fri30,8041222.06.201925m 
[Utvid]4545.
Elias Stangeland
Stavanger SK
Elias Stangeland1.00,38
412p
22.06.2019
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.00,3841222.06.201925m 
[Utvid]4747.
Emil Bjørnsen Bore
Bryne SK
Emil Bjørnsen Bore1.07,62
411p
22.06.2019
100m Individuell medley
Bryne SK2002100m Individuell medley1.07,6241122.06.201925m 
[Utvid]4848.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen30,91
408p
22.06.2019
50m Fri
Sola SK200650m Fri30,9140822.06.201925mD
[Utvid]4949.
Katarina Zurowska-Hansen
Frisinn SK
Katarina Zurowska-Hansen30,95
406p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200150m Fri30,9540622.06.201925mD
[Utvid]4949.
Martin Andreassen
Frisinn SK
Martin Andreassen1.00,65
406p
22.06.2019
100m Fri
Frisinn SK2004100m Fri1.00,6540622.06.201925m 
[Utvid]5151.
Henrik Bakke
Jørpeland SK
Henrik Bakke1.08,00
404p
22.06.2019
100m Individuell medley
Jørpeland SK2003100m Individuell medley1.08,0040422.06.201925m 
[Utvid]5252.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland31,02
403p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri31,0240322.06.201925m 
[Utvid]5252.
Linnéa Maria V. K. Karlsson
Frisinn SK
Linnéa Maria V. K. Karlsson31,03
403p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200550m Fri31,0340322.06.201925mD
[Utvid]5252.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling1.16,47
403p
22.06.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2004100m Individuell medley1.16,4740322.06.201925m 
[Utvid]5555.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen1.16,57
401p
22.06.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.16,5740122.06.201925m 
[Utvid]5656.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen31,11
400p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri31,1140022.06.201925m 
[Utvid]5757.
Sigrid Jåtten
Frisinn SK
Sigrid Jåtten31,14
399p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200750m Fri31,1439922.06.201925mF
[Utvid]5858.
Kari Kalvenes Drengstig
Sola SK
Kari Kalvenes Drengstig1.16,79
398p
22.06.2019
100m Individuell medley
Sola SK2004100m Individuell medley1.16,7939822.06.201925m 
[Utvid]5959.
Elias Stangeland
Stavanger SK
Elias Stangeland34,47
393p
22.06.2019
50m Bryst
Stavanger SK200550m Bryst34,4739322.06.201925mD
[Utvid]6060.
Emil Bjørnsen Bore
Bryne SK
Emil Bjørnsen Bore27,67
392p
22.06.2019
50m Fri
Bryne SK200250m Fri27,6739222.06.201925m 
[Utvid]6161.
Martin Andreassen
Frisinn SK
Martin Andreassen27,70
391p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri27,7039122.06.201925m 
[Utvid]6161.
Linnéa Maria V. K. Karlsson
Frisinn SK
Linnéa Maria V. K. Karlsson33,33
391p
22.06.2019
50m Butterfly
Frisinn SK200550m Butterfly33,3339122.06.201925mD
[Utvid]6161.
Harald Aakre Hansen
Jørpeland SK
Harald Aakre Hansen1.08,77
391p
22.06.2019
100m Individuell medley
Jørpeland SK2003100m Individuell medley1.08,7739122.06.201925m 
[Utvid]6161.
Malin Bergsholm Berg
Stavanger SK
Malin Bergsholm Berg1.17,26
391p
22.06.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2002100m Individuell medley1.17,2639122.06.201925m 
[Utvid]6565.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen1.17,33
390p
22.06.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.17,3339022.06.201925m 
[Utvid]6666.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie1.17,52
387p
22.06.2019
100m Individuell medley
Sola SK2003100m Individuell medley1.17,5238722.06.201925m 
[Utvid]6767.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland31,49
386p
22.06.2019
50m Fri
Bryne SK200550m Fri31,4938622.06.201925mD
[Utvid]6868.
Alfred Laurentius Twijnstra
Frisinn SK
Alfred Laurentius Twijnstra27,83
385p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri27,8338522.06.201925mD
[Utvid]6868.
Magnus Ravndal
Stavanger SK
Magnus Ravndal27,84
385p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK199950m Fri27,8438522.06.201925mD
[Utvid]7070.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen39,39
384p
22.06.2019
50m Bryst
Stavanger SK200550m Bryst39,3938422.06.201925mD
[Utvid]7171.
Hedda Kirstine Gudbrandsen
Stavanger SK
Hedda Kirstine Gudbrandsen31,55
383p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri31,5538322.06.201925mF
[Utvid]7171.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen31,57
383p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri31,5738322.06.201925m 
[Utvid]7171.
Hedda Kirstine Gudbrandsen
Stavanger SK
Hedda Kirstine Gudbrandsen1.09,19
383p
22.06.2019
100m Fri
Stavanger SK2004100m Fri1.09,1938322.06.201925m 
[Utvid]7171.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland1.25,81
383p
22.06.2019
100m Bryst
Bryne SK2005100m Bryst1.25,8138322.06.201925m 
[Utvid]7575.
