Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Ishavssvøm
Stevne
Stevnenavn:
Ishavssvøm
Fra dato:
09.02.2019
Til dato:
10.02.2019
NSF Stevne Id:
0000030867
Arrangørnavn:
Tromsø SK
Stevnested:
Tromsø
Bassengnavn:
Stakkevollan svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
30.01.2019
Kvalperiode start:
31.01.2018
Kvalperiode slutt:
30.01.2019
Påmeldingsansv.:
Linn Flatli
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99605218
Arrangementsleder
Navn:
Magnus Klæboe Nordgård
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.00,67
568p
09.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.00,6756809.02.201925m 
[Utvid]22.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen31,13
560p
10.02.2019
50m Rygg
Alta SK200350m Rygg31,1356010.02.201925m 
[Utvid]22.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.00,95
560p
09.02.2019
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri1.00,9556009.02.201925m 
[Utvid]44.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby2.01,04
553p
09.02.2019
200m Fri
Nordlysbyen STK2000200m Fri2.01,0455309.02.201925m 
[Utvid]55.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen1.09,00
549p
09.02.2019
100m Individuell medley
Harstad SK2001100m Individuell medley1.09,0054909.02.201925m 
[Utvid]66.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy29,97
538p
09.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly29,9753809.02.201925m 
[Utvid]77.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg17.22,77
537p
10.02.2019
1500m Fri
Tromsø SK20031500m Fri17.22,7753710.02.201925m 
[Utvid]88.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy31,60
536p
10.02.2019
50m Rygg
Sortland SLK200250m Rygg31,6053610.02.201925m 
[Utvid]88.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold17.23,61
536p
10.02.2019
1500m Fri
Tromsø SK20041500m Fri17.23,6153610.02.201925m 
[Utvid]1010.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll28,25
534p
10.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri28,2553410.02.201925m 
[Utvid]1010.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland4.21,53
534p
09.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2001400m Fri4.21,5353409.02.201925m 
[Utvid]1212.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland55,41
533p
09.02.2019
100m Fri
Tromsø SK1998100m Fri55,4153309.02.201925m 
[Utvid]1212.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland1.02,02
533p
09.02.2019
100m Individuell medley
Tromsø SK1998100m Individuell medley1.02,0253309.02.201925m 
[Utvid]1414.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll31,67
532p
10.02.2019
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200350m Rygg31,6753210.02.201925m 
[Utvid]1515.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen1.02,07
530p
09.02.2019
100m Fri
Harstad SK2001100m Fri1.02,0753009.02.201925m 
[Utvid]1616.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen26,97
528p
09.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly26,9752809.02.201925m 
[Utvid]1616.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland55,58
528p
09.02.2019
100m Fri
Tromsø SK1998100m Fri55,5852809.02.201925m 
[Utvid]1818.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby55,61
527p
09.02.2019
100m Fri
Nordlysbyen STK2000100m Fri55,6152709.02.201925m 
[Utvid]1919.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland2.03,13
525p
09.02.2019
200m Fri
Tromsø SK1998200m Fri2.03,1352509.02.201925m 
[Utvid]2020.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland4.51,93
524p
09.02.2019
400m Individuell medley
Sortland SLK2001400m Individuell medley4.51,9352409.02.201925m 
[Utvid]2121.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll5.21,57
522p
09.02.2019
400m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2003400m Individuell medley5.21,5752209.02.201925m 
[Utvid]2222.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.02,45
520p
09.02.2019
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri1.02,4552009.02.201925m 
[Utvid]2323.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland25,20
519p
10.02.2019
50m Fri
Tromsø SK199850m Fri25,2051910.02.201925mF
[Utvid]2323.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.07,95
519p
09.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2002100m Butterfly1.07,9551909.02.201925m 
[Utvid]2525.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland1.09,29
516p
10.02.2019
100m Bryst
Tromsø SK1998100m Bryst1.09,2951610.02.201925m 
[Utvid]2626.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes31,49
515p
10.02.2019
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst31,4951510.02.201925m 
[Utvid]2727.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold2.04,02
514p
09.02.2019
200m Fri
Tromsø SK2004200m Fri2.04,0251409.02.201925m 
[Utvid]2828.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.02,74
513p
09.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.02,7451309.02.201925m 
[Utvid]2828.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.10,55
513p
09.02.2019
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2003100m Individuell medley1.10,5551309.02.201925m 
[Utvid]3030.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.54,26
512p
09.02.2019
400m Individuell medley
Sortland SLK2001400m Individuell medley4.54,2651209.02.201925m 
[Utvid]3131.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg2.04,37
510p
09.02.2019
200m Fri
