Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Trondheimsmedleyen
Stevne
Stevnenavn:
Trondheimsmedleyen
Fra dato:
28.09.2019
Til dato:
29.09.2019
NSF Stevne Id:
0000030890
Arrangørnavn:
Vestbyen IL Trondheim
Stevnested:
Husebybadet
Bassengnavn:
Husebybadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.09.2019
Kvalperiode start:
20.09.2018
Kvalperiode slutt:
18.09.2019
Påmeldingsansv.:
Frode A. Selvik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
926 32 277
Arrangementsleder
Navn:
Heidi Elin Myklebost
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
930 28 204
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Eirik Frestad
NTNUI-Svømming
Eirik Frestad55,00
545p
30.09.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1997100m Fri55,0054530.09.201925m 
[Utvid]22.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik4.46,62
543p
29.09.2019
400m Fri
Namsos SK2003400m Fri4.46,6254329.09.201925m 
[Utvid]33.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund2.12,99
539p
30.09.2019
200m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001200m Butterfly2.12,9953930.09.201925m 
[Utvid]44.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg55,25
538p
30.09.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2000100m Fri55,2553830.09.201925m 
[Utvid]55.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik28,25
534p
29.09.2019
50m Fri
Namsos SK200350m Fri28,2553429.09.201925m 
[Utvid]66.
Nora Næssén
SK Team Sør
Nora Næssén30,06
533p
30.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør199950m Butterfly30,0653330.09.201925m 
[Utvid]77.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg55,55
529p
30.09.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2000100m Fri55,5552930.09.201925mF
[Utvid]88.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg25,12
524p
29.09.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200050m Fri25,1252429.09.201925m 
[Utvid]88.
Frøydis Vatn Andersen
Trondhjems SLK
Frøydis Vatn Andersen1.02,32
524p
30.09.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2001100m Fri1.02,3252430.09.201925mF
[Utvid]1010.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen55,84
521p
30.09.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2004100m Fri55,8452130.09.201925m 
[Utvid]1111.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund59,79
520p
29.09.2019
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001100m Butterfly59,7952029.09.201925m 
[Utvid]1111.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik1.10,27
520p
29.09.2019
100m Individuell medley
Namsos SK2003100m Individuell medley1.10,2752029.09.201925m 
[Utvid]1313.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum27,20
511p
30.09.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK199950m Butterfly27,2051130.09.201925m 
[Utvid]1313.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund4.25,39
511p
29.09.2019
400m Fri
Vestbyen Trondheim2001400m Fri4.25,3951129.09.201925m 
[Utvid]1515.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund27,23
509p
30.09.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly27,2350930.09.201925m 
[Utvid]1616.
Frøydis Vatn Andersen
Trondhjems SLK
Frøydis Vatn Andersen28,73
508p
29.09.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri28,7350829.09.201925m 
[Utvid]1717.
Emil Vindvik
Bodø SK
Emil Vindvik31,67
506p
29.09.2019
50m Bryst
Bodø SK199950m Bryst31,6750629.09.201925m 
[Utvid]1818.
Nora Næssén
SK Team Sør
Nora Næssén1.08,55
505p
29.09.2019
100m Butterfly
SK Team Sør1999100m Butterfly1.08,5550529.09.201925m 
[Utvid]1919.
Nora Næssén
SK Team Sør
Nora Næssén1.03,16
503p
30.09.2019
100m Fri
SK Team Sør1999100m Fri1.03,1650330.09.201925m 
[Utvid]2020.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen1.09,95
502p
30.09.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2004100m Bryst1.09,9550230.09.201925m 
[Utvid]2121.
Nora Næssén
SK Team Sør
Nora Næssén1.11,24
499p
29.09.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør1999100m Individuell medley1.11,2449929.09.201925m 
[Utvid]2222.
Eirik Frestad
NTNUI-Svømming
Eirik Frestad1.01,69
497p
29.09.2019
100m Rygg
NTNUI-Svømming1997100m Rygg1.01,6949729.09.201925m 
[Utvid]2323.
