Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Finnsnes Vintersvøm
Stevne
Stevnenavn:
Finnsnes Vintersvøm
Fra dato:
12.01.2019
Til dato:
13.01.2019
NSF Stevne Id:
0000030889
Arrangørnavn:
Finnsnes SK
Stevnested:
Finnsnes
Bassengnavn:
Finnsnes Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
04.01.2019
Kvalperiode start:
05.01.2018
Kvalperiode slutt:
04.01.2019
Påmeldingsansv.:
Knut Vidar Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48225480
Arrangementsleder
Navn:
Cecilie Bye
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91718203
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg4.23,12
524p
12.01.2019
400m Fri
Tromsø SK2003400m Fri4.23,1252412.01.201925m 
[Utvid]22.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold4.26,94
502p
12.01.2019
400m Fri
Tromsø SK2004400m Fri4.26,9450212.01.201925m 
[Utvid]33.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.57,62
495p
13.01.2019
400m Individuell medley
Sortland SLK2001400m Individuell medley4.57,6249513.01.201925m 
[Utvid]44.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.30,65
482p
12.01.2019
400m Fri
Sortland SLK2001400m Fri4.30,6548212.01.201925m 
[Utvid]55.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland4.30,74
481p
12.01.2019
400m Fri
Tromsø SK1998400m Fri4.30,7448112.01.201925m 
[Utvid]66.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.01,41
479p
13.01.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2001100m Butterfly1.01,4147913.01.201925m 
[Utvid]77.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen5.00,64
474p
12.01.2019
400m Fri
Sortland SLK2004400m Fri5.00,6447412.01.201925m 
[Utvid]88.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland1.04,53
473p
12.01.2019
100m Individuell medley
Tromsø SK1998100m Individuell medley1.04,5347312.01.201925m 
[Utvid]99.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen5.01,00
472p
12.01.2019
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri5.01,0047212.01.201925m 
[Utvid]1010.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.21,16
468p
12.01.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2001200m Individuell medley2.21,1646812.01.201925m 
[Utvid]1111.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta1.04,82
467p
12.01.2019
100m Individuell medley
Harstad SK2002100m Individuell medley1.04,8246712.01.201925m 
[Utvid]1212.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland5.03,86
465p
13.01.2019
400m Individuell medley
Tromsø SK1998400m Individuell medley5.03,8646513.01.201925m 
[Utvid]1313.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.05,04
462p
12.01.2019
100m Individuell medley
Sortland SLK2001100m Individuell medley1.05,0446212.01.201925m 
[Utvid]1414.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta58,14
461p
13.01.2019
100m Fri
Harstad SK2002100m Fri58,1446113.01.201925m 
[Utvid]1515.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen5.35,39
460p
13.01.2019
400m Individuell medley
Sortland SLK2005400m Individuell medley5.35,3946013.01.201925m 
[Utvid]1616.
Una Othelie Hanssen
Tromsø SK
Una Othelie Hanssen33,47
451p
13.01.2019
50m Rygg
Tromsø SK200550m Rygg33,4745113.01.201925mF
[Utvid]1616.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga4.36,69
451p
12.01.2019
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri4.36,6945112.01.201925m 
[Utvid]1818.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland1.03,84
449p
13.01.2019
100m Rygg
Tromsø SK1998100m Rygg1.03,8444913.01.201925m 
[Utvid]1919.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg2.09,80
448p
12.01.2019
200m Fri
Tromsø SK2003200m Fri2.09,8044812.01.201925mD
[Utvid]2020.
Una Othelie Hanssen
Tromsø SK
Una Othelie Hanssen33,66
443p
12.01.2019
50m Rygg
Tromsø SK200550m Rygg33,6644312.01.201925m 
[Utvid]2121.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold2.10,36
442p
12.01.2019
200m Fri
Tromsø SK2004200m Fri2.10,3644212.01.201925mD
[Utvid]2121.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland2.23,85
442p
12.01.2019
200m Individuell medley
Tromsø SK1998200m Individuell medley2.23,8544212.01.201925m 
[Utvid]2323.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.40,08
441p
12.01.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2005200m Individuell medley2.40,0844112.01.201925m 
[Utvid]2424.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta28,65
440p
12.01.2019
50m Butterfly
Harstad SK200250m Butterfly28,6544012.01.201925m 
[Utvid]2525.