Tromsø SK2003200m Fri2.04,3751009.02.201925m 
[Utvid]3232.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby56,34
507p
09.02.2019
100m Fri
Nordlysbyen STK2000100m Fri56,3450709.02.201925m 
[Utvid]3333.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss1.03,17
503p
09.02.2019
100m Fri
Nordlysbyen STK2001100m Fri1.03,1750309.02.201925m 
[Utvid]3434.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg9.18,21
501p
10.02.2019
800m Fri
Tromsø SK2003800m Fri9.18,2150110.02.201925mD
[Utvid]3535.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland31,84
498p
10.02.2019
50m Bryst
Tromsø SK199850m Bryst31,8449810.02.201925m 
[Utvid]3535.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold9.19,37
498p
10.02.2019
800m Fri
Tromsø SK2004800m Fri9.19,3749810.02.201925mD
[Utvid]3737.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland2.18,35
497p
10.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2001200m Individuell medley2.18,3549710.02.201925m 
[Utvid]3838.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland1.00,88
492p
09.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2001100m Butterfly1.00,8849209.02.201925m 
[Utvid]3939.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen29,05
491p
09.02.2019
50m Fri
Harstad SK200150m Fri29,0549109.02.201925mD
[Utvid]3939.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss4.57,14
491p
09.02.2019
400m Fri
Nordlysbyen STK2001400m Fri4.57,1449109.02.201925m 
[Utvid]4141.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen19.26,29
490p
10.02.2019
1500m Fri
Sortland SLK20051500m Fri19.26,2949010.02.201925m 
[Utvid]4242.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy29,16
486p
09.02.2019
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri29,1648609.02.201925mD
[Utvid]4242.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen1.09,97
486p
10.02.2019
100m Rygg
Alta SK2003100m Rygg1.09,9748610.02.201925m 
[Utvid]4444.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss29,21
483p
10.02.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200150m Fri29,2148310.02.201925m 
[Utvid]4444.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll29,21
483p
09.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri29,2148309.02.201925mD
[Utvid]4646.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen29,24
482p
10.02.2019
50m Fri
Sortland SLK200450m Fri29,2448210.02.201925mF
[Utvid]4646.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen57,29
482p
09.02.2019
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri57,2948209.02.201925m 
[Utvid]4646.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.18,38
482p
10.02.2019
200m Butterfly
Sortland SLK2001200m Butterfly2.18,3848210.02.201925m 
[Utvid]4646.
Nathalie Daniella Sesor
Kirkenes SK
Nathalie Daniella Sesor2.51,57
482p
09.02.2019
200m Bryst
Kirkenes SK2003200m Bryst2.51,5748209.02.201925m 
[Utvid]5050.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli1.04,11
481p
09.02.2019
100m Fri
Kirkenes SK2005100m Fri1.04,1148109.02.201925m 
[Utvid]5050.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss1.04,12
481p
09.02.2019
100m Fri
Nordlysbyen STK2001100m Fri1.04,1248109.02.201925m 
[Utvid]5252.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes25,88
479p
10.02.2019
50m Fri
Harstad SK200050m Fri25,8847910.02.201925mF
[Utvid]5252.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss29,30
479p
10.02.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200150m Fri29,3047910.02.201925mF
[Utvid]5252.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.01,41
479p
09.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2001100m Butterfly1.01,4147909.02.201925m 
[Utvid]5555.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland25,91
478p
09.02.2019
50m Fri
Tromsø SK199850m Fri25,9147809.02.201925mD
[Utvid]5656.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland32,32
476p
10.02.2019
50m Bryst
Tromsø SK199850m Bryst32,3247610.02.201925mD
[Utvid]5757.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli1.04,36
475p
09.02.2019
100m Fri
Kirkenes SK2005100m Fri1.04,3647509.02.201925m 
[Utvid]5757.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli1.10,49
475p
10.02.2019
100m Rygg
Kirkenes SK2005100m Rygg1.10,4947510.02.201925m 
[Utvid]5959.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland25,98
474p
09.02.2019
50m Fri
Tromsø SK199850m Fri25,9847409.02.201925mD
[Utvid]5959.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen29,39
474p
10.02.2019
50m Fri
Alta SK200350m Fri29,3947410.02.201925m 
[Utvid]6161.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland2.07,47
473p
09.02.2019
200m Fri
Sortland SLK2001200m Fri2.07,4747309.02.201925mD
[Utvid]6262.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes26,01
472p
10.02.2019
50m Fri
Harstad SK200050m Fri26,0147210.02.201925m 
[Utvid]6262.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen31,31
472p
09.02.2019
50m Butterfly
Harstad SK200150m Butterfly31,3147209.02.201925m 
[Utvid]6262.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez2.07,57
472p
09.02.2019
200m Fri
Tromsø SK2004200m Fri2.07,5747209.02.201925m 
[Utvid]6565.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen26,03
471p
10.02.2019
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri26,0347110.02.201925m 
[Utvid]6666.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold57,83
469p
09.02.2019
100m Fri
Tromsø SK2004100m Fri57,8346909.02.201925m 