Frøydis Vatn Andersen
Trondhjems SLK
Frøydis Vatn Andersen1.03,51
495p
30.09.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2001100m Fri1.03,5149530.09.201925m 
[Utvid]2323.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik2.19,51
495p
29.09.2019
200m Fri
Namsos SK2003200m Fri2.19,5149529.09.201925mD
[Utvid]2525.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund1.00,80
494p
30.09.2019
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001100m Butterfly1.00,8049430.09.201925mD
[Utvid]2626.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg27,54
492p
30.09.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200050m Butterfly27,5449230.09.201925m 
[Utvid]2626.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik2.34,30
492p
30.09.2019
200m Individuell medley
Namsos SK2003200m Individuell medley2.34,3049230.09.201925m 
[Utvid]2828.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik30,95
488p
30.09.2019
50m Butterfly
Namsos SK200350m Butterfly30,9548830.09.201925m 
[Utvid]2828.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad2.32,57
488p
29.09.2019
200m Bryst
Trondhjems SLK2003200m Bryst2.32,5748829.09.201925m 
[Utvid]3030.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum1.01,29
482p
29.09.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK1999100m Butterfly1.01,2948229.09.201925m 
[Utvid]3131.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen1.02,42
480p
29.09.2019
100m Rygg
Trondhjems SLK2004100m Rygg1.02,4248029.09.201925m 
[Utvid]3232.
Pavel Germanjuk Skipenes
NTNUI-Svømming
Pavel Germanjuk Skipenes25,92
477p
29.09.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199450m Fri25,9247729.09.201925m 
[Utvid]3232.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand29,33
477p
29.09.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri29,3347729.09.201925m 
[Utvid]3232.
Maja Graczyk
Trondhjems SLK
Maja Graczyk36,54
477p
29.09.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst36,5447729.09.201925m 
[Utvid]3535.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg1.04,37
476p
29.09.2019
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2000100m Individuell medley1.04,3747629.09.201925m 
[Utvid]3636.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu1.11,30
474p
30.09.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.11,3047430.09.201925m 
[Utvid]3737.
Eirik Frestad
NTNUI-Svømming
Eirik Frestad26,00
473p
30.09.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199750m Fri26,0047330.09.201925mD
[Utvid]3838.
Eirik Frestad
NTNUI-Svømming
Eirik Frestad1.01,71
472p
29.09.2019
100m Butterfly
NTNUI-Svømming1997100m Butterfly1.01,7147229.09.201925m 
[Utvid]3939.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand1.04,58
471p
30.09.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.04,5847130.09.201925m 
[Utvid]4040.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu32,49
469p
29.09.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst32,4946929.09.201925m 
[Utvid]4141.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum1.04,70
468p
29.09.2019
100m Individuell medley
Trondhjems SLK1999100m Individuell medley1.04,7046829.09.201925m 
[Utvid]4242.
Emil Vindvik
Bodø SK
Emil Vindvik1.11,74
465p
30.09.2019
100m Bryst
Bodø SK1999100m Bryst1.11,7446530.09.201925m 
[Utvid]4343.
Elisabeth Wilmann
Trondhjems SLK
Elisabeth Wilmann29,60
464p
29.09.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri29,6046429.09.201925m 
[Utvid]4444.
Nora Næssén
SK Team Sør
Nora Næssén1.11,09
463p
29.09.2019
100m Rygg
SK Team Sør1999100m Rygg1.11,0946329.09.201925m 
[Utvid]4545.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg26,20
462p
30.09.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200050m Fri26,2046230.09.201925mD
[Utvid]4545.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund58,10
462p
30.09.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2001100m Fri58,1046230.09.201925mF
[Utvid]4545.
Emil Vindvik
Bodø SK
Emil Vindvik2.21,79
462p
30.09.2019
200m Individuell medley
Bodø SK1999200m Individuell medley2.21,7946230.09.201925m 
[Utvid]4848.
Emil Vindvik
Bodø SK
Emil Vindvik2.35,66
459p
29.09.2019
200m Bryst
Bodø SK1999200m Bryst2.35,6645929.09.201925m 
[Utvid]4949.
Maja Graczyk
Trondhjems SLK
Maja Graczyk37,06
457p
30.09.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst37,0645730.09.201925mD
[Utvid]4949.