Una Othelie Hanssen
Tromsø SK
Una Othelie Hanssen1.12,39
439p
13.01.2019
100m Rygg
Tromsø SK2005100m Rygg1.12,3943913.01.201925m 
[Utvid]2626.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell29,24
438p
13.01.2019
50m Rygg
Sortland SLK200150m Rygg29,2443813.01.201925mF
[Utvid]2626.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen4.39,36
438p
12.01.2019
400m Fri
Tromsø SK2001400m Fri4.39,3643812.01.201925m 
[Utvid]2828.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez1.06,35
435p
12.01.2019
100m Individuell medley
Tromsø SK2004100m Individuell medley1.06,3543512.01.201925m 
[Utvid]2929.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta1.03,70
430p
13.01.2019
100m Butterfly
Harstad SK2002100m Butterfly1.03,7043013.01.201925m 
[Utvid]3030.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen59,55
429p
13.01.2019
100m Fri
Finnsnes SK2004100m Fri59,5542913.01.201925m 
[Utvid]3131.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell28,92
428p
13.01.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly28,9242813.01.201925mD
[Utvid]3232.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold2.25,50
427p
12.01.2019
200m Individuell medley
Tromsø SK2004200m Individuell medley2.25,5042712.01.201925m 
[Utvid]3333.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen30,50
424p
13.01.2019
50m Fri
Sortland SLK200450m Fri30,5042413.01.201925m 
[Utvid]3333.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.42,20
424p
12.01.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2004200m Individuell medley2.42,2042412.01.201925m 
[Utvid]3535.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.27,12
422p
12.01.2019
200m Fri
Sortland SLK2004200m Fri2.27,1242212.01.201925mD
[Utvid]3636.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.27,26
421p
12.01.2019
200m Fri
Sortland SLK2005200m Fri2.27,2642112.01.201925mD
[Utvid]3737.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen30,65
418p
12.01.2019
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri30,6541812.01.201925mF
[Utvid]3838.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell27,11
417p
12.01.2019
50m Fri
Sortland SLK200150m Fri27,1141712.01.201925mF
[Utvid]3838.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga1.04,33
417p
13.01.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly1.04,3341713.01.201925m 
[Utvid]3838.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg5.14,97
417p
13.01.2019
400m Individuell medley
Tromsø SK2003400m Individuell medley5.14,9741713.01.201925m 
[Utvid]4141.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga29,24
414p
12.01.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly29,2441412.01.201925m 
[Utvid]4242.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen29,25
413p
12.01.2019
50m Butterfly
Finnsnes SK200450m Butterfly29,2541312.01.201925m 
[Utvid]4242.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.13,42
413p
12.01.2019
200m Fri
Sortland SLK2001200m Fri2.13,4241312.01.201925mD
[Utvid]4242.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen4.44,83
413p
12.01.2019
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri4.44,8341312.01.201925m 
[Utvid]4242.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen5.47,58
413p
13.01.2019
400m Individuell medley
Sortland SLK2004400m Individuell medley5.47,5841313.01.201925m 
[Utvid]4646.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez27,27
410p
13.01.2019
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri27,2741013.01.201925m 
[Utvid]4747.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta27,29
409p
13.01.2019
50m Fri
Harstad SK200250m Fri27,2940913.01.201925m 
[Utvid]4747.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen1.16,12
409p
12.01.2019
100m Individuell medley
Sortland SLK2005100m Individuell medley1.16,1240912.01.201925m 
[Utvid]4747.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland2.13,79
409p
12.01.2019
200m Fri
Tromsø SK1998200m Fri2.13,7940912.01.201925mD
[Utvid]5050.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold5.17,84
406p
13.01.2019
400m Individuell medley
Tromsø SK2004400m Individuell medley5.17,8440613.01.201925m 
[Utvid]5151.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen27,38
405p
12.01.2019
50m Fri
Finnsnes SK200450m Fri27,3840512.01.201925mF
[Utvid]5252.
Mario Sommerseth-Martinez
Tromsø SK
Mario Sommerseth-Martinez2.22,87
404p
13.01.2019
200m Rygg
Tromsø SK2004200m Rygg2.22,8740413.01.201925m 
[Utvid]5252.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen2.28,28
404p
12.01.2019
200m Individuell medley
Tromsø SK2001200m Individuell medley2.28,2840412.01.201925m 
[Utvid]5252.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga5.18,54
404p
13.01.2019
400m Individuell medley
Sortland SLK2005400m Individuell medley5.18,5440413.01.201925m 
[Utvid]5555.