[Utvid]6767.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman2.22,21
468p
09.02.2019
200m Fri
Harstad SK2003200m Fri2.22,2146809.02.201925m 
[Utvid]6868.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg57,92
467p
09.02.2019
100m Fri
Tromsø SK2003100m Fri57,9246709.02.201925m 
[Utvid]6868.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga18.13,00
467p
10.02.2019
1500m Fri
Sortland SLK20051500m Fri18.13,0046710.02.201925m 
[Utvid]7070.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta1.04,87
466p
09.02.2019
100m Individuell medley
Harstad SK2002100m Individuell medley1.04,8746609.02.201925m 
[Utvid]7171.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli36,96
465p
10.02.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200550m Bryst36,9646510.02.201925m 
[Utvid]7272.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss29,61
464p
09.02.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200150m Fri29,6146409.02.201925mD
[Utvid]7272.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy36,97
464p
10.02.2019
50m Bryst
Sortland SLK200250m Bryst36,9746410.02.201925m 
[Utvid]7272.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy2.34,42
464p
10.02.2019
200m Butterfly
Sortland SLK2002200m Butterfly2.34,4246410.02.201925m 
[Utvid]7575.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold58,11
462p
09.02.2019
100m Fri
Tromsø SK2004100m Fri58,1146209.02.201925m 
[Utvid]7575.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman1.04,98
462p
09.02.2019
100m Fri
Harstad SK2003100m Fri1.04,9846209.02.201925m 
[Utvid]7575.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.10,63
462p
09.02.2019
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2003100m Butterfly1.10,6346209.02.201925mD
[Utvid]7878.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby26,22
461p
10.02.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200050m Fri26,2246110.02.201925m 
[Utvid]7878.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli2.37,74
461p
10.02.2019
200m Individuell medley
Kirkenes SK2005200m Individuell medley2.37,7446110.02.201925m 
[Utvid]8080.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen1.10,74
460p
09.02.2019
100m Butterfly
Harstad SK2001100m Butterfly1.10,7446009.02.201925m 
[Utvid]8181.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby2.17,03
458p
09.02.2019
200m Rygg
Nordlysbyen STK2000200m Rygg2.17,0345809.02.201925m 
[Utvid]8282.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen1.05,20
457p
09.02.2019
100m Fri
Alta SK2003100m Fri1.05,2045709.02.201925m 
[Utvid]8282.
Signe Hadler-Olsen
Tromsø SK
Signe Hadler-Olsen1.05,22
457p
09.02.2019
100m Fri
Tromsø SK2002100m Fri1.05,2245709.02.201925m 
[Utvid]8282.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez18.20,47
457p
10.02.2019
1500m Fri
Tromsø SK20041500m Fri18.20,4745710.02.201925m 
[Utvid]8585.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta28,32
456p
10.02.2019
50m Butterfly
Harstad SK200250m Butterfly28,3245610.02.201925mF
[Utvid]8585.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg58,38
456p
09.02.2019
100m Fri
Tromsø SK2003100m Fri58,3845609.02.201925m 
[Utvid]8585.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg4.35,67
456p
10.02.2019
400m Fri
Tromsø SK2003400m Fri4.35,6745610.02.201925mD
[Utvid]8585.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold4.35,71
456p
10.02.2019
400m Fri
Tromsø SK2004400m Fri4.35,7145610.02.201925mD
[Utvid]8989.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss31,69
455p
10.02.2019
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200150m Butterfly31,6945510.02.201925mF
[Utvid]8989.
Nathalie Daniella Sesor
Kirkenes SK
Nathalie Daniella Sesor37,21
455p
10.02.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200350m Bryst37,2145510.02.201925m 
[Utvid]8989.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman1.05,33
455p
09.02.2019
100m Fri
Harstad SK2003100m Fri1.05,3345509.02.201925m 
[Utvid]8989.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic2.09,19
455p
09.02.2019
200m Fri
Kirkenes SK2001200m Fri2.09,1945509.02.201925m 
[Utvid]8989.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen10.22,93
455p
10.02.2019
800m Fri
Sortland SLK2005800m Fri10.22,9345510.02.201925mD
[Utvid]9494.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss31,71
454p
09.02.2019
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200150m Butterfly31,7145409.02.201925m 
[Utvid]9494.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta58,47
454p
09.02.2019
100m Fri
Harstad SK2002100m Fri58,4745409.02.201925m 
[Utvid]9696.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll29,84
453p
09.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri29,8445309.02.201925mD
[Utvid]9696.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic58,50
453p
09.02.2019
100m Fri
Kirkenes SK2001100m Fri58,5045309.02.201925m 
[Utvid]9898.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen1.05,44
452p
09.02.2019
100m Fri
Alta SK2003100m Fri1.05,4445209.02.201925m 
[Utvid]9999.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy31,78
451p
09.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly31,7845109.02.201925mD
[Utvid]9999.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez58,59
451p
09.02.2019
100m Fri
Tromsø SK2004100m Fri58,5945109.02.201925m 
Side 1 av 17 (1624 rader)< Forrige1234567151617Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.