Maja Graczyk
Trondhjems SLK
Maja Graczyk1.20,95
457p
30.09.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.20,9545730.09.201925m 
[Utvid]5151.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum28,24
456p
29.09.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK199950m Butterfly28,2445629.09.201925mD
[Utvid]5252.
Nora Næssén
SK Team Sør
Nora Næssén31,68
455p
29.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør199950m Butterfly31,6845529.09.201925mD
[Utvid]5252.
Emil Vindvik
Bodø SK
Emil Vindvik32,81
455p
30.09.2019
50m Bryst
Bodø SK199950m Bryst32,8145530.09.201925mD
[Utvid]5252.
Nora Næssén
SK Team Sør
Nora Næssén1.21,03
455p
30.09.2019
100m Bryst
SK Team Sør1999100m Bryst1.21,0345530.09.201925m 
[Utvid]5252.
Maja Graczyk
Trondhjems SLK
Maja Graczyk2.54,94
455p
29.09.2019
200m Bryst
Trondhjems SLK2002200m Bryst2.54,9445529.09.201925m 
[Utvid]5656.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund28,28
454p
29.09.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly28,2845429.09.201925mD
[Utvid]5656.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy31,72
454p
30.09.2019
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200450m Butterfly31,7245430.09.201925m 
[Utvid]5858.
Emil Vindvik
Bodø SK
Emil Vindvik26,37
453p
29.09.2019
50m Fri
Bodø SK199950m Fri26,3745329.09.201925m 
[Utvid]5858.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.12,39
453p
30.09.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.12,3945330.09.201925m 
[Utvid]6060.
Gabriel Steen
Vestbyen Trondheim
Gabriel Steen1.03,69
452p
29.09.2019
100m Rygg
Vestbyen Trondheim2004100m Rygg1.03,6945229.09.201925m 
[Utvid]6060.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.12,45
452p
29.09.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.12,4545229.09.201925mD
[Utvid]6060.
Leonie Richarz
NTNUI-Svømming
Leonie Richarz5.04,75
452p
29.09.2019
400m Fri
NTNUI-Svømming1997400m Fri5.04,7545229.09.201925m 
[Utvid]6363.
Frøydis Vatn Andersen
Trondhjems SLK
Frøydis Vatn Andersen29,90
451p
30.09.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri29,9045130.09.201925mD
[Utvid]6464.
Emil Vindvik
Bodø SK
Emil Vindvik58,64
450p
30.09.2019
100m Fri
Bodø SK1999100m Fri58,6445030.09.201925m 
[Utvid]6565.
Nina Alicja Skarø
Trondhjems SLK
Nina Alicja Skarø31,83
449p
30.09.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly31,8344930.09.201925m 
[Utvid]6565.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås32,97
449p
29.09.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst32,9744929.09.201925m 
[Utvid]6767.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg26,53
445p
30.09.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200050m Fri26,5344530.09.201925mD
[Utvid]6767.
Eirik Frestad
NTNUI-Svømming
Eirik Frestad28,48
445p
29.09.2019
50m Butterfly
NTNUI-Svømming199750m Butterfly28,4844529.09.201925mD
[Utvid]6767.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund28,48
445p
30.09.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly28,4844530.09.201925mD
[Utvid]6767.
Nora Næssén
SK Team Sør
Nora Næssén37,39
445p
30.09.2019
50m Bryst
SK Team Sør199950m Bryst37,3944530.09.201925mD
[Utvid]7171.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen33,09
444p
30.09.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200450m Bryst33,0944430.09.201925mD
[Utvid]7272.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug58,98
442p
30.09.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1994100m Fri58,9844230.09.201925m 
[Utvid]7373.