Nora Gundersen Kvernmo
Setermoen SK
Nora Gundersen Kvernmo31,03
403p
13.01.2019
50m Fri
Setermoen SK200250m Fri31,0340313.01.201925m 
[Utvid]5656.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold27,45
402p
13.01.2019
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri27,4540213.01.201925m 
[Utvid]5656.
Tina Kristin Olsen
Harstad SK
Tina Kristin Olsen38,79
402p
13.01.2019
50m Bryst
Harstad SK200350m Bryst38,7940213.01.201925m 
[Utvid]5858.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta29,54
401p
13.01.2019
50m Butterfly
Harstad SK200250m Butterfly29,5440113.01.201925mD
[Utvid]5858.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen1.14,00
401p
13.01.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly1.14,0040113.01.201925m 
[Utvid]6060.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold1.08,41
397p
12.01.2019
100m Individuell medley
Tromsø SK2004100m Individuell medley1.08,4139712.01.201925m 
[Utvid]6161.
Cathrine Jensen
Sortland SLK
Cathrine Jensen31,22
396p
13.01.2019
50m Fri
Sortland SLK200150m Fri31,2239613.01.201925m 
[Utvid]6161.
Hanna Sofie Rennemo
Harstad SK
Hanna Sofie Rennemo1.16,94
396p
12.01.2019
100m Individuell medley
Harstad SK2003100m Individuell medley1.16,9439612.01.201925m 
[Utvid]6161.
Hanna Sofie Rennemo
Harstad SK
Hanna Sofie Rennemo5.19,17
396p
12.01.2019
400m Fri
Harstad SK2003400m Fri5.19,1739612.01.201925m 
[Utvid]6464.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen1.17,10
393p
12.01.2019
100m Individuell medley
Sortland SLK2004100m Individuell medley1.17,1039312.01.201925m 
[Utvid]6565.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen1.08,71
392p
12.01.2019
100m Individuell medley
Tromsø SK2001100m Individuell medley1.08,7139212.01.201925m 
[Utvid]6666.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse39,18
390p
13.01.2019
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst39,1839013.01.201925m 
[Utvid]6666.
Tina Kristin Olsen
Harstad SK
Tina Kristin Olsen3.04,13
390p
12.01.2019
200m Bryst
Harstad SK2003200m Bryst3.04,1339012.01.201925m 
[Utvid]6868.
Hanna Sofie Rennemo
Harstad SK
Hanna Sofie Rennemo3.04,26
389p
12.01.2019
200m Bryst
Harstad SK2003200m Bryst3.04,2638912.01.201925m 
[Utvid]6969.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta30,46
388p
12.01.2019
50m Rygg
Harstad SK200250m Rygg30,4638812.01.201925m 
[Utvid]7070.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.16,30
387p
12.01.2019
200m Fri
Sortland SLK2005200m Fri2.16,3038712.01.201925mD
[Utvid]7171.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.06,02
386p
13.01.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2001100m Butterfly1.06,0238613.01.201925mD
[Utvid]7272.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth1.09,16
383p
13.01.2019
100m Fri
Tromsø SK2004100m Fri1.09,1638313.01.201925m 
[Utvid]7272.
Tuva Walnum
Setermoen SK
Tuva Walnum1.25,85
383p
12.01.2019
100m Bryst
Setermoen SK2003100m Bryst1.25,8538312.01.201925m 
[Utvid]7474.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen27,90
382p
13.01.2019
50m Fri
Tromsø SK200150m Fri27,9038213.01.201925m 
[Utvid]7474.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen2.16,90
382p
12.01.2019
200m Fri
Tromsø SK2001200m Fri2.16,9038212.01.201925mD
[Utvid]7676.
Sverre Johnsen Mikkelborg
Tromsø SK
Sverre Johnsen Mikkelborg27,94
381p
12.01.2019
50m Fri
Tromsø SK200350m Fri27,9438112.01.201925mF
[Utvid]7777.