Elias Stangeland
Stavanger SK
Elias Stangeland27,91
382p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri27,9138222.06.201925m 
[Utvid]7575.
Hedda Kirstine Gudbrandsen
Stavanger SK
Hedda Kirstine Gudbrandsen31,60
382p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri31,6038222.06.201925mF
[Utvid]7777.
Hedda Kirstine Gudbrandsen
Stavanger SK
Hedda Kirstine Gudbrandsen31,67
379p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri31,6737922.06.201925m 
[Utvid]7777.
Sigrid Jåtten
Frisinn SK
Sigrid Jåtten31,68
379p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200750m Fri31,6837922.06.201925mF
[Utvid]7979.
Emil Bjørnsen Bore
Bryne SK
Emil Bjørnsen Bore28,00
378p
22.06.2019
50m Fri
Bryne SK200250m Fri28,0037822.06.201925mD
[Utvid]7979.
Sanna Valseth
Stavanger SK
Sanna Valseth1.09,48
378p
22.06.2019
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.09,4837822.06.201925m 
[Utvid]8181.
Jonathan Andres Calderon
Stavanger SK
Jonathan Andres Calderon28,05
376p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri28,0537622.06.201925m 
[Utvid]8282.
Elias Stangeland
Stavanger SK
Elias Stangeland28,09
375p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri28,0937522.06.201925mF
[Utvid]8383.
Hedda Kirstine Gudbrandsen
Stavanger SK
Hedda Kirstine Gudbrandsen31,80
374p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri31,8037422.06.201925mF
[Utvid]8383.
Hedda Kirstine Gudbrandsen
Stavanger SK
Hedda Kirstine Gudbrandsen31,82
374p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri31,8237422.06.201925mF
[Utvid]8585.
Sanna Valseth
Stavanger SK
Sanna Valseth1.18,51
372p
22.06.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.18,5137222.06.201925m 
[Utvid]8585.
Hedda Kirstine Gudbrandsen
Stavanger SK
Hedda Kirstine Gudbrandsen1.18,52
372p
22.06.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2004100m Individuell medley1.18,5237222.06.201925m 
[Utvid]8787.
Jovana Marinova
Stavanger SK
Jovana Marinova31,91
371p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200750m Fri31,9137122.06.201925m 
[Utvid]8888.
Harald Tobias Halvorsen Øyerhamn
Stavanger SK
Harald Tobias Halvorsen Øyerhamn28,21
370p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri28,2137022.06.201925m 
[Utvid]8888.
Hedda Kirstine Gudbrandsen
Stavanger SK
Hedda Kirstine Gudbrandsen31,94
370p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri31,9437022.06.201925mF
[Utvid]9090.
Jonathan Andres Calderon
Stavanger SK
Jonathan Andres Calderon1.07,03
369p
22.06.2019
100m Butterfly
Stavanger SK2005100m Butterfly1.07,0336922.06.201925m 
[Utvid]9191.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen1.02,73
367p
22.06.2019
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri1.02,7336722.06.201925m 
[Utvid]9292.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen1.08,31
366p
22.06.2019
100m Rygg
Stavanger SK2006100m Rygg1.08,3136622.06.201925m 
[Utvid]9292.
Mathea Slettevold
Stavanger SK
Mathea Slettevold1.27,13
366p
22.06.2019
100m Bryst
Stavanger SK2003100m Bryst1.27,1336622.06.201925m 
[Utvid]9494.
Sigrid Jåtten
Frisinn SK
Sigrid Jåtten32,07
365p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200750m Fri32,0736522.06.201925mD
[Utvid]9595.
Sanna Valseth
Stavanger SK
Sanna Valseth32,09
364p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri32,0936422.06.201925mF
[Utvid]9595.
Andrea Bergsholm Berg
Stavanger SK
Andrea Bergsholm Berg1.19,12
364p
22.06.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2004100m Individuell medley1.19,1236422.06.201925m 
[Utvid]9797.
Jonathan Andres Calderon
Stavanger SK
Jonathan Andres Calderon1.08,54
363p
22.06.2019
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.08,5436322.06.201925m 
[Utvid]9898.
Ulrik Peter Franz
Stavanger SK
Ulrik Peter Franz28,41
362p
22.06.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri28,4136222.06.201925m 
[Utvid]9898.
Alfred Laurentius Twijnstra
Frisinn SK
Alfred Laurentius Twijnstra28,41
362p
22.06.2019
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri28,4136222.06.201925mF
[Utvid]100100.
Emil Bjørnsen Bore
Bryne SK
Emil Bjørnsen Bore1.08,70
360p
22.06.2019
100m Rygg
Bryne SK2002100m Rygg1.08,7036022.06.201925m 
Side 1 av 5 (410 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.