Nora Næssén
SK Team Sør
Nora Næssén30,13
440p
30.09.2019
50m Fri
SK Team Sør199950m Fri30,1344030.09.201925mD
[Utvid]7373.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm33,73
440p
30.09.2019
50m Rygg
Trondhjems SLK200450m Rygg33,7344030.09.201925m 
[Utvid]7373.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug1.13,07
440p
30.09.2019
100m Bryst
NTNUI-Svømming1994100m Bryst1.13,0744030.09.201925m 
[Utvid]7373.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad2.24,08
440p
30.09.2019
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2003200m Individuell medley2.24,0844030.09.201925m 
[Utvid]7777.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand30,16
439p
30.09.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri30,1643930.09.201925mD
[Utvid]7777.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum2.22,35
439p
30.09.2019
200m Butterfly
Trondhjems SLK1999200m Butterfly2.22,3543930.09.201925m 
[Utvid]7979.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik1.06,13
438p
29.09.2019
100m Fri
Namsos SK2003100m Fri1.06,1343829.09.201925mD
[Utvid]7979.
Sunniva Haugen
Vestbyen Trondheim
Sunniva Haugen1.12,44
438p
29.09.2019
100m Rygg
Vestbyen Trondheim2005100m Rygg1.12,4443829.09.201925mF
[Utvid]8181.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy30,25
435p
29.09.2019
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200450m Fri30,2543529.09.201925m 
[Utvid]8181.
Jonathan Bergh
Stjørdals-Blink IL
Jonathan Bergh59,30
435p
30.09.2019
100m Fri
Stjørdals-Blink IL2003100m Fri59,3043530.09.201925m 
[Utvid]8383.
Elisabeth Wilmann
Trondhjems SLK
Elisabeth Wilmann1.06,32
434p
30.09.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2002100m Fri1.06,3243430.09.201925mF
[Utvid]8484.
Jonathan Bergh
Stjørdals-Blink IL
Jonathan Bergh26,77
433p
29.09.2019
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200350m Fri26,7743329.09.201925m 
[Utvid]8484.
Elisabeth Wilmann
Trondhjems SLK
Elisabeth Wilmann1.14,64
433p
29.09.2019
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2002100m Individuell medley1.14,6443329.09.201925m 
[Utvid]8484.
Maja Graczyk
Trondhjems SLK
Maja Graczyk1.22,38
433p
29.09.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.22,3843329.09.201925mD
[Utvid]8484.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund2.11,30
433p
29.09.2019
200m Fri
Vestbyen Trondheim2001200m Fri2.11,3043329.09.201925mD
[Utvid]8888.
Frøydis Vatn Andersen
Trondhjems SLK
Frøydis Vatn Andersen30,32
432p
30.09.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri30,3243230.09.201925mD
[Utvid]8989.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden1.14,79
431p
29.09.2019
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2002100m Individuell medley1.14,7943129.09.201925m 
[Utvid]9090.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu33,44
430p
30.09.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst33,4443030.09.201925mD
[Utvid]9090.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad59,52
430p
30.09.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri59,5243030.09.201925m 
[Utvid]9292.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen26,90
427p
30.09.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri26,9042730.09.201925mD
[Utvid]9393.
Gabriel Steen
Vestbyen Trondheim
Gabriel Steen29,58
423p
30.09.2019
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200450m Rygg29,5842330.09.201925m 
[Utvid]9494.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan32,49
422p
30.09.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200450m Butterfly32,4942230.09.201925m 
[Utvid]9595.
Leonie Richarz
NTNUI-Svømming
Leonie Richarz1.07,01
421p
30.09.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1997100m Fri1.07,0142130.09.201925m 
[Utvid]9595.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund1.12,81
421p
29.09.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2003100m Butterfly1.12,8142129.09.201925m 
[Utvid]9797.
Gabriel Steen
Vestbyen Trondheim
Gabriel Steen27,04
420p
29.09.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200450m Fri27,0442029.09.201925m 
[Utvid]9797.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund2.39,15
420p
30.09.2019
200m Rygg
Trondhjems SLK2003200m Rygg2.39,1542030.09.201925m 
[Utvid]9999.
Elisabeth Wilmann
Trondhjems SLK
Elisabeth Wilmann1.07,16
418p
30.09.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2002100m Fri1.07,1641830.09.201925m 
[Utvid]9999.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan1.07,17
418p
30.09.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2004100m Fri1.07,1741830.09.201925m 
Side 1 av 13 (1207 rader)< Forrige1234567111213Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.