Celina Berg Nøkleby
Harstad SK
Celina Berg Nøkleby35,42
380p
13.01.2019
50m Rygg
Harstad SK200450m Rygg35,4238013.01.201925mF
[Utvid]7878.
Nora Gundersen Kvernmo
Setermoen SK
Nora Gundersen Kvernmo1.09,43
379p
13.01.2019
100m Fri
Setermoen SK2002100m Fri1.09,4337913.01.201925m 
[Utvid]7878.
Emilie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Emilie Lykseth Iversen5.23,96
379p
12.01.2019
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri5.23,9637912.01.201925m 
[Utvid]8080.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth1.16,07
378p
13.01.2019
100m Rygg
Tromsø SK2004100m Rygg1.16,0737813.01.201925m 
[Utvid]8181.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold1.02,18
377p
12.01.2019
100m Fri
Tromsø SK2004100m Fri1.02,1837712.01.201925mD
[Utvid]8282.
Kristine Isaksen
Tromsø SK
Kristine Isaksen31,76
376p
12.01.2019
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri31,7637612.01.201925mF
[Utvid]8383.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta28,11
374p
13.01.2019
50m Fri
Harstad SK200250m Fri28,1137413.01.201925mD
[Utvid]8484.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth2.45,57
373p
13.01.2019
200m Rygg
Tromsø SK2004200m Rygg2.45,5737313.01.201925m 
[Utvid]8585.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland30,31
372p
12.01.2019
50m Butterfly
Tromsø SK199850m Butterfly30,3137212.01.201925mD
[Utvid]8686.
Celina Berg Nøkleby
Harstad SK
Celina Berg Nøkleby35,70
371p
12.01.2019
50m Rygg
Harstad SK200450m Rygg35,7037112.01.201925m 
[Utvid]8787.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold30,34
370p
12.01.2019
50m Butterfly
Tromsø SK200450m Butterfly30,3437012.01.201925mD
[Utvid]8787.
Alexander Kvalberg
Sørreisa SK
Alexander Kvalberg1.02,55
370p
13.01.2019
100m Fri
Sørreisa SK2001100m Fri1.02,5537013.01.201925m 
[Utvid]8787.
Inna Marja Amundsen
Bjerkvik SK
Inna Marja Amundsen5.26,41
370p
12.01.2019
400m Fri
Bjerkvik SK2004400m Fri5.26,4137012.01.201925m 
[Utvid]9090.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen35,23
368p
13.01.2019
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst35,2336813.01.201925m 
[Utvid]9191.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen5.28,90
367p
13.01.2019
400m Individuell medley
Tromsø SK2005400m Individuell medley5.28,9036713.01.201925m 
[Utvid]9292.
Sofie Rognseth
Tromsø SK
Sofie Rognseth35,88
366p
12.01.2019
50m Rygg
Tromsø SK200450m Rygg35,8836612.01.201925m 
[Utvid]9393.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen28,34
365p
12.01.2019
50m Fri
Tromsø SK200150m Fri28,3436512.01.201925mF
[Utvid]9393.
Aleksander Andersen
Tromsø SK
Aleksander Andersen2.48,49
365p
12.01.2019
200m Bryst
Tromsø SK2001200m Bryst2.48,4936512.01.201925m 
[Utvid]9595.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga30,51
364p
13.01.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly30,5136413.01.201925mD
[Utvid]9595.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell30,53
364p
12.01.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly30,5336412.01.201925mD
[Utvid]9595.
Anne Josefine Hammer
Tromsø SK
Anne Josefine Hammer2.46,91
364p
13.01.2019
200m Rygg
Tromsø SK2002200m Rygg2.46,9136413.01.201925m 
[Utvid]9898.
Alexander Kvalberg
Sørreisa SK
Alexander Kvalberg28,38
363p
13.01.2019
50m Fri
Sørreisa SK200150m Fri28,3836313.01.201925m 
[Utvid]9898.
Jesper Rasmussen
Finnsnes SK
Jesper Rasmussen1.02,97
363p
13.01.2019
100m Fri
Finnsnes SK2003100m Fri1.02,9736313.01.201925m 
[Utvid]9898.
Una Othelie Hanssen
Tromsø SK
Una Othelie Hanssen1.19,16
363p
12.01.2019
100m Individuell medley
Tromsø SK2005100m Individuell medley1.19,1636312.01.201925m 
Side 1 av 10 (924